Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Franciszek o Medjugorie: Te rzekome objawienia nie mają wielkiej wartości.

Jak czytamy w malydziennik.pl

 

Osobiście jestem bardziej złośliwy i wolę Dziewicę Matkę a nie Matkę Bożą – szefową biura telegraficznego, która każdego dnia posyła wiadomość. A te rzekome objawienia nie mają wielkiej wartości: wyrażam to jako opinią osobistą” – wyznał Franciszek.

 

Od chwytliwego obrazu (którym Franciszek posługiwał się zresztą już wcześniej) o wiele istotniejsza jest druga część wypowiedzi. – Te rzekome objawienia nie mają wielkiej wartości – podkreślił papież. I każde słowo musi być tu traktowane poważnie. I sformułowanie „rzekome objawienia” i „nie mają wielkiej wartości”. Trudno o bardziej jednoznaczną wypowiedź Papieża. I choć ma ona, jak każda wypowiedź na pokładzie samolotu, charakter prywatny, to warto ją traktować bardzo poważnie”

http://malydziennik.pl/papiez-bardzo-ostro-o-medjugorie-te-rzekome-objawienia-nie-maja-wielkiej-wartosci,4891.html#.WRhXYu7G0iU.facebook

 

 

 

Franciszek podważa więc zasadność odwiedzania tego miejsca. Tak więc organizacja, która uważa, że poza kościołem (Rzymu) nie ma zbawienia jest sama w sobie sprzeczna i rozdwojona…

Updated: 16 maja 2017 — 15:57

5 komentarzy

Add a Comment
  1. “Franciszek podważa więc zasadność odwiedzania tego miejsca. Tak więc organizacja, która uważa, że poza kościołem (Rzymu) nie ma zbawienia jest sama w sobie sprzeczna i rozdwojona…”
    Nie za bardzo rozumiem gdzie tutaj samosprzecznosc, kościół katolicki oficjalnie nigdy nie poparł medjugorje

  2. Szczerze mówiąc, nie bardzo rozumiem dlaczego kwestionują Medjugorie. O wszystkich innych “objawieniach” można powiedzieć dokładnie to samo. Może już takie “objawienia” do niczego nie są potrzebne ? Może został osiągnięty cel owych spektakli ? Swoją drogą to długo podtrzymywali Medjugorie – nie uznawali oficjalnie, ale prywatnie popierali (Jan Paweł II), Franciszek dotąd nic nie mówił, po czterech latach go “olśniło” – dziwne to wszystko.

    1. Mi się też wydaje dziwne, ale może chodzi o zysk z odwiedzających takie miejsca? jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :/

    2. No może jakbyście się dokładnie zapoznali z tematem to wiedzielibyście dlaczego jedne objawienia są potwierdzane przez KK, a drugie nie ale co tam zawsze można nasmarować jakieś komunały na podstawie wiedzy z you tuba i oczernić wszystkich katolików wraz z samym Papieżem – Janem Pawłem II, dywagując przy okazji, czy się smaży w piekle. Zaiste postawa wybornie chrześcijańska.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: