Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Epidemia raka. Według statystyk chorych na raka będzie więcej.

 

Odejście od Bożego stylu życia i żywności nieprzetworzonej jaką dał nam Bóg oraz naturalnej apteki,  powoduje przyrost zachorowalności na raka.

Onet.pl podaje:

 

“Liczba chorych na nowotwory w Polsce w 2016 r. po raz pierwszy zwiększyła się do 180 tys. – wynika z najnowszego raportu dotyczącego sytuacji pacjentów onkologicznych w naszym kraju.

W 2014 r. na nowotwory zachorowało w Polsce 159,2 tys. osób. Główny autor raportu Tomasz Kiełczewski podkreśla, że zwiększa się również liczba zgonów z powodu chorób nowotworowych. W 2005 r. przekroczyła ona 90 tys., a w 2014 r. zwiększyła się do 95,6 tys.

W latach 1999-2014 łącznie na nowotwory zmarło w naszym kraju prawie 1,5 mln osób. – To populacja równa sumie mieszkańców Krakowa i Łodzi. To tak jakby oba te miast zniknęły z mapy Polski w ciągu 15 lat – podkreślają autorzy opracowania.

źródło: http://kobieta.onet.pl/zdrowie/chorych-na-raka-jest-i-bedzie-coraz-wiecej/e034c9g

Zgodziliśmy się na nowoczesność kosztem utraty życia. Kupujemy produkty robione na konserwantach, w miastach jest smog, codziennie spędzamy czas z naszym ukochanym smartphonem. Dodatkowo nie potrafimy rozmawiać z innymi co powoduje stres.

Biblia uczy zarówno zdrowego odżywiania jak i spokoju ducha.

“On niebo okrywa chmurami, deszcz przygotowuje dla ziemi; sprawia, że góry wypuszczają trawę i zioła, by ludziom służyły;
Psalmów 147:8″

 

Stres jest często pomijanym źródłem raka, a zakwasza organizm jak inne rakotwórcze źródła.

 

(1) Gdy w Świętym Mieście panował całkowity spokój, a Prawo najściślej zachowywano dzięki temu, że arcykapłan Oniasz był pobożny i nienawidził złego,
2 Ks. Machabejska

Spokój był tam gdzie zachowywane było Prawo Boga.

 

Strapieniem dla ojca – syn głupi,
a rynną wciąż cieknącą – kłótliwa kobieta. Prz 19

 

Brak wychowania dziecka w karności oraz kobieta kłótliwa powodują notoryczne utrapienie. Jeszcze raz wychodzi potęga miłości. Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.

 

 

Wystarczy bowiem, żeście w minionym czasie pełnili wolę pogan i postępowali w rozwiązłościach, żądzach, nadużywaniu wina, obżarstwie, pijaństwie Piotra 4. 

 

 

Brak bliskości cielesnej również powoduje stres i szukanie na “mieście”, kiedy Biblia doradza zbliżenie w ramach małżeństwa.

 

Ze względu jednak na niebezpieczeństwo rozpusty niech każdy ma swoją żonę, a każda kobieta swojego męża. (3) Niech mąż oddaje powinność małżeńską żonie, a żona mężowi. (4) Żona nie może swobodnie dysponować własnym ciałem, lecz jej mąż. Podobnie i mąż nie może swobodnie dysponować własnym ciałem, lecz jego żona. 1 Kor 7

 

Biblia potępia lenistwo a w kosnekwencji brak ruchu:

 

(14) Kręcą się drzwi na zawiasach, a człowiek leniwy na łóżku.
Ks. Przysłów 26:14

 

 

Mięso skraca życie:

 

Łamanie nakazu z Księgi Kapłańskiej, a zachorowalność na raka.

 

Cała Biblia jest wskazówką jak żyć. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich porad i zalet, gdyż musiałbym spędzić nad tym tekstem co najmniej kilka dni.

Jeszcze może na koniec. Cichy wróg, którego w ogolę nie było w diecie biblijnej a jego spożycie wzrasta: cukier. Bandyta wśród żywności powodujący raka jak powyższe.

Nie stosowanie się do drogocennych rad biblijnych prowadzi do życia pełnego chorób:

 

Dlatego wśród was wielu chorych i słabych i wielu zasnęło.

 

 

Updated: 21 marca 2017 — 19:22

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Slodycze to upajajaca trucizna, alkohol otumaniajaca, kawa zniewalajaca itd.=jeden grozny zakwaszacz. Slodzic mozna miodem, % odstawic na zawsze, a czarny proszek przestac kupowac.

 2. Dopiero jak zaczyna się przestrzegać pewnych zasad żywieniowych np. nie jedzenia słodyczy człowiek zauważa, że jest od tych wszystkich słodkości uzależniony. To wszystko działa jak narkotyk. Tak samo mięso i wszystko co niezdrowe. Czasem się zastanawiam czemu nie mam głodu, że musze się najeść surowymi warzywi tylko cukierkami. 😉

 3. Nie pamiętam dokładnie, ale bodajże królowa Saba przepowiedziała, że ludzkość latami będzie szukała lekarstwa na raka, a rozwiązanie będzie rosło tuż pod płotem.
  Osoby zajmujące się ziołolecznictwem twierdzą, że jest to pokrzywa.

  Wrzucam fragment książki „Postaw na zdrowie” lek.med. Andrzeja Janusa, którą mam w domu 😉

  ,,Pokrzywa ma całą masę niesamowitych właściwości. Już w medycynie ludowej pokrzywa była uważana za roślinę „czyszczącą krew” – nie bez powodu gdyż ma właściwości odtruwające i oczyszczające organizmu, a ponadto szybko usuwa nadmiar mocznika, wody i szkodliwe produkty przemiany materii.

  Pokrzywa ma działanie dotleniające, a jak wiemy tlen jest bardzo ważny dla każdego organizmu.

  Roślina ta zawiera duże ilości żelaza zatem zwiększa ilość hemoglobiny w krwinkach czerwonych oraz ilość tych krwinek we krwi.

  Pokrzywa jako jedna z nielicznych roślin korzystnie wpływa na czynność wydzielniczą trzustki. Przetwory z jej liści pobudzają wydzielanie soku żołądkowego, ułatwiają trawienie, przyswajanie pokarmów i ich utylizację w organizmie.

  Chroni przed namnażaniem się wirusów, ma właściwości przeciwzapalne i przyspieszające regenerację tkanek oraz leczy takie schorzenia jak:

  – stany zapalne dróg moczowych

  – stany zapalne przewodu pokarmowego

  – zbyt skąpe wydalanie moczu

  – początkowe stadium łagodnego przerostu prostaty

  – dna moczanowa

  – kamica nerkowa

  – choroby reumatyczne

  – schorzenia skórne

  – przewlekły nieżyt żołądka i jelit

  – krwawienia z przewodu pokarmowego

  – niedobór witamin i związków mineralnych

  – zapalenie pochwy i upławy (leczenie poprzez irygację)

  – łupież, łojotok

  – infekcje grypowe

  – anemia

  – nadciśnienie

  W celach profilaktycznych należy stosować:

  Odwar z suszu liści pokrzywy w sposób następujący:

  2,5 łyżki suszu liści zalać 2 szklankami gorącej wody i gotować na małym ogniu 5 minut. Odstawić na 10 minut a następnie odcedzić najlepiej do termosu. Pić 2/3 szklanki 3 razy dziennie. Małym dzieciom mającym skłonności infekcyjne można podawać 1 łyżkę stołową na dzień, natomiast starszym dzieciom 2 lub 3 łyżki dziennie.

  Można również przygotować sobie napar z 1 łyżki stołowej suszu liści zalanej szklanką gorącej wody. Po 5 minutach od zaparzenia pić powoli małymi łyczkami. Można pić szklankę naparu 3 razy dziennie.

  Kuracja taka dodatkowo oczyszcza organizm i pozwala pozbyć się toksyn.

  Oczywiście jeśli jest sezon na świeżą pokrzywę rzecz jasna należy używać właśnie takiej!

  Mikstura z miodu i pokrzywy:

  Zalecana kobietom mającym torbiele i łagodne guzki piersi.

  Likwiduje infekcje grypowe.

  Świerze liście pokrzywy zmiksować i wycisnąć z nich sok. Dodać do niego 2/3 objętości miodu, delikatnie podgrzać i wymieszać. Przyjmować po jedzeniu 1 łyżeczkę mikstury raz dziennie.”

  1. pijam pokrzywę od około pół roku jako sok i herbatkę..:-)

   1. Brawo Ty, super! 😉 Najlepsze są leki z Bożej apteki 🙂

   2. Grzegorz,Londyn

    Czyli do,mojego zestawu herbaty z lipy, mięty, rumianku, glogu i wszelakich odmian kasz, miodu,pestek dyni itd trzeba iść kupić pokrzywe!!
    Z Bogiem

    1. pokrzywa jest bdb dla mężczyznu. Stąd są szampony pokrzywowe. Pokrzywa hamuje wypadanie włosów.

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Jakiś czas temu przyglądając się półkom z herbatami mimowolnie sięgnąłem po pokrzywę, chociaż nie miałem zamiaru jej kupować 😉
   Teraz mam wyjaśnienie 🙂

  3. Znana rosyjska zielarka – Zajcewa, zwykła mówić – pokażcie mi co rośnie koło waszego domu, a ja wam powiem na co chorujecie.
   Wg niej na każda chorobę Bóg daje rozwiązanie w postaci ziół, które rosną niedaleko naszego domu. Niezwykle mądre i słuszne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: