Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Prośba o modlitwę tym razem za Krzysia i jego żonę.

Jest to kopia smsa od Krzysia. Jest zagrożona ciąża:

 

Justyna byla u lekarza a ten dal skierowanie do szpitala gdyz dosc czesto twardnieje jej brzuch i ja boli lekarz stwierdzil ze sa to skurcze i moze dojsc do przedwczesnego urodzenia a dziecko nie ma w pelni wyksztalconych pluc a wiadomo z czym to sie wiaze,dlatego zatrzymali ja na obserwacje w szpitalu,i prosze wszystkich o modlitwe za moja zone i dzieciatko,a przy okazji dziekuje wszystkim za modlitwe o moj kregoslup przestal bolec calkowicie 🙂 to jest potega modlitwy

 

 

Nie trzeba w tej sytuacji dodawać iz dzieci Boże są szczególnie doświadczane i uciskane, ale naszą siłą jest nasza słabość i Duch Jezusa Chrystusa w nas. Proszę i ja o modlitwę za Krzysia żonę i dziecko w brzuszku.

Updated: 18 lutego 2017 — 10:22

11 komentarzy

Add a Comment
 1. modlitwa wznosi się do nieba 🙂 Bóg się wszystkim zaopiekuje 🙂

 2. Cieszę się Krzysiu, że ból już Ci nie dokucza. Oczywiście będę się modliła za Justysię i maleństwo. Wszystko będzie dobrze.

 3. Chwała Panu za kręgosłup.

  Teraz wolamy o dzieciątko.
  Panie Jezu, chroń i opiekuj sie. Amen.

 4. Juz sie robi.jestescie w moich modlitwach kochani.

 5. Oczywiście zanosimy modlitwy do Pana Boga,żeby zaopiekował się całą waszą Krzysiu rodzinką.W szczególności za Justynkę i maleństwo.
  Niech Wam Bóg błogosławi obficie.❤

 6. Justyna, będę pamiętać i modlić się za Was. Trzymajcie się dzielnie! 🙂

  Moja siostra mimo poważnych problemów zaszła w drugą ciążę. Nie jest kolorowo… Za kilka dni dostanie kolejne wyniki badań, które pozwolą oszacować ryzyko wystąpienia wad rozwojowych i chorób genetycznych dziecka. Nasza rodzina wznosi modły do maryjki, różańce odmawiają, mszę zamówili, dokonali ”duchowej adopcji dziecka poczętego zagrożonego zagładą”. Siostra jak oczadziała wierzy w te bzdury… Patrząc na to co wyprawiają mam odruch wymiotny. W codziennej modlitwie proszę o zdrowie dla niej i dziecka. Jeśli chodzi o jej ciążę to mam jakiś taki wewnętrzny spokój w sobie, kiedyś bym panikowała, a teraz wiem, że wszystko się ułoży. Nie ma przypadków… Pan Bóg wyraźnie działa w moim życiu. Musiało upłynąć sporo czasu, abym ten fakt dostrzegła i zrozumiała.

  1. Jeśli chodzi o tzw. testy Pappa plus USG prenatalne to nie polecam, moje dziecko miało się urodzić z trisomią, jest zdrowe, ale swoje przeszłam w oczekiwaniu na poród.

 7. Super ze Cię przestał boleć kręgosłup, teraz moja modlitwa leci do Naszego Pana za Twoją żonę i dziecko
  Z Bogiem

 8. Cieszę się, że nie masz już problemów z kręgosłupem! 🙂
  Oczywiście, że pomodlę się za twoją żonę! oby wasze dziecko urodziło się zdrowe i byście wy sami byli zdrowi i szczęśliwi!
  🙂

 9. Oczywiście dołączam się do modlitwy i ja. Byłam w podobnej sytuacji jak Justyna, wiec tym bardziej będę błagać Pana o to, by wszystko się szczęśliwie skończyło i o czasie. A jeśli dzieciatko urodzi się wcześniej to proszę o to , by było tak silne jak moje, za co nie przestanę dziękować Bogu i chwalić Go będę po wszystkie dni. Kochani, Bog jest również i z wami.

 10. Justynko, Krzysiu, nie martwcie się. Miałam tak samo w obu ciążach i skończyło się dobrze, chociaż Filip urodził się 2 miesiące wcześniej. Bóg czuwa nad Wami :-).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: