Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zegarki Colmean dla dzieci, wstępem do przyjęcia znaku bestii.

Witam w trzeci dzień tygodnia, w ten piękny zimowy przedmajówkowy czas 🙂

 

Coraz częściej zauważam w internecie reklamę zegarków Colmean dla dzieci. To co mnie zaskoczyło, to wcale nie ich pojawienie się i funkcje, ale cena. Ledwo 169zł, czyl;i na każdą kieszeń.

Chcąc nie chcąc będzie to reklama, ale na tym etapie to bez żadnego znaczenia, gdyż my posiadając smartphony jesteśmy lokalizowani z dokładnością co do metra, a czułość mikrofonów pozwala na zapisywanie rozmów w idealnej jakości.

Jak reklamują zegarki Colmean?

 

 

Oto ich specyfikacja:

 

Lokalizator GPS wspomagany przed nadajniki operatorów komórkowych i sieć Wi-Fi pozwala sprawdzić, gdzie znajduje się dziecko. Wystarczy włączyć aplikację na swoim telefonie z systemem Android lub zalogować się do Panelu Kontrolnego na stronie www.calmean.com. Lokalizator sprawdza miejsce pobytu dziecka co 2 minuty i wysyła na serwer informację o jej aktualnym położeniu Jeśli przebywa ono w określonym miejscu przez dłuższy czas, zegarek przechodzi w stan uśpienia, aby zaoszczędzić baterie, a gdy ponownie znajdzie się w ruchu, na serwerze pojawi się informacja o aktualnej lokalizacji.

 “

 

Szatan nigdy nie mógł kontrolować całego świata. Potrzebuje do tego technologii. Natomiast Bóg jest Duchem (Jana 4) i mieszka w nas za pomocą Ducha Świętego, szatan będzie chciał zamieszkać dzięki technologii:

 

” I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano czynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby wykonali obraz Bestii, która ma ranę od miecza, a ożyła. (15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.” Apokalipsa 13. 

 

Już Hitler znakował ludzi w obozach i pora na dobrowolne poddanie się znakowaniu w imie pragmatyzmu…

 

” I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest (potrzebna) mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć.”

 

 

Do niedawna bo jeszcze kilkadziesiąt lat temu dzieci były posłuszne zaleceniom rodziców co do obszaru zabawy. Teraz rodzice z “wygody” nie będą musieli uczyc karności dzieci, ponieważ technologia nad wszystkim panuje.

 

W Panelu Kontrolnym i aplikacji na telefonie komórkowym ustawisz strefy bezpieczeństwa, w których powinno przebywać Twoje dziecko. Możesz ustalić również dni tygodnia i ramy czasowe, w których dana strefa ma obowiązywać. Jeśli w określonym czasie dziecko nie znajdzie się w wyznaczonym miejscu, dostaniesz powiadomienie na swój telefon i adres e-mail.

Dostępne rodzaje alarmów:

 • Wejście do strefy.
 • Wyjście ze strefy.
 • Brak wejścia do strefy.
 • Powiadomienie dziecka. Gdy dziecko opuści określoną strefę, Child Watch poinformuje je sygnałem dźwiękowym o konieczności powrotu.

Strefy bezpieczeństwa dziecka można ustalić na podstawie jego planu zajęć. Otrzymasz powiadomienie, gdy dziecko wyjdzie ze szkoły i wróci do domu.”

 

Foto i opis zegarka ze strony:

calmean.com/pl/sklep/lokalizator-gps/calmean-child-watch-touch-v80-1-22/

 

Należy przy tym zwrócić uwagę, że jest dopiero rok 2017 a już mamy zegarki kontrolujące dzieci, czyli już niebawem będzie się reklamowało korzyści wynikające z posiadania chipu jak w tym filmie:

 

 

Same zalety. Dodajmy do tego uklon w stronę bestii plus dajmy na to  100tysięcy dla każdego tak, jak obiecywał Wałęsa (milion dla każdego Polaka), a potomkowie Adama i Ewy sprzedadzą wężowi swoje życie (zbawienie) wieczne za 30 srebrników.

Podsumowując sam zegarek nie jest raczej niczym złym. no może poza ewentualnym promieniowaniem elektromagnetycznym, ale przyzwyczajenie ludzi do technologii apokaliptycznej już tak.

Według mojej oceny czego nie jestem pewien, nawet sam chip jeszcze nie jest znakiem bestii, ale może być nim elektroniczny tatuaż o czym pisałem z 4 lata temu na starym blogu. Jeśli dołożymy do tego np Prawo Niedzielne z owym tatuażem, to wszystkie puzzle są niemal ułożone.

Prawdopodobnie dużą rolę w zwiedzeniu odegrają także gogle VR.

Póki co słyszymy wieści wojenne a kilku proroków przepowiada na ten rok biblijne trzęsienie ziemi. Bóle porodowe już się zaczynają, aby za kilka lat ludzkość miała już nie zegarki, ale znak besti na czole lub ręce..

 

 

Updated: 18 kwietnia 2017 — 09:39

19 komentarzy

Add a Comment
 1. Sam nosilem kilka miesięcy coś w stylu smartwatch tylko godzinie miało i liczyło kroki, ale kiedy na trafiłem na temat uziemienia (np. Chodząc boso po trawie,polecam) to zrezygnowalem z dodatkowego elektrosmogu :). bardzo trafnie napisałaś o promieniowaniu zegarka, bo niektórzy sobie sprawy nie zdają jak ja kiedyś.

  https://youtu.be/aLXsz1gvjBo

  Gdzieś kiedyś natrafiłem na odpromienniki, może by warto było kupić, cena to kilkadziesiąt złotych 🙂

  1. te niby-zegarki jakoś nigdy mnie nie kręciły 🙂
   fajnie, że zrezygnowałeś 🙂

 2. Dla odmiany pogląd, że “znamię bestii” może być związane z islamem:

  1. widzę zainteresowałaś się Kasiu tym prorokiem 🙂
   Tak zgadzam się co napisałem, sam chip nie będzie znakiem bestii. Nie może nim być ponieważ chip to nie znak. Chip będzie niewidoczny. Znak bestii napewno bedzie miał związek z odrzuceniem Boga.
   Zgadzam się również z tym, że bestia to nie ejst system., To bzdura, ba kłamstwo. Bestia jest organizacją.
   O Islamie mam gotowy tekst i mialem go opublikować mc temu, ale może zrobie to jutro, bo nie wszystko mi gra

   1. Tak, w mojej duchowej ocenie człowiek ten (Steve Cochran) jest wiarygodny, natomiast czas i Bóg pokaże co do wypełniania się jego proroctw.
    Mówi on m.in ciekawą rzecz, że nigdy nie dojdzie do NWO, czyli sztucznego pokoju który chcą zaprowadzić ludzie, ponieważ pokój zostanie odebrany ziemi zgodnie z drugą pieczęcią (Ap 6,4). Zamiast pokoju będzie wojna, a potem już Boży sąd, a więc nigdy nie dojdzie do NWO. Nie ma więc co zaprzątać sobie głowy teoriami nwo. Tak też mi Bóg pokazuje szczególnie ostatnio, żebym w ogóle nie dotykała się tematyki nwo, planów upadłych, planów pokazanych w filmach, kosmitów itp. nie traciła na to czasu, bo to wszystko będzie zniweczone mimo ich starań, że mam “kierować swój wzrok” tylko na Boga.

    1. Od dłuższego czasu i ja mam przekonanie, że do NWO nie dojdzie, po prostu Bóg do tego nie dopuści, mimo starań ich plan się nie ziści. I podobnie przestałam zawracać sobie tym wszystkim głowę, a staram skupiać się na tym, co najważniejsze, czyli na Bogu i relacji z Nim. Niemniej czasami dobrze jest kontrolnie zerknąć co tam się wyprawia 🙂

  2. Mati tutti frutti

   Kosik. Przyjrzałem się temu Panu i w jednym z proroctw przemawia w asyście ubranej choinki. 30 lat zna Boga a ubiera choinke? Jego przemowienia to tez dla mnie nie 100 procent Biblia. Hm….

   1. pamietaj Mati, że nie wszyscy znają genezę choinki. czasem widac ja w zborach protestanckich, a niektorzy jak Chojecki swiadomie ja wstawiają

 3. Chciałbym zwrócić uwagę na spolszczone bajki amerykańskie serwowane dzieciom. Jak raz zobaczyłem urywek to mnie aż oczy wyszły z orbit. To jest jawne programowanie bezsensownego okrucieństwa i przemocy. Natomiast programy młodzieżowe na dowolnych nośnikach przekazu danych to dopiero dno pod względem treści.

 4. http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,652856 Infantylizacja społeczeństwa pod względem przyswajanych przez nie treści. Przepraszam za źródło.

 5. Ostatnio zastawiam się po co komu ten CERN, dlaczego przed siedzibą stoi Sziwa, dlaczego zbudowano to “coś” na terenie świątynia Apolla, który pilnował w tym miejscu wejścia do “czeluści” (innego wymiaru?), dlaczego szef tego “czegoś” wypowiada się, że głównym założeniem tej maszyny są badania nad grawitacją, która może połączyć ludzkość z innym ‘wszechświatem’ ? Jeszcze ten filmik (pewnie tu już był bo z 2015 roku) Dziwna formacja na genewskim niebie (w obrębie działania tej maszyny).

  https://www.youtube.com/watch?v=ST6X0Ra7zOQ

  przypomniało mi się, że wkrótce po tym jedna, malutka wiewiórka uszkodziła i unieruchomiła zderzacz na kilka miesięcy, Bóg czuwa? 🙂

  1. Oglądając inne filmy na tym kanale , wnioskuje że to jakaś animacja komputerowa. Gdyby to faktycznie miało miejsce, to w dobie dzisiejszych smartfonow sieć (YT) była by tym zalana.

 6. Witam!
  Śledzę materiały na tej stronie od jakiegoś czasu i mam parę pytań do admina, jak sobie radzić w poszczególnych sytuacjach. Nie chciałabym opisywać tego tutaj, dlatego proszę o wiadomość na mojego e-maila. 🙂
  Miłego dnia wszystkim!

 7. https://youtu.be/BKrdbLECYWs Wybaczcie, że disco polo, ale na strawnym poziomie. Z lat 90.

  1. Niektórzy rzeczywiście potrafią robić strawne aranżacje 🙂 to jest tego przykładem 🙂 gorzej jest z napisaniem dobrego tekstu, ale np. ten ujdzie:
   http://www.tekstowo.pl/piosenka,toples,mlodosc_przeminie.html

 8. Niezależnie od tego kiedy nastąpi “koniec”, czy dzisiaj, jutro czy za 50 lat… zmieniłoby się nasze życie codzienne? Tryb życia? Nie jesteśmy sezonowi. Nie możemy wierzyć “bo Pan jest blisko”. Wierzymy, bo kochamy Pana i innych łebków próbujemy po prostu uratować 🙂

  “(…) otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (..)”

  Ja osobiście nie brałbym tego dosłownie. Jeśli ktoś wziąłby znamię na lewą rękę lub policzek to byłby ocalony? 🙂 Oczywiście, mogę się mylić.
  Kojarzy mi się to jednak z “tefilin”.

  Tefilin, tfilin, filakterie (hebr.: (תפילין wzgl. תְּפִלִּין) – przedmioty modlitewne, z aramejskiego – ozdoby) – dwa czarne skórzane pudełeczka wykonane z jednego kawałka skóry koszernego zwierzęcia, w których znajdują się cztery ustępy Tory, ręcznie przepisane w języku hebrajskim przez sofera.
  Pudełeczka przywiązuje się rzemieniem do czoła (tefilin szel rosz) i lewego ramienia (u leworęcznych prawego) (tefilin szel jad). W obu pudełeczkach znajduje się ten sam tekst, z tym że w tefilin noszonym na ramieniu zapisany na jednym kawałku pergaminu, a w noszonym na głowie – na czterech kawałkach. Fragmenty Tory są napisane na pergaminie ze skóry koszernego zwierzęcia.

  Może to ma jakieś znaczenie? Gdyby ktoś bardziej obeznany ode mnie rzucił na to okiem, byłbym wdzięczny. Trzymajcie się, pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: