Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W homilii z 16 kwietnia 2017 Jezuita Franciszek oskarża Boga.

Grafikę wykonał Piotr na podstawie słów tego słynnego antychrysta:

 

Takie zarzuty padają od ateistów, którym masoni, Iluminaci i inni zwyrodnialcy przeciwni Bogu wmówili, że wszelkie nieszczęścia są od Boga. Gdzie jest więc szatan? Nie ma, skrył się bidula…

 

 

Updated: 17 kwietnia 2017 — 12:36

21 komentarzy

Add a Comment
 1. Jakie jest największe zwycięstwo szatana?

  Wmówił ludziom, że nie istnieje.

  http://demotywatory.pl/4682808/A-jakie-jest-twoje-zdanie

  1. Nie mogę zgodzić się z tym stwierdzeniem.

   Największym zwycięstwem szatana jest stworzenie KRK. To znacznie poważniejszy wirus.

 2. Jak dla mnie sługa szatana udaje głupka, który nic nie wie.
  Pytam się więc, co on robi na tym piedestale skoro nic nie wie?
  Zupełnie nie rozumie misji Jezusa Chrystusa.
  Wielkiego dzieła Boga.
  Najlepiej udawać, że się nie wie dlaczego tak się dzieje, gdy samemu jest się wykonawcą tego co się dzieje.

  1. Żeby nie było, to może niech sam Pan Jezus uświadomi papieża, który nic nie wie.

   I wystąpił do walki Smok i jego aniołowie, 8 ale nie przemógł, i już się miejsce dla nich w niebie nie znalazło. I został strącony wielki Smok, Wąż starodawny, który się zwie diabeł i szatan, zwodzący całą zamieszkałą ziemię, został strącony na ziemię, a z nim strąceni zostali jego aniołowie*. I usłyszałem donośny głos mówiący w niebie: «Teraz nastało zbawienie, potęga i królowanie Boga naszego i władza Jego Pomazańca, bo oskarżyciel braci naszych został strącony, ten, co dniem i nocą oskarża* ich przed Bogiem naszym. A oni zwyciężyli dzięki krwi Baranka i dzięki słowu swojego świadectwa i nie umiłowali dusz swych – aż do śmierci. 12 Dlatego radujcie się, niebiosa i ich mieszkańcy! Biada ziemi i biada morzu – bo zstąpił do was diabeł, pałając wielkim gniewem, świadom, że mało ma czasu». A kiedy ujrzał Smok, że został strącony na ziemię, począł ścigać Niewiastę, która porodziła Mężczyznę*. I dano Niewieście dwa skrzydła orła wielkiego, by na pustynię leciała na swoje miejsce, gdzie jest żywiona przez czas i czasy, i połowę czasu, z dala od Węża*. A Wąż za Niewiastą wypuścił z gardzieli wodę jak rzekę, żeby ją rzeka uniosła. Lecz ziemia przyszła z pomocą Niewieście i otworzyła ziemia swą gardziel, i pochłonęła rzekę, którą Smok ze swej gardzieli wypuścił. I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa*, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwo Jezusa. 18 I stanął na piasku [nad brzegiem] morza.Ks.Obj.12,7

   Teraz odbywa się sąd nad tym światem; teraz władca tego świata będzie wyrzucony. Jana.12,31

   Już wiele nie będę mówił z wami, nadchodzi bowiem władca świata, ale nie ma on nic do mnie; Jana.14,30

   My wiemy, że z Boga jesteśmy, a cały świat tkwi w złem. 1Jana.5,19

 3. Ten człowiek wypowiada się jak ktoś kto nie zna Boga Biblii i nie rozumie ewangelii. Takich wypowiedzi jest masę na forach internetowych, ale wypowiadają się w ten sposób ateiści.
  Katolicy w Polsce są zbyt zajęci spożywaniem “święconki” i dyngusem żeby zajmować się tym co mówi papież.

  1. Problem w tym, iz za nasmiewanie sie z Jezusa Chrystusa w Polsce rzymskiej w zasadzie nic nie grozi, a za drwienie z papieza ( od czasu Wojtyly-Katza jakis superbohater ) mialbym watpliwosci. Oczywiscie nie pochwalam szydzenia z ludzi dobrej woli, ale krytyke slugusow zla juz tak.

 4. Kazdy kto SWIADOMIE optuje za ta swiatynia obrzydliwosci zwana kosciolem Imperium Rzymskiego jest wspolwinny krwi przez niego zbrodniczo przelanej i zostanie przez Pana Boga surowo ukarany.

 5. Przecietny Polak watykanskiego chowu-zwiedziony blizni-nawet nie zdaje sobie sprawy jak bardzo jego roznymi poczynaniami steruja wtloczone mu do glowy za malolata rozne nauki rzymskie. Moze uwazac sie za swiatlego ( w mysl pokretnej madrosci tego padolu ), gdy tak naprawde jest zwyczajnym obskurantem relizujacym sie w mysl zasady:”Ja jestem najwazniejszy, a moja wspolnote mam w d….”.

 6. Polak przez swoje skrajne samolubstwo ( spowodowane i wyolbrzymione przez katolicyzm kontrreformowany ) jest odrzucany przez reszte cywilizacji zachodniej i traktowany nieomal jak dzikus-buszmen jakis, z ktorym nie warto nic na powaznie robic…

 7. Brakuje słów ? ,żeby wyrazić jak bardzo ten człowiek bluźni Bogu.
  Miejmy nadzieję i wołajmy do Pana Jezusa Chrystusa,żeby Jego dzieci zobaczyły prawdę i odeszły od tej odstępczej instytucji.

  1. Dokładnie.
   Dziękuję Piotrze za obrazek, gotuje się we mnie jak czytam o kolejnych rewelacjach tego człowieka, który przecież powinien być pasterzem – ma tak wielką trzodę do zaopiekowania – a jednak jest wilkiem w owczej skórze.

 8. Interesujące jest, że w filmie, który ostatnio oglądałam pt. “Miczenie”, zawarte jest to samo przesłanie, co w homilii Franciszka – Gdzie jest Bóg? Bóg potrafi jedynie milczeć wobec całego zła na świecie. Czy On w ogóle istnieje?
  Co dowodzi tylko, że pasterz rzymskiego kościoła “mówi jak świat”.

  1. Jeśli wybuchnie wojna, a wg mnie tak będzie, bedzie się oskarżać Boga o to, że On na to wszystko pozwala, aż przyjdzie pewien człowiek i zaprowadzi pokój. Fałszywy pokój z chaosu, który oni sami stworzyli, ale Pan Jezus zgłagzi go tchnieniem swoich ust, bez karabinu i wojny.

   1. Bardzo możliwe. Wersja światowo-rzymska: Bóg aby uratować człowieka, sam stał się wężem, poniósł porażkę na krzyżu. To chcą nam wmówić, że Bóg poniósł porażkę i nie może uwolnić człowieka od wszystkich nieszczęść na ziemi, a w ogóle to Bóg nawet nie słyszy i nie reaguje, nie wiadomo czy w ogóle gdzieś tam jest, dlatego nadzieja jest w ludziach, żeby sami zatroszczyli się o siebie i środowisko, a poprowadzi ich do tego super człowiek antychryst.

    1. Tak oni do tego dążą aby wmówic ludziom, że to oni sami zatroszczą się o ziemię. To jest jeden z nurtów pseudo chhrześcijaństwa zwany dominiomizmem:
     Dominionizm – współczesny pogląd dążący do ustanowienia ogólnoświatowej chrześcijańskiej dominacji w oparciu o prawo biblijne.
     Piekne założenie, ale biblia mówi nam, że to Pan Jezus zaprowadzi prawdziwy pokoj a nie człowiek

     1. Dokładnie, zgadzam się też z tymi twierdzeniami.
      Wiele razy słyszałam jak ludzie obwiniali Boga za to co się dzieje.
      Że to Bóg jest sprawcą wszystkich nieszczęść.
      Po czym można dalej usłyszeć, to co to za Bóg, dlaczego na to pozwala, czy On istnieje?
      Tak, dokładnie, teraz przywódca “duchowny” świata głosi to samo.

 9. A teraz pocieszenie dla nas:
  “Nie zwleka Pan z wypełnieniem obietnicy – bo niektórzy są przekonani, że Pan zwleka – ale On jest cierpliwy w stosunku do was. Nie chce bowiem niektórych zgubić, ale wszystkich doprowadzić do nawrócenia.” 2P3,9

  Wydaje nam się, że Pan za długo już zwleka z osądzeniem tego świata. Ale prawdą jest, że Bóg się nigdy nie spóźnia. Już niedługo kochani… Bądźmy przygotowani każdego dnia, jak gdyby Jezus miał powrócić lada chwila.

 10. To było do przewidzenia, w KRK już mamy formalną schizmę (14 kardynałów w Watykanie wypowiedziało papieżowi posłuszeństwo)i będzie coraz gorzej. Ta instytucja MUSI upaść. Szkoda, że tak późno. Jest szansa, że wtedy część ludzi się przebudzi.

  1. A w glownosciekowych mediach polskojezycznych katolandu cisza. Czyzby pilnowali by ktos nie zmacil blogostanu niewiedzy ( o prawdziwym obliczu krk ) zwiedzionym wiernym?

   1. zauwazylem, ze co bardziej znane katolickie portale, jak rowniez np. rmf24 “zapomnialy” dodac ta czesc wypowiedzi…
    Przecietna osoba czytajaca jest nieswiadoma istnienia dalszej czesci. ;-(

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: