Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ryszard Petru atakuje PO, czyli wojna różnych frakcji tego samego gangu.

Czytamy na onet.pl:

 

” Za spadek sondaży Nowoczesnej odpowiadam ja, Ryszard Petru – deklaruje lider Nowoczesnej. Zapowiada on nowe otwarcie, choć dokładnie nie wiadomo, jak miałoby ono wyglądać. – Są trudniejsze chwile, były lepsze – przyznaje Petru, przypominając, że “Nowoczesna powstała w kontrze do Platformy Obywatelskiej”. O obietnicach PO mówi, że to “gruszki na wierzbie”.”

 

Ja, Piotr Zimbarder uważam, że Polacy dają się nabierać na te same mutacje pierwszych partii okrągłostołowych. To jest tylko walka o władze a ręka rękę myje.

Bardzo ubolewam nad głupotą Polaków, ale coraz częściej widzę mądre komentarze na dużych portalach, gdzie ludzie zauważają związek protestantyzmu z dobrobytem.

Jak można dawać się nabierać na taki teatr?….

Była, już PO, poprzedniczka UW, a tej poprzedniczka UD. Było sdlp, sld. Był PIS, PC a w Polsce jest tak wspaniale, że ludzie uciekają zagranice…

Gdzie to błogosławieństwo “Maryjne”? Gdzie było także błogosławieństwo bożka ateizmu za czasów SLD?

Jak można dawać się nabierać na tak głupią i demoniczna wojnę PIS-PO?

Żadna z tej partii nie prezentuje wartości biblijnych.

 

Updated: 27 kwietnia 2017 — 22:36

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Artur S. (detmold)

  On jest pod wladza ksiecia ciemnosci. Zaden zdrowy duchowo czlowiek nie belkocze w czasie normalnej, spokojnej, wywazonej, kulturalnej rozmowy.

 2. Artur S. (detmold)

  Ludzi mozna podzielic tylko na madrych i glupich zyciowo. Nie mozna tego mylic z dowolnego rodzaju inteligencja czy wyksztalceniem badz zawodem, chociaz sa przydatne w doczesnym bytowaniu. Przykladowo moze byc bardzo wysoko postawiony w spoleczenstwie czlowiek, ktory jest ordynarnym chamem ( czyli madroscia nie grzeszy ) oraz malo znaczacy, ale znajacy reguly zycia. Ktory jest milszy Bogu ( pytanie retoryczne )?

  1. Artur S. (detmold)

   Tych drugich czesto Pan Bog powoluje do swojej roboty jako przeroznych glosicieli prawdy ewangelicznej badz tez prorokow.

 3. Artur S. (detmold)

  Porownajcie cisnienie duchowe tych czasow ( nie chodzi mnie o poziom wymagan prestizowo-materialnych, a zwykle relacje miedzyludzkie ), a przykladowo lat 90 i wczesnych 00. Ludzie sie coraz szybciej dehamunizuja zatracajac jakiekolwiek czlowieczenstwo… Nastawieni sa tylko na dogodzenie wlasnemu jestestwu… Jesli tak dalej pojdzie to zamienimy sie w biologiczne cyborgi, o ile juz nimi nie jestesmy…

  1. Artur S. (detmold)

   Nie mowie, ze ludzie sa zli. Po prostu to wszystko juz zabrnelo za daleko. Trzeba powiec STOP.

   1. Artur S. (detmold)

    Jednostki ktore uwielbiaja innym wbijac szpile ( wredni ludzie, ktorych pasja jest zatruwac zycie ) zyja zbyt dlugo, na zasadzie “Zlego diabli nie biora”.

 4. Artur S. (detmold)

  Ludzie dusza sie duchowo w tym systemie. Jednak bedac slepymi i gluchymi na Ewangelie, wola sie w nim kisic dalej. A ja o czym innym. Mlodziez jest zle prowadzona ku doroslosci. Zamiast mowic im, iz bycie doroslym oznacza wiecej obowiazkow niz praw wmowiono im, ze zycie to wieczna zabawa. Tak nie jest… Skutki tego sa katastrofalne dla zarowno mlodych jak i nieco starszych…

 5. Artur S. (detmold)

  Te pogody mnie niepokoja. Rosliny kwietne smaczny owoc rodzace, nie moga byc zapylone przez miodne owady, gdyz one potrzebuja do tego cieplej i miare bez deszczowej pogody. Plony moga byc od tego bardzo slabe…

 6. Nowoczesna miała być taką platformą 2.0. Jasno widać, że awet platforma nie wierzyła, że utrzyma jeszcze tak wysokie poparcie, a jednak, w ostatnim sondażu wyprzedziła Pis, a Nowoczesna ledwo łapie się na próg wyborczy. Wiem, że sondaże nie są wiarygodne, ale jakby nie patrzeć w tych wynikach coś pewnie jest na rzeczy. Ludzie dalej dają się mamić temu systemowi. Jak to powiedział Tomasz Lis: “Ludzie nie są tak głupi jak nam się wydaje. Są dużo głupsi”

 7. Artur S. (detmold)

  Żadna z tej partii nie prezentuje wartości biblijnych. OTÓŻ TO. Nas marginesie. Nie pamiętam, by po 1989 powstała porządna produkcja fabularna antykatolicka, nie bazująca na tanich ( często skandalicznych ) emocjach.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: