Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PAN JEST ZBAWICIELEM SWOJEGO LUDU

David Wilkerson
May 12, 2017

Kiedy czytam Stary Testament, to moja wiara bardzo jest zachęcona przez przykład Dawida. Podziwiam jego determinację, żeby usłyszeć Boży głos w samym środku jego najtrudniejszych przeżyć.

Po jednej bitwie Dawid i jego armia wracali trzy dni do domu, kiedy ich wioska została nagle napadnięta przez Amalekitów. Ten zaciekły wróg porwał rodzinę Dawida i jego ludzi i spalił całe miasto. Wyobraźcie sobie tę scenę, kiedy wrócili: “Gdy więc Dawid i jego ludzie wkroczyli do miasta, było ono spalone, a ich żony, synowie i córki – uprowadzone” (1 Sam. 30:3).

Wyobrażam sobie tych odważnych mężczyzn, jak chodzą wokoło oszołomieni i zaskoczeni i wołają w agonii, “Jak to się mogło stać? Dlaczego Bóg na to pozwolił?”

“Wówczas Dawid oraz ludzie, którzy z nim byli, wybuchli głośnym płaczem i płakali aż do utraty sił” (30:4, moje podkreślenie).

Ta scena z życia Dawida pokazuje nam, że jest na pewno czas, aby płakać, kiedy uderzy nieszczęście. Przecież to nie było małe doświadczenie. To nie tylko utrata domów, bydła czy plonów spowodowała płacz odważnych mężów Dawida; nad tym by niedługo przeszli do porządku dziennego. Chodziło o zagrożenie życia ich kochanych żon i dzieci, które przeszywało ich dusze. I to, co nastąpiło potem mogło być jeszcze większym zagrożeniem dla Dawida: “Dawid znalazł się w trudnym położeniu również dlatego, że jego ludzie chcieli go ukamienować. Wszyscy bowiem byli rozgoryczeni z powodu utraty synów i córek” (30:6).

Umiłowani, nawet najbardziej pobożni wśród nas mogą doświadczyć drżenia serca, nagłego napadu strachu, kiedy przychodzi straszny kryzys. W takiej chwili to nie jest grzechem, żeby przeżywać głęboki niepokój. Ale Pan chce, aby każde zmęczone, zakłopotane serce usłyszało: “Nie bój się! Odwagi, gdyż Pan jest Zbawicielem Swojego ludu.”

Updated: 12 maja 2017 — 18:20

14 komentarzy

Add a Comment
  1. Nie ma z czego się cieszyć…współczuję im :/

   1. Przecież, zrobił to dawno temu Jan Paweł II (zawierzył Rosję i cały świat ) – raz to za mało ? Jezus Chrystus jest MOCĄ, z pewnością jest wiele osób, które proszą JEGO o prowadzenie i ochronę. Papież KrK, jego wspólnicy i ich bogini nic nie mogą, na co im Bóg nie pozwoliłby. Módlmy się o wszystkich ludzi dobrej woli na całej ziemi. Bóg z pewnością “trzyma rękę na pulsie”. Zwycięstwo należy do NIEGO. JEMU CHWAŁA NA WIEKI 🙂

    1. Papież w Fatimie powiedział:
     “Niech Bóg Wszechmogący za wstawiennictwem Matki Bożej błogosławi wasz kraj i zaangażowanie rosyjskiego Kościoła Prawosławnego na rzecz dialogu między religiami i dobra wspólnego” – apelował papież.”

     Dokąd trzeba powtarzać, że jeden jest Orędownik dzieci Bożych, Jezus Chrystus!
     To są wszystko fałszywe proroctwa i wieści.
     Nie będzie pokoju światowego ponieważ Pan Jezus tak powiedział.
     A Jego słowa są Prawdą.
     Jego objawienie, które otrzymał Jan mówi wręcz coś przeciwnego.
     Sam Pan Jezus zapowiedział, że powstanie naród przeciw narodowi, królestwo przeciw królestwu.
     Ci, którzy powierzają swoje życie bogini nieba powinni się uszykować raczej na plagi jakie ześle Bóg, a nie na pokój na świecie pełnym zgnilizny, ohyd, którym oddają cześć zamiast Stwórcy nieba i ziemi.
     Są tak zaczarowani w tym swoim amoku, że tylko Słowo Boże może przeszyć ich serca, jak miecz, aby nawrócili się do Jedynego Prawdziwego Boga.
     A Jezus mówił:
     Bogu będziesz służył, całym sercem i duszą całą
     Bogu będziesz się kłaniał i Jemu służyć będziesz

     Przerażająca masakra fatimska.:(

 1. Wypowiedzi papieża w Fatimie:

  ” Franciszek podkreślił, iż przychodzi jako pielgrzym Światła, Pokoju i Nadziei, a także jako prorok i posłaniec; aby dziękować za działanie Boga w naszej historii, błagać o zgodę między narodami oraz obmyć stopy wszystkim zjednoczonym przy tym samym stole.”

  “Franciszek zwrócił się również do Maryi o uproszenie łaski bycia światłem, które ukaże każdemu, że Bóg trwa przy nas.”

  ” Będziemy, w radości Ewangelii, Kościołem ubranym na biało, w bieli wybielonej krwią Baranka przelewaną również dziś w wojnach niszczących świat, w którym żyjemy. I, tak jak Ty, będziemy obrazem świetlistej kolumny oświetlającej drogi świata” (za art.Frondy).

  Doprawdy – znaczące i wiele mówiące słowa (zwłaszcza o sobie samym). Niosący światło …

  1. neon24pl”Fatima – kolebka papieskiego kłamstwa”

 2. Fałszywy prorok, który jawi się człowiekiem światłości, a łamie przykazania Boże.

  Co do Przykazań Bożych:
  Podobno w Księdze Rodzaju nie ma prawa z Dekalogu:
  Nie zabijaj
  Podobno w Królestwie Bożym Prawo Boże nie będzie istniało
  🙂
  Zatem rzekł Bóg do Noego: Tenci jest znak przymierza, którem postanowił między mną, i między wszelkiem ciałem, które jest na ziemi. Rodz. 9,12

  Wszakże mięsa z duszą jego, która jest krew jego, jeść nie będziecie.
  A ZAISTE KRWI WASZEJ, DUSZ WASZYCH SZUKAĆ BĘDĘ, Z RĘKI KAŻDEJ BESTYI SZUKAĆ JEJ BĘDĘ: TAKŻE Z RĘKI CZŁOWIECZEJ, Z RĘKI KAŻDEGO BRATA JEGO BĘDĘ SZUKAŁ DUSZY CZŁOWIECZEJ.
  Kto wyleje krew człowieczą, przez człowieka krew jego wylana będzie: BO NA WYOBRAŻENIE BOŻE UCZYNION JEST CZŁOWIEK. Rodz.9,17

  Wtedy rzekł Pan do Kaina: Gdzie jest brat twój Abel? A on odpowiedział: Nie wiem. Czyż jestem stróżem brata mego? I rzekł: CÓŻEŚ TO UCZYNIŁ? GŁOS KRWI BRATA TWEGO WOŁA DO MNIE Z ZIEMI. BĄDŹ WIĘC TERAZ PRZEKLĘTY NA ZIEMI, KTÓRA ROZWARŁA PASZCZĘ SWOJĄ, ABY PRZYJĄĆ Z RĘKI TWOJEJ KREW BRATA TWEGO. Gdy będziesz uprawiał rolę, nie da ci już plonu swego. Będziesz tułaczem i wędrowcem na ziemi. Wtedy rzekł Kain do Pana: Zbyt wielka jest wina moja, by można mi ją odpuścić. Oto dziś wypędzasz mnie z tej ziemi i muszę ukryć się przed obliczem twoim. Będę tułaczem i wędrowcem na ziemi, a każdy, kto mnie spotka, zabije mnie. I rzekł Pan do niego: NIE! KTOKOLWIEK BY ZABIŁ KAINA, SIEDMIOKROTNĄ POMSTĘ PONIESIE. Położył też Pan na Kainie znak, aby go nikt nie zabijał, kto go spotka. I odszedł Kain sprzed oblicza Pana, i zamieszkał w ziemi Nod, na wschód od Edenu.Ks.Rodz.4,9

  Odnośnie Królestwa Bożego na nowej ziemi:
  W Królestwie Bożym znajdą się tylko ci ludzie, którzy szukali Pana i znaleźli Go.
  Ludzie, którzy poznali Boga, a Prawo Jego mają wypisane na sercach.
  W Królestwie Bożym każdy będzie znał Prawo Boże od najmniejszego do największego.
  To wszyscy ludzie, którym Bóg zamieni serce z kamiennego na mięsiste.
  Nowa Jerozolima będzie się nazywać Miastem Sprawiedliwości ponieważ tylko sprawiedliwi będą ją zamieszkiwać.

  Biada pasterzom, którzy gubią i rozpraszają owce mojego pastwiska, mówi Pan! Dlatego tak mówi Pan, Bóg Izraela, o pasterzach, którzy pasą mój lud: To wy rozproszyliście moje owce i rozpędziliście je, a nie zatroszczyliście się o nie. Toteż ukarzę was za złe wasze uczynki – mówi Pan. I SAM ZGROMADZĘ RESZTĘ MOICH OWIEC ZE WSZYSTKICH ZIEM, DO KTÓRYCH JE WYGNAŁEM, I SPROWADZĘ JE NA ICH PASTWISKO; i będą płodne i liczne. I ustanowię nad nimi pasterzy, którzy je paść będą, i nie będą się już bały ni trwożyły, i żadna z nich nie zaginie – mówi Pan.
  OTO IDĄ DNI – MÓWI PAN – ŻE WZBUDZĘ DAWIDOWI SPRAWIEDLIWĄ LATOROŚL: BĘDZIE PANOWAŁ JAKO KRÓL I MĄDRZE POSTĘPOWAŁ; I BĘDZIE STOSOWAŁ PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ NA ZIEMI. Za jego dni Juda będzie wybawiony, a Izrael będzie bezpiecznie mieszkał; a to jest jego imię, którym go zwać będą: Pan sprawiedliwością naszą. Dlatego oto idą dni – mówi Pan – że już nie będą mówili: Jako żyje Pan, który wyprowadził synów Izraela z ziemi egipskiej, Lecz: JAKO ŻYJE PAN, KTÓRY WYPROWADZIŁ I SPROWADZIŁ POTOMSTWO DOMU IZRAELSKIEGO Z ZIEMI PÓŁNOCNEJ I ZE WSZYSTKICH ZIEM, DO KTÓRYCH ICH WYGNAŁ, I BĘDĄ MIESZKALI NA SWOJEJ ZIEMI.Jer.23,1

  Kto jak nie Pan Jezus obiecał nam, że pozbiera nas ze wszystkich stron świata.
  Przepiękna zapowiedź wzbudzenia potomstwa Dawida, którego Królem jest Pan Jezus, w Królestwie Pana Sprawiedliwości, gdzie Prawo nadal będzie obowiązywało i nikt nie będzie się go uczył bo każdy będzie je znał.

  Ps. Każdy kto głosi przeciwne teorie jest pasterzem, który rozprasza owce Pana Jezusa z Jego pastwiska!

   Jam jest korzeń i ród Dawidowy, gwiazda jasna poranna. A Duch i oblubienica mówią: Przyjdź! A ten, kto słyszy, niech powie: Przyjdź! A ten, kto pragnie, niech przychodzi, a kto chce, niech darmo weźmie wodę żywota. 🙂

 3. Artur S. (detmold)

  Polak rzymski wyznaje zasade: Jak trwoga to do ksiedza ( w jego mniemaniu osobnika ktory posiadl jakas niezwykla wladze i wiedze tajemna, taki ichni szaman 😉 … ). Jakby to cos moglo w ogole dac… Bez zywej wiary nie ma dobrych owocow duchowych ktore sa przyczyna blogoslawienstwa Pana Boga Jezusa Chrystusa.

 4. Co sie stalo z radtrapem? Czy powinnismy sie o niego modlic?

  1. Widzieliście artykuł o liczbie bestii? Teraz weszłam. Według tego Jezus był przeciwko Ojcu, cały NT jest gnostycki, a trzy krzyże to 666.. Szok..

  2. przeholował z ujawnianiem spisków, wszedł w okultyzm (astrologia/numerologia/negacja chrześcijańskiego Boga/gnostycyzm). kto wie, może za chwile znajdzie sobie jakąś lożę. tak, trzeba się za niego modlić.

 5. Jakby komuś okazała się przydatna, to wykonałem fonetyczny zapis modlitwy “Ojcze Nasz” po aramejsku. Język ten został uznany przez większość badaczy za ten, w którym mówił Jezus. A oto ona 🙂 :
  “Abun dbeszmejo
  nefelka deesziszimuh ti’fe’ malekuthuh nehłe sebyjoonoh ajkano debeszemajo ofe bara o hebelen lahmo desunekone jaołmono eszebuh elen haubain łahatohein ejkeno doof – ehelen szbaken lhajobein lo ta lan lnesejoono elo faso len men biszo metul dilohi melekhutho ułhajlo łteszebuhato laolam aloeim amin.”
  Język to niesamowita sprawa. Pomaga wiele zrozumieć, wczuć się w klimat. Nie trzeba mieć daru mówienia językami, żeby się nimi modlić. Słowa modlitwy podparte wiarą, mają niezwykłe działanie. Słowa potrafią być twórcze, jak i destrukcyjne. Wielokrotnie o tym mowa w Biblii. Dlatego coraz częściej uważam na to co mówię i myślę 😉

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: