Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor z Zielonej Góry: Przyjmowanie uchodźców?To tak jakby Król Dawid ściągnął, sprowadził, wpuścił do Izraela Asyryjczyków i Babilończyków

Pastor Kościoła Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Zielonej Górze – Jarosław Bagiński powiedział:

 

“To, co wyprawiają przywódcy w Europie, do czego porównać? To tak jakby Król Dawid ściągnął, sprowadził, wpuścił do Izraela Asyryjczyków i Babilończyków, dał im na własność mieszkania, zasiłki a Izraela obciążył podatkami, aby ich utrzymać…”

Dalej w dyskusji na fejsie dodał:

 

“Trochę o faktach. Proszę się zastanowić, gdzie podziały się pierwsze kościoły chrześcijańskie w Azji Mniejszej, do których pisał Paweł swoje listy, a które stawiamy cały czas za wzór dla nas? Wiemy, że w pierwszych wiekach naszej ery Afryka Płn i Bliski Wschód były chrześcijańskie i tam jest kolebka chrześcijaństwa. Jakie są one dzisiaj? Jaka tam dominuje religia i co się z stało z tymi wspaniałymi wspólnotami i kościołami? Co się dzieje dzisiaj z nielicznymi jeszcze chrześcijanami w tych krajach? Jak są tam traktowani? Dlaczego chrześcijaństwo rozwinęło się w Europie? Dlaczego w Europie mieliśmy reformację a nie na Bliskim Wschodzie czy Afryce Płn? Dlaczego Europa nie stała się muzułmańska podobnie jak Afryka Płn czy Bliski Wschód? Dlaczego dzisiaj kraje muzułmańskie, choć wcześniej takie nie były, i to bardzo bogate jak Arabia Saudyjska i Kuwejt, bliskie kulturowo tym ludziom nie przyjmują “uchodźców”, tylko pomagają dotrzeć do Europy i pomagają budować meczety i sponsorują imamów? Odpowiedzi kryją prawdę, która niektórym jednak dzisiaj umyka.”

 

źródło:


To jest realne spojrzenie pastora, a nie winszowaniowe.

Prawda jest jedna, ale czasem niektórzy jej zaprzeczają.

 

 

25 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  https://youtu.be/9PES7faI7J0 Tak to skomentuje. Kazimierz Staszewski prawdą w twarz wali.

  1. Artek, ale to co wygaduje teraz, no przepraszam…

   Kazik Staszewski: Powinniśmy przyjmować uchodźców po weryfikacji

   http://www.rmf24.pl/filmy/news-kazik-staszewski-powinnismy-przyjmowac-uchodzcow-po-weryfika,nId,2402919

   1. Aż się zdziwiłam, gdy usłyszałam to co tu podałaś od Kazika, choć muzykiem jest nadal dobrym, pisze świetne teksty i w ogóle no… 🙂

    1. Jeżeli chodzi o Kazika to nie ukrywam, że cenię sobie jego twórczość 😉 Zdziwiła mnie ta akceptacja, bo zawsze był bardzo krytyczny wobec wyznawców islamu.

     1. Może ma od jakiegoś czasu interes w tym co teraz mówi…

 2. Mahomet przepowiadal ze gdy otworza sie bramy Stambułu,zolnierze islamscy zdobędą Europę bez broni

 3. Tekst jak się domyślam stanowi odpowiedź na niedawne zarzuty pastora Cyrikasa. Dobry wybór. Pytania postawione przez pastora Bagińskiego, choć z gruntu retoryczne, aż proszą się o odpowiedź ze strony nauczycieli wypowiadających się w podobnym tonie do brata Andrzeja. Bo dziwi, jak można w jakikolwiek sposób popierać import mahometan, licząc na masowe konwersje na biblijne chrześcijaństwo zamiast podboju i chęci mordu i dywersji z ich strony.

  1. Tym bardziej, że umysły tychże ludzi są tak zindoktrynowane, że o iskrze samodzielnego racjonalnego myślenia raczej nie ma tam mowy. Widać to po ich (użyję delikatnego sformułowania) ekspresji w wyrażaniu uczuć religijnych 🙂
   Tym bardziej o konwersji na biblijne chrześcijaństwo, którego w Polsce nie ma zbyt wiele.
   Kościół Rzymski bardziej przypomina obrzędowość rodem z Babilonu, w której nie orientują się nawet jego wyznawcy. Trzeba lata studiów aby pojąć te niepojęte teorie i dogmaty. Jeśli ktoś nie miał tego wpojonego od dzieciństwa (kiedy nic nie rozumiał, ale tłumaczył to sobie tym, że jest jeszcze dzieckiem), nie ma dużych szans aby cokolwiek racjonalnego go przekonało i przeszedł na to wyznanie.
   Więc czy byłby to protestantyzm, czy katolicyzm szanse na jakąkolwiek zmianę wiary w przypadku uchodźców są bliskie zeru…

 4. Szacun dla tego pastora, że jako jeden z nielicznych nie boi się głosić prawdy 😉

  1. Zgadzam się, bardzo mądrze mówi 🙂 Zielona Góra niech się nie tylko z winem kojarzy 😀
   i tu jeszcze zapodaję jedno z Zielonej Góry… 😀
   https://www.youtube.com/watch?v=S0DQjkYdtmg
   miłego słuchania
   hej!

 5. Większość Polaków nie chce uchodźców. Nowy sondaż CBOS
  74 proc. badanych sprzeciwia się przyjmowaniu przez nasz kraj uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki, przybywających do krajów UE. 22 proc. uważa, że powinniśmy ich przyjmować, a 5 proc. nie ma opinii w tej sprawie – wynika z sondażu CBOS.

  https://www.tvp.info/29948410/wiekszosc-polakow-nie-chce-uchodzcow-nowy-sondaz-cbos

  1. świadomość rośnie dzięki takim blogom jak ten.
   Na zachodzie takie witryny nie miały by miejsca i byłyby traktowane jako wrogie państwu.
   W Polsce jest większa wolność słowa niż we Francji czy Niemczech

   1. To prawda adminie, gdybyś prowadził ten blog w Niemczech, to być może już dawno stanął byś przed sądem za “rasizm”, “mowę nienawiści” i takie tam.

 6. Artur S. (detmold)

  Admin Piotr jest bardzo w porządku. Toleruje takiego warchoła jak ja, a mógłby mnie zablokować. Przepraszam go i innych jeśli działam wam na nerwy. Nie jest to moją intencją. Oby wam Bóg błogosławił. Bywajcie zdrowi w Jezusie Chrystusie.

  1. 1. Mówienie o sobie per “warchoł” jest samoprzekleństwem. Nie wolno o nikim źle mówić, tak samo jak nie wolno zabijać również siebie. Przekleństwa się spełniają i przykazanie nie zabijaj obowiązuje równieś sanego siebie.
   2. Istotnie masz w sobie ducha goryczy, żółci. Za mało posługujesz się Słowem Bożym.

   Tak na prawdę to niszczysz Arturze głównie siebie. Zabijasz siebie ale i przy okazji gorszysz swym pesymizmem nowych czytelników.

   1. Artur S. (detmold)

    Wszystko w nadmiarze jest zabójcze. Trzeba umieć wypośrodkować. Problem w tym, iż niektórzy traktują łagodność-serdeczność w obyciu Chrystian jako słabość charakteru i przyzwolenie do czynienia zła… Lubują się w tym zwłaszcza jednostki dla których jedynym prawem jest siła ich pięści lub wszelakich innych bardziej subtelnych wpływów. O to mnie chodzi.

   2. Bardzo i ja dziękuję za te miłe słowa 🙂 jednak coś w tym jest jak moja “ziemska” mama mi mówi gdy mam gorsze momenty w życiu, że nie powinnam źle mówić o sobie 🙂 (co nie znaczy żeby nie przesadzać z mówieniem o sobie dobrze, coby nie popaść w egoizm; trzeba zachować umiar 😀 )

 7. Osoby poszukujący azylu, które przybędą do Australii nielegalnie na pokładzie łodzi, nigdy nie otrzymają zgody na osiedlenie się – te słowa wypowiedział w 2013 roku Kevin Rudd, premier Australii. Okazało się, że to nie tylko deklaracja, ale twarde prawo, które jest egzekwowane z pomocą wojska, policji i służb imigracyjnych.
  Kluczem do sukcesu w walce z nielegalną imigracją w Australii był Pacific Solution wdrażany w latach 2001-2007 i następnie ponownie od 2012 roku. Jest program rządowy którego zadaniem było wyłapywanie łodzi z nielegalnymi uchodźcami, którzy pojawiali się w pobliżu wybrzeży australijskich. Z czasem pojęcie „pobliżu’ się znacznie rozszerzyło, bo jednostki floty zatrzymywały przewoźników coraz dalej na oceanie. Osoby znajdujące się na łodziach były wysyłane do obozów przejściowych na wyspie Nauru, wyspie Manus, która należy do Papui Nowej Gwinei oraz Wyspie Bożego Narodzenia, która jest pod jurysdykcją rządu w Canberze.

  Wyspy te tylko na pozór przypominają rajskie widoki jakie znamy ze zdjęć z uroczych zakątków Pacyfiku. Nie ma tu wygód, do jakich przywykli uchodźcy w Europie. Na pewno nie można naładować smartfonów i dostawać wysokich zasiłków. Za tymczasowy dom służą namioty, zapewnione jest tylko minimum egzystencji dla człowieka.

  http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/512683,imigranci-uchodzcy-australia-antypody-problem.html

 8. Angielscy kibice wezmą sprawy w swoje ręce? Tysiące fanów futbolu maszerowało w Londynie przeciwko islamskiemu ekstremizmowi.
  Angielscy kibice piłkarscy zorganizowali protest przeciwko islamskiemu ekstremizmowi. Ok. 10 tysięcy Brytyjczyków przemaszerowało przez Londyn.
  Manifestacja została zorganizowana przez grupę Football Lads Alliance i miała być odpowiedzią na wzrost islamskiego ekstremizmu w Wielkiej Brytanii.

  Trasa przemarszu była nieprzypadkowa. Kibice przemaszerowali przez London Bridge, na którym niedawno doszło do zamachu. Trasa prowadziła od katedry św. Pawła do rynku Borough Market.

  Manifestacja odbyła się bez zakłóceń.

  https://wpolityce.pl/swiat/345799-angielscy-kibice-wezma-sprawy-w-swoje-rece-tysiace-fanow-futbolu-maszerowalo-w-londynie-przeciwko-islamskiemu-ekstremizmowi-wideo

 9. Artur S. (detmold)

  Szanowni pastorzy ( rodzimi i zagraniczni ). Nie po to Pan Bog was wybral byscie gdy przychodzi godzina proby naszej i waszej wiary siedzieli cicho jak mysz pod miotla. Bierzcie przyklad z mestwa Jezusa Chrystusa, ktory przepedzil przekupniow ze Swiatyni w Jerozolimie, ktorzy kalali swoja bezbozna chciwoscia to miejsce. Do boju, nie z karabinem, a ze slowem ewangelicznym, ktore niszczy zle duchowe zwierzchnosci i ich panowanie nad terytoriami i narodami.

 10. Artur S. (detmold)

  Chrystianin ma od zlego innych odwodzic, ale nie sila ( przemoca fizyczna ), a sposobem ( fortelem modlitewnym ) 🙂 . I jeszcze jedno. Ma dystansowac sie od roznych gierek personalnych, sztuczek wizerunkowych i machinacji podprogowych moznych tego swiata. Tak dla zdrowotnosci 😉 .

 11. Artur S. (detmold)

  Pytanie nr 1 Jak ewangelizowac ludzi z ulicy, ktorzy glosicieli terenowych ewangelii blednie oraz mylnie kojarza z sekta SJ? Nr 2 Jaki stosunek powinien przyjac czlowiek Jezusa Chrystusa wzgledem drapieznie zawlaszczajacego wszystko co sie sie da machiny biurokratycznej aparatu panstwowego?

 12. Artur S. (detmold)

  Jr 44, 1-30 ( Walka z balwochwalstwem judajskich uchodzcow-napomnienia proroka Jeremiasza ludu Boga )

 13. Chrześcijanie i Muzłumanie bronią Syri przed Isis fundowanej jako miękka opozycja do czasu przez Obame a oni przyjmują zabójców, więźniów, byłych bojowników ISIS, zabójców jako uchodźców.

  Mocno im się w głowach poprzestawiało. Elity wiedzą co robią i jakim przekazem karmić. Nawet islamiści mają prane mózgi przez zachód, wiedzą jak ich radykalizować i rozbić arabów więc oni się bronią.

  To jest wszystko chore co się dzieje

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: