Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ONR domaga się prawnego zakazu finansowania organizacji pozarządowych z kapitału zagranicznego!

ONR jest mało liczącą się organizacją, ale… niebawem zobaczycie, że jest tego typu projektów więcej i wkomponowuje sie to w czasy ostateczne.

 

 

“Obóz Narodowo – Radykalny wystosował w poniedziałek list do premier Beaty Szydło, w którym domaga się zdecydowanych działań rządu zmierzających do wprowadzenia prawnego zakazu finansowania organizacji pozarządowych ze środków kapitału zagranicznego.

 

http://prawicowyinternet.pl/onr-domaga-sie-prawnego-zakazu-finansowania-organizacji-pozarzadowych-z-kapitalu-zagranicznego/

 

Powiedzmy sobie jasno: ludzie upodlający Polaków robią to z zewnątrz w majestacie prawa polskiego czego przykładem jest Soros.

 

Chciałbym jednocześnie zaznaczyć, że to nie jest tak, że Bóg nie ma nad tym wszystkim kontroli i wszystko tylko wyłącznie ustalają sataniści. Oczywiście całym światem rządzą sataniści, ale to Bóg często kieruje ich krokami.  Przykład:

 

” Bóg bowiem natchnął serca ich, by wykonali jego postanowienie i by działali jednomyślnie, i oddali swoją władzę królewską zwierzęciu, aż wypełnią się wyroki Boże. (“

Zniszczenie nierządnicy odbędzie się dzięki interwencji Bożej. Bóg ma wszystko pod kontrolą.

Chwała Bogu Ojcu w imię Jezusa.

 

 

 

Updated: 24 lipca 2017 — 18:26

5 komentarzy

Add a Comment
 1. dodam jeszcze słowa naszego Wszechpotężnego Boga:

  ” ..na końcu to zrozumiecie.”

 2. Może i sam zakaz nie byłby najgorszy, ale zobaczymy jak to dokładnie będzie rozwiązane…
  Wiem, zakaz to zakaz, ale pośpiech w tworzeniu takich projektów nie jest wskazany…

 3. Artur S. (detmold)

  W Polsce poza nielicznymi enklawami bogactwa typu duze miasta ( a wlasciwie ich niewielkimi wycinkami ) zarabia sie naprawde ciulowo. Pensja “zwyklego Polaka” to od ~1500 do ~2500, przy czym ta wyplata raczej oscyluje ku tej nizszej wartosci. Nasza sila nabywcza jest przy tym dosc mizerna tzn. trzeba sie sporo naharowac by do czegos dojsc ( nie majac pieniedzy na start badz rozmaitych koneksji-“plecow” ). Zauwazyliscie jak bardzo po wejsciu do uniokolchozu podskoczyly do gory ceny dobr niezywnosciowych, a i samego pozywienia rowniez?

  1. Właśnie ludzie mają krótką pamięć. Nie pamiętają wzrostu cen. Jak przyjmiemy euro będzie jeszcze gorzej.
   Ba, Społeczeństwo jest tak zaprogramowane, że wiedząc o podwyżkach nadal będzie głosować za unio komunistami.

 4. Artur S. (detmold)

  Reformacja protestancka zrodzila ( oczywiscie tam gdzie zwyciezyla rzecz jasna ) idee pozytywnego instynktu wspolnotowego czyli pozytecznego realizowania sie doczesnego danej osoby ludzkiej w ramach konkretnego zgromadzenia narodowego np. Holendrow. U nas natomiast kontrreformacja katolicka doszczetnie rozbila spoleczenstwo na zadna szersza idea przewodnia nie powiazane, spersonalizowane, zatomizowane, zyjace same dla siebie jednostki… Przynioslo to straszne skutki dla naszej zbiorowosci… Czare goryczy przepelnilo oddanie naszego kraju w niewole demonicznej krolowej niebios…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: