Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak głęboko będziemy szukać Boga..

 

 

Grafikę stworzył Piotr Petros . Dziękuję.

Updated: 18 sierpnia 2017 — 11:38

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Zazwyczaj ludzie zaczynają od końca tj. Od Apokalipsy i nic z niej nie rozumiejąc uznają, że kopać w Piśmie nie warto…

  1. Bo apokalipsa jest jednak najciekawsza

 2. Pan na zdjęciu właśnie wykopał sobie nic innego, tylko GRÓB.

  1. Bo wiesz… “kto chce zachować swoje życie, straci je, a kto straci swe życie z Mego powodu, ten je zachowa.” 😉

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Grób dla świata to życie dla Boga 🙂
   Poza tym taki dół świetnie (przynajmniej moim zdaniem) symbolizuje jedyne miejsce ucieczki i odosobnienia od tego wszystkiego co na co dzień nas przytłacza i każe pędzić nie wiadomo za czym 😉
   Dodatkowo tekst przygotowany do grafiki dotyczył archeologii i wykopalisk jako alegorii do poszukiwania Natury Boga, więc właśnie kopanie w ziemi dobrze symbolizowało przenośnię w stosunku do archeologii właśnie 😉
   Jak to się niegdyś mawiało “więcej grzechów nie pamiętam” 🙂
   Mam nadzieję, że większości osób przedstawiona tu przenośnia nie skojarzy się z literalnym kopaniem w ziemi, a kopaniem w wersetach które Bóg umieścił w Swoim Słowie 😉

   1. Bardzo dobry mem, a ten komentarz tu pasuje świetnie! 🙂

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     Dziękuję za wsparcie i motywację 🙂
     Niech Jezus nas prowadzi! 😉

    2. Mi też się bardzo podoba takie wyjaśnienie obrazka 🙂

 3. Artur S. (detmold)

  Jak postepowac z ludzmi autentycznie glupimi ( nie chorymi umyslowo ), czy raczej ignorantami, ktorzy na zdroworozsadkowe argumenty pochodzenia biblijnego reaguja w rozmaity sposob zlowrogi, nie przyjazny, nie starajac sie nawet poznac naszego stanowiska jako Chrystian?

  1. Witaj Arturze, pozdrawiam. Mam Ci coś do przekazania, myślałem ostatnio nad tym co napisałeś ok. tydzień temu i niektóre z moich przemyśleń zapisałem w notatniku, do którego w obecnej chwili nie mam dostępu, ale niedługo to się zmieni i piszę bo jest to trochę związane z komentarzem, na który odpowiadam.

 4. Artur S. (detmold)

  Nowoczesne technologie, a zwlaszcza siec internet to 2w1 czyli zarazem blogoslawienstwo i przeklenstwo, przy czym granice nie sa niestety zbyt wyrazne miedzy tymi dwoma rzeczami… Zarowno dzieki nim mozna zrobic mase dobrych czynow np. pomoc komus w czymkolwiek 🙂 , jak i ogrom zla 🙁 .

 5. Bardzo dobre pytanie. Jak głęboko będziemy rozmyślać co z czego wynika?

  Patrzcie na to:

  w imię jez – USA chryst – USA

  Patrzccie jeszcze dalej:

  https://www.cai.org/pl/studia-biblijne/brytyjski-izrael

  To anglosasi w całej historii mieli najwyższą stopę życiową(najwięcej błogosławieństw) i to ich kultura/język zdominowały cały świat. To właśnie protestancka Anglia i Ameryka była ostoją cywilizacji białego człowieka.

  Zobaczcie jak to w astralu wszystko ma swoje odzwierciedlenie. Myślicie, ze to przypadek: jezUSA, chrystUSA.

  1. Anglo-USA to apokaliptyczna Bestia z Ziemi, która w początkowej swojej fazie istnienia zyskała błogosławieństwo Boga (rogi jak Baranek) tworząc opozycje do imperium rzymskiego i papieży, aby wypełniła się Apokalipsa i proroctwo o ustanowieniu fałszywego ziemskiego tronu “potomka” króla Dawida, który oznajmi że jest nowym wcieleniem Chrystusa i mesjaszem dla całego świata. W Apokalipsie znany jest jako Obraz/Posąg Bestii, któremu świat składa pokłon przez co pierwsza Bestia po ranie od miecza reformacji wraca do pełni potęgi. To wszystko będzie na chwilę przed przyjściem Chrystusa podczas ostatecznych plag kiedy ludzie zaczną powoli uświadamiać sobie jak zostali zwiedzeni przyjmując znamię Bestii z Ziemi czyli Anglo-Ameryki, która w tej chwili jest czołowym i ostatnim światowym mocarstwem tak jak kiedyś był Rzym czy Babilon.

   1. Tak jest to jedna z opcji apokalipsy co jak wiemy przedstawiają nam w takich filmach jak Kod Leonarda, czy ostatni Transformers.

    1. Moim zdaniem właśnie kandydatem na apokaliptyczny obraz Bestii jest w tej chwili książę William, który po koronacji na twz. królewski tron Dawida ( obecnie zajmowany przez królową) przyjmie imię Artur. Tak jak zapowiada jego pierwsze imię “Will-i-am Arthur ?”

     Przemawia za tym wiele faktów najważniejszy to m.in. data urodzenia.
     21 czerwca 1982 czyli dzień przesilenia letniego na półkuli północnej połączony z zaćmieniem Księżyca i to w znaku Oriona czyli znaku mesjasza-arcykapłana. Francuska statua wolności stojąca w Nowym Jorku powstała jako symbol tego wydarzenia.

     https://logos373slowoblog.files.wordpress.com/2017/04/orion.jpg

     21 czerwca to 216 czyli 6x6x6 lub 6 do 3 potęgi.
     216 w systemie piątkowym(pentagramowym) to 1331 najwyższy stopień oświecenia pomiędzy dwiema kolumnami (czyli Słońcem i Księżycem).
     Rysując proste linie i zakręcając co 216° w prawo 5 razy powstanie pentagram (gwiazda poranna)

     To wszystko to są atrybuty mesjańskie jako bramy do Boga za którą będzie się podawał fałszywy mesjasz, ale będzie tylko człowiekiem i jego liczba to 666.
     Bóg tak natchnął ich serca aby to się wypełniło i władcy państw oddali mu władze na jedną godzinę.

     W tym roku wyszedł film: Król Artur: Legenda miecza
     a jak wiadomo konstelacji Oriona znajduje się twz. Miecz Oriona

     https://pl.wikipedia.org/wiki/Miecz_Oriona

     Który nie wiem dlaczego Adwentyści Dnia Siódmego uważają za Tron Boga, nie wiem w tej chwili ile w tym prawdy, ale jest to ciekawy temat, który łączy elementy tej układanki w jeden obraz gdzie nawet wybrani jeżeli to możliwe mogą zostać zwiedzeni.

     1. dochodzi do tego polskie mesjaństwo i odwiedziny Williama tego lata

      1. * w poście wyżej mała pomyłka 21 czerwca 1982 było zaćmienie Słońca a nie Księżyca.

       Odnośnie wizyty Williama w Polsce to ciekawa sprawa bo wizyta rozpoczęła się 17.07.17 i po Polsce odwiedził
       tylko Niemcy czyli dwa kraje od starcia których rozpoczęła się II Wojna Światowa, a mamy 5777 rok.
       Ciekawe jest też jutrzejsze zaćmienie w znaku Lwa (królewski znak Judy), które przejdzie nad USA (Bestią z Ziemi), która ma przecież ustanowić rządy obrazu Bestii.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: