Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Róbta co chceta, czyli palta biblię. Satanistyczny obraz Woodstock.

fot i źródło informacji: http://telewizjarepublika.pl/oto-do-czego-doprowadza-owsiak-promujac-robta-co-chceta-na-przystanku-woodstock-sprofanowano-biblie,52269.html

 

“Na Facebooku pojawił się wpis, w którym “spory lewacki, antyfaszystowski obóz” chwali się, że spalił podczas Przystanku Woodstock Biblię. Biblia rozdawana była wraz z informacjami niebezpieczeństwie wynikającym z działania niektórych ruchów społecznych i światopoglądowych. “Poczytaliśmy sobie, pośmialiśmy się, zrobiliśmy podkładki pod nogi, a potem spaliliśmy jak przystało” – czytamy na “Anarchosataniści””

 

 

 

Dlaczego organizatorzy Woodstock  boją się oficjalnie przyznać do swej religii jaką jest satanizm? Powiedzmy sobie jasno: biblię palą ludzie pod wpływem szatana.

Oni stanowczo epatują swym duchem więc i ja swoim:

 

Na przystanek woodstock przyjeżdżają ludzie z duchem antychrysta. Żaden oddany Jezusowi człowiek nie pojedzie się tam bawić, pić, ćpać. Co najwyżej ewangelizować.

 

Panie Owsiak, my chrześcijanie nie boimy się swej wiary w Jezusa. Dlaczego Wy ze swym satanistycznym hasłem wymyślonym przez Alistera Crowleya “rób to, co chcesz”, otwarcie się nie przyznacie?

 

 

 Wiedz o tym, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy. Ludzie będą samolubni, rozkochani w pieniądzu, chełpliwi, wyniośli, bluźnierczy, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, nieczuli, nieprzejednani, skorzy do oszczerstw, niepohamowani, okrutni, gardzący tym, co dobre, zdradzieccy, bezmyślni, nadęci, kochający przyjemności bardziej niż Boga, stwarzający pozory pobożności, lecz będący zaprzeczeniem jej mocy. Takich ludzi unikaj.”

2 Tymoteusza

 

Updated: 11 sierpnia 2017 — 11:56

29 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Prawica ( Wlasciwie w polityce jej nie ma, gdyz jest wrogiem narzucania przemoca komukolwiek czegokolwiek w imie “sprawiedliwosci spolecznej” lub innych falszywych bredni )=Wolnosc
  Lewica ( Ludzie to bezmyslne bydlo, praktycznie cala swiatowa wladza )=Zniewolenie.

  1. Artur S. (detmold)

   Jeszcze wedlug L trzeba czlowiekiem drygowac, gdyz oni wiedza lepiej od niego samego co jest dla niego dobre.

 2. Artur S. (detmold)

  Ludzie, nie dajcie sie otumaniac roznym hochsztaplerom babilonskim, ktorzy nie chca byc pozyteczni i pragna zyc na wasz przerozny koszt oraz skazac was na wieczne potepienie.

 3. Jakiś genedonita gdzieś się wypowiadał krytycznie o tej akcji; mówił, że u nich kiedyś nie do pomyślenia było rozdawanie Biblii jak ulotek w miejscu rozpusty. Ktoś chyba postąpił pochopnie chcąc uszcześliwić Bibliami na siłę, a przecież Jezus mówił: “Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swoich pereł przed świnie, by ich nie podeptały swymi nogami i odwróciwszy się, nie rozszarpały was” (Ewangelia Mateusza 7:6, UBG).

   1. Wychodząc na ulicę co prawda zabieram kilka Nowych Testamentów z Palsmami i Księgą Przysłów do podarowania, ale tylko w przypadku rozmowy i widocznych oznak zainteresowania ze strony interlokutora/ki. Jak dotąd bodajże tylko dwa razy miałem taką sytuaję, że ktoś chciał wziąć. Większość podchodzi do tego sceptycznie mimo dużego napisu “egzemplarz bezpłatny” na okładce, myśląc zapewne, że mamy swoją zmanipulowaną Biblię jak jehowi. No i jak dają coś za dadmo, to pewnie musi być jakiś haczyk.

     1. Asiu, a gdzie Twój pingwinek??? 🙂

      1. Pisałam na telefonie, i na klawiaturze go akurat nie było 😀
       ? wita z powrotem 😀

 4. Artur S. (detmold)

  Panstwo na modle lewicowa tj. opiekuncze znieczula ludzi na cierpienia innych. Powoduje az taka zgnilizne moralna, gdyz zdejmuje z czlowieka poczucie odpowiedzialnosci za los swoj i jego bliskich…

 5. Artur S. (detmold)

  Gdyby ludzie u nas zdrowo pojmowali obowiazki wzgledem siebie, zyloby sie tu o niebo lzej. Ale to wymaga swiadomej rezygnacji z czesci wlasnego ja na rzecz wspolnego interesu co jest sprzeczne z natura rzymskiegokatolicyzmu, ktory niszczy ducha Polakow.

 6. Znana nam Miriam Shaded proponuje aby rząd Polski zwrócił się do UE o przyznanie Polsce odszkodowań za sprowadzenie zagrożenia terrorystycznego. Otwarcie Europy na islamskich nachodźców jest wg Miriam świadomym działaniem, a co powoduje m.in. konieczność dodatkowych nakładów w Polsce na rzecz zapewnienia obywatelom RP bezpieczeństwa.
  Miriam Shaded: WŁADZE UE KOOPERUJĄ Z ISLAMSKĄ MAFIĄ

 7. Ostatnio wpadła mi w ucho rytmiczna piosenka w radiu, dopiero potem zauważyłem kto jest jej autorem i o czym dokładnie ona jest, a warto się jej dokładnie przyjrzeć bo to nowy utwór zespołu, który już ma kilka piosenek o zbliżającej się Apokalipsie i twz. nowej erze.

  Teraz śpiewają o kimś kto jest “błyskawicą tuż przed grzmotem” i chciałby zostać “wielką gwiazdą”.

  “Widziałem, jak szatan, niby błyskawica, spadł z nieba.” Łukasza 10:18

  O ile tekst samej piosenki nie jest na początku zrozumiały to teledysk już sporo wyjaśnia o kogo im chodzi czyli o wężo podobną istotę z kosmosu, która tańczy pomiędzy otumanionymi owcami (nieświadomi niczego ludźmi)

  https://youtu.be/fKopy74weus

  1. I sama nazwa- Imagine Dragons (smoki!) daje do myślenia…szkoda bo np. podkłady instrumentalne z ich piosenek są całkiem dobre…

 8. Artur S. (detmold)

  Myslenie utartymi schematami znaczeniowymi, komunalami, stereotypami tworzyszy ludzkosci od chwili jej powstania i wielu wyrecza od rozumnego analizowania wiadomosci plynacych z otoczenia. Sztuka wymagajaca prawdziwej odwagi jest przeto autentycznie nonkonformistyczne, ale w zgodzie z faktami obiektywnymi postrzeganie rzeczywistosci. Malo kto jednak potrafi sie postawic duchowej i fizycznej presji tlumu.

 9. Walka z biblią trwa. Spòjrzcie co wyprawia Mariusz Szczytyński. Facet stwierdził, że biblie napisał diabeł.On zabrał ludziom biblię i dał niebocentryzm z którego nic nie wynika. Pooglądajcie sobie jego ostatnie filmy.

 10. Artur S. (detmold)

  Od mlodziezy trzeba wymagac, ale umiejetnie, zeby z niej wyrosli porzadni ludzie dojrzali mentalnie, a nie tylko dorosli metrykalnie 😉 . Nie sa dobre ani przesadny dryl w stylu “mlody i glupi jestes” ( gdyz to potrafi zniszczyc zdrowa pewnosc siebie ) , ani totalne puszczenie w samopas ( co z reguly powoduje wykolejenie ).

 11. Artur S. (detmold)

  Mlodziez nie jest glupia. A gdzie tam. Po prostu bardzo sprawnie obserwuje doroslych “ludzi sukcesu” i niestety bardzo czesto nasladuje ich chore zachowania, ktore nie sa w masowej swiadomosci ostro potepiane, a jednostki ktore sie ich dopuszczaja ( lamania dobrych obyczajow ) wykluczane z obiegu spolecznego…

 12. Artur S. (detmold)

  Czlowiek nie jest doskonalym bytem. Istnieja jednak takie zbiory regul i zasad, ktore umozliwiaja grupowanie takich jego wersji rozwojowych dla ktorych najwazniejsze jest tworcze tworzenie ( w naszym przypadku zakladamy, iz takie jednostki maja w sobie “iskre Boza” oparta o Pismo ). Niestety sa tez takie ktore promuja i premiuja niszczycielskie pasozyty ( wszelkie bajdurzenia babilonskie ).

 13. Podaję link:

  https://www.youtube.com/watch?v=uIVKYvb8yDI

  “diabeł zrobił słońce”, “biblię też musimy wysadzić w powietrze” – 8.55. min. Elohim to diabeł i demony, jego pieczątka w starym testamencie. 14.04 min – “Pamiętajmy, że w biblii diabeł odbił swoją pieczątkę dokładnie 2700 razy używając słowa Elohim”

  Teraz pomyślcie, kto zawsze miał w nienawiści biblię?

  Odpowiedź: ZSRR i Kościół Katolicki.

  Z tego co wiem to swego czasu USA swoją potęgę wybudowały dzięki Biblii.

  Odrzucicie biblię to co wam zostanie? Modlitwa do Boga w niebie? Tyle to wam każdy ksiądz na wsi powie, ze trza się do Boga w niebie modlić? Odrzucając biblie zostaniecie ślepcami.

 14. Dlaczego tego nikt nie komentuje co ten człowiek wyprawia? Podałem dowód, rządam dyskusji.

  1. Sama chętnie bym poczytała, co inni mają do powiedzenia w tym temacie. Ja od siebie napisze tylko tyle:
   Ostatnio trafiłam na takie stwierdzenia, że Bóg jest Bogiem wszystkiego, więc jest również źródłem wszelkiego zła; Jezus to ta sama osoba co Lucyfer; szatan nie istnieje, jest jedynie personifikacją zła; modląc się do Jezusa modlisz się do diabła, bo prawdziwe imię brzmi Yahusha/Yeshua/Yehoshua (nawet co do tego nie są zgodni) i tym podobne… Co prawda już wcześniej z takimi teoriami się spotkałam i nie byłoby to dla mnie zaskoczeniem, gdyby pisali to poszukujący prawdy czy ezoterycy, ale piszą to chrześcijanie/chrześcijańscy “trutherzy”.
   O tym, że Biblię napisał szatan też kilka razy się spotkałam. Ciekawe tylko, że dzięki Słowu ludzie nawracają się do Boga, zostają uwolnieni z nałogów, a ich życie zmieniło się na lepsze i doświadczają Bożej obecności i działania każdego dnia ;). W takim razie wychodzi na to, że szatan to ten dobry i New Age głosi prawdziwą ewangelię ;). Ręce opadają… I mam wrażenie, że jest tego typu rewelacji coraz więcej. Czyżby wielkie odstępstwo miało właśnie swój początek?

 15. Dziwne rozumowanie Szczytyńskiego. Biblia od Szatana? Wierzta w niebocentryzm, módlta sie do Boga w niebie i niczym się nie przejmujta. Ja myślę, że to jest jakieś zwiedzenie. Niebocentryzm umiejscawia ludzi i Boga pod ziemią czyli w piekle. Mariusz kazał wyrzucić Biblie. Co daje w zamian? Niebocentryzm i rozmowę z Bogiem w niebie. Rozmowę z Bogiem w niebie to mi każdy ksiądz załatwi. Skąd mam wiedzieć co jest prawdą a co kłamstwem jeśli odrzucę Biblię?

 16. Nergal darł Biblię to chyba jest po stronie tego właściwego boga? Szatan walczy z biblią, ze swoją książką? Przemyślcie sobie to wszystko dobrze, bo niebocentryzm może być użyty do zwiedzenia mas. Szczytyński już zapowiedział, że mamy pierwszy rok złotej ery, bo jego zdaniem Chrystus zasiadł w niebie na tronie 1 maja 2016 roku.

  1. wg mojej oceny Szczytynski jest agentem. Nie sądzę aby czlowiek o tak duzej wiedzy był tylko zwiedziony

  2. Poproszę źródło tych rewelacji o 1 maja 2016

 17. Ja bym ich wszystkich w imię Boga wysłał do obozu śmierci.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: