Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Soros i polscy komuniści z opozycji sejmowej sprowadzają Ukraińców do wywołania wojny domowej.

Dwa dni temu onet.pl opublikował artykuł pt “Astroturfing może być elementem rosyjskiej operacji specjalnej przeciwko Polsce”.

Czytamy w nim m.in o tym, że:

 

“Kampania, którą w weekend żył polski internet “wydaje się być jednym z elementów rosyjskiej operacji specjalnej przeciwko Polsce” – podaje Centrum Analiz Propagandy i Dezinformacji. Zwolennicy rządu oskarżali bowiem opozycję o stosowanie tzw. astroturfingu budującego sprzeciw wobec reformy sądów. Zdaniem amerykańskich ekspertów, krytycy tej techniki sami jej używali do wzmocnienia sztucznego protestu przeciwko opozycji.

Wpisy z hasztagami dotyczącymi demonstracji w Polsce były identyczne i nadawane w tym samym czasie.

Anonimowe konta podawały je często z niemożliwą dla człowieka częstotliwością

Eksperci nie mają wątpliwości: do popularyzacji astroturfingu w Polsce przyczynił się komputer, nie człowiek
CAPD: to może być operacja specjalna przeciwko Polsce, której celem jest destabilizacja życia społecznego-politycznego w kraju”

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/astroturfing-a-wplywy-rosji/t15snt8

 

Za wszystkim stoi bardzo znana osobistość, wróg państw narodowych, zwolennik komunizmu – Soros – działający dzięki takim tworom jak agencje pozarządowe.

Dalej na onet.pl czytamy:

 

W 2016 r. Soros wezwał Europę do przyjęcia 300 tysięcy uchodźców. Tymczasem premier Viktor Orbán zamknął dla nich granice. Kiedy w maju Parlament Europejski wydał rezolucję potępiającą Węgry za “poważne naruszenie” zasad państwa prawa i praw podstawowych, węgierski minister spraw zagranicznych Peter Szijjarto mówił, że to “kolejny atak na Węgry ze strony sieci George;a Sorosa”.

 

Dla mnie osobiście nieprawdopodobne są dwie sprawy. Dlaczego nikt jeszcze nie reagował na poważnie na działania Sorosa w Polsce?

Jak jeden człowiek może sterować tyloma krajami na raz?

Odpowiedź na drugie pytanie zostawię sobie na kolejny raz, kiedy będę opisywał macki Sorosa, a tym razem skupię się na odpowiedzi na pytanie pierwsze.

Zanim do tego dojdziemy, postawmy sobie jeszcze jedno pytanie: dlaczego na Węgrzech widzą to, czego Polacy nie widzą?

 

“Węgry użyją „wszelkich instrumentów, jakie posiadają, by wymieść wszystkie organizacje pozarządowe finansowane przez Sorosa, które służą globalnym kapitalistom i wspierają poprawność polityczną a nie rząd” – zapowiedział Szilard Nemeth, wiceszef partii Fidesz.
http://www.pch24.pl/wegry-rozprawia-sie-z-fundacjami-sorosa–a-kiedy-polska-,48700,i.html#ixzz4o3e3zs8c”

 

Soros działa w całej Europie wschodniej, ale tylko na Węgrzech pojawił się sprzeciw.

Aby odpowiedzieć sobie na powyższe pytania warto zasięgnąć do gotowego i bardzo cennego tekstu na stronie:

 

 

http://www.mysl-polska.pl/1290

 

Jestem detektywem i sprawdzam dowody i poszlaki. To nie są moje fantasmagorie. To jest dziennikarstwo śledcze i dzięki temu, że nie jestem niewolnikiem ani żadnej partii, ani patriotyzmu, mogę na chłodno pokazać jak to wszystkie puzzle układają się w całość. Na stronie mysl-polska.pl dowiadujemy się o bardzo ważnych kwestiach polsko-ukraińskich i nie tylko. Otóż okazuje się, że Soros ogłosił 16 punktowy plan obalenia rządu PIS

 

 

“Aktywna politycznie część diaspory ukraińskiej w Polsce – czyli banderowcy – bierze udział w puczu przeciw rządowi PiS. Bartosz Kramek – przewodniczący Rady Fundacji Otwarty Dialog, założonej przez nacjonalistkę ukraińską Lyudmylę Kozlovską (na zdjęciu z Georgem Sorosem), prywatnie jego żonę i prezesa zarządu Fundacji – ogłosił 16-punktowy plan obalenia rządu PiS, czyli zorganizowania przewrotu na wzór ukraińskiego Majdanu”

 

fot 3obieg.pl

 

Ukraińcy tak na prawdę mogą być doskonałą bojówką i sztucznym tłumem podczas wszelkich DEMONstracji.

 

Bartosz Kramek w swojej instrukcji podkreśla, że istotną rolę w planie działania winno odegrać prowokowanie prezesa PiS:

„Niedawna sejmowa furia Jarosława Kaczyńskiego jest naszym sukcesem – nie tylko obnaża jego prawdziwą motywację, ale i podważa jego autorytet we własnym otoczeniu; impulsywne zachowania prowadzić go mogą do dalszej utraty kontroli nie tylko nad sobą, ale i własnymi współpracownikami, co z kolei oznacza wzrost prawdopodobieństwa popełnienia przez niego dalszych błędów. A pozbawiony silnego przywództwa Kaczyńskiego PiS podzieli się na kilka zwalczających się wzajemnie frakcji. Motorem destrukcji Kaczyńskiego jest nienawiść; zaoferujmy mu nasze współczucie; pozwólmy żeby jego gniew na urojone krzywdy obrócił się przeciw niemu samemu.”

www.magnapolonia.org/czy-soros-dazy-do-zorganizowania-w-polsce-krwawego-majdanu/

 

 

Dalej czytamy czym jest i jaki ma cel w póki co jeszcze w dużej mierze suwerennym kraju jakim jest Polska, tzw Ukraińska Fundacja Otwarty Dialog.

 

 

 

“Ukraińska Fundacja Otwarty Dialog (Open Foundation) została założona w 2009 roku w Warszawie przez nacjonalistów ukraińskich, ludzi powiązanych z dawną Unią Demokratyczną (Wolności) i lewaków z „Krytyki Politycznej”. Jej zadaniem jest organizowanie i wspieranie tzw. „kolorowych rewolucji” w krajach byłego ZSRR. Jest ściśle powiązana z Sorosem, michnikowszczyzną i Platformą Obywatelską

Liczne zdjęcia członków kierownictwa Fundacji Otwarty Dialog można bez trudu znaleźć w internecie. W jej radzie zasiadają m.in. były polityk Unii Demokratycznej (Wolności) Andrzej Wielowieyski i polityk PO Jacek Szymanderski. Aktywnego wsparcia działaniom Fundacji Otwarty Dialog udzielali i udzielają m.in. polityk PO (a wcześniej sekretarz KC PZPR) Marcin Święcicki oraz skrajnie proukraiński działacz UD (UW) Henryk Wujec.”.

 

Czy widzimy teraz tego wszystkiego sens? W Polsce działają organizacje przeciwne Polakom.

 

 

“Z Fundacją Otwarty Dialog jest ściśle związana Natalia Panczenko – liderka Euromajdanu Warszawa, która zasłynęła z otwartego manifestowania swoich banderowskich poglądów, w tym uwielbienia dla UPA, oraz żądania, by Polska zwróciła Gdańsk Niemcom a Przemyśl Ukrainie. Pani Panczenko była stałym gościem seansów nienawiści organizowanych przez Kluby „Gazety Polskiej” pod ambasadą Rosji w dniach 17 września i 10 kwietnia. Wygłaszała tam nienawistne przemówienia, wzywając wprost do wojny polsko-rosyjskiej.”

 

 

W Gazecie Polskiej, tubie PISu byli ludzie przeciwni Polakom. W świętokrzyskim działał człowiek rozwalający struktury UPRu, a zarazem kolega Winnickiego.

Kiedyś napisałem tekst o Ruchu Narodowym:

 

detektywprawdy.pl/2015/02/09/prawda-o-ruchu-narodowym/

tutaj o Gazecie Polskiej:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/06/czy-gazeta-polska-to-prawicowy-dodatek.html

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/03/kolejne-oszukiwanie-polskich-sowian.html

 

Jaki z tego wszystkiego jest wniosek ponad to, co znajduje się w  linkach?

 

W tym roku ma w Polsce pracować już około 2 mln Ukrainców. Sprowadzał ich także rząd PIS.

Gro z tych osób, to sponiewierani biedą ludzie. Nikt jednak nie wie, podobnie jak w kwestii uchodźców, ilu jest Banderowców.

 

Jak ja to widzę?

Nie chce krakać, ale jesteśmy na skraju wojny, a konkretnie na tym cytacie z ewangelii Mateusza:

 

“I dotrą do was słuchy o wojnach i wieści wojenne. Uważajcie, nie lękajcie się, tak musi się stać. Lecz to jeszcze nie koniec. (7) Bo powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu, a w niektórych miejscach nastanie głód i będą trzęsienia ziemi. (8) To wszystko początek boleści. ” Mateusza 24

 

Naród powstanie przeciw narodowi. Trzęsienia już są. Niedawno w Grecji i na Cyprze. Owszem były zawsze, ale widziałem kiedyś grafik pokazujący skalę natężenia w ostatnich dekadach i jest to natężenie największe.

Zainstalowano nam konia trojańskiego w postaci Ukraińców, ale kiedy dojdzie do wojny płakać będą także ludzie lewicy. Oni również będą tracić bliskich i może nawet swoje życie.

Polecam przeczytanie całego tekstu z myśli polskiej.

Według mojej oceny, a badam temat geopolityki w kontekście Biblii już około 5 lat, jesteśmy tuz przed wejściem w strefę wpływów Rosji. To nie jest jeszcze w tym najgorsze. Najbardziej bolesne jest to, że w Polsce może dojść do wojny domowej na wzór Ukrainy. Do polskiego Majdanu.

Obym się mylił, ale tak czy owak nie powinniśmy brać udziału w żadnym konflikcie i w jakiejkolwiek DEMONstracji. Chrześcijanina zadaniem jest żyć w pokoju i nie dać się wciągnąć w żaden konflikt jak to miało miejsce ostatnio w kwestii reformy sądów. To nie są nasze konflikty. Warto mieć swoje zdanie, ale nie możemy pozwalać na rozpalanie ognisk wojennych, a ostatnie manifestacje i DEMONstracje tym właśnie były. Smutnym jest fakt, że osoby nazywające sie chrześcijanami dały się w to wciągnąć broniąc jednocześnie postkomunistów.

 

Ażeby uświadomić Wam o jak wielką stawkę jest gra przedstawiam wpis przewodniczącego tej  Rady Fundacji Otwarty Dialog:

fot. www.magnapolonia.org/

 

 

Poniżej tylko kilka z jego punktów planu destabilizacji Polski człowieka Sorosa:

]

1. Mimo wszelkich różnic – konieczna jest ścisła współpraca i koordynacja szeroko rozumianych środowisk opozycyjnych i obywatelskich, którzy stworzą wspólną strukturę służącą podejmowaniu kluczowych decyzji i wyłonią spośród siebie oficjalną reprezentację. Na Majdanie taką platformą była po części Rada Majdanu i Sztab Sprzeciwu Narodowego. U nas może to być Front Demokratyczny, w ramach którego zostaną powołane odpowiednie, tematyczne zespoły zadaniowe odpowiedzialne za realizację działań w poniższych sferach.

2. Skuteczność wymaga zmobilizowania szerokich mas społecznych, a – zanim to nastąpi – wielu środowisk, których opór może sparaliżować funkcjonowanie państwa; wymaga to rozmów prowadzonych przez opozycję i czołowych działaczy społecznych z centralami związków zawodowych (w szczególności ZNP) i przedstawicielami biznesu (Polska Rada Biznesu, Business Centre Club, Konfederacja Lewiatan).

3. Strajk generalny nauczycieli, czy też – w przypadku formalnie nie mogących strajkować sędziów sądów powszechnych i administracyjnych – szeroko zakrojony protest w formie przerw w pracy i powstrzymania się od wykonywania czynności służbowych. Powinno to wywołać poważne i szerokie zaniepokojenie społeczne, którego władze nie będą mogły ignorować; to już nie będzie walka o sądy, to będzie walka o Polskę.

4. Warto rozważyć otwartą i zakrojoną szeroko akcję czasowego powstrzymania się od płacenia podatków i innych należności na rzecz skarbu państwa pod hasłem np. „Nie płacę na PiS”.

 

 

Czy teraz widzimy o jak wielką stawkę chodzi? Czy chcemy dojść do takiej sytuacji, w której powiemy sobie: ostatni niech gasi światło? Czy chcemy drugiego Majdanu? Pytania retoryczne.

Jeszcze jedno chciałem napisać. Nie wiem czy pamiętacie jak pisałem przy okazji obchodów kościoła rzymskiego o ofiarowaniu Polski demonom.

 

detektywprawdy.pl/2016/12/16/pis-rzuca-na-polske-klatwe-sejm-ustanowil-w-czwartek-rok-2017-rokiem-300-lecia-koronacji-obrazu-matki-bozej/

 

detektywprawdy.pl/2016/07/11/na-500-lecie-reformacji-w-polsce-rok-2017-ma-byc-rokiem-czarnej-madonny/

 

Polska została poświęcona demonom i niebawem możemy odczuwać skutki.

W obecnej sytuacji wiedzę tą możemy wykorzystać do jednej sprawy: do modlitwy o Polskę.

___

 

Prowadzenie bloga jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Jeśli lubisz odwiedzać mój blog, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

Updated: 28 lipca 2017 — 08:00

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  Pracodawcy sie zala, ze nie ma komu pracowac ( czytaj, brakuje porzadnych fachowcow za miske nie okraszonych kartofli, ktorzy to juz dawno wyjechali za granice za lepszym zyciem ). Mowia, ze mlodzi ludzie maja dwie lewe rece. Troche w tym prawdy jest ( mianowicie zniszczono szkolnictwo zawodowe przez np. zmasowana propagande mowiaca ze tylko dyplom magistra jest dobry, chocby nawet bez zadnych konkretnych umiejetnosci ). Ponadto mlodziez czesto nie ma do zaoferowania niczego za co byliby sklonni sowicie zaplacic przedsiebiorcy “tradycyjnego typu przed jutubowo-mediospolecznosciowego”, a maja wysokie mniemanie o sobie. Jeszcze sa robotnicy ze wschodu, ktorzy zanizaja wzrost plac. I mozna by tak bez konca wymieniac.

 2. “Amerykanie chcą wywołać wojne na Ukrainie z Małorosją”
  https://youtu.be/B2XWwbSn_qo

 3. Bardzo rzeczowo i lekkim językiem mówi też o tym Stanisław Michalkiewicz. Warto, moim zdaniem, posłuchać jego wykładów – bardzo wiele puzzli się wówczas w głowie układa. Gdy zaś przychodzi zrozumienie, wydarzenia wokół nas przestają być nagle dziwne, niespodziewane, spontaniczne, itp.

  Z Panem Bogiem.

  ps. Również apeluję do Was Bracia i Siostry o modlitwę za Polskę. W tym przede wszystkim o zerwanie więzów demonicznych, w które został ten kraj wepchnięty przez sługi złego.

  1. Artur S. (detmold)

   Ta modlitwa jest nad wyraz potrzebna. Przez te peta demoniczne ( zwlaszcza kult krolowej niebios ) jestesmy tak sklocona wspolnota ludzka ( My-Polacy ).

  2. Chyba w jednej z notek admin dawał link do wypowiedzi Michalkiewicza, co prawda na temat reformy sądownictwa i tego co z tym związane, ale nadal jest to ważne…

 4. Skłócona,bo nastepuje wyrazna polaryzacja i musi miedzy złem a dobrem.
  Sek w tym,ze zły skłóca prawicę czyli najkrócej tych,dla których dekalog jeszcze ma znaczenie.

 5. “To wszystko musi się stać ale to jeszcze nie koniec.” Módlmy się abyśmy wytrwali w wierze i nie ulegli zwiedzeniu .

 6. Szkoda tylko Polaków z Ukrainy, którzy zdecydowali się przyjechać na polskie ziemie…no i Ukraińców, którzy rzeczywiście przyjechali po to, by studiować i/lub pracować w Polsce w określonym zawodzie, żyć spokojnie i nikomu nie przeszkadzać-jedynie wykonywać swoje obowiązki- a nie robić za “wichrzycieli”…

 7. I oddzielnie w komentarzu, bo mi się o Węgrzech przypomniało: podobno swego czasu częstą praktyką publicznego nadawcy MTVA (połączone siły tamtejszej telewizji i radia), w kanałach TV, było nadawanie, i to w tzw. primetime (czyli najlepszym czasie antenowym) filmu dokumentalnego właśnie o tajnych organizacjach typu masoneria, iluminaci itd.- tak jako ciekawostka… ponoć oglądalność była niezła 🙂
  W ogóle, chyba na tamtych terenach jest dość spora świadomość istnienia symboliki takiej jak u masonów itp. i jej znaczenia, przynajmniej u niektórych osób…ktoś kiedyś pisał, że jeszcze chyba co niektórzy Serbowie (sprawa Kosowa!), bodaj też i Chorwaci (ale nie mogę być tego pewna) są też dość uważni, jeśli o takie rzeczy chodzi (a czy jakieś jeszcze inne narody stamtąd, nie wiem)…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: