Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jakie hity mody katolickiej sa modne w tym sezonie. Zobacz sam.

Kościół nie raz dawał wyraz braku mądrości. Choćby to kung fu obrazem w Kościerzynie:

 

 

Jak patrzę na takie filmy, przypomina mi się, że trzeba modlić się przede wszystkim o mądrość. Od razu mam potrzebę zaglądnięcia do księgi Przypowieści Salomona.

 

 

Tą razą :-), stworzono pokaz mody sakralnej

Szaty liturgiczne kosztują ok 2 tysiące złotych. Tyle samo kosztują wieczorowe suknie markowych firm.

W moim rodzimym mieście Kielcach, odbyły się targi pod nazwą XVIII Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO,

 

źródło: eastnews

 

Najnowsze trendy niczym na wybiegu. Trójząb Neptuna?

Czym się to różni od tego:

 

CZY APOSTOŁOWIE WYSZLIBY NA WYBIEG DLA MODELI PREZENTUJĄC NAJNOWSZE SZATY?

 

Pytanie retoryczne.

Proszę Państwa, co za wspaniałe szaty, chyba od Armaniego. Chciałoby się powiedzieć Ameno….

Swoją drogą, tak na marginesie i apropos, bardzo ciekawy teledysk. Ameno teledysk, a w nim Maria,  miecz, ogień i w stylu Kate Perry tekst:

Uśpij mnie,
schowaj mnie, ukryj mnie, uśpij mnie
Ameno, Ameno oświetl,
Oświetl mnie,
Uśpij mnie

Ameno ,
Znak królestwa Ameno,
Powiedz mi, powiedz mi, okryj płaszczem,
Okryj płaszczem mnie
Ameno

Znaki królestwa, uodpornij mnie,
Ameno

 

 

W teledysku przedstawiony jest młody chłopiec z koroną na głowie. Otrzymuje on miecz… Wiemy o co chodzi.

 

Wracając do mody. Poniżej filmik z pokazu:

 

Właścicielem imprezy są podległe miastu Kielce Targi Kielce. Prezydentem jest prokatolicki Wojciech Lubawski. Ten sam, który patronował imprezie pt “Szabat czarownic”, transmitowany przez a jakże Telewizje Polską, z nachalnie wciskanym nam abonamentem, za który mamy i my płacić umownie rzecz biorąc po wielu osób zachowaniach chrześcijanie.

Oto fotki z imprezy, której patronuje nie tylko katolicki prezydent Lubawski, ale i PISowska rada miasta Kielce:

 

 

A tutaj weteranka polskiej estrady znana z songu “Niech żyje Baal”

 

Kochani, jeśli Pismo mówi

 

” Wiemy, że jesteśmy z Boga, a cały świat pogrążony jest w Złym

 

To tak jest. Powiada się, że kościół asymiluje się ze światem i robił to z poganami. Nie, on tworzy ten świat, ale nieoficjalnie. Z tylnego siedzenia, z tyłu, za plecami…

 

 

Oto symboliczny obraz pokazujący nie tylko rządy polityków, czy raczej nierządy, ale system tego świata.

 

“Poznacie prawdę, a prawda Was wyzwoli” (z Babilonu) Jana 8

 

__________________________

 

Jeśli doceniasz treści prezentowane na tym blogu oraz to, co robię, to podaję link do wsparcia, za które serdecznie  dziękuję:

 

detektywprawdy.pl/2015/10/02/podaje-rachunek-do-darowizn/

 

 

 

 

 

Updated: 16 czerwca 2017 — 10:56

21 komentarzy

Add a Comment
 1. A pisałam kiedyś że te Kielce to jakieś podejrzane są… ?

   1. I choćby się przenieśli na sam środek Starego rynku to nikt się nie zorientuje bo tu same śpiochy są!?

     1. To ma być smieszne? To przeczytaj Fordonska manga suwerena. Kto chce ul. Dagona Balla? Gazeta wyborcza bydgoszcz ?

       1. Sorry. To płatny felieton Ale zdążyłam trochę przeczytać. Pisiory w bydgoszczy chcą zmiany komunistycznych nazw ulic na bardziej odpowiednie. A mieszkańcy proponują jak wyżej np. Dragona Balla. Autor pyta czy taka nazwę ulicy poświęci ksiądz… ps. Na środku Starego rynku stoi bydgoski ratusz?

 2. jestem w szoku co robią z obrazami,zaczęło się Pan zesłał na nich obłęd

 3. Mnie osobiście zatkało jak przez przypadek obejrzałam relację z tego pokazu w necie. Takie kiecki za 2,5 koła 😀 Niech ludzie dalej dają na tacę…

  1. Artur S. (detmold)

   Wszelakie zlo bierze sie z nierobstwa oraz zadzy pieniadza/uciech cielesnych. Prozniak plci obojga chce tylko lekko zyc i to z reguly cudzym kosztem. Sa wspolnoty ludzkie ktore umieja cenic wartosc swojej i cudzej pracy oraz takie ktore maja to w glebokim powazaniu. Te pierwsze ciesza sie w pelni zasluzonym dobrobytem i pokojem, a te drugie trawi bieda i niepokoj.

  2. Otóż to, niektóre szaty są nawet ładniejsze niż zwykłe sukienki które często widzę w sklepach :/ a te 2,5 koła…makabra :/

 4. Artur S. (detmold)

  Tylko ludzie zlej woli szukaja sobie z nudow wrogow. Sluga Boga ma rozum i godnosc czlowieka, wiec ani mu to w glowie, zeby na takie pierdoly czas tracic.

 5. Artur S. (detmold)

  Nauki rzymu poczynily straszne spustoszenie w polskiej zbiorowej duchowosci. To, ze istnieja wspolnoty naszego pokroju dowodzi, iz nasz Bog jest nie tyle zasadniczy co nieskonczenie milosierny wzgledem bladzacych. A mogl spisac nasz wspolnote narodowa na straty.

 6. Artur S. (detmold)

  Podstawowe/glowne typy duchowe polskie ( skazone mentalnie babilonem ): 1. Polak-katolik-tradycjonalista 2. Polak-europejczyk-postepowiec 3. “Perelman”-za komuny bylo lepiej 😉 i inne pomniejsze typy. Czlowiek Jezusa Chrystusa jest poza klasyfikacja 🙂 .

 7. Artur S. (detmold)

  Nie macie czasem takiego wrazenia, iz w roznych sytuacjach konfliktowych na osi sporu Chrystianin-zwiedziony przez babilon, ze to Bog przez was przemawia? Chodzi mnie o to, iz stajemy sie w takich chwilach jakby “przekaznikami” jego nauki, a nie wlasnych przemyslen. Mysli sie jakby same z siebie ukladaja w slowa, ktore sa logicznym ciagiem. Cos niesamowitego. Moze to wlasnie sie wlicza w dar apostolski?

 8. Artur S. (detmold)

  Polacy to nie glupi ludzie, tylko “duchowe disco polo/techno” zwane katolicyzmem ich oglupia oraz skloca. Sa robotni ( niestety z reguly dla kogos, a mysla ze dla siebie, ale nie dla wlasnej wspolnoty, przez co sa tacy biedni… ).

 9. Artur S. (detmold)

  Sa ludzie, ktorzy maja “wyraziste oblicza/z ich twarzy bije blask”, tak iz mozna im w ciemno zaufac, choc czasami mozna sie naciac na wyjatki od reguly. Jest tez duzo takich, ktorzy maja bardzo “rozmyte-nijakie” fizjonomie. Takim radze nie ufac, choc czasem, w drodze wyjatku, moga pomoc. Nie chodzi mnie o kanon urody, tylko o to czy dana osoba ma bardziej “gebe czlowiecza” czy “zwierzecy pysk” 😉 .

 10. Artur S. (detmold)

  Admin Piotr kiedys powiedzial na blogu, iz dzisiejsza mlodziez jest wyjatkowo “trudna”. Sek w tym, iz ludzie dorastajacy od zawsze chcieli zmieniac swiat na swoja modle, ktora nie podobala sie starszym. Problem z nia jest jednakze taki, iz na skutek intryg slug diabla zerwal sie ciag narracyjny w spoleczenstwie tzn. nastapilo zaburzenie komunikacji i wzajemnej wymiana zyciowych doswiadczen miedzy starszymi i mlodszymi. Po prostu za duzo “komunikacji przez neta”, a za malo “zywego obrazu czlowieka” tak lirycznie rzecz ujmujac.

 11. Artur S. (detmold)

  Utozsamianie polskosci z katolicyzmem to dopiero produkt jezuickiej kontrreformacji. Wczesniej Polacy byli bardziej slowianscy niz rzymscy z ducha ( mieli wlasna misje dziejowa ). Nie byli mentalnymi niewolnikami watykanu.

 12. Artur S. (detmold)

  Dla naszych zwiedzionych przez krk rodakow katolicka polskosc to pewien identyfikator tozsamosci kulturowej oraz powod do dumy… Kazdego innego czlowieka majacego odmienne zdanie w kwestii rzeczonej ( chocby nie wiem jak uargumentowanego biblijnie ) maja za “zaprzedanca”, ktory albo sie wstydzi swojej wspolnoty narodowej albo co gorsza nia gardzi… Tylko, iz nie jest to ich wina, a “doswiadczen historycznych” prokurowanych przez slugusow zlego oraz silnego zniewolenia duchowego demonicznymi naukami watykanskimi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: