Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

DLA BOGA NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO, ABY DZIAŁAĆ

Dawid Wilkerson

 

Czy było opóźnienie w odpowiedzi na twoja modlitwę? Czy widzisz innych wokół siebie, którzy otrzymują zwycięstwa, są dotykani i uzdrawiani, dzieją się w ich życiu cuda – a ty beznadziejnie stoisz w swoim cierpieniu? Czy stajesz się niecierpliwy, albo gniewasz się na Boga i wołasz, “Czemu nie ja, Panie? Gdzie jest mój cud? Dlaczego się opóźnia?” Jeżeli tak jest, to nie rozumiesz o co chodzi. Pan chce budować twoja wiarę. Chce, żebyś zaufał Mu bez względu na to jakie będą opóźnienia. On ci pokazuje, że może działać i uzdrawiać tysiące wokół ciebie, i nadal mieć oczy skierowane na ciebie!
Kiedy Jezus uzdrowił tę kobietę z krwotokiem, to Jair, który szedł z Nim mógł słyszeć te zdumiewające słowa skierowane do tej krwawiącej kobiety: “Córko, twoja wiara ciebie uzdrowiła, idź w pokoju i bądź zdrowa od twojej choroby” (Marka 5:34). Z drugiej strony, wątpię czy Jair coś z tego słyszał, gdyż przybiegł do nich posłaniec z mrożącą krew w żyłach wiadomością: “Twoja córka umarła” (5:35).
Ach jakie kłamstwa szatan musiał szeptać do ucha Jaira: “To wszystko na daremno. Jezus nic ci nie może pomóc.” Wtedy przyszły te przeszywające słowa posłańca: “Czemu jeszcze trudzisz Mistrza?” Pomyśl o tym co zostało powiedziane do Jaira tutaj: “To nie ma sensu. Za późno, żeby Bóg mógł działać. Dziękuję Jezu, ale już nie. Czekałeś zbyt długo, żeby pomóc.”
Zwątpienie i żal wypełniły serce Jaira. “Zaufałeś temu Jezusowi, ale On ci nie może pomóc. Czas wracać do synagogi.”
Ale Jezus słyszał wszystko, co się działo. Kiedy widział strach i rozpacz i smutek na twarzy Jaira, powiedział mu, “Nie bój się, tylko wierz” (5:36).Ja wierzę, że Chrystus mówił do tego tłumu i do nas dzisiaj: “Nie wystarczy chodzić ze Mną, wzywać Mnie i upadać u Moich stóp w pokucie. Musisz Mi zaufać. Musisz wierzyć, że Ja mogę wyprowadzić życie ze śmierci.”

Updated: 19 lipca 2017 — 08:59

2 komentarze

Add a Comment
  1. Dziękuję, te słowa są skierowane dziś do mnie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: