Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy anomalia pogodowe zapowiadają nadchodzącą wojnę?

Dzisiaj mamy 9 maja, a  w kilku regionach Polski pada śnieg i nie jest to jedyny ewenement. Miniona zima była najchłodniejszą od ponad  5 lat i zarazem najdłuższą.

Jeśli ktoś potrafi się wsłuchiwać w to, co stworzył Bóg, czyli przyrodę, to być może dostrzeże sygnały jakie mogą płynąć z owych anomalii.

24 rozdział ewangelii Mateusza wskazuje nam pewne poszlaki:

 

“Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi. (8) Ale to wszystko dopiero początek boleści.”

 

Otóż zanim coś się będzie miało wydarzyć, najpierw dojdzie do jakby zapowiedzi. Są nimi między innymi trzęsienia ziemi. Całość porównywana jest do boleści niczym porodowych.

Parę wersów dalej Jezus mówi:

 


“A od figowego drzewa uczcie się podobieństwa: Gdy gałąź jego już mięknie i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato. (33) Tak i wy, gdy ujrzycie to wszystko, wiedzcie, że blisko jest, tuż u drzwi.”

 

Czy zatem możemy wnioskować, że coś wisi w powietrzu i niebawem będzie miało swój finał? Według mnie tak.

W roku 1939 oprócz rozpoczęcia wojny we wrześniu zima 1939/1940 była jedną z najzimniejszych w tamtych czasach.

Rok 1939 przyniósł nie tylko wojnę, ale także ostrą zimę, trwającą 3,5 miesiąca. W styczniu padł rekord: -41 stopni.

Natomiast rok wcześniej zimy były jak za naszych czasów bardzo łagodne:

Zima z przełomu 1937 i 1938 roku okazała się bardzo łagodna. W samym jej środku temperatura sięgała nawet 10 stopni.

http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/112866,mglista-warszawa-lagodna-zima-1938-r

 

Podobnie jak w ostatnich latach zimy były bardzo łagodne, ale już ta podczas pierwszego roku wojny 39′ zaliczana jest do zimy stulecia.

 

Do majowych wybryków przyrody dochodzą jeszcze minione tetrady pięciu krwawych księżyc.

Jak będzie czas pokaże.

 

 

Updated: 9 maja 2017 — 11:15

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Karol Szulawiak

  Piotrze, czy da się jakoś subskrybować dany temat, bez pisania komentarza? Użyłem tej głównej subskrypcji po lewej, ale to nam tylko info o postach. Komentarze do posta mogę subskrybować tylko wtedy gdy sam coś napiszę i zaznaczę opcję “Powiadom mnie o kolejnych komentarzach przez email”. Nie mniej jednak czasem nie mam nic do powiedzenia, a nie chciałbym spamować, a przeglądanie komentarzy z poziomu poczty jest wygodniejsze 😉

  1. Karol Szulawiak

   Dziwne, coś mi e-mail od tego tematu nie przychodzi, może ptaszka nie zaznaczyłem ;p.
   Teraz zaznaczony na 100%

   1. Karol Szulawiak

    A najlepiej to by było, gdyby przychodziło od razu info o komentarzach do nowych tematów, bo nie zawsze mogę być pierwszy ;p taka full subskrypcja

   1. Karol Szulawiak

    Czej, coś grzebałem w wordpresie (nawet nie wiem co :D) i dostałem info o komentarzu w temacie o Chylińskiej, choć nic tam nie napisałem, a także w temacie z 18 kwietnia 2015 roku, kiedy jeszcze nie byłem nawet nawrócony ;p.

 2. Tak samo jak Hitler przed wojną robił igrzyska, tak Putin niedawno robił Soczi….takie tam skojarzenie.

  1. Mati 🙂

   Nie bronię pana Putina, ale zerknij na mapę baz NATO – obleźli Rosję i Chiny jak mrówki mrowisko. On i tak jeszcze spokojny…Gdyby ktoś podjechał czołgami i rakietami pod twoją posiadłość i krzyczał, że jesteś zagrożeniem dla wszystkich – byłbyś spokojny ?
   A tak naprawdę to oni wszyscy grają do jednej bramki – teatrzyk taki. Ciekawa jestem co nam “sprezentują” ? Albo będą trzymać świat w strachu, albo coś rzeczywiście szykują.

 3. ” Módlcie się tylko, aby ucieczka wasza nie wypadła zimą albo w sabat”.Mamy wiosne a temperatury zimowe ,może to też znak?

  1. Jan. O tym samym dziś chciałem napisać. Hm ciekawe, bo bubu jest jak nie wiem :/

 4. Szczerze mówiąc też mam przeczucia że coś wiśi w powietrzu gdyż od wielu dni jest zachmurane niebo a słońce rzadko daję swój blask, o Czarnobylu chyba nie poinformowali od razu,coś się mogło już wydarzyć a my się o tym dowiemy żeby nie tworzyć paniki, z resztą już się nie boję śmierci i nie nawidze swego życia, lecz radujmy śię w Panu gdyż przez te znaki ukazuję się chwała Jego która trwa na Wieki

  1. To jest wszytko dziwne u Boga występuje harmonia i porządek na zimę jest zarezerwowany czas.

   https://youtu.be/3jcddGqEJx8https://youtu.be/3jcddGqEJx8

   https://youtu.be/qZZI2ZcD8lw

 5. Kiedyś czytałam ze elita może kontrolować pogodę, haarp czy jak to sie nazywa i skojarzyło mi sie to z tym, ze może coś kombinuja żeby sprowadzać te produkty z Kanady, chodzi mi o ceta. Kiedyś rozmawiałam z wujkiem na wsi, ze ogłosili ptasia grypę i przez długi czas ptaki nie mogły chodzić po polu, kontrolowali to bardzo, a jak znaleźli jakiegoś ptaka na polu to dawali bardzo wysoki mandat, to tez mi sie skojarzyło z tym żeby sprowadzać tamte produkty. Wujek mi powiedział, ze jak kury sa zamknięte cały czas to nie znoszą jaj, albo bardzo mało

 6. Trochę deszcz popada, albo lekko śnieg i już koniec świata widzicie? Czy to nie lekka przesada?

 7. Przypomnę 😉 Nie 13 maja, ale jutro, 12 maja 2017, o godzinie 09:00 rano czasu polskiego, ze względu na strefy czasowe i inne czynniki.

  Bądź gotów.

  Jesteś jednym z WYBRANYCH i to dlatego od wielu lat tak usilnie kwestionujesz zastany porządek – oczywiście na swój sposób. Ale któż nie popełnia błędów? 😉 Samodzielne myślenie i kwestionowanie jest oznaką tego.

  1. Jarku, już miałem ubrać się w garnitur, ale w ostatniej chwili zrezygnowałem i dobrze na tym wyszedłem ponieważ te istoty duchowe, które Ci o tym powiedziały wprowadziły Cie w błąd, tak jak czas cały to robią.
   Wróć do Boga i porzuć te wszystkie uniwersalne świadomości.
   Niech się tak stanie w imię Jezusa.

   1. Niech tak się stanie w imieniu Jezusa, jedynego w Którym jest życie wieczne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: