Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Nie mogę podporządkować swej wiary ani papiezowi, ani soborom…

 

 

Grafikę wykonał Piotr. Dziękuję.

 

 

Updated: 28 kwietnia 2017 — 10:37

18 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  krk wyznaje zasadę “Co złe to nie my”, a złapany na gorącym uczynku za rękę, mówi ze to nie jego kończyna… Co za łachudry.

  1. Aż straszne :/ wykorzystują dobrze zasadę, którą usłyszałam w jednym filmie-“(…)jak cię złapią na kradzieży, mów że to nie twoja ręka”…
   okropne :/

 2. Oświeceni ludzie wzbili się ponad dogmaty, a dokładnie mówiąc ponad Boże Przykazania, które znajdują się w Słowie Bożym.Czując się wolnymi mówią, że są odnowieni w “duchu”, a światło jutrzenki im świeci.Świadomie czczą lucyfera, nazywając go bogiem.

  Prości ludzie, pokorni, bojący się Boga, szukają w Słowie Bożym przykazań Bożych, które są światłem do wolności od grzechu.Krzyżując w sobie pożądliwości ciała, serca i rozumu starają się Bogu przypodobać.

 3. Artur S. (detmold)

  Sedno Chrystianizmu? Milosc blizniego poparta studiowaniem Pisma.

 4. Artur S. (detmold)

  Kto mowi caly czas przez Ja, jest zniewolony demonicznie ( prawdopodobnie skazony takimiz genami ).

 5. Artur S. (detmold)

  Ten to mial przerabane. Sam jeden przeciw tej calej krwiozerczej machinie krk. Znalazl jednak posluch i dzieki temu Chrystianizm sie odrodzil, czego my jestesmy przykladem 🙂 .

 6. Adminie wszystko wskazuje na to ze antychryst to papiestwo. Mały róg z ksiegi Daniela. Ja tez myslalem ze bedzie antychryst-człowiek ale to zmyłka. Drodzy chrzescijanie-antychryst-czlowiek to rzecz wymyslona na zlecenie papieza przez jezuitę Franciscio Ribere by ludziom wmowic ze papiestwo to nie antychryst “mały róg”,ale reformatorow to nie przekonało,ktorzy od stuleci juz zidentyfikowali “syna zatracenia”.

  1. Będzie też i konkretny człowiek – posąg Bestii ustanowiony potęgą Bestii z Ziemi dla Bestii z Morza, który przedstawi się jako światowy mesjasz i zostanie przyjęty przez Wielką Nierządnice jako powracający Chrystus w ten sposób cały świat odda pokłon ponownie Bestii z Morza, która swoje korzenie ma w Babilonie bo tam też powstał materialny złoty posąg Bestii, który według Apokalipsy ma zostać ożywiony przed końcem świata. Czyli ma zmaterializować się w jednym człowieku, który będzie żywym obrazem Bestii zwodzący świat fałszywym oświeceniem, tak jak robi to Bestia od setek lat a 2000 lat temu wchłaniając Chrześcijaństwo stworzyła Wielką Nierządnice czyli swoją oblubienice, która zostanie poślubiona ożywionemu posągowi Bestii.

   1. A liczba to człowieka 666 jasno jest napisane, że człowieka 🙂

    1. Niewiasta czy nierzadnica to tez nie czlowiek

   2. Obraz bestii to moze byc papiestwo,czyli odbicie Rzymu poganskiego

    1. Mnogość przekazów jakie serwuje świat a szczególnie Bestia z Ziemi (USA – Nowa Atlantyda) wskazuje że szykują się do pojawienia się na świecie superbohatera, który łączy w sobie dwie natury cielesną i boską. Plan szatański ustanowienia swojego króla na całej ziemi w miejsce Chrystusa może się spełnić dzięki potędze i technologi, która powstała właśnie w USA.
     Wielka Nierządnica(papiestwo) uzurpująca sobie prawa do Oblubienicy Chrystusa oczekuje pojawienia się posągu Bestii i będzie przekonywać że to jest powracający Chrystus. Posąg Bestii za sprawą nieznanej technologi zwiedzie cały świata. Patrz film “Elizjum” gdzie główny bohater dociera do Elizjum (stacja elit w kształcie pentagramu) i tamtejszą technologię i wiedzę daje ludziom na zniszczonej ziemi w ten sposób staje się zbawicielem świata dzięki potędze Bestii z Ziemi.

 7. Artur S. (detmold)

  Bycie Chrystianem to nie wesole zebranie u cioci na imieninach ( chociaz czasem tak jest ), a z reguly ciezka i przede wszystkim bardzo odpowiedzialna misja szerzenia Ewangelii wsrod zagubionych i zwiedzionych bliznich. Za ta praca zaplata czesto jest pot, lzy, a nawet krew. Ale jaka jest wielka satysfakcja z kazdego pozyskanego dla Pana Boga Zastepow Jezusa Chrystusa czlowieka 🙂 .

 8. Artur S. (detmold)

  Letniosc to przyzwolenie na dowolnego rodzaju bylejakosc zarowno duchowa jak i fizyczna. Chociaz taki stan mentalnej gnusnosci ( gnicia za zycia ) wielu ludziom odpowiada… Wynika to z zatrucia ich dusz babilonskimi, trujacymi naukami. Lektura Pisma ( oczywiscie poprzedzona modlitwa proszalna o dar laski zrozumienia jego tresci ) oczyszcza z owych rozkladowych elementow. Trzeba tylko poczuc glod poznania prawdy ewangelicznej o Panu Jezusie Chrustusie. A wtedy Bog nam go uzyczy.

 9. Artur S. (detmold)

  Czasem mowia o nas, iz to co robimy to rozsadzanie jednosci narodowo-spolecznej. Tylko co ma wspolnego czlowiek pracowity z leniwym, przykladny z lachudrowatym, pobozny z bezboznym ( nie mylic z religijnoscia )? Proste.

 10. Artur S. (detmold)

  Jezus Chrystus nigdy nie powiedzial, iz Jego nasladowanie sprawi, ze bedziemy oplywac we wszelakie dostatki w rozumieniu tego upadlego swiata. Oczywiscie Stworca nas blogoslawi ( jesli jestesmy Jemu wierni ), ale nie w taki sposob, ze wszystko za nas zrobi ( czasem nam samym w bardzo dziwny sposob dla ludzi pijanych swiatem pomaga ). Wprost przeciwnie. Sluzba ewangeliczna zagubionym bliznim i Panu Bogu to czesto bardzo niewdzieczna praca. Po prostu ten skazony grzechem swiat uznaje nas za ludzi zagrazajacych systemowi, ktorym trzeba maksymalnie obrzydzic doczesne bytowanie…

 11. Artur S. (detmold)

  Nie wiem jakim Piotr Zimbarder jest czlowiekiem ( tak naprawde to wie to tylko Bog ). Wiem za to jedno. Wlozyl w organizacje zycia naszej wspolnoty ( ktora mam nadzieje jest czescia zgromadzenia Jezusa Chrystusa, ktory jest ponad denominacjami ) mnostwo wysilku i czasu. Rosniemy w sile ( pomimo klod rzucanych nam pod nogi przez roznych zawistnikow i nienawistnikow ). Chwala Panu Bogu za to. Czuwajcie.

 12. Artur S. (detmold)

  Polskosc razona katolicyzmem jest nienormalnoscia ( chociaz na tle zdegenerowanej od socjalizmu Europy Zachodniej, ale nie USA, moze sie wydawac inaczej ). Chodzi mnie o to, iz brakuje nam wartosci pozytywnych ktore nas lacza, za to w naszej ideologii grupy jest mnostwo antywartosci negatywnych, ktore dziela. Dobrze sie tu czuja jednostki maloduszne i zawistne ( a nawet sa dosc wysoko w hierarchi spolecznej… ), gdy w takim np. USA stanowia kompletny margines spoleczenstwa.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: