Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Autor kanału YT o ekonomii “Robią nas w konia” przewartościował swój świat na Jezusa.

Może za wcześnie na ostateczne podsumowanie i w jakiej denominacji autor wylądował, ale owe deklaracje pocieszają mnie bardzo.

W podobny sposób sam odszedłem od polityki. Bóg mi zamknął usta mając coś innego dla mnie, z czego teraz korzystacie..

Niesamowita rzecz. Coś się dzieje, jakieś poruszenie. Teraz sobie przypominam proroctwa Wilkersona dotyczące Polski….

 

Updated: 8 czerwca 2017 — 11:08

38 komentarzy

Add a Comment
  1. wylanie się Ducha świętego na kraje postkomunistyczne w tym Polskę

   http://detektywprawdy.pl/2015/11/28/wizja-przyszlosci-polski-i-europy-david-wilkerson/

   W innym miejscu ciekawie powiedział:

   Ale co ja widzę, co nadchodzi. Największe duchowe przebudzenie w historii Polski. To nie jest jakiś pędzący potop, ale to jest taki przypływ, który powoli przybiera. I nic na świecie nie będzie mogło temu przeszkodzić. Żadna moc i żadna władza świecka. Żadna władza kościelna. Kiedy Bóg postanowił działać, najlepszą rzeczą, którą możecie zrobić, to być Jego cząstką. Dowiedzieć się, co On mówi, dowiedzieć się, jaki jest Boży plan, i działać równocześnie z tym. Inaczej będziecie stali z boku. Ja nie przyjechałem tutaj, żeby wam powiedzieć jakąś wielką prawdę. Właściwie przyjechałem tutaj, żeby się więcej uczyć niż nauczać. Nauczyłem się wartości cierpienia. Nauczyłem się wartości prawdziwej społeczności. Nauczyłem się w Polsce już wielu rzeczy. I cała nasza grupa będzie wracała mając jakoś inaczej poukładane wartości. Ale chcę, abyście mnie posłuchali. Słuchajcie mnie dobrze. Tak jak pewny jestem tego, że stoję tutaj w moim ciele, wiem, że Bóg postanowił wylać Swojego Ducha na Polskę. Słyszałem to wyraźniej niż cokolwiek innego w całym moim życiu. To jest suwerenne Boże działanie. To nie będzie należało do żadnego kościoła, ani do baptystów, ani do zielonoświątkowców, ani do charyzmatycznych katolików. To należy do Ducha Świętego. I nigdzie na świecie nie widziałem czegoś tak głębokiego i z taką Bożą mocą. Bóg użyje Polski, aby przez nią otworzyć drzwi i wylać Swego Ducha na inne kraje Wschodniej Europy. I to, co Bóg będzie czynił w Polsce, w taki lub inny sposób dotknie każdego polskiego domu. Tak, że wszyscy o tym się dowiedzą i będą widzieć, że Bóg działa przez Swojego Ducha.

   Tam, gdzie jest działanie Ducha Świętego, diabeł będzie przychodził tak jak potop. I kiedy Duch Święty mi pokazał to, co On będzie czynił w Polsce, zacząłem wołać z serca: “Boże mój, postaw mur ognia wokół Polski. Powstrzymaj tych kaznodziejów sukcesu, którzy chcą przyjechać z Ameryki. Nie pozwól im wmieszać się w to przebudzenie, które nastąpi!” Największa rzecz, jakiej wam potrzeba w Polsce, w waszej służbie, to rozróżnianie, aby poznać, kto jest mężem Bożym, a kto głosi doktrynę od diabła. Poselstwo o wszelkim powodzeniu, szczególnie materialnym w Ameryce, jest doktryną, która pochodzi od demonów. To jest doktryna od demonów! I jeszcze raz to powiem: jest to nauka pochodząca od diabła, która niszczy kościół. Nie pozwólcie, żeby ona was tutaj dotknęła. Kiedy ten przypływ będzie wzrastał w Polsce, ta wiadomość rozszerzy się w Ameryce i w Europie. Będzie cała armia kaznodziejów, którzy będą chcieli przyjeżdżać. Wszyscy z najnowszymi kamerami i ze swoimi grupami. I będą mieli walizki pełne pieniędzy. Będą chcieli mieć w tym udział, aby mogli z tego mieć również korzyść. Ja nie przywiozłem z sobą ekipy filmowej. Ja nawet nie przywiozłem fotografa. Ale Bóg ochroni to, co On będzie czynił w Polsce. To jest jedno przebudzenie, w którym On nie pozwoli, aby diabeł dokonał zniszczenia.

   “Duch Święty mnie ostrzega. Kiedy wrócę do domu z Polski, wyślę inną książkę. Chcę ostrzec wierzących, aby się przygotowali, bo to jest już u drzwi. Widzę to jakby pociąg, który pędzi po szynach bez żadnej kontroli. Bóg już przygotowuje się do odwrócenia od Ameryki. Myśmy odrzucili Ewangelię. W naszym radiu i telewizji możemy słuchać Ewangelii dwadzieścia cztery godziny na dobę, ale tylko mała resztka szuka Boga. Mogą do was przyjeżdżać ludzie z Ameryki, którzy wam powiedzą zupełnie coś innego. Będą mówić: “O, jak wspaniale Bóg wszędzie błogosławi. Kościoły są pełne.” Ale ja wam powiem, co to znaczy. ”

   http://swch.pl/autorzy/wilkerson/czas_dla_polski1.html

   DW zmarl w 2011 roku.

 1. Artur S. (detmold)

  Czyli jednak Pan Bog nas nie opuscil kompletnie, a spokojnie moglby to zrobic za rozliczne balwochwalcze bluznierstwa np. kult maryjny. Swiadczy to o Jego niewyslowionej dobroci. Slijmy nasze modly dziekczynno-blagalne w imieniu Jezusa Chrystusa za to.

 2. Jak ogladalem ten odcinek to bylem w szoku , gdy autor zaczal mowic o Bogu, widzialem w jego oczach prawie lzy , radosci , byc moze tego ze tak pozno do tego doszedl, ale napewno fajne doswiadczenie.

  Sam czesto jak przypominam sobie jakim bylem jak w moim zyciu pomijalem Boga mam podobne wzruszenie. Mialem takie naloty , pamietam jak skonczylem 5 badz 6 klase podstawowki i wrocilen ze swiadectwem do domu, usiadlem na balkonie i zaczelem czytac ni stad , ni z owad Biblie , Ewangelie Sw. Mateusza, chcialem wtedy byc jak Jezus. Ale to bylo chwilowe i mimo ze czasem sie modlilem to byly to bardziej regulki jakie uczono nas w szkole na religi. Minelo wiele lat zanim znowu NAGLE wrocilem do Pisma Swietego, i zaczelem powoli odkrywac prawde. Dzis nie chcialbym zyc w tej ciemnosci jak kiedys. Dalej grzesze, pale papierosy , przeklinam , oceniam , robie wiele rzeczy ktorych bym nie chcial robic, ale mysle ze chociaz jakis tam fundament zbudowalem.
  Jezus powiedzial ze jego przyjsciem bedzie jak z Blyskawica ktora pojawia sie na niebie, i do mnie tak przyszedl, nagle ,bez zapowiedzi i od teh pory STARAM SIE, choc nie zawsze wychodzi wykonywac Prawo Boze.

  1. ” Dalej grzesze, pale papierosy , przeklinam , oceniam , robie wiele rzeczy ktorych bym nie chcial robic,”

   Tj proces i nie od razu Świątynię Salomona zbudowano…

  2. Budujący wpis w mojej obecnej sytuacji, gdyż ostatnio bardzo nisko upadłem. Na początkowo małym kroczkami a skończyło się z wielkim hukiem. Czuję, że moja pokuta trwa nadal i choć duchowo się już nieco podniosłem, to wciąż brakuje mi społeczności z Bogiem. Tak ciężko do Niego wrócić czasem, gdy świat Cię wchłonie i przemieli.

 3. CHWAŁA BOGU NAJWYŻSZEMU !!! 🙂

 4. Ale się ucieszyłem 🙂
  Chwała Panu Bogu, że pociągnął kolejnego brata ku Panu Jezusowi.

 5. Konrad z Podziemnej TV już pół roku temu złożył świadectwo wiary w Pana Jezusa Chrystusa:
  https://www.youtube.com/watch?v=Zrf0xwuF-i4

  Dla każdego, kto narodził się na nowo z Ducha Świętego wiadomym jest, że jest to cudowne doświadczenie. Przemiany, które następują później w życiu dziecka Bożego są nieuchronne, aczkolwiek mogą następować w różnym tempie i z różnym nasileniem. Dlatego tylko kwestią czasu było kiedy u Konrada pojawią się owoce zmienionego życia. Podziemna TV jest popularnym kanałem na youtube i przez to jest szansa na to, że przekaz ewangelii i świadectwo działania Pana Jezusa w życiu Konrada będzie wysłuchane przez wielu rodaków.
  Olbrzymia radość wypełnia moje serce widząc łzy wzruszenia oraz słysząc łamiący się głos kolejnego zbawionego brata.
  Chwała Bogu Najwyższego! Przyjdź Panie Jezu! Amen!

 6. Dzięki Bogu!
  Teraz módlmy się za niego,aby mógł otworzyć się na Prawdę.Żeby DŚ mógł przez niego działać i przyprowadził do Ojca następnych naśladowców.

  1. Oby tak było! Niechaj Bóg z nim będzie, aby mógł być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem 🙂

 7. Konrad jest w jakiejs wspólnocie katolickiej.
  Niech Bóg da ,by odciął wszelkie nauki ludzkie .

  1. oby nie był pionkiem Jezuitów bo siłę przebicia ma dużą…..a wiedzmy to że żyjemy w czasach końca i byłby mocną tubą systemu antychrysta

   1. Mam podobne odczucia, że to wszystko może być wyreżyserowane, niby taki bystry chłopak a takie banialuki czasami plecie.

    Wszystko układa się w jedną całość, Szkoła-Kościół-Strzelnica, Konrad Wallenrod i Polska Chrystusem narodów, do flagi UE wstawią Królową Niebios, podbiją z tą flagą Islam (księżyc pod jej stopami) i będą piekli okrągłe ciasta dla Królowej Niebios jako dar wdzięczności współodkupicielce świata (eucharystię???) aby “mnie do gniewu przywodzić”.

    1. No wreszcie głosy rozsądku , już się bałem,że wszyscy uwierzyli bezkrytycznie w ten teatr.

     1. Może to teatr, ale skąd ta pewność?

   2. Bardzo mi się podoba ten film. Oglądałem ten kanał już dawno, kiedy jeszcze był typowo polityczny.

 8. Detektywie, co sądzisz o Marcinie Zielińskim, o którym wspomina Konrad z podziemnaTV?

 9. Ewidentnie coś Duch Święty chce zadziałać jeszcze w Polsce 🙂
  Tutaj link do inspirującego wywiadu z Marcinem. Co prawda oficjalnie jest w KK, ale nie zachowuje się jak Katolik, a prawdziwy naśladowca Chrystusa. Podoba mi się jak cytuje Biblię. W dodatku zaangażowany jest w konferencję dla młodych w Wiśle 30 września (organizowaną przez fundację nienależącą do żadnej denominacji). Sam Marcin spodziewa się wielkiego wylewu mocy Ducha Świętego (!) na młodych Polaków, aby ci zmienili Polskę. Jeżeli Dawid Wilkerson naprawdę prorokował, to ja osobiście mam powód do wielkiej nadziei i wierzę, że w Polsce jeszcze coś da się zmienić. Osobiście jestem za tym, jak mówi Marcin, żyć z wiarą i cierpliwością wobec Ducha Świętego. Co o nim myślicie?

    1. Moim zdaniem należy się trzymać od charyzmatyków na wielki… wielki dystans. Nie ma znaczenia, czy rzecz się dzieje w katolickiej Odnowie w DŚ, czy w KZ czy innej denominacji, czy jest to tzw.”wolny strzelec” – wszystko wygląda prawie tak samo (protestanci nie używają imienia Maryi, świętych, obrazów ), ale wielokrotnie używają tych samych zwrotów, słów, metod uwielbienia itd. Podobnie tzw. uwalnianie wygląda dokładnie tak samo u Bashabory, o.Daniela w Czatachowej i wielu innych miejscach. Takie jest moje osobiste zdanie, oparte na doświadczeniu.
     Jezus Chrystus ostrzegał, że zwiedzenie będzie tak duże, aby zwieść nawet wybranych, a więc bardzo wiarygodne, subtelne i pociągające. Bądźmy bardzo, bardzo ostrożni.
     Niech was prowadzi Duch Zbawiciela, oczyszcza, uwalnia, uczy i strzeże.

     1. ” Nie każdy, który Mi mówi: “Panie, Panie!”, wejdzie do królestwa niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie. Wielu powie Mi w owym dniu: “Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?” Wtedy oświadczę im: “Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!” (Mat.7)

      1. 16:15
       I rzekł im: Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu.
       16:16
       Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony.
       16:17
       A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim demony wyganiać będą, nowymi językami mówić będą,
       16:18
       Węże brać będą, a choćby coś trującego wypili, nie zaszkodzi im. Na chorych ręce kłaść będą, a ci wyzdrowieją.

       @Magadalena Wiele razy chciałam coś odpowiedzieć, bo nie pierwszy raz ostrzegasz przed charyzmatykami, ale teraz już wrzuciłaś do jednego worka CAŁY KZ z odnowa katolicka i jeszcze ksiądz Bashobora.. Mogłabyś powiedzieć gdzie doświadczyłaś takiego zwiedzenia w protestanckim kościele? Nie mówię tu o ruchach i odłamach charyzmatycznych tylko o Kościele Zielonoświątkowym?
       Przez rok poznałam sporo braci i sióstr z KZ i może o dwóch przypadkach, że ktoś czy coś zmanifestowało się dziwnie słyszałam, nie widziałam na własne oczy nic takiego.
       Co to za powtarzane zwroty i słowa i metody uwielbienia, o których mówisz?

       Jak można ostrzegać ludzi przed innymi nawróconymi ludźmi, bo jest jakiś procent zwiedzenia? Nie rozumiem tego, jest mi przykro, bo ja (pomijam, że nie mam wcale charyzmatów) też należę do tego Kościoła i ktoś poznając mnie może podejść do mnie z góry jak do zwiedzionej, bo przeczyta komentarz taki, jak ten powyżej.

       To, że nie rozumiem daru, bo go nie posiadam nie znaczy, że on nie istnieje. To, że szatan coś podrabia oznacza, że musi istnieć oryginał. On sam nic nie wymyśla tylko podrabia to, co dobre swoimi zamiennikami.
       Wiele jeszcze mogłabym pisać, ale nie będę broniła darów Ducha, bo go Biblia o nich mówi i nie wymyśliłam tego z kosmosu.

       Osobiście, po przemyśleniu wersetów o bluźnieniu Duchowi Świętemu uznałam, że jeśli próbuję człowiekowi, który mówi, że Jezus jest jego Zbawicielem i Bogiem powiedzieć, że mocą Belzbebuba coś uczynił to powinnam się srogo zastanowić czy nie jestem jak faryzeusze, którzy mieli przeciwko Duchowi grzech. Mówię to, bo łatwo nam jest ferować wyroki, a Duch jest jak wiatr, wieje tam gdzie chce. Nie będę więcej odpowiadać, szanuję każdego rozmówcę i jego zdanie, ale zabolało mnie to, że ostrzeżenie zostało wydane przed KAŻDYM charyzmatykiem.

     2. Też zgadzam się z tym, że obecne kościoły charyzmatyczne są pod wielkim zwiedzeniem. Wiele fałszywych proroków, duchów i doktryn.

   1. Ja nie widzę podstępu ani w Konradzie, ani w Marcinie. Za to jestem przekonany, że jezuici chcą wykorzystać Marcina do autopromocji. Marcin podobno ma własnego spowiednika oraz księdza prowadzącego (domniemuję, że też jezuici). Problem jest taki, że nawet gdybyś był prawdziwym chrześcijaninem w KK, to jesteś w pułapce, bo dopóki będziesz lojalny, to siły zwierzchne będą cię wychwalać pod niebiosa, będziesz ich elementem PR-u. Są w stanie ci dużo wybaczyć (brak koloratki, opieranie się na PŚ, a nie na KKK czy innych “poświęconych” pismach uznanych przez Tradycję). Za to jak odwrócisz się od nich, to cię wyklną. Dlatego warto się modlić zarówno za Konrada, jak i Marcina.

   2. Mam nadzieję,że DŚ wyprowadzi tego chłopaka z kościoła katolickiego.
    Tak samo autora bloga z yt,każdy z nas ma swoją historię i jakoś się budził.Na to potrzebny jest czas,żeby uwierzyć i zobaczyć brud krk.
    Katolicy potrzebują naszych wstawienniczych modlitw,żeby mogli się uwolnić i uciekać z tej instytucji.

  1. Chyba sobie żartujecie… To żaden Duch Święty. Ten synek to oszust. Poczytajcie sobie o hipnozie, muzyce relaksacyjnej, glosoli. Stosuje indukcje hipnotyczną, muzykę hipnotyczną, wprowadzanie w trans przez słowa, muzykę relaksacyjną, wizualizację. Klasyczna masowa hipnoza a Wy w tym szukacie Ducha Św. 🙂 Bądźcie poważni i trzymajcie się od niego z daleka. Są badania naukowe na temat indukcji hipnotycznej, muzyki relaksacyjnej, wpływu światła, dźwięków na stany emocjonalne ludzi. To oszust. Ja to pisze na świadectwo dla Was z miłości, bez wycieczki. Pozdrawiam serdecznie.

 10. Oby autor tego kanału krok po kroku dążył do poznania prawdy. Przykład który podał ze stacji tvn jest delikatnie mówiąc nietrafiony.Kogo bowiem promuje tvn? Człowieka, który jezdzi i “robi” cuda, organizując charyzmatyczne warsztaty głosząc jednocześnie nauczanie “być jak Maryja” ??

 11. Konrad z Podziemnej TV super mówi w tym nagraniu o Bogu, o tym dlaczego świat jest jaki jest bo ludzie odrzucili Boga (od ok. 11 minuty) 🙂 :

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: