Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szpital i bazylika.

 

Nasz brat Piotr tworzy coraz bardziej dosadne memy uświadamiające.

Chwała Panu jezusowi za Piotra.

 

Updated: 24 lipca 2017 — 13:38

3 komentarze

Add a Comment
 1. Co prawda, to prawda z tymi polskimi szpitalami. Mój tata (który dziękuje Wam za modlitwy i dochodzi do siebie 🙂 ) ostatnio boleśnie przekonał się na własnej skórze, jak służba zdrowia chorym wcale nie służy, ale ich jak najdłużej zbywa i wcale nie uświadamia ich w temacie powikłań chorób przewlekłych i prawidłowego sposobu zmagania się z nimi. Ktoś może pilnie wymagać operacji i to “pilnie” rozciągnęło się w przypadku niego o blisko dwadzieścia kilka lat… Niestety można odnieść wrażenie, duża część napotkanych poprzez NFZ lekarzy olewa pacjentów, szczególnie starszych.

  1. Ojej, jak dobrze słyszeć że z twoim tatą jest dobrze 😀
   A co do NFZ- doskonale opisuje to pewien cytat, tylko w łagodniejszej wersji: “To jest kurde dramat” :/ widzę to po tym jak zmagają się z różnymi rzeczami moi bliscy, ich znajomi…zwłaszcza często i starsze osoby… Nawet moja (niestety już nieżyjąca 🙁 ) babcia miewała takie przypadki, że gdyby nie poszła prywatnie na wizytę to na nfz mogłaby nie doczekać, bo takie terminy że szczęka opada…
   a w niektórych szpitalach może i zaczynają poprawiać się warunki leczenia, ale nadal te kolejki są wręcz makabryczne…

 2. Mam przed sobą obraz szpitali, w których leczono moich rodziców, a był to okres 1999-2003 i widok był przygnębiający. Teraz podobno znacznie się to poprawiło odnośnie wnętrz i wyposażenia, ale nie poprawiła się dostępność usług dla szarego Kowalskiego, a zwłaszcza tych wymagających drogich: sprzętu, leków i kwalifikacji.
  Obraz budynków Kościoła Rzymskiego odkąd komuniści podpisali konkordat to za każdej władzy ma się całkiem dobrze.
  Każdy kto się narodził do nowego życia w Jezusie Chrystusie wie, że nasz Pan nie mieszka w świątyniach ludzką ręką zbudowanych i jeśli już ktoś z nas wykłada pieniądze to raczej na potrzeby ewangelizacji niż na zbędne zdobienia i przepych budynków, w których chrześcijanie się gromadzą.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: