Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Katolicki biskup demaskuje objawienia rzekomej Mari z Medjugorje.

Niesamowity news nie tylko dla katolików ale i dla nas.

Katolicki biskup bośniackiej diecezji Mostar, mieszczącej się ok 30km od rzekomego miejsca objawień, podważa objawienia w Medjugorie:

 

“Śmieje się w dziwny sposób. W odpowiedzi na pewne pytania znika, a potem wraca. Posłuchała się też “widzących” i duszpasterza, który sprawił, by zeszła ze wzgórza do kościoła nawet wbrew jej woli. Nie jest pewna, jak długo będzie się objawiać. Pozwala niektórym z obecnych, by wchodzili na jej suknię leżącą na ziemi, by dotykali jej ubioru i ciała. To nie jest Maria z Ewangelii, budzi wątpliwości biskupa także dlatego, że ma przybierać “różne formy, zmieniać kolor swojej tuniki i raz trzymać dziecko, a raz nie”.
Okazuje się też, że nie jest stabilna w swoim postępowaniu.
Gdy miała ukazać się w Medjugorje 30 czerwca 1981 roku, pięciu młodych świadków zeznało, że objawienia miały być kontynuowane tylko przez trzy kolejne dni. Stało się inaczej.
Potem zmieniła zdanie i nadal się objawia” – zwraca uwagę bp Peric.
“Biorąc pod uwagę wszystko, co zostało zbadane przez kurię, w tym badanie pierwszych siedmiu dni zakładanych objawień, można spokojnie stwierdzić, że dziewica Maryja nie objawiła się w Medjugorje. Tej prawdy się trzymamy i wierzymy w słowo Jezusa, który powiedział, że prawda wyzwala” – dodał”

źródło: https://chnnews.pl/europa/item/3732-dziwne-zachowanie-rzekomej-maryi-z-medjugorje.html

 

News ten uświadamia mnie jak ważnym jest modlić się za księży katolickich. Być może niebawem będzie wiosna również w kościele rzymskim. Módlmy się o księży lokalnie.

 

Nowym czytelnikom przedstawiam filmik poniżej świadczący o tym, że objawienia maryjne to nic innego jak manifestacje demoniczne:

 

 

 

 

Updated: 2 marca 2017 — 10:53

29 komentarzy

Add a Comment
 1. Największym złem KRK jest nie tyle zwiedzenie co zniechęcenie “byłych wiernych”, którzy odwracając się od tego kościoła zaprzestali także swojej wiary, bo skoro KRK ich oszukał to znaczy, że i Boga nie ma. I za tych ludzi na pewno powinniśmy się modlić, że demaskując fałszywy kościół zabrakło im wytrwania aby sięgnąć po Słowo Boże i w nim odkryć Prawdę! Znam wiele osób ze swojego otoczenia, które zraziły się do katolickiego kościoła a tym samym i do wiary w Boga, bardzo to smutne, że nie chcą nawet słyszeć o Biblii, uznając Ją za fałszerstwo kościoła rzymskiego:(

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   „Biada wam, uczonym w prawie, bo wzięliście klucze poznania; samiście nie weszli, a przeszkodziliście tym, którzy wejść chcieli” (Łk 11, 52).
   Najsmutniejsze jest to, że Jezus nie wspomina o taryfie ulgowej dla tych zwiedzionych przez Kościół katolicki, jako o tych, którzy nie ze swojej winy np. poddają się pogańskim obrzędom w dniach pogańskich świąt, lub bałwochwalstwu obrazom i figurom.
   Chcieli wejść, mieli bardzo dobre założenia, ale trafili na złych nauczycieli…

 2. Dawno temu chodzilem na spotkania Odnowy w Duchu sw,jak bylem katolikiem i tam tez zachwycano sie Medjugorie. Tak swięcie przekonani byli,a nawet przelozeni Kosciola to kwestionują. Moze te uznane przez Kosciol jak Fatima tez są demoniczne. Ciekawy opis tego daje pan Myrcik jako manifestacje demonicznych ufnautów,ktorzy są prawdodobnie demonami jakie znamy z Biblii.

 3. Czy on zdaje sobie sprawe z tego co mowi? Jak on moze byc dalej ksiedzem po takim czyms? Pewnie ktos dal mu w lape, zeby tak mowil. Czemu z katolikami tak sie postepuje, a np. do muzulmana nikt nie powie ” Hej twoj Bog to nie istnieje i cale zycie wierzyles klamstwu tu masz dowud taki i taki.” Najgorsze jest to ze u nich zaden ich wyznawca tego im nie powie, a tu? Kaplan takie rzeczy wygaduje. Ja sie nie dziwie ze powstaja niedowiarki, bo jak kaplan ktos kto powinien byc nauczycielem i nauczac slowa Bozego takie rzeczy mowi…To az czlowiekowi, ktory wierzy wszystko opada.

  1. Madziu, ten kapłan mówi prawdę, a ta boli.Podał argumenty dlaczego tak uważa. Jego głos jest tylko kopią wielu dowodów na to, że takie objawienia są demoniczne.
   Szatan też przyjmuje postać anioła światłości. 2 Kor 11

   1. To ja sie juz pogubilam 🙁 ..a objawienia w Fatimskie? To tez klamstwo czy nie..?

    1. Maria nie powiedziałaby nic, co jest niezgodne ze Słowem Bożym. W tym filmie masz dokładną analizę objawień i takich niezgodności – proszę:

    2. Fatima, medjugorie.. to już niezły biznes turystyczno-pielgrzymkowy, trudno tak po prostu to odkręcić, gdy na jakimś bożku zaczyna się nieźle zarabiać… o tym w NT było także, chodzi mi o akcję z efeską boginią

   2. Którą księgą biblijną jest YouTube ?
    Pomyślcie czasem szanowni ewangelizatorzy, zanim “podacie do wierzenia” ten czy inny link. Jak powiadają starzy górale: słowo mniej i gacie suche. Szczęść Boże.

    1. Piotr, czyli kamień, nie skała

     Zbigniewie, którą księgą biblijną jest to co mówi Kościół katolicki? I to nie tylko o Maryi, ale o czyśćcu, sakramentach, spowiedzi i wielu innych kwestiach? Zapewniam cię, że nie ma w Biblii nawet jednego zdania potwierdzającego te rzeczy. Nie mówiąc już o całej księdze.
     Masz rację, nie sugerujmy się YT, ale też nie sugerujmy się tym co opowiadają księża z ambon. Sugerujmy się tylko i wyłącznie Słowem Bożym, i w tym chyba wszyscy się zgadzamy 🙂

     1. Piotrze, ostatnią rzeczą o jakiej bym pomyślał jest stawanie w obronie krk. Niechże się plugawi dalej i nie ma sensu roztrząsać sposobów w jaki to robi.
      Chodzi mi o stół i strawę na nim. Gdy otwieram Biblię, wiem co jem. Jak dotąd nie trafiłem na nic niestrawnego, co by mi zaszkodziło. Nie mogę tego samego powiedzieć o tzw. źródłach internetowych, a o YT zwłaszcza. Pomieszanie z poplątaniem to delikatnie powiedziane, a poza tym uważam że należy umiejętnie korzystać z internetu i tak jak we wszystkim zachować umiar.
      W komentarzach do tego artykułu zapodano kilka filmów, obejrzyj wszystkie, a zapewniam Cię, że stracisz bardzo dużo czasu. Szczęść Boże.

  2. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Nawet Sam Jezus powiedział: “Jeśli więc wam powiedzą: “Oto jest na pustyni”, nie chodźcie tam!; “Oto wewnątrz domu”, nie wierzcie!” (Mt 24:26)

  3. Madziu 🙂

   “To aż człowiekowi, który wierzy wszystko opada” (cyt.z Twojej wypowiedzi)

   To wszystko zależy od tego w co i komu się wierzy.

   Apostoł Paweł pisze: “Wszystko badajcie, a co szlachetne zachowujcie” 1 Tes.5,21

   Warto zastanowić się – komu wierzę;
   – ludziom, którzy mogą być w błędzie i błąd ten
   przekazywać innym lub zwodzić zupełnie świadomie;
   – Bogu, który JEST PRAWDĄ i pragnie wszystkiego co
   najlepsze dla swoich dzieci.

   W świetle Bożego Słowa objawienia maryjne i im podobne mają podłoże demoniczne.

  4. Piotr, czyli kamień, nie skała

   I czy Jezus zapowiedział, że pośle do nas Swoją matkę? Czy raczej kogoś innego?
   “A Pocieszyciel, Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem” (J 14,26)
   Szukaj tego, którego obiecał posłać Jezus, a nie niewiadomego pochodzenia zjawisk paranormalnych, które dla wzbudzenia zaufania – jest to chyba oczywiste – nie przyjmą postaci demona, tylko podszyją się pod kogoś kto wzbudzi zaufanie.
   I nie martw się, kiedyś też wierzyłem że to prawda, a potem skonfrontowałem te zjawiska z treścią Pisma Świętego i uciekłem od tego jak tylko daleko się dało 🙂
   Filmik załączony na tej stronie również doskonale to wyjaśnia.

 4. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Tej prawdy się trzymamy i wierzymy w słowo Jezusa, który powiedział, że prawda wyzwala”
  Użyli złego cytatu. Ważnego, ale w tym kontekście bardzo ogólnikowego. Powinni powiedzieć:
  “Tej prawdy się trzymamy i wierzymy w słowo Jezusa, który powiedział, Któż jest moją matką? Kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką” (Mk 3:31)
  Ale chwała Bogu, że cokolwiek zaczyna się ruszać w KK w stronę obnażenia tego demonicznego majstersztyku.

 5. A kase na dewocjonaliach czyli na rzeczach obrzydliwych dla Boga, rzym trzepie i to rowno.

  1. olejeczki maryjne zawsze w cenie ….

 6. Świetny news. Daje nam znać, że niektórzy księża powoli się budzą, zaczynają myśleć samodzielnie 🙂

  1. Też mi się to podoba 🙂 Sama mam niestety księdza (też i siostrę zakonną :/ ) w rodzinie; poza tym że poszli “służyć”, to całkiem fajni ludzie 🙂 Mam nadzieję, że się przebudzą, bo ich akurat nawet lubię jako ludzi 🙂

  2. O tak. Wielu już się zresztą,chwała Bogu, przebudziło. Warto posłuchać choćby Dariusza Suszka,także byłego księdza.

 7. Czy można sobie zepsuć humor po modlitwie przed snem mi sie udało wczoraj aż ciężko obejrzeć tego gniota do końca.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Musisz mieć mocne nerwy, że wytrzymałeś do końca 🙂 Jak można opowiadać rzeczy, które oddalone są od treści Słowa Bożego o całe lata świetlne? Jaka jest ich podstawa? Żadna.

  2. Karol Szulawiak

   Dlatego po modlitwie przed snem, lepiej od razu położyć się spać, ewentualnie posłuchać sobie muzyki, która chwali Pana, Boga naszego, albo posłuchać lub poczytać Biblie.

   A katolickiej teologii to lepiej nawet kijem nie dotykać

 8. Skutki uwielbienia przez narod polski rzymskich tradycji: pijanstwo prowadzace do alkoholizmu, nierobstwo zwienczone brakorobstwem, nieuctwo konczace sie umyslowa i materialna bieda itd. itp.

 9. Wielu zarzuca chrzescijanom ( zadni chrystozercy, a zwyczajni ludzie ), iz wtracaja sie im w ( grzeszne ) zycie. Odpowiadam. Nikogo sila nie nawracamy i nie zamierzamy tego robic.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Wiele osób uważa, że ze swoją wiarą nie można się obnosić. Jest to kwestia osobista i jedynie w swoich czterech kątach można się modlić i rozmawiać o Bogu. Niestety nie dotyczy to chrześcijan, ponieważ Jezus powiedział wyraźnie “Idźcie i nauczajcie…” więc chrześcijanin powinien się obnosić ze swoją wiarą. A to czy ktoś będzie chciał go słuchać czy też nie to już leży w rękach Boga.

  2. ile razy już słyszałem “nie wtracaj sie do cudzej wiary, bo co ludzie powiedza”…
   PS w parafii niedaleko mojej znajomej ktoś umieścił na tablicy ogłoszeń info o pochodzeniu opłatka solarnego z egiptu razem ze zdjęciem 🙂 potem wrzucił jeszcze 10 przykazań biblijnych vs katolickie

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Super pomysł 😉 Żeby ludzie zaczęli samodzielnie myśleć, muszą mieć jakiś zalążek prawdy w tym oceanie ludzkich kłamstw…

 10. Chwała Bogu, że znalazł się wśród księży ktoś kto w końcu powiedział ludziom o tym prawdę, jak to wygląda 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: