Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Rodzice wyjaśniają jak się masturbować…

To wirusowe wideo spotkało się z masowym potępieniem rodziców oglądających ten film.

Na 1,5 mln wyświetleń , 16 tysięcy osób dało filmikowi łapkę w górę, ale… aż 81 tysięcy osób dało łapkę w dół.

 

 

Trzeba być zdemonizowanym człowiekiem, aby uczyć dzieci tego, co niszczy relacje międzyludzkie i wszelkie uczucia. Wszak do masturbacji nie trzeba mieć partnera. Przynajmniej tego realnego. Nie trzeba kochać.

 

Przez cały film, dzieci czują się skrepowane. Język ciała jest trudny do oglądania. Potrząsają głowami, zakrywają oczy, trzymają głowy w dłoniach; Odwracają głowy i odwracają się od swoich rodziców, trzymając się za ręce, jakby powiedzieli “przestań mówić; proszę przestać rozmawiać.”

 

Jedna mama wyjaśnia swoim młodym córkom: “Od kiedy byłam dziewczynką, byłam mistrzowska. Nawet gdy mam partnera do seksu, czasem lubię to robić samemu.

Inna mama twierdzi, że jej mała dziewczynka podnosi i trzyma wibrujące dildo (gadżet erotyczny – atrapa prącia). Dziewczyna najwyraźniej nie chce tego dotykać i wręcza je prosto swej mamie.

 

Po wcześniejszym wideo o trasgnender wiemy jak potężne pieniądze stoją za demoralizacją dzieci. Naszym obowiązkiem jest mówić o tym innym zgodnie z powiedzeniem:

“wystarczy bierność ludzi dobrych by zwyciężyło zło”

Istotnie są to czasy Sodomy, która nie puka, ale wchodzi do naszego świata oknem, kiedy ludzie oglądają telewizję…

Chory świat, chorzy ludzie, którzy w imie nie tylko swych pożądliwości, ale zapewne dla pieniędzy zrobią wszystko. Dziś masturbacja, a jutro co?

 

Updated: 19 lipca 2017 — 10:27

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Wartościowy materiał, który trzeba obejrzeć i udostępniać dalej. Cała historia zawarta w 22 minutach: https://www.youtube.com/watch?v=vGkRojqity0&feature=share

  1. tak, ten materiał nie tylkow arto ale powinno sie rozprzestrzeniać dalej

 2. Co za bydlaki!!!nie da się na to patrzeć,wyłączyłem po min,diabeł tylko zaciera łapy i czeka,żeby ich pożreć!Na pewno się na tym nie skończy,jeśli dzieciaki dobrze opanują sztukę masturbowania i wyzbędą się wstydu,to co potem?no nie wiem może propozycja udziału w filmach porno?z małego grzechu rodzi się wielki coraz większy aż do wszelkich skrajności.

  1. Artur S. (detmold)

   Stalismy nad przepascia, ale wykonalismy wielki krok naprzod 😉 …

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Zatem przestrzegajcie Moich ustaw i Moich sądów, które gdy człowiek spełnia w nich żyje. Ja jestem WIEKUISTY. Nikt nie podejdzie do którejkolwiek swojej pokrewnej, aby odkryć jej nagość. Ja jestem WIEKUISTY. Nie odkrywaj nagości twojego ojca, albo nagości twojej matki; to twoja matka nie odkrywaj jej nagości.” (III Moj 18:5 NBG) Moim zdaniem można pod to podciągnąć szeroko posuniętą intymność o jakiej mowa w tym materiale.
  Wszystkie zdrowe nauki Boga szatan wywraca do góry nogami i tę wypaczoną nienaturalną zgniliznę sprzedaje w opakowaniu z napisem “wolność”.
  A ludzie cieszą się jak by co najmniej wygrali na loterii spaczając sobie i dzieciom umysły i wędrując radośnie, ale nieświadomie w kierunku wiecznego potępienia…

 4. Trochę przypomina to eksperyment przepriwadzony w kibucach, gdzie na każdym rolniczym stanowisku pracował każdy niezależnie od płci, nocował każdy z kim chciał i nawet ukrycie się aby się przebrać było co najmniej odradzane – każdy znał nagość każdego. Gdy się urodziły dzieci, ten system miał działać podobnie do momentu, gdy córki trochę podrosły i zaczęły się wstydzić przebierania przed innymi mieszkańcami – tu rodzice zaczęli interweniować u władz kibucu i po czasie wywalczyli odrębne łazienki, przebieralnie i tym podobne. I zdjęcie nakazu ,,wszyskich przy wszystkich”.

  Zażenowanie i wstyd dzieci na nagraniu jest naturalny i jest na miejscu. A przedstanieni rodzice najwyraźniej się tym nie przejmują. Wciskanie dzieciom do gardeł wiedzy o tym, jak prawidłowo wykonać cudzołóstwo i inne okropności w warunkach resztki zdrowego rozsądku, co pokazuje przykład kibuców, ma prawo nie zadziałać, jednocześnie nie ma prawa zadziałać.

 5. Artur S. (detmold)

  I List Jana 2, 15-17 Nie milujcie swiata ani tego, co jest na swiecie. Jezeli ktos miluje swiat, nie ma w nim milosci Ojca. Albowiem wszystko, co jest na swiecie: pozadliwosc ciala, pozadliwosc oczu i chelpienie sie bogactwem-nie pochodzi od Ojca, lecz ze swiata. A swiat przemija wraz ze swa pozadliwoscia; kto zas spelnia wole Boga, ten trwa na wieki.

 6. Artur S. (detmold)

  I List Piotra 2,11-12 Umilowani! Upominam was jako przechodniow i pielgrzymow, abyscie nie ulegali zlym ludzkim pozadliwosciom, ktore walcza przeciwko duszy, zyjac wsrod pogan, starajcie sie szlachetnie postepowac, aby patrzac na [wasze] dobre uczynki, wielbili Boga w dzien nawiedzenia za to, co wam [dzis] zarzucaja jako zloczyncom.

 7. To nie tylko chodzi o upodlenie dzieci, człowieka. Diabeł wie co robi, poprzez propagowanie masturbacji upiecze kilka pieczeni przy jednym ognisku.
  Ludzie dostają obłędu, nerwic, uprawiając samogwałt. W nasieniu męskim jest wiele mikroelementów jak np. cynk które są odpowiedzialne za prawidłową pracę mózgu. Notoryczne, kompulsywne pozbywanie się ich powoduje psychiczne choroby.
  A poza tym mężczyzna zaspakajający się sam, mający stałą partnerkę nie pragnie jej już tak bardzo, co wiąże się z osłabieniem relacji małżeńskiej i prokreacji.

 8. Artur S. (detmold)

  Listy pasterskie “roztropnie milosierne” Jakuba i I Jana. Serdecznie polecam do studiowania.

 9. Artur S. (detmold)

  List Jakuba 4, 1-3 Skad [pochodza] spory i walki wsrod was? Czyz nie z waszych namietnosci podnoszacych bunt w was samych? Pozadacie-a nie osiagacie, zabijacie i zabiegacie gorliwie-a nie mozecie zdobyc; prowadzicie spory i walki. Nie osiagacie-bo nie prosicie; [a jesli] prosicie-nie otrzymujecie, bo zle sie modlicie, myslac [tylko] o zaspokojeniu swoich pragnien.

  1. Artur S. (detmold)

   II List Piotra 2, 1-3 Byli jednak i falszywi prorocy wsrod ludu, jak i posrod was beda falszywi nauczyciele, tacy, ktorzy doprowadza do zgubnych podzialow, a zapierajac sie nawet Pana, ktory ich odkupil, sciagna na siebie rychla zgube. Wielu bedzie nasladowac ich rozwiazlosc i przez nich droga Prawdy dozna zniewagi. Z chciwosci oszukiwac was beda falszywymi slowami. Wyrok na nich od dawna [gotowy] nie traci swej mocy, a zguba ich nie ominie.

 10. Watykański arcybiskup bohaterem erotycznego fresku na ścianie katedry we Włoszech:
  https://dorzeczy.pl/swiat/23439/Watykanski-arcybiskup-bohaterem-erotycznego-muralu-na-scianie-katedry.html

  To z marca tego roku, ale nie przypominam sobie by ktoś umieszczał info.

  1. Znajomy katolik powiedział, że nigdy by się nie spodziewał, iż sam diabeł może stanąć w kościele i to przy ołtarzu… A się okazuje że może…

 11. W takim razie jak rozwiazac ten problem?

 12. “Biada tym,którzy zło nazywają dobrem,a dobro złem,którzy zmieniają ciemności na światło,a światło na ciemności,którzy przemieniają gorycz na słodycz,a słodycz na gorycz”(Iz 5.20)

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: