Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Reklama Play z rogami i diabłem w tle.

Nadeszły takie czasy, że chyba każdy przeciętny artysta musi się sprzedać rogatemu  panu i nawet się tego nie wstydzą. Już nie tylko allegro w swej serii oficjalnie i śmiało promuje lucyferianizm, ale i inne wielkie firmy takie jak Play  z piosenkarką wspierającą tę promocję.

 

 

A ja bronię się i bronię…
Nie chcę już się kochać w tobie
Ta siła nieznana ciągnie mnie do ciebie
A ja bronię się i bronię…
Nie chcę już się kochać w tobie
Choć nic się nie zgadza
Wciąż do ciebie wracam

Uciekam piwnicami wrażeń
Słyszałam, tak jest trochę łatwiej
Nie strasz mnie tu piekłem
Bo dobrze je znam
Taka chodzę niewyspana
Przez cała noc, aż do rana
Swojego zadnia bronie jak na łańcuchu pies

Weź się przyznaj co mi robisz
Ciągnie mnie do ciebie tak
Biec przed siebie
Sił się pozbyć
Weź się przyznaj czego chcesz

 

Przedstawiony styl i charakter podmiotu w tym piosence jest buntowniczy, wpisujący się w Ducha Jezebel. Ty mi nie będziesz mówił co mam robić. Jest to duch wielu kobiet  tych czasów, które poddały się nieświadomie satano-kulturze.  Niezależność pchająca w przeciwną stronę niż do Boga co pokazuje wokalistka w “swym” tekście. “Swojego zadnia bronie jak na łańcuchu pies:” – przekora i bunt bez możliwości porozumienia i konwersacji.

Na końcu jakby zapytanie kierowane do szatana: Weź się przyznaj czego chcesz, bo ciągnie mnie do ciebie. Łącząc to z reklamą darmowego internetu przekaz jest prosty: trudno się nie skusić.

 

Poniżej bez podkładu muzycznego z uwielbieniem i ostentacyjnie wyznanie wiary:

 

 

 

Jak to zakładam od pewnego czasu, kiedy będzie Wielki ucisk w pewneym momencie satano-rządy wydrukują dla Ciebie dochód gwarantowany np 4000, za odejście od Prawa Boga.

Chrześcijanie będą wyrzutkami tego systemu, postrzegani jak nienormalni. Czym to jednak jest? Tylko tyle w zamian  za życie wieczne przy Bogu.

 

 

 

 

Updated: 2 sierpnia 2017 — 17:40

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Wokalistka prezentuje się również z tymi dziwacznymi rogami zaplecionymi z włosów na billboardach reklamujących tę sieć.
  Kiedy pierwszy raz zobaczyłem tę wielkoformatową reklamę gdy wyjechałem zza zakrętu, aż się przestraszyłem co to za paskudztwo spogląda na drogę 😀
  Takie dziwne czasy, gdzie demonizm szerzy się na każdym kroku i jest “cool”, a sama wzmianka o Bogu spotyka się z ironią i wyszydzeniem.
  Czasy ostateczne… Ale zauważyłem również, że Bóg zgodnie ze swoją obietnicą wylewa Swojego Ducha na wszelkie ciało i jest sporo przebudzeń, wartościowych treści i świadectw w sieci. Zresztą sami jesteśmy tego dowodem, że tu przebywamy 😉

  1. Jak miałem zajęcia z dziewczynkami 8 lat, to one tę Sarsę ubóstwiały wprost. I jeszcze Margaret, kolejna idolka. Takie marketingowe produkty jak Sarsa są stworzone, żeby szkodzić dzieciom i dlatego ich twórczość wzbudza taką odrazę we wierzących.

   1. Coś okropnego…one obie nawet nie umieją śpiewać na żywo…albo by i umiały, tylko wciska im się taki badziew jaki wykonują bo muszą…ech…
    mnie tam do Sepsy (jak tą całą Sarsę nazywa jedna moja znajoma) czy tej Margaret (która mi przypomina bardziej taką młodszą i ciut brzydszą wersję Violetty Villas za młodu 😀 )nie ciągnie…

  2. Mi się te rogi nie podobały…sama się ciut wystraszyłam jak zobaczyłam pierwszy raz tą reklamę gdzieś przy jednym z salonów Playa…
   sama sieć w sobie może i nie ma złej oferty, ale ta reklama mi się zwyczajnie nie podoba i tyle…

 2. “Swojego zadnia bronie jak na łańcuchu pies:” – przekora i bunt bez możliwości porozumienia i konwersacji” – o, wypisz wymaluj moja matka. W takich przypadkach nawet najsubtelniejsza rozmowa jest daremna. Pozostaje modlitwa i nadzieja.

  1. Jak ja przeczytalam mamie ( katoliczce) o nowonarodzeniu sie to wykrzyczala, ze to bzdury. Pozostaje nam modlitwa. Nehemiasz 4 miesiace sie modlil aby krol go wypuscil. Takze nie przestanmy poki czas łaski jeszcze trwa.

   1. Potrzeba anielskiej cierpliwosci i wytrwałości. To mogą być dziesięciolecia modlitw od czyjeś zbawienie.

 3. Krótki film animowany o tym, jak chłopak zakochuje się w swoim koledze. https://youtu.be/2REkk9SCRn0 zdobył różne nagrody i jest co raz popularniejszy. Łamanie prawa Boga jest sprzedawane w miłej otoczce… Czyż to nie jest trochę takie granie na uczuciach odbiorców?

  1. Obejrzałem filmik, i ewidentnie dla mnie ten filmik gra na uczuciach odbiorców.
   Miła otoczka tego animowanego filmiku ma sprawić, że człowiek powie, czyż to nie piękne?
   Latające serce i końcowe sceny, mają pobudzić w odbiorcy uczucia, by współczuć temu chłopcowi.
   Lecz prawda jest inna, homoseksualizm jest nie biblijny, w oczach Boga jest ochydnym grzechem.
   A sam filmik promuje nie Bożą miłość i biblijną, lecz światową opartą na tolerancji.

   1. “Podstepne jest serce, bardziej niż wszystko inne, i zepsute, któż je może poznać?” Jer. 17:9

   2. Nawet nie obejrzałam tej animacji…i chyba widzę że nic nie straciłam 😀
    Dzięki za ostrzeżenie! 🙂

 4. Artur S. (detmold)

  Cwaniaczek Sigmund Freud ( ten od psychoanalizy ) stwierdzil, iz wszystkie dzieci sa “esencja zla” ( One nie sa zlosliwe, one sa zle-mial cos takiego powiedziec )… Opad rak…

 5. Artur S. (detmold)

  Kobiety i mezczyzni “sa siebie warci” i “po tych samych pieniadzach” 😉 . Wiekszosc z nich ma tak samo nie realistyczne oczekiwania wzgledem rzeczywistosci 😉 . A mysla, ze sa tacy cwani i w ogole ach i och 😉 . One chca “lekko zyc”, a oni sobie “pouzywac” 😉 …

 6. Piękna, utalentowana dziewczyna “z zasadami” w dzisiejszym swiecie kariery nie zrobi…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: