Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Anglicy zaczynają BREXIT filmem o niemieckich zbrodniach i torturach “Ciemności zakryją ziemię”.

 

Kilkadziesiąt lat czekali z opublikowaniem filmu o zbrodniach niemieckich tylko po to, by nie drażnić Niemców. Anglicy w roku ich brexitu postanowili ze swej obłudy zrezygnować. Sprzedali nas Stalinowi, a teraz kiedy się im opłaca pomagają nam . To potwierdza tylko moją hipotezę z wczorajszego tekstu.

Przez 70 lat udawało się Niemcom ukrywać prawdę o ich zbrodniach podczas II wojny światowej. Zaszło to tak daleko, że wmówili światu, iż Oświęcim, Majdanek były polskimi obozami.

Teraz kiedy Anglia wychodzi z UE, gra prawdą. Jeśli istnieją mentalności narodów, a według mnie istnieją, to Polacy mają najwięcej cech pozytywnych. Anglicy zaś robią interes prawdą. Dla Polaków prawda jest naturą. To dlatego w przeciwieństwie do Rosji, Norwegii, Niemiec istnieją takie blogi jak ten. Istnieją pomimo antypolskich rządów. W okresie 1990-2000 zamordowanych zostało w Polsce kilkudziesięciu dziennikarzy śledczych. W samej sprawie  smoleńskiej również

Poniżej podaję tylko przykłady.

Zgony po 10 kwietnia:

 

Żaden z poniższych ludzi nie umarł z przyczyn naturalnych (tzn. śmierć nie była konsekwencją podeszłego wieku):

Grzegorz Michniewicz [zgon nastąpił 23 grudnia 2009 roku]. Dyrektor generalny kancelarii premiera, osoba mająca najwyższy status dostępu do informacji tajnych. Jego przełożonym był Tomasz Arabski. Zginął tego samego dnia, kiedy do Polski z remontu w Rosji, w zakładach Olega Deripaski powrócił tupolew. Wedle oficjalnej wersji, popełnił samobójstwo wieszając się na kablu.

Biskup Mieczysław Cieślar [18 kwietnia 2010 roku]. Zginął w wypadku samochodowym. Miał być następcą ks. Adama Pilcha, pełniącego obowiązki Naczelnego Kapelana Ewangelickiego Wojska Polskiego, który poniósł śmierć w Smoleńsku. Miał po katastrofie otrzymać smsa od ks. Adama Pilcha.

Krzysztof Knyż [2 czerwca 2010 roku]. Moskiewski operator „Faktów” TVN. Zdawkowe komunikaty TVN mówiły o chorobie. Prasa zagraniczna pisała, iż został zamordowany we własnym mieszkaniu. Był operatorem, który sfilmował podchodzenie do lądowania polskiego samolotu prezydenckiego na lotnisku w Smoleńsku. Był jednym z pierwszych reporterów, któremu udało się znaleźć w miejscu wypadku zanim rosyjskie siły specjalne zmusiły do jego opuszczenia. Materiały telewizyjne z pierwszych chwil, gdy nie było wiadomo jeszcze co się stało i tuż sprzed katastrofy – zniknęły.

Prof. Marek Dulinicz [6 czerwca 2010 roku]. Wybitny polski archeolog. Zginął w wypadku samochodowym. Szef ekipy archeologów, która miała w czerwcu wyjechać do Smoleńska. Dulinicz był pomysłodawcą wyprawy oraz osobą aktywną w staraniach o wyjazd.

Siergiej Tretiakow [13 czerwca 2010 roku]. Śmierć byłego funkcjonariusza rosyjskich służb wywiadowczych Siergieja Tretjakowa może mieć związek z katastrofą smoleńską – pisze włoski tygodnik „L’Espresso”. W e-mailu z 22 kwietnia 2010 roku. Fred Burton z firmy Stratfor cytował opinię Siergieja Trietiakowa, który w rozmowie z nim twierdził, że: „Rosjanie celowo nie pozwolili na lądowanie samolotu, wiedząc, że polski prezydent albo zmusiłby pilota do lądowania, albo samolot zawróciłby i nie wylądował na miejscu”. W ten sposób pokrzyżowaliby plany uroczystości rocznicy mordu katyńskiego. W odpowiedzi inny analityk Stratforu Marko Papic pisze, że pokrywa się to z tym, co powiedziały mu „jego źródła”. Trietiakow miał twierdzić również, że Rosjanie mają różne gotowe scenariusze które mogą być ściągnięte z półki, jeżeli zechce tego Putin.

http://www.bliskopolski.pl/katastrofa-smolenska/zgony-poza-katastrofa/

Tych nazwisk jest o wiele więcej w linku bliskopolski.pl

Podobnie było z Lepperem i innymi.

 

Wracając do filmu. Ma on być opublikowany w środę w TVP. Powinni go obejrzeć nie tylko patrioci, ale zwłaszcza przeciwnicy PISu będący zarazem zwolennikami Niemiec z automatu.

Poniżej zajawka:

Są to sceny nakręcone tuz po wyzwoleniu z NIEMIECKICH OBOZÓW, SZANOWNY WYBORCO TUSKA I NOWOCZESNEJ.

Hitchcock chciał zrobić z tego film dokumentalny, ale rząd Wielkiej Brytanii nie wydał wtedy zgody na jego produkcję.

 

Nie dajcie się wciągnąć w protesty agentury niemiecko-rosyjskiej, czyli wojnę antyPolaków, sprzedawczyków z Polakami. Oni dzięki sprzedawaniu Polski żyją jak pączki w maśle. Wy musicie ciężko zarobić swoje pieniądze.

 

 

 

 

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Problem z rodzima i zagraniczna wiekszoscia jest taki, iz odczuwa ona z roznych przyczyn wstret do rozumnego analizowania faktow. Latwo ja z reszta sprawna socjotechnika naklonic nawet do najparszywszych czynow w imie wznioslych hasel ( sprzecznych ze sprawa Jezusa Chrystusa ). Dlatego Pismo wyraznie mowi, aby wyjsc z babilonu tzn. nie przyczyniac sie do poglebiania jego wladztwa nad ludzmi, a krzyzowac jego plany poprzez roztropna ewangelizacje tj. wyrazne wskazywanie co jest dobre, a co zle w oczach Pana Boga.

 2. Czy ktoś wie o której ten film ma lecieć w środę, chciałabym go sobie nagrać.

  1. Nie znalazłam w programie…
   W zwiastunie powyżej jest środa 18, ale nie ten rok 🙂

     1. Obejrzałam. Bardzo przejmujący film. Ludzie ludziom zgotowali taki los… sprawiedliwość wciąż woła do Boga…

     2. Niemcy teraz nazywają się UNIA i dalej robią co chcą.
      Niemieckie siły nieczyste i Watykańskie siły nieczyste rządzą światem.

   1. Ja też nie znalazłam…a szukałam nawet na kilka najbliższych śród…
    też chciałabym to zobaczyć…
    sprawdzałam nawet ramówkę TVP Historia, bo tam też myślałam że mogliby to dać i nie ma…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: