Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 3.3.2017

Bóg dał nam wolną wolę nawet kosztem czynienia przez nas zła.

Socjaliści, komuniści i faszyści tę wolę nam zabierają uważając nas za niezdolnych do podejmowania wyborów. Stąd przymusowe szczepienia, przymusowe ubezpieczenia, przymusowa edukacja,

Tak naprawdę wolna wola w świecie szatana jest przekleństwem,  ponieważ WIĘKSZOŚĆ WOLI  odejść od Boga. Stąd nasz problemy, które nam załatwił w Edenie Adam.

Wolna wolę miał Lucyfer skazując się na WIECZNE  potępienie.

 

Updated: 3 marca 2017 — 07:38

24 komentarze

Add a Comment
 1. Już od dawna mam ochotę na mój poniższy wpis. Moim celem nie jest nikogo obrażić, a tylko pokazać mój punkt widzenia odnośnie listu do Rzymian i uzyskać logiczne odpowiedzi na nurtujące mnie słowa Pawła. Bóg dał mi rozum i jak na człowieka myślącego przystało, nie mogę się pogodzić z paroma kwestiami odnośnie jego słow. Żeby zaszła jasność – Lubię ten blog i lubię was 🙂 Zaczynamy
  13 ”Bądźcie posłuszni władzom sprawującym rządy. Każda władza pochodzi bowiem od Boga. Ci, którym podlegacie, również zostali więc powołani przez Niego”.
  Czy władza Hitlera też pochodziła od Boga?
  Czy władza Kim Dzong Ila pochodziła od Boga?
  Z przytoczonego przeze mnie cytatu wynika, że tak, a więc każdy rozumny człowiek z przynajmniej iq 26 wyniesie taki o to wniosek, że Bóg lubi mordować, głodzić i torturować ludzi.
  Ale czy to prawda? Oczywiście, że nie. Władze to mafia sama ustanawiająca swoich dyktatorów, królów i władców. Konklawe jest tego najlepszym przykładem gdzie nowego papieża rzekomo wybierają pod przewodnictwem Ducha Św. Oni są przywódcami królestw tego świata. 36 Odpowiedział Jezus: „Królestwo moje nie jest z tego świata. Gdyby królestwo moje było z tego świata, słudzy moi biliby się, abym nie został wydany Żydom. Teraz zaś królestwo moje nie jest stąd”. Idąc dalej uważam, że jeśli słowa Pawła są prawdziwe to z logicznego punktu widzenia cały świat to teatrzyk, życie pozbawione sensu – taka zabawa. Nie ma odpowiedzialnego za całe zło (szatana i jego sług), tylko po prostu Bóg miał ochotę na taki scenariusz i koniec. Bo jeżeli: ”Każda władza pochodzi bowiem od Boga”, to przecież wcale nie ma zła, to tylko iluzja i co więcej daje ona przyzwolenie na takie o to słowa ”Pięknie jest o tym myśleć, myśleć o niebie. Wszyscy się tam znajdziemy, wszyscy. To jest piękne, daje duszy siłę.” – Franciszek I. Natomiast co powiedział Jezus? Wtedy odezwie się i do tych po lewej stronie: „Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! (…) I pójdą ci na mękę wieczną, sprawiedliwi zaś do życia wiecznego. (Mt 15:41n)
  Druga kwestia to te słowa : ” Kto nie chce pracować, niech też nie je!” vs. ”Spójrzcie na ptaki niebieskie, że nie sieją ani żną, ani zbierają do gumien, a Ojciec wasz niebieski żywi je; czyż wy nie jesteście daleko zacniejsi niż one?
  6:27A któż z was, troszcząc się, może dodać do swego wzrostu jeden łokieć?
  6:28A co do odzienia, czemu się troszczycie? Przypatrzcie się liliom polnym, jak rosną; nie pracują ani przędą.29A powiadam wam: Nawet Salomon w całej chwale swojej nie był tak przyodziany, jak jedna z nich.
  6:30Jeśli więc Bóg tak przyodziewa trawę polną, która dziś jest, a jutro będzie w piec wrzucona, czyż nie o wiele więcej was, o małowierni?”
  Podsumowując. Wygląda to jakby Paweł chciał utrzymać zepsuty system ziemski jak najdłuzej, zaś Jezus jakby chciał go jak najszybciej zniszczyć. Logika!
  Słowa człowieka czy słowa samego Boga? Ja już znam odpowiedz.

  1. „Czy władza Hitlera też pochodziła od Boga?
   Czy władza Kim Dzong Ila pochodziła od Boga?”

   Oczywiście, ze tak pisałem gdzieś o tym. Masz wolną wolę nie idziesz na wybory, wybvierają ludzi bezbożnych. W Niemczech zarówno proestanci jak i katolicy wybierali Hitlera, a to oznacza także, że byli religijni i słuchali guru religijnych ale nie pelnili woli Ojca

   1. ”Każda władza pochodzi bowiem od Boga.” Każda Piotrze z naciskiem na KAŻDA!

    1. każda nawet Faraona. Polecam lekturę Starego Testamentu.

     1. Czyli Hitlera też.

      1. oczywiście, tak samo jak proboszcza w Twojej miejscowości.
       Jeśli nie są wybierani Boży ludzie, to Bóg wyraża zgodę na nieBożych ludzi.

       1. Piotr, czyli kamień, nie skała

        Jeśli chodzi o proboszcza, to raczej spojrzał bym na to nie w kontekście konkretnego człowieka, ale instytucji, której system sam w sobie jest „avti Christos” – w miejsce Chrystusa.

   2. Ja bym powiedział że o duchu władz na danym obszarze decyduje raczej duch społeczności tego obszaru a niż bezpośredni fizyczny wybór

  2. Hej. Ja rozumiem to troche inaczej. Chodzi o władze a Nie o władców o szacunek poniewaz jest to pewien zarys w jakim my powinnismy życ kobieta mąż Chrystus… Chodzi o głebszą kwestie.. A przykazanie czcij Ojca i Matkę a co jesli postepuja zle?? Co zrobisz? Władza pochodzi od Boga i ją mamy szanowac ale jeżeli prawa i postepowanie ich jest naganne mamy trzymac sie nawyższej wladzy Boga… Uczymy sie szacunku do władzy itd.. Wyrwałeś z kontekstu werset o ptakach… 🙁 bo w nim chodzi o pocieszenie zapewnienie opieki w trudnych czasach nie o prace.. Wszystko zklada sie na wykonywanie woli Boga wczesniejszy wpis.. Nie powinien jesc ten kto nie pracuje z lenistwa lub np kradnie… Bo jezeli by czytac do doslownie to chorzy powinni umrzec no bo nie pracuja??.. W tych wersetach Bóg mowi chodzcie moimi drogami a o nic nie bedziecie sie martwic bo Ja w mojej Miłosci zadbam o was.. O wszystko ..Rozumiesz ? 🙂

   1. Nikt nie może dwom panom służyć. Bo albo jednego będzie nienawidził, a drugiego będzie miłował; albo z jednym będzie trzymał, a drugim wzgardzi. Nie możecie służyć Bogu i Mamonie.

    25 Dlatego powiadam wam: Nie troszczcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i pić, ani o swoje ciało, czym się macie przyodziać. Czyż życie nie znaczy więcej niż pokarm, a ciało więcej niż odzienie? 2 No więc nie muszę się troszczyć, być niewolniczym robolem, w zasadzie nic nie muszę, bo wszystko da mi Bóg 🙂 Rozumiesz? Ty może i zrozumiesz natomiast kobietom tego nie przetłumaczysz. I stad jest jak jest. Mąż musi harować bo inaczej zostanie przez żonę wyrzucony na zbity …. A wystarczyłoby posłuchać się Jezusa. A kradzież nie ma nic do tego, jednak wdrażajac w zycie słowa Pawła, to niestesty mamy jak mamy.

    1. Mateuszu jesteś młody w wierze, a więc nieutwierdzony i błędnie interpretujesz listy. Większość z nas nie ma z tym problemu.
     Dlatego odsyłam Cię do ST, abyś sam zobaczył jak ten mechanizm działa. Zwłaszcza w Egipcie i Babilonie.
     W Jeremiaszu Bóg wielokrotnie ostrzegał Judejczyków o tym, że jeśli nie będą słuchać Boga i przestrzegać Jego Prawa, to będą w niewoli babilońskiej. Oni wybrali niewolę, tak jak Polacy obecnie socjalistyczne rządy skubańców. Skubańców bo nas skubią jak się tylko da. Niestety odpowiedzialność jest zbiorowa.
     Polacy wybrali Marię i trzeba być za to odpowiedzialnym. Władza pochodzi od Boga. Jeśli będziesz ludzi ewangelizował to będa inne standardy w PL i nie ma co spłycać tego do listów Pawła, bo gdzieś tam u heretyków wyczytałeś że Paweł jest be.
     Masz rację nie można dwóm panom służyć, więc i Ty musiszz wybrać które zasady wiary są dla Ciebie odpowiednie. Jeśli nie uznajesz Pawła, to musimy się pożegnać.

    2. Ja mam jeszcze takie przemyślenia. Wszystko dzieje się w planie Bożym. Szatan robi co robi ale tylko dlatego, ze Bóg mu na to pozwala. Nic więcej i co by nie zrobił Lucek czy ludzie przez niego zwiedzeni nie odwlecze i nie zmieni doskonałego planu bo Ojciec już go dawno opracował. Hitler działał w planie Bożym bo pokazał ludziom konsekwencje ich wyborów oraz przybliżył dzieła, które są przepowiedziane. Ale ten, który powstrzymuje nie pozwolił na to by świat się skończył bo to jeszcze nie czas. Wielu było antychrystów i dyktatorów, spełnili jedynie kolejny krok do spełnienia proroctw i dali nauczkę pokoleniom.

  3. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Władza pochodzi od Boga tylko wtedy gdy przestrzegane jest Boże prawo, i wyznaczeni są ludzie do spraw organizacyjnych aby lud nie kłócił się komu zapłacić podatek np 🙂 Lub w jakichkolwiek kwestiach spornych.
   Ale jeśli lud nie interesuje się Bogiem, to Bóg wyprowadza się poza obóz – jak to było w przypadku Izraelitów gdy szli z Micraim.
   To tak jak samolot z autopilotem. Gdy wyłączysz autopilota, wyrwiesz kable, komputer odpowiedzialny za automatyczne sterowanie, oraz techniczne notatki i wyrzucisz je przez okno, i samolot spadnie z hukiem na ziemię, to w jaki sposób możesz powiedzieć, że samolot był sterowany autopilotem, bo tak było napisane w instrukcji technicznej?
   🙂

  4. Pan Jezus nie sprzeciwiał się władzy. Pamiętasz co powiedział Piłatowi? A co kiedy pokazali mu monetę? On tylko naciskał żeby nadrzędna dla nas była miłość do Boga. Czyli wolisz oddać życie niż zaprzeć się Boga jeśli władza (antychryst) tak zarządzi.

   1. 8 Gdy Piłat usłyszał te słowa, uląkł się jeszcze bardziej. 9 Wszedł znów do pretorium i zapytał Jezusa: «Skąd Ty jesteś?» Jezus jednak nie dał mu odpowiedzi. 10 Rzekł więc Piłat do Niego: «Nie chcesz mówić ze mną? Czy nie wiesz, że mam władzę uwolnić Ciebie i mam władzą Ciebie ukrzyżować?» 11 Jezus odpowiedział: «Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry. Dlatego większy grzech ma ten, który Mnie wydał tobie». 12 Odtąd Piłat usiłował Go uwolnić. Żydzi jednak zawołali: «Jeżeli Go uwolnisz, nie jesteś przyjacielem Cezara. Każdy, kto się czyni królem, sprzeciwia się Cezarowi».

    1. Czy to znaczy, że władza Piłata podobała się Bogu? Nie. Tzn, że Bóg ją dopuszcza, bo mamy wolną wolę i tam nas zaprowadziła, dlatego latami rządzą bezbożni, bo jest ich liczebna przewaga. To wynik tego, że wąska jest droga i niewielu ją znajduje, trudno żeby zwiedzeni ludzie wybierali niewygodne im rządy „ekstremistów chrześcijańskich”, którzy im zakażą grzeszyć..

     1. Piotr, puść proszę też poprzednie komentarze, bo ten ostatni nie ma sensu bez tego powyżej 😉

  5. Sam mam obiekcje co do Pawła, jednak każdy z nas musi się liczyć (w postępie poznania) na co raz to większe ataki od naszego oponenta. Staram się nie stawiać żadnych radykalnych tez, bo a nuż jestem jeszcze może „za głupi?” Paweł jest dość skomplikowany, może jego nauka kipi symboliką?… ale musimy szukać, pytać, czytać, przedzierać się… nic nie jest nam dane bez przyczyny. Prośmy naszego Ojca o zrozumienie i mądrość, którą mamy żyć, żyć w Jego Słowie.

   1. Pytaj więc Łukaszu czego nie rozumiesz

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Niby mamy wolną wolę, ale spróbuj nie stosować się do rzymskich guseł, i okazuje się, że większość twojego otoczenia błyskawicznie chce cię tej własnej woli pozbawić.
  Natomiast często w sytuacjach gdy ktoś np. zaczyna nadużywać alkoholu spotyka się to z reakcją „jego życie, jego sprawa”.
  Taki paradoks 🙂

  1. Tradycja ( rzymska ) rzecz śnięta…

 3. Bog pozwolil, dopuscil do rzadzenia komunistow, socjalistow po wojnie w Polsce i nie tylko gdyz wyzysk, upodlenie, brak godnej zaplaty wolaly o pomste do nieba.NIe ma idealnego systemu polit na swiecie ale Bog ma pod kontrola rzady swiata ale tylko Jego panowanie zaprowadzi prawdziwy porzadek , sprawiedliwosc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: