Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wojna o Polskę trwa, czyli bulwersująca reklama energetyka Tiger drwiąca z Powstańców Warszawskich.

1 sierpnia – Dzień Pamięci, wyprostowany środkowy palec oraz napis „Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie!” – w ten skandaliczny sposób reklamowany jest napój energetyczny „Tiger”. „Reklamę” przygotowano specjalnie z okazji 1 sierpnia – 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, krwawego zrywu polskiej młodzieży przeciwko Niemcom. Marka jest własnością boksera Dariusza Michalczewskiego, który posiada też niemiecki paszport, oraz jego fundacji „Równe Szanse”. Internauci nie kryją swojego oburzenia.”

źródło: http://www.tvp.info/33539767/polska/bulwersujaca-reklama-tigera-z-powstaniem-warszawskim-chrzanic-to-co-bylo-wazne-to-co-bedzie/

 

Tak to wyglądało:

 

To jest coś więcej niż chciwość żebrająca o przypodobanie się Niemcom. Osoby odpowiedzialne za tę reklamę pozbawione są uczuć. Nie muszą wcale być patriotami, ale wypadałoby okazać czasem kurtuazję. Niestety ci ludzie są tego pozbawieni. Są to ludzie bez serc. Mają euro w oczach. Podczas II wojny światowej AKowcy w odpowiedni sposób takich karali.

Polacy muszą zrozumieć, że tak jak podczas II wojny światowej niektórzy współpracowali z gestapowcami, jak choćby Adolf Dymsza, tak i teraz znane osobistości współpracują z Niemcami zarabiając na tym duże pieniądze.

Dariusz Michalczewski mimo, że jest dobrym bokserem, na zawsze stracił twarz.

Jeśli ktoś w ogole pija energetyki to od tej pory Tigera pił nie będzie.

 

Mając na uwadze ogrom informacji jak to Niemcy nie tylko wykupiły Polskę, ale i polityków obecnej opozycji, jasnym jest jakie siły działają w Polsce.

Trzeba sobie jasno powiedzieć:

 

W Polsce mieszkają Polacy i antypolskie prostytutki. 

 

Trwa walka o wolną Polskę. Właściwie o pozostałości wolnej Polski.

Stanisław Michalkiewicz juz kilka lat temu wspominał o owej kolaboracji z Komisją Trójstronną Rockefelera, ale o tym w kolejnym tekście z wspominanym filmem.

Nadszedł czas, kiedy poznamy osobiście kto jest przekupnym zdrajcą, a kto dba o naszą rodzinę ziemską jaką jest Polska.

 

Nie dajcie się nabrać na polityków broniących demokracji w Polsce. To są marionetki na smyczy Niemiec i Rosji. Oni dostają pieniądze ażeby nas okłamywać i ograbić.

Z każdym tygodniem będziemy znali coraz więcej faktów o wpływach niemieckiej agentury.

 

ILU JESZCZE POLSKICH NIEMCÓW ZA EURO BĘDZIE DOIĆ POLAKÓW ?

 

 

 

Updated: 9 sierpnia 2017 — 19:31

28 komentarzy

Add a Comment
 1. Pamiętam jak w programie Paranienormalni Tonight (zresztą na słabym poziomie) pytano się Dariusza Michalczewskiego o motywację w do walki. Powiedział, że za każdym razem jak walczył z przeciwnikami myślał o pieniądzach, które dostanie po walce. W tamtej chwili straciłem do niego szacunek jako boksera. Rozumiem każdy kto pracuje jest godny swojej zapłaty (a zawód boksera jest trudną sztuką), jednak myślałem że walczy, bo lubi boks. Widocznie postępuje tak w innych dziedzinach życia.

  1. Taka mała dygresja.
   Każdy mężczyzna chce walczyć (to nasze podobieństwo do Boga, które w sobie nosimy – Jego obraz) ale mężczyźni z tego świata walczą tylko o siebie, dopiero później o innych, a mężczyźni z Królestwa Bożego walczą najpierw o Boga, później o siebie i innych.

  2. Tak walka, polowanie jest domeną mężczyzny ale walić po gębie jeden drugiego za kasę do nie podoba się Bogu.
   Robienie czegokolwiek za pieniądze oprócz uczciwej pracy pochodzi od szatana, bo pieniądze są jego narzędziem.

   Musimy trzymać się razem, Niemcy okupowali nasz kraj za rządów PO i zrobią wszystko aby odzyskać władzę.

   1. Polowanie na zło 🙂
    Uważam, że zdrowe podejście do boksu, z poszanowaniem przeciwnika nie jest złe.

    Co do kraju widząc postawy dzisiejszych patriotów, ciężko się wierzy w podniesienie tego kraju z kolan. Wielu z nich ma dobre chęci ale towarzyszący im język i nienawiść zaprowadzą ich raczej na manowce.

    1. Ciekawe w kontekście Twojego komentarza jest to, że Manny Pacquiao, filipiński mistrz boskerski i ultrakatolik, mówił w jednym z wywiadów, jak to ma nadzieję, że Bóg mu wybaczy jego pięściarstwo, samemu przyznając, że nie umie pogodzić swojej wiary z pracą i że liczy na Boże miłosierdzie. Był to jawny konflikt. Tyson Fury z resztą też nie ukrywał, że bicie bliźniego za mamonę i jego wiara katolicka niespecjalnie idą ze sobą w parze, i że świat boksu to syf. Wnioski niech każdy sobie sam wyciągnie…

     I coś na pewno jest w tym pociągu do walki i rozlewu krwi u mężczyzn. Mnie mocno ciągnęło i nadal ciągnie oglądania boksu – to te przejawy resztek cielesnej natury, z którymi każdy w jakimś stopniu walczy. Kiedyś zresztą boks zawodowy uważałem za jedyny godny zainteresowania przez faceta sport, inne, szczególnie piłkę, uznając za śmieszne i dobre dla mięczkaów. Wielu tak myśli, że prawdziwa rywalizacja to jest między dwoma dwumetrowymi mocarzami bezlitośnie walczącymi na śmierć i życie dla sławy i pieniędzy. Przyznam akurat bez bicia, że lubiłem widok krwi i drgawek po ciężkim nokaucie i szczerze zadrościłem bokserom, że nikt im ze strachu nie podskoczy, a już na pewno nie jakiś ulizany piłkarzyk… Dopiero po nawróceniu, z perspektywy czasu, także oglądając ociekające hipokryzją wywiady z człowiekiem wiary rzymskokatolickiej Tomaszem Adamkiem zaczynam dostrzegać, że to nie jest od Boga. Tak jak promowanie homoseksualizmu i sprzedajność Tigera Michalczewskiego. To wszystko są marności i emanacje ducha tego świata. Ale i to Duch Święty ukazuje, np. w Księdze Przysłów 16:32 (Uwspółcześniona Biblia Gdańska): “Lepszy jest nieskory do gniewu niż mocarz, a kto panuje nad swym duchem, jest lepszy niż ten, kto zdobywa miasto”.

     1. Mając na myśli walkę miałem na myśli nie tyle kontakt fizyczny, co postawę przejawiającą się np. w modlitwie o innych, w zarabianiu pieniędzy na rodzinę czyt też rozmowie z innymi ludźmi (np.wspomożenie człowieka z depresją dobrym słowem).

      W boksie krew mi nie imponuje, raczej elementy techniczne oraz elementy rywalizacji jak w innych sportach. Jeżeli to jest złe to rzucę to.

      1. Dodam też że problemem wielu mężczyzn jest to, że pragnienie walki spełniają oglądając mecze przed telewizorem, a nie walcząc o swoją rodzinę czy innych. Zaryzykuje stwierdzenie, że komercyjny sport powstał po to, by odciągnąć ludzi od prawdziwej walki. Łatwiej przecież przeciętnemu mężczyźnie obejrzeć mecz, niż porozmawiać o problemach z dorastającą córką

   2. Artur S. (detmold)

    Na Polakow utyskiwano wlasciwie od zawsze. Problem w tym, iz zabraklo wystarczajacej sily duchowej w XVI wieku, by zerwac z watykanem, ktorego demoniczne nauki wyolbrzymiaja ich zle cechy ( zachwalane przez naszych wrogow mentalnych ), zamiast tych dobrych wlasciwosci ( dzieki ktorym dana wspolnota nie tylko trwa, ale kwitnie i sie rozwija ) rzecz jasna.

  1. Rzeczywiście, okropne…można mieć różną opinię co do powstania, ale żeby wymyśleć coś takiego…aż ciśnie się do tych, którzy to wymyślili, na usta taki cytat: “czy tobie czasem sufit na łeb się nie spadł?”, bo nikt, kto ma choć trochę poukładane, nie wymyśliłby czegoś takiego…

 2. Artur S. (detmold)

  Na tym swiecie zderza sie ze soba zbiorowisko ludzkie wyznajace zasade “miec” ( czesto za wszelka cene, nie przebierajac w srodkach i metodach ) ze wspolnota przekonana bardziej by “byc” ( porzadnym czlowiekiem ). Problem w tym, iz tych pierwszych jest coraz wiecej, a tych drugich coraz mniej. Widok ludzi o twardym kregoslupie moralnym jest z reszta bardzo uwierajacy dla rozmaitych “jednostek bez wlasciwosci”, gdyz jest dla nich kompletnie nie zrozumialy.
  Madrosci Syracha 21, 27-28|22, 1-2 Przewrotny, zlorzeczacy przeciwnikowi, zlorzeczy sam sobie. Oszczerca sam siebie zniewaza i nienawidzi go cale otoczenie.
  Czlowiek leniwy podobny jest do skalanego kamienia, kazdy zagwizdze nad jego upodleniem. Czlowiek leniwy podobny jest do kupy gnoju, kazdy, kto go dotknie, otrzasa reke.

 3. A tak w ogóle, to nigdy za patriotę się nie uważałem, nic z tych rzeczy, ale… kpić w takim temacie? To nie do pomyślenia. Takie reklamy mogą być wytworem wyłącznie wypaczonych umysłów sprzedajnych, bezbożnych kanalii, którym nie wstyd kpić z majestatu śmierci bliźnich.

  1. P.S.: pokazać komuś wyprostowany środkowy palec, to jak zdjąć spodnie i obnażyć penisa w stanie erekcji. Takie jest znaczenie tego gestu. “Nie na miejscu” – tu byłoby określeniem skrajnie eufemistycznym. Rzygać się chce…

 4. sprawa ma jednak szczęśliwy koniec:

  Takie rozwiązanie zasugerował na Facebooku Filip Chajzer. Później dziennikarz poinformował, że firma podchwyciła jego pomysł.
  Proszę Państwa. Sam w to nie wierzę, ale to prawda. Przed chwilą zadzwonił do mnie chłopak z Tigera. Wyraźnie skonsternowany. Kilkukrotnie mówił jak bardzo jest im głupio w firmie przez błąd, który popełnili. W moim poprzednim poście napisałem, że „Zbiórka dla Powstańców 2017” to odpowiednia forma pokuty… I TAK SIĘ STAŁO!!!
  — czytamy w poście Chajzera.
  Ostatnie zdanie, naszej rozmowy – „kwota, którą przelaliśmy jest tak wielka jak nasze poczucie wstydu”. I faktycznie jest WIELKA. 500.000 PLN!!! DZIĘKUJĘ!!! W imieniu bohaterów naszego Państwa DZIĘKUJĘ!!! To są pieniądze na leki, protezy, aparaty słuchowe, prąd, wodę, święta… Jestem cholernie wzruszony. Każda, nawet najgłupsza decyzja może mieć swój happy end. Oto i on

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/352540-tiger-bije-sie-w-piersi-firma-przelala-500-tys-zl-na-konto-swiatowego-zwiazku-zolnierzy-armii-krajowej

  1. Wygląda mi (i nie tylko) to na tak karkołomny, jak i wykalkulowany na zimno chwyt marketingowy. Zapewne mniej kosztuje narobienie smrodu i zwrócenie na siebie uwagi za pół bańki, niż reklama w paśmie na TVN w godzinach szczytu.

 5. Panie Adiminie nie daj sie nabrać na mariaż państwa z kościołem. PiS zniszczy Polskę bo taki jest plan. Ludzie angażujący się emocjonalnie w idee automatycznie ograniczają sobie pole widzenia. To samo widze tutaj. Czyżby pritokoły mędrcow syjonu stały się martwe? Czy hegeliańska dialektyka przestała być używana? Pozdrawiam

  1. Oczywiście, że plan syjonistów się zrealizuje,. Natomiast inną sprawą jest głębokie PISu pragnienie sprawiedliwości.
   Jak ja to widzę w skrócie?
   Bez żadnej gry i teatru jak to często ma miejsce w polityce to co się dzieje zmierza to wycięcia komunistów z polskiej sceny. Możemy być przekonani o idealistycznym nastawieniu PISowców po tym, że kieruje nimi poza wątpliwym patriotyzmem chęć zemsty za Smoleńsk. W związku z tym podjęli się bardzo inteligentnego planu. Najpierw pozytywnych zmian aby uzyskać przyzwolenie społeczne na inne działania.
   W pisie jest wielu Żydów. Sam ma znajomych, ktorzy mi się do tego nie przynają Ty mas zi my wszyscy mamy. Jednakże są Żydzi, którzy nienawidzą Polaków i są tacy, którzy się z Polską utożsamiają. Pamiętajmy, że Zydzi walczyli takze w Powstaniu Warszawskim.
   To nie jest takie proste. Pan kieruje krokami bezbożnych również.
   Jedno jest pewne: NWO będzie. PIS może być tylko takim przystankiem.

   1. No cóż ja mam inne spojrzenie. Być może paranoidalne.
    Moim zdaniem to co teraz się dzieje to budowanie atmosfery przedwojennej. Widać to po tym, jak duży nacisk kładzie się na patriotyzm. Wywyższanie żołnierzy wyklętych, muzyka przedwojenna np. Bodo. To samo z antyżydowską atmosferą. To samo było przed wojną. O wszystko się ich obwiniało. W piśmie św. Jasno jest napisane. “Udają żydów choć nimi nie są.” Chrześcijanie mają czarno na białym a itak biorą udział w tej nagonce. Chodzi ogólnie o to by znowu o wszystko obwinić żydów. M.in. dlatego w warszawskiej gazecie pojawiają się artykuły czy dodatki dotyczące teorii spiskowych za które są obwiniani żydzi. Najpierw trzeba społeczeństwo urobić. Nieprzyjmowanie uchodźców jest dobrym zagraniem jeśli chodzi o przychylność ludu, który jako że Polska jest czysta rasowo będą się z nią utożsamiać. Tak jak za PO jeśli wybuchłaby wojna wątpie by ktokolwiek chciał walczyć za taką ojczyznę to tak za PiS jest czego bronić. 500+, właśnie rasowo czyste państwo, hoaxy w postaci zamachów tylko wzmagają poczucie sztucznego bezpieczeństwa. “Tam się dzieje a u nas nie. U nas jest lepiej.”

    Wystarczy się zastanowić. Jeśli to globaliści mają w rękach wszystkich również i rząd polski to jeśli pozwalają na to co się dzieje to tylko dlatego by osiągnąć większą korzyść w przyszłości. PiS stworzy dobry silny demokratyczny/religijny rząd a następnie runie by rozczarować ludzi demokracją i chrześcijaństwem a raczej katolicyzmem i aby zechcieli czegoś nowego bo skoro demokracja dostała tyle szans i za każdym razem nie udaje jej się dokonać tego czego zamierzała to znaczy że z nią jest coś nie tak. I tu na scenę wchodzi Antychryst.

    Moge się mylić.

    Acha i to nie plan syjonistów. Tylko Jezuitów. Syjoniści to ci co nazywają się żydami a nimi nie są. A jeśli nie są żydami to kim są? Proste – Jezuitami. Protokoły mędrców syjonu powstały po to by zwalić na nich winę i wzmóc antysemicką atmosferę. Co nie znaczy, że to co w nich zapisane jest nieprawdą.

    Pozdrawiam.

 6. Ciąg dalszy tygrysiej afery. Tiger zapłacił kasę:

  http://tinyurl.com/ybfvcvp2

 7. Wczoraj prezes koncernu, który jest właścicielem marki przeprosił. Osoby z firmy reklamowej lemon sky zostały zwolnione a koncern wypłacił pół miliona złotych na fundację żołnierzy ak.

 8. Artur S. (detmold)

  Czlowiek nie zyje po to aby zyc ( jest to postawa zwierzat, a nie normalnych duchowo ludzi ), a bytuje, aby tworzyc cos przydatnego 😉 . Ci pierwsi z reguly nic nie wytwarzaja wartosciowego, za to maja strasznie zawyzone apetyty konsumpcyjne, wiec staraja sie pasozytowac na tych drugich, produktywnych jednostkach. Przykladem tego pierwszego typu niech beda rozne gadajace glowy tj. celebryci-klakierzy-wodzireje itd. czyli zwyczajne darmozjady, ktore z powodu stania za nimi duchowych zwierzchnosci pochodzenia demonicznego, maja az taka pozycje i znaczenie spoleczne, uprawniajaca ich w swoim bezczelnym mniemaniu do wladztwa nad umyslami-duszami i czerpania z tego przeroznych korzysci…

 9. Podobno Dariusz M. był też oskarżony o bicie swojej żony.

  1. On jest jaki jest, ale co za kobieta musiała go wybrać

   1. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi najczęściej o pieniądze… :/

 10. Popłynęły krokodyle łzy podejrzanie niezorientowanego prezesa:

  http://wmeritum.pl/wlasciciel-marki-tiger-udzielil-pierwszego-wywiadu-aferze-ze-skandaliczna-grafika-zmrozilo/195295

  Śmiechu warte. Za kogo oni ludzi mają… Za bandę naiwnych tumanów i tyle. Oby to był strzał w stopę. Zasłużony.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: