Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szok. Papież Franciszek ma swój własny posąg.

Dziś jest 29 czerwca, a po przeczytaniu tego newsa wydawałoby się, że 1 kwietnia, ale to jednak koniec czerwca.

Okazuje się, że pan Bergoglio ma swój własny posąg, który będzie można wielbić….

Mając na uwadze naszą dotychczasową wiedzę nie wiem jak Wy, ale ja czuję się jakbym był w środku jakiegoś filmu.

Czy to jawa czy sen.

 

 

Film jest z 20 czerwca, a więc młody. Pytanie czy to nie jakieś fotomontaż…ale nie wygląda na to.

Czyżby to był ten czas? Czy kiedy my oczekujemy antychrysta spoza kościoła, on już jest?

Czy to tylko preludium do oddania czci prawdziwemu “antkowi”?

Na te pytania zapewne w ciągu kilku lat wszyscy znajdziemy odpowiedź. Póki co sytuacja ta pasuje jak ulał pod to oto proroctwo:

 

) I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici. (16) On też sprawia, że wszyscy, mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole, (17) i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia, to jest imienia zwierzęcia lub liczby jego imienia. (18) Tu potrzebna jest mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę zwierzęcia; jest to bowiem liczba człowieka. A liczba jego jest sześćset sześćdziesiąt sześć.” Apokalipsa 13

 

Poczekamy zobaczymy, ale póki co brzmi to szokująco nawet dla najstarszych badaczy apokalipsy.

Tak a propos, bez względu na autentyczność tej informacji, posągi były budowane tylko i wyłącznie przez pogan lub cudzołożników biblijnych.

(4) A wziąwszy je z ich rąk nakazał je przetopić i uczynić z tego posąg cielca ulany z metalu. I powiedzieli: Izraelu, oto bóg twój, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej.
Ks. Wyjścia 32:4″

 

 

(1) Król Nabuchodonozor sporządził złoty posąg o wysokości sześćdziesięciu łokci, a szerokości sześciu łokci i kazał go ustawić na równinie Dura w prowincji babilońskiej.
Ks. Daniela 3:1

 

Posągi przedstawiające wizerunki rzekomego boga,  nigdy nie były budowane przez mężów Bożych, proroków i świętych.

Okulary VR, plus hologra, plus ten posąg wskazują w jakich to ciekawych biblijnie czasach żyjemy..

 

Głowa do góry.  Jezus nadchodzi.

Póki co katolicy będą łamać 2 przykazanie:

 

Nie uczynisz sobie obrazu rytego ani żadnej podobizny tego, co jest na niebie w górze i co na ziemi nisko, ani z tych rzeczy, które są w wodach pod ziemią. 5Nie będziesz się im kłaniał ani służył. Ja jestem Pan, Bóg twój, mocny, zawistny, karzący nieprawość ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą; 6a czyniący miłosierdzie tysiącom tych, którzy mię miłują i strzegą przykazań moich.

 

________________________________

 

 

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

Updated: 28 czerwca 2017 — 11:55

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Posąg/Obraz Bestii Nabuchodonozora to była odpowiedź szatana na Świątynie Jerozolimską.

  Chrystus to żywy obraz Boga czyli żywa świątynia. Rolę pośredniczącą wcześniej pełniła świątynia materialna i Arcykapłan która jednocześnie zapowiadała pojawienie się Boga w ciele, który stanie się Arcykapłanem i Mesjaszem.

  Posąg Bestii Nabuchodonozora miał swój własny system kultu (swoją religię) i wskazywał na pojawienie się ucieleśnienia się idei i królestwa Bestii w jednym człowieku – fałszywym mesjaszu.

  Wielka Nierządnica służy tej religii kryjąc się za chrześcijaństwem dlatego panuje takie zwiedzenie.

  Mocą i siłą Chrystusa jest Bóg, natomiast mocą antychrysta jest Bestia i jej technologia dzięki której będzie sprawował rządy, a jego oblubienicą Wielka Nierządnica – Wielki Babilon ze swoimi kapłanami, która go niecierpliwie wyczekuje.

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Ochydna, martwa, bez wyrazu woskowa twarz w pełni odzwierciedla stan duchowy tego Kościoła. Niby uśmiech na twarzy, ale brak życia.
  Katolicy w bałwochwalstwie rzeźb, obrazów i przedmiotów (na czele z czczeniem relikwii czyli fragmentów ciał zmarłych, lub przedmiotów dotykających czyjegoś ciała, krwi, paznokci, włosów itp.) prześcignęli już dawno Izraelitów którzy oddawali cześć bałwanom, ale nie w tak wypaczony sposób jak dzieje się to dziś.

  1. Otóż to… zresztą ten posąg wcale też nie przypomina z twarzy samego Franza… 😀

 3. Artur S. (detmold)

  https://youtu.be/SR2adkHC-_s Specjalnie dla naszego Jacka 😉 ( mam nadzieję, iż potraktujesz to jako kpiarski żart, a nie szyderczą obrazę 😉 ).

 4. Ja wtrace odniosecsie do i pet goat ii spojrz skad na lodzi anubisa wyplywa antychryst

 5. z kościoła katolickiego który na samym końcu się zawala możesz sprawdzić to jest dokładnie minuta 5:48 i zobacz te drzwiczki teraz niby to pochwa ale to są jakby drzwi kościoła nwm czy to dobrze interpretuje https://www.youtube.com/watch?v=6n_xCI-peq0

 6. Ależ czy ja się przejmuje? Ja od dawna czekam na te czasy i od wielu miesięcy czuje je w powietrzu.

  Wszyscy dziś mówią że wiedzieli, albo że to normalne jak już ujawnione lub wyszło a wczesniej od wariatów nazywali 😉 oni są po prostu zaprogramowani i władze o tym wiedzą.

  Oni teraz myślą co robić bo jest mnóstwo spiskowców a jeden nawet został prezydentem. Nie mają jeszcze “centrum” dlatego żyjemy, ale już szykują stosy.

  Na swoim blogu już ujawniłem najnowsze plany elit światowych 😀

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: