Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ty heretyku!

Dzięki pewnemu portalowi w końcu udało mi się odnaleźć filmik, który kiedyś umieszczałem na blogu. Pokazuje on jak szatan działa poprzez ducha religijności. Pycha wiedzy, pcha w nienawiść. Ludzie od setek lat są skłonni niszczyć drugą osobę za inne spojrzenie na wiarę.

Pan Jezus nikogo nie niszczył. Dawał wybór jak Jego Ojciec daje wolę. Pan Jezus nie chodził do innych mówiąc, że są poganami. On im pokazał swe światło.

 

 

Nie jesteś z mojej denominacji, to znaczy, że jesteś kimś złym…Taki to duch szatana.

Ja już byłem sabatarianinem, żydem,  bo cos komuś nie pasuje do jego światopoglądu.

W owej animacji jak na dłoni pokazane jest jak wiele” miłości” wypływa z wielu osób uważających się za chrześcijan.

Toteż napisałem kiedyś tekst, iż wchodzę w ekumenię, ale z tymi, którzy pełnią wole Ojca.

 

Updated: 30 marca 2017 — 11:36

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Żydem zapewne Piotrze zostałeś nazwany dlatego, że sprzeciwiasz się błędnie pojmowanej miłości do ojczyzny ( narodu nie da się kochać gdyż nie można lubić złych i dobrych ludzi ).

  1. ze względu na to że nie jem mięsa. Jakim to trzeba być ograniczonym człowiekiem w swym myśleniu, aby po czymś takim wnioskować przynależność narodową. W ten sposób wszyscy wegetarianie staja się Żydami.

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Szatan działa przez swoich nieświadomych niczego niewolników. Stąd przychodzą ludziom do głowy takie filozofie i tego typu ataki, aby odwieść od dobrej drogi wszystkich którzy idą za Słowem Bożym…

    1. Przychodzą, ponieważ ludzie bardzo nie lubią jak niszczy się ich światopogląd. Większość twierdzi, że w “coś” wierzy, w coś, co nie wymaga od nich żadnych poświęceń, w coś co jest wygodne i postępowe na miarę XXI wieku. Wierzysz w Chrystusa – nie jesteś na czasie, bo teraz popularna jest religia wschodu i new age. Nie dbasz o majątek, pozycję społeczną i status – jesteś frajerem. Chcesz poświęcić Chrystusowi życie, dostosowując je do Jego prawa – jesteś fanatykiem. Świętujesz sobotę, nie jesz mięsa – jesteś żydem. Tak to mniej więcej wygląda. A jeżeli nie popierasz aborcji, eutanazji, przeszczepów i szczepionek – powinieneś być wykluczony ze społeczeństwa lub pozbawiony praw i opieki zdrowotnej… Chwała Panu, że nie muszę się już tym przejmować 😉

     1. Malo kto wie, iz organy maja swoja wewnetrzna pamiec (!) tzn. maja zapisane w sobie preferencje i upodobania danej osoby.

     2. Piotr, czyli kamień, nie skała

      Dokładnie. Jest to świetnie opisane w tym cytacie:
      “A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło, bo złe były ich uczynki. Każdy bowiem, kto się dopuszcza nieprawości, nienawidzi światła i nie zbliża się do światła, aby nie potępiono jego uczynków. Kto spełnia wymagania prawdy, zbliża się do światła, aby się okazało, że jego uczynki są dokonane w Bogu”
      (J 3:19)

   2. Osobiście jem tylko kurze mięso, ale gdy odrzuciłem każde inne, w tym wieprzowinę, stwierdzili, że przechodzę na islam i pytali szyderczo, czy też będę się świń bać…

    Kiedyś bolało mnie jak ludzie przez to, że próbuję im powiedzieć prawdę o tym świecie, zaczęli wyzywać, bo zakodowali sobie w głowie słynne powiedzenie: “kłamstwo powtarzane wiele razy staje się prawdą”, więc moja prawda de facto była kłamstwem 😛 ot taka logika…
    Ale teraz odchodzę od takich ludzi, jeśli zaczynają bez powodu wyzywać i oceniać, bo mam inne przekonania niż oni

    1. Jem wszystkie oprócz nieczystych, ale tylko raz w tygodniu, bo tak sobie ustaliłam ze względu na mój podwyższony cholesterol 😉 Najpierw się buntowali w domu: Jak to mięsa wieprzowego nie będziesz jeść?! Przecież jest na promocji w biedrze i takie tanie! 😀 Za świętowanie Szabatu też mi się dostawało na początku, teraz przyjęli do wiadomości, że nie sprzątam mieszkania w sobotę (na śląsku to wielowiekowa tradycja). Dzisiaj, mówili o niedzielnej mszy i Matce nie-boskiej, powiedziałam, że ja nikogo nie zmuszam do swojej wiary i poglądów.

     ,,Pozwiedzałem wam to, abyście we Mnie mieli pokój. Świat będzie was uciskał, lecz ufajcie, Jam zwyciężył świat”.

     1. no właśnie, jakoś nie widze katolików uciskamnych za wiarę, ale czytuje słyszę o ewangelikach uciskanych.

      1. A co tu uciskać u katoli, skoro ksiądz prawdę ci powie? 😀 Oczywiście żartuję sobie teraz.

       https://www.youtube.com/channel/UCJFZ7YdYrEIjlmjwJn9oOFA

       Panie Jezu, ściągnij klapki z oczu wszystkim katolikom chwalącym bałwany.

       1. Oj, sorry to ten link miał być:

 2. Pismo powinno byc wydawane jak najtanszym kosztem. Dlaczego, zapytacie? Proste. Czlowiekowi mniej by bylo zal ( ze sie zapaskudzi czy cos ) taka forme fizyczna Biblii czytac w przeroznych miejscach np. w warsztacie samochodowym gdzie jak wiadomo wala sie pelno syfu po olejach, smarach czy tez innych roznych drobin przez co czlowiek ma brudne dlonie.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Tylko jak zainteresować mechanika treścią Pisma Świętego? 🙁 i przekonać, że pomiędzy remontami lepiej poczytać Biblię niż wypić piwo?…
   Kościół katolicki skutecznie zniechęcił ludzi do lektury wmawiając, że jest to trudna książka i że nie ma takiej potrzeby bo oni przekażą tę wiedzę na mszy.
   Tylko że oni czytają może z 1% jej treści. I nawet ten 1% przeinaczają i przekłamują (Księga Wyjścia rozdział 20 jest tego najlepszym przykładem)

   1. Dawid Wilkerson dokonal, oczywiscie z Boza pomoca, czegos zdawaloby sie nie mozliwego czyli nawrocenia jednego z wazniejszych hersztow nowojorskich bandytow ( osobnika wydawaloby sie kompletnie zdeprawowanego ), a Ty Piotrze watpisz, iz nie uda sie to samo z zagubionym w klamstwie tego swiata szeregowym-przecietnym robotnikiem?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: