Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Były prezydent USA Jimmy Carter: Jezus zgodził się na homoseksualne “małżeństwo”

“Wierzę, że Jezus zgodziłby  się na gejowskie małżeństwo”, powiedział Carter w tym tygodniu w wywiadzie dla HuffPost Live .

Wierzy on także, że Jezus zgodziłby się na aborcję w przypadku gwałtu i kazirodztwa.

 

Carter powiedział w wywiadzie Marcowi Lamontowi Hill: “Nigdy nie biegnę w żadne naprawdę poważne konflikty między moimi zobowiązaniami politycznymi a moją religijną wiarą”.

 

 

 

 

Tacy ludzie jak ten były prezydent zapewne mason, tworzą rzeczywistość opiniotwórczą korzystając z niskiego poziomu inteligencji mas.

Powiedział on także, że ponieważ Stany Zjednoczone wybrały swojego pierwszego prezydenta Afro-Amerykanina, nadszedł czas, aby kraj wybrał swojego pierwszego homoseksualistę.

 

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do funkcjonującej już Sodomy, w której chrześcijanie niebawem będą z Prawem Boga mniejszością niczym Lot w Sodomie.

 

 

Łukasza 17

A jak było za dni Noego, tak będzie i za dni Syna Człowieczego. (27) Jedli, pili, żenili się i za mąż wychodzili aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki i nastał potop, i wytracił wszystkich. (28) Podobnie też było za dni Lota: Jedli, pili, kupowali, sprzedawali, szczepili, budowali;  a w dniu kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba ogień z siarką i wytracił wszystkich. (30) Tak też będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi. (31) Jeśli kto w owym dniu będzie na dachu, a rzeczy jego w mieszkaniu, niechaj nie schodzi na dół, aby je zabrać; a kto będzie na polu, podobnie, niechaj nie wraca. (32) Wspomnijcie żonę Lota. (33) Ten, który zabiegać będzie o życie swoje, by je zachować, utraci je, a kto je utraci, odzyska je. (34) Powiadam wam: Tej nocy dwaj będą na jednym łożu, jeden będzie zabrany, a drugi pozostawiony. (35) Dwie mleć będą na jednym miejscu, jedna będzie zabrana, a druga pozostawiona. (36) Dwóch będzie na roli; jeden będzie zabrany, a drugi pozostawiony.

 

Nikt tego nie wie, kiedy będzie pochwycenie, ale to wiemy, że nastają czasy Sodomy. Edukacja seksualna dzieci z zakresu seksu analnego, akceptacja małżeństw homo, kobiety lesbijki w kościele szwedzkim iw wiele innych odstępstw od Prawa Bożego wskazuje, na bliskie nadejście Jezusa.

Czas się kończy. Coraz częściej słyszę od moich braci i sióstr mających jedną i tę sama konkluzję: pilne nawrócenie się od grzechu. Niebawem drzwi się zamkną, a Pan Jezus powie “nigdy Was nie znałem”.

 

Zalew dewiacji nie będzie powstrzymany, a raczej rozlewany. Ludzie coraz bardziej odchodzą od wiary z  powodu złych świadectw  kapłanów katolickich. łączą wiarę z życiem księży, złych czynów kościoła imperium Rzymu zapominając o trzeciej drodze: Słowie Bożym.

 

_______________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

Updated: 17 lipca 2017 — 09:41

24 komentarze

Add a Comment
 1. Mam pytanie nie na temat. Czy ma ktoś pomysł jak ugotować grochówkę bez wieprzowiny,ale żeby smakowała jak grochówka? 🙂

  1. groch kojarzy mi się z księżniczką na ziarnku grochu. Znam takie 🙂

   Natomiast:

   http://www.olgasmile.com/grochowka-bez-miesa.html

   1. Dziękuję 🙂 musi być z mięchem 🙂
    Lepsza taka księżniczka niż królewna z drewna 😉

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     Można dodać kiełbaskę drobiową 🙂 Polecam śląską z kurczaka Konspol 😉

    2. Dobry pomysł z tą kiełbasą, wykorzystam następnym razem 🙂

     1. Tylko upewnijcie się kochani,żeby ta kiełbasa nie miała otoczki z jelita wieprzowego.

      1. Hmm chyba jednak zostanę przy pomidorowej 😀 Albo dorzucę parówki drobiowe 😀 to prawie jak kiełbasa bez skórki 😀

  2. Kup mieloną papryke wędzoną,na pewno cos zmieni.

   1. Dziękuję 🙂 a próbowałaś może z tą papryką? Nie zmieni koloru zupy na czerwony? 😉

  3. Dodaj wołowinę?jak tak robię dla mojego kochanie?
   Podsmaż wołowinę na brązowy kolor,następnie przeżuć do szybkowaru albo do garnka,żeby ją poddusić co by było miękką.Potem dodajesz do grochówki i gotujesz.

   1. Dziękuję 🙂 myślałam właśnie o wołowinie, ale czym zastąpić wedzonkę?

    1. Admin wrzucał tu przepis na grochówkę bez mięsa, gdzie zamiast wędzonki pojawiło się tofu wędzone…ale nie wiem, czym to zastąpić, jeśli ktoś nie przepada za smakiem tofu…

  4. Dodaj wędzoną paprykę można kupić mieloną ja mam firmy kotani i dodaje zawsze do zup które wymagają wędzonego boczku śmiało polecam i życzę smacznego ?

   1. I ja dziękuję za radę, może i mi się przyda 🙂

    1. Spróbowałam z wędzoną papryką, zupa tylko odrobinę zmieniła kolor, ale pachnie jak standardowa grochówka na wędzonce i smakuje pycha 🙂

 2. Witajcie. Troszki nie na temat 😉

  Co myślicie o tym nauczaniu ?
  Jest w nim mowa m.in. o tym, że po śmierci człowiek od razu idzie do piekła, bądź nieba. Dla mnie to nie jest Biblijne, natomiast dla tego brata tak. Twierdzi on także, że nie ma czegoś takiego jak “sen duszy”.
  Jeśli kto ma czas i możliwość, niech się zapozna z tym materiałem.
  Dla mnie w każdym bądź razie nie jest to Biblijne nauczanie i nie zgadzam się z tym.

  “moja wizja piekła, wizja nieba. “śpiące dusze”
  https://youtu.be/_PaU6kD1qQ0

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Jeśli by tak było to czy Jezus mówił by chociażby takich słów: “Zaprawdę powiadam wam, Sodomie i Gomorze lżej będzie w dzień sądu niż temu miastu”. Po co w takim razie sąd, jeśli mieszkańcy nieistniejących już miast Sodomy i Gomory mieli by być już w piekle? 🙂 Po co w ogóle zmartwychwstanie umarłych? 😉

 3. Artur S. (detmold)

  Z innej beczki. O naszych zachodnich sasiadach znad Renu i Laby. Panosza sie u nich mahometanie i chroniaca ich totalitarna, antywolnosciowa lewica ( antifa ), przez ktora mozna byc nazwany nazista, faszysta, i obdarowany inna etykietka (!) za jakakolwiek, chocby najbardziej uzasadniona nawet krytyke muzulmanow i dostac oklep… Do tego prowadzi odrzucenie Praw Boga zawartych w Pismie. Jakby u nas narodowcy ( bardzo szerokie srodowisko ) nie wygrali bitwy o wladztwo nad duszami z lewakami to raczej napewno mielibysmy taki sam syf u siebie tzn. bandy degeneratow gnebiacych/nekajacych normalnych ludzi na ulicach wielkich miast za cokolwiek ( przy niedawnych rozruchach ulicznych w Hamburgu wystepy naszych “obroncow demokracji” to na szczescie marny kabaret ). Niestety, zeby nie bylo zbyt slodko nasze “nierzady” skonstruowaly nam tykajaca bombe zwana “imigracja zarobkowa z Ukrainy”. Chwala Bogu, iz Polacy powoli, bo, powoli ale zaczynaja jednakze trzezwiec z tego babilonskiego upojenia spowodowanego przez rzym.

 4. Artur S. (detmold)

  Izajasza 33, 15-16 Kto postepuje w sprawiedliwosci, kto mowi rzeczy prawe, kto gardzi zyskiem plynacym z ucisku, kto dlon swa otrzasa, by nie brac darow [przekupnych], zatyka swe uszy, by zbrodniczych [podszeptow] nie sluchac, zamyka swe oczy, by na zlo nie patrzec-ten to zamieszka na wysokosciach: twierdze na skalach-to jego obrona! Bedzie mu dany chleb wlasny i wode bedzie mial zapewniona.

 5. Artur S. (detmold)

  Izajasza 33, 10-14 “Teraz powstane!-mowi Pan-Teraz okaze swa wielkosc, teraz sie podniose! Poczeliscie zdzbla [puste], zrodziliscie sciernie. Jak ogien, ktory was strawi-bedzie moje tchnienie. Narody beda jak wypalone wapno, jak odciete ciernie-plonac beda w ogniu. Sluchajcue, [ludy] dalekie, co uczynilem! Poznajcie, i wy bliskie moja sile!” Zadrzeli na Syjonie grzesznicy, trwoga ogarnia bezboznych:Ktoz nas obroni przed gniewem trawiacym? Ktoz nas przed zarem wieczystym ochroni?

 6. Kupiłam wędzoną paprykę i będę próbować, dziękuję jeszcze raz dziewczyny za Wasze rady, aż miło pytać 🙂 🙂 🙂

 7. Czyli rozumiem detektywie, że wierzysz w pochwycenie przed uciskiem?

 8. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Wierzę, że Jezus zgodziłby się na gejowskie małżeństwo” wierzysz, ale tego nie wiesz 🙂
  Natomiast ja wiem, że by się na coś takiego nie zgodził, ponieważ Słowo Boże nazywa tego typu zjawiska “obrzydliwością”. Nazywa małżeństwo związkiem mężczyzny i kobiety którzy razem tworzą jedno ciało.
  Mieszkańcy Sodomy i Gomory właśnie tak się zachowywali, i czy Bóg godził się na to?
  No właśnie. Wierzyć w coś co nie ma żadnych podstaw jest obecnie bardzo popularne, ale zupełnie niebiblijne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: