Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Valerian i miasto tysiąca planet – zwiastun 2

Część z nowych czytelników dziwi się zadając sobie pytanie, jak na blogu chrześcijańskim mogą znajdywać się takie trailery i ich analiza…

Przypominam, że blog nie jest stricte tylko o biblii, ale o świecie w kontekście biblii, a także jest swego rodzaju cafeterią. Miejscem pogawędek. Stąd i analizy filmów wychodzących z lucyferiańskich stajni dokonujących prania mózgu w skali świata. Moim zadaniem jest ukazanie ich kłamstw i tak jest w tym przypadku.

Film, który zapewne obejrzy wielu katolików, a może nawet protestantów pokazuje świat bez Boga. Dokładnie taki jak chcą Wam pokazać. Są w nim pokrzywdzeni kosmici, tajemnice i symbole.

 

Valerian i miasto tysiąca planet, jest oparty na komiksie, powstałym w roku 1967 roku.

Reżyserem filmu jest ten sam, który nakręcił takie filmy jak Leon Zawodowiec i Piaty Element i… jakże wymownego tytułu filmu “Lucy”.

Nie wiem jaki cel ma mieć ta produkcja, ale na pewno wyższy aniżeli jakiś sitcom.

W 2;08 pada hasło “nasz los jest w waszych rękach”. Kosmita ma na czole półksiężyc. Może jakiegoś muzułmanina wysłali w kosmos, a może po prostu pokazują kto jest kto 🙂

 

Przykładowy bohater Pan Albert ma  szeroki zakres kontaktów w kręgach rządowych i naukowych, a także z wieloma ekspertami w dziedzinach poza głównego nurtu, takich jak ufologii , telepatia i czary, czyli wypisz wymaluj istny świat demonów.

I ten tekst zapowiadający:

“Kiedy nieznana siła zaczyna zagrażać bezpieczeństwu galaktyki, do akcji wkraczają kosmiczni agenci.”

W filmie występują postacie niczym z baru w Gwiezdnych wojnach.

W 0:43 tekst:

“nieznana siła próbuje zniszczyć to co stworzyliśmy” Tak jakby miasto to stanowić oskarżenie Boga kiedy rozpocznie się apokalipsa..

 

Zarówno w Piątym Elemencie jak i Valerianie jest ktoś kto ratuje świat. W zasadzie nie tylko u tego reżysera tak jest, ale w dziesiątkach produkcji sciene fiction. Szkoda, że nikt na poważnie nie traktuje Jedynego Zbawiciela jakim jest Jezus Chrystus.

 

 

 

Updated: 29 maja 2017 — 11:55

1 Comment

Add a Comment
  1. Nawet taka analiza jest dobra, bo jest niejako ostrzeżeniem przed tego typu “twórczością” 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: