Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

12 centrów adoracji Eucharystii na całym świecie.

Ołtarz adoracji Eucharystii ze Słońcem jako monstrancją w centrum, ma być umieszczony w dwunastu krajach.

Jeden z nich stworzony w Polsce, ma wylądować w Korei Północnej.

 

fot echodnia.eu zdjęcie prywatne.

 

“(…) W ramach podjętej inicjatywy 12 Gwiazd w koronie Maryi Królowej Pokoju realizuje ono projekt ustanowienia w świecie 12 centrów adoracji Eucharystii i nieustannej modlitwy o pokój w miejscach najbardziej zapalnych. Na ich prośbę poświęciłem dzisiaj ołtarz adoracji: „Adoratio Domini in unitate et pace”, przeznaczony dla Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Namyang w Korei Południowej (…) Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.” – powiedział Ojciec Święty.

http://www.echodnia.eu/radomskie/wiadomosci/radom/a/papiez-franciszek-poswiecil-oltarz-adoracji-dla-korei-poludniowej-w-dzielo-wlaczeni-sa-radomianie,12198505/”

 

12 gwiazd jako 12 centrów adoracji …eucharystii. Jak widać eucharystia jest kluczowy, elementem zwiedzenia. Nie liczy się Jezus, ale eucharystia. Ołtarz oczywiście ostatecznie znajdzie się a jakby inaczej w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej.

Czy nie jest to dziwne, że od kilku tysięcy lat eksponowana jest matka boska, królowa niebios przed którą biblia ostrzegała? W różnych częściach świata różne nazwy miała: Izyda, Astarte, Isis, Kali, Laila, Diana i etc

 

Taktyka kościoła zwiedzenia jest zawsze ta sama. W tle gdzieś jest Jezus, ale to Maria zajmuje centralne miejsce a wraz z nią bóg Słońce w monstrancji eucharystycznej. Izyda i Horus.

Pierwsi apostołowie nie czcili żadnych ołtarzy, a tym bardziej takich przedmiotów niczym z muzeum sztuki nowoczesnej  jak wyżej w tym przenośnym ołtarzu.

Bóg wszystko co stworzył jest piękne. Jego przeciwnicy dokonują wynaturzeń i te ołtarze tym są. Poniżej przykład. To nie jest scena z horroru. To jest scena z eucharystii z udziałem Benedykta:

 

 

Inny ołtarz adoracji. Tym razem dla Rwandy:

 

“Prośby zanoszone są przed Jezusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie w ołtarzu adoracji zatytułowanym: Światło pojednania i pokoju”. Niedziela.pl

 

Przy okazji. Interesującym jest fakt nazwy poważnego tygodnika zmienionym dniem świętym niedziela.pl SunDay.

Kontynuujmy wątek zwiedzenia. Jak czytamy prośby zanoszone są przed Jezusem w sakramencie.. Tak jakby Jezus nie przyjmował próśb w naszych komorach, mieszkaniach, podczas spaceru, w samochodzie. Według kościoła musi być wysegregowany ołtarz.

Niestety, ale Pan Jezus powiedział coś innego:

 

” Nadchodzi jednak godzina, owszem już jest, kiedy to prawdziwi czciciele będą oddawać cześć Ojcu w Duchu i prawdzie, a takich to czcicieli chce mieć Ojciec.” Jana 4

 

Oto prawdziwa ewangelia. Oto słowa samego Jezusa. Prawdziwi czciciele będą oddawać cześć w Duchu. Ołtarz jest przedmiotem, rzeczą, materią. Bóg oczekuje oddawania czci w Duchu.

Bóg oczekuje oddawania mu czci w prawdzie. Czy kościół jest prawdą? Czy nazwa największego radia katolickiego w Polsce jest oddawaniem czci Jezusowi?

Ołtarz zatytułowany jest “Światło pojednania i pokoju”.

Tego pokoju nie ma, ale być może niebawem zostanie zaprowadzony fałszywy pokój zgodnie ze słowami Jezusa:

 

Gdy bowiem mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy spadnie na nich nagła zguba, jak bóle na kobietę w ciąży, i nie umkną. 1 Tes 5.

 

 

____________________________________

 

 

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

Updated: 26 czerwca 2017 — 10:59

16 komentarzy

Add a Comment
 1. Ołtarz dla Rwandy to “dzieło”, które wystawione było na Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie. Ołtarz przed którym Franciszek odprawiał mszę dla 3 mln. ludzi i o których powiedział – “jesteście świadkami poranka”… co to oznacza dla papieża i wtajemniczonych – wiadomo. Oczekują “świtu”, który w ich mniemaniu nadchodzi i jest tuż, tuż… są gotowi na powitanie ich “mesjasza”.

  Bóg przepowiedział przez proroków, że tak będzie. My, widząc to wszystko, podnieśmy głowy, bo zbliża się nasze odkupienie. Bliski jest powrót naszego PANA i Zbawiciela, który zmiecie wszelką niegodziwość tchnieniem swoich ust i uwolni swój lud na wieki wieczne. Ufajmy Bogu i Jego Słowu. 😀

  1. Dokładnie, oni oczekują swojego mesjasza i to jest tego zapowiedzią. Nie odprawia się tak wielkiej magii i na tak wielką skalę bez powodu.
   Teraz sobie uświadamiam, że my czasem dajemy się nabrać na ich cele i to co nam podstawiają nie widząc prawdziwego celu.
   Tak było z 23.09.2015. Wszyscy oczekiwali uderzenia meteoru, trzęsienia, itp , kiedy tymczasem pierwszy raz w historii USA był papież Rzymu.
   Z SDM to samo. Oczekiwaliśmy czegoś większego a tymczasem tym czymś większym był ten ołtarz.

   1. Ale Jan Paweł II był w Stanach 7 razy.

    1. może nie doprecyzowałem. Po raz pierwszy w historii papież przemówił do Kongresu Stanów Zjednoczonych.

   2. Jan Paweł II był z wizytą apostolską w USA 7 razy. Wizyta Franciszka była zwieńczeniem pracy poprzednich papieży.Znaczeniem i wydźwiękiem religijnym i politycznym przekraczała wszystkie inne (nie mówiąc już o terminie pokrywającym się ze świętami biblijnymi, no i… krwawymi księżycami i zaćmieniami słońca).

    1. Nie chcę tu wywołać sporu na temat proroctw Biblijnych, ale chyba właśnie o to chodzi w 13-stym rozdziale Apokalipsy, Usa wykonuję władzę papiestwa. “I widziałem inne zwierzę, wychodzące z ziemi, które miało dwa rogi podobne do baranich, i mówiło jak smok. A wykonuje ono wszelką władzę pierwszego zwierzęcia na jego oczach. Ono to sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszemu zwierzęciu, którego śmiertelna rana była wygojona.”

     1. Prof. Veith mówił dokładnie to samo w 2004 roku…

   3. Rabin Skórka powiedział Franciszkowi, że mesjasz przyjdzie, ale trzeba mu przygotować drogę … t.zn. “inną rzeczywistość ludzkości”, “musimy mu stworzyć przestrzeń”:

 2. Te ołtarze wyglądają jak portale z gier komputerowych. Nie gram od dawna, a po zobaczeniu zdjęć, doświadczyłem jakby flashbacku. Najstarsze gry, gdzie ludzie, elfy itd. walczyły z demonami, mrocznymi elfami itp. Po aktywowaniu portalu, skrzydła ołtarza poruszały się i jedna strona przeprowadzała inwazję na drugą. A to tylko jedna gra.

 3. Coś strasznego, tamten jeden (nie dla Rwandy!) wygląda jak Meduza z mitologii greckiej, ta co kamienowała spojrzeniem! 😮 ale reszta nie lepsza… :/
  Taki ołtarz ustawić w warszawskiej “wyciskarce do cytrusów” albo w toruńskim niewiadomojakim “nibykościele od Rydzyka” (te budynki wyglądają okropnie…), tam by pasował 😀

  1. Warszawska wyciskarka do cytrusów 😀

   1. To serio tak wygląda, nawet istnieją memy to pokazujące…ba! niektórzy nawet nazywają to coś silosem albo bunkrem ze względu na wygląd i kolorystykę 😀

 4. Wypowiedź jezuity Franciszka brzmiała mniej więcej tak “Zbudujemy bałwany, obrzydliwość dla Boga, aby ludzie korzyli się przed nimi i jątrzyli Go w miejscu adoracji naszego demona – królowej nieba. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus”.
  On chyba sprawdza cierpliwość naszego Boga. Jak można mówić takie bluźnierstwa, a potem chwalić Jezusa?
  Ale najsmutniejsze jest to, że po tego typu wypowiedziach dostaje brawa, a ludzie ze wzruszenia mają łzy w oczach. Zwiedzenie na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: