Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy naprawdę wierzysz – film

Rekomendowałem ten film około roku temu po obejrzeniu go w wersji dvd. Tym razem jest na YT. Jeszcze jest. Polecam serdecznie.

 

Updated: 8 marca 2017 — 20:35

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Czytając Twój blog i jeszcze innych artykułów na innych stronach Duch Święty włożył mi takie zdanie do głowy. Ludzie zastanawiają się nad sensem życia, zadają sobie takie pytanie jaki jest sens życia Bez Boga. Natomiast powinni sobie zadać pytanie jaki jest sens śmierci bez Boga. Tak powinniśmy pytać tych co nie wierzą, jaki jest sens Twojej śmierci jeśli nie ma Boga?. Pozdrawiam

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Dziś trudno znaleźć film, w którym nie ma scen pornograficznych, przemocy, lub treści na zasadzie “róbta co chceta, bo tylko wtedy jest dobra zabawa”.
  Jesteśmy tym tak otoczeni, że treści które jeszcze kilkadziesiąt lat temu uważane były za patologiczne, dziś oswajamy jako naturalne.
  O aspołecznych modyfikacjach zachowania ludzi dzięki takim treściom nie trzeba nawet wspominać.

  1. Wcale nie jest trudno znaleźć wartościowe filmy. Trzeba po prostu chcieć. Każdy znajduje to co szuka. Pan Jezus powiedział żeby szukać, a znajdziemy.
   Zanim się narodziłem do nowego życia w Chrystusie też oglądałem wiele filmów na zasadzie zabicia czasu albo szukając emocji bądź rozrywki. Generalnie stąpałem po szerokiej drodze. Jednak była też tęsknota do filmów przedwojennych /zwłaszcza polskich/ i zdarzało mi się takie oglądać o ile gdzieś na coś trafiłem. W tamtych czasach golizny na ekranie nie było wcale, a także wulgaryzmów, scen przemocy itp.
   Telewizji nie oglądam od około 5,6 lat i szukam filmów zazwyczaj w internecie. Na youtube jest z czego wybierać.
   Polecam serial “Głos Serca”, który jest dostępny na youtube.

 3. Piękny film … Dziękuję bardzo 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: