Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

1 CZY 7

 

Za pomoc dziękuję Thunderowi 🙂

Updated: 16 lutego 2017 — 18:43

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Wlasciwie zrodlo praktycznie wszystkich klopotow Polakow lezy w ich niewolniczym przywiazaniu do tradycji rzymu, ktora bardzo negatywnie rzutuje na ich mentalnosc.

 2. Jestesmy dziadami Europy pod wzgledem jakosci wszelakiego zycia u nas. No ale jak sie woli czcic falszywe bostwa ( maryja, swieci itd. ) zamiast prawdziwego Boga-Jezusa Chrystusa, to takie sa skutki…

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Uroczyście obchodzimy pierwszy dzień tygodnia” – słowa księży z kościelnych ambon podczas niedzielnych mszy.
  Przerażające że nikogo to nie dziwi, bo niewiele osób zna Dekalog w wersji którą dał nam bezpośrednio Bóg, która często znajduje się na półce z książkami i zbiera kurz.
  Dekalog – Księga Wyjścia rozdział 20, Księga Powtórzonego Prawa rozdział 5 “PAMIĘTAJ O DNIU SZABATU!”
  Zamiast tego ludzie odmawiają na pamięć wyuczony pacierz zawierający zmienioną wersję Dekalogu! Już sam fakt, że Kościół pozmieniał bez żadnych podstaw Dekalog powinno być wystarczającym powodem aby stamtąd uciekać. A to tylko wierzchołek góry lodowej kłamstw i przeinaczeń tej instytucji podszywającej się pod chrześcijaństwo…

 4. Wśród dzisiejszych protestantów jedynymi konsekwentnymi w sprawie biblijnej soboty są Adwentyści Dnia Siódmego.

  Jak współcześnie wygląda doktryna Kościoła Rzymskiego mająca wspierać ideę niedzieli ?.
  (…)Niedzielę świętujemy jako dzień, w którym zmartwychwstał Chrystus i symboliczny początek Nowego Stworzenia, a nie jako pamiątkę stworzenia świata i „odpoczynku Boga” oraz przymierza z narodem wybranym(…)KomKKK 452.

  Jak wnikniemy we współczesną naukę KRK to ze zdziwieniem odkryjemy, że KRK faktycznie uznaje za siódmy dzień tygodnia sobotę ale nie uznaje autorytetu soboty. Dokonali specyficznego podziału. Sobota dla Żydów przestrzegających Zakonu Pana a niedziela dla “pogan” nawróconych na chrześcijaństwo.
  Czyli wg. nich autorytet niedzieli ma polegać na ustanowieniu pamiątki zmartwychwstania.

  Niby logiczne ale jak zgłębi się szczegóły to okazuje się, że… diabeł tkwi w szczegółach.

 5. Konstantyn Wielki,cesarz,ustanowił niedzielę

 6. Drogi Fxx.dll jesteś w wielkim błędzie, jest wiele nawet w Polsce wspólnot które maja zgromadzenia swoje co tygodniowe w Sabat i Świętują Boże Święte czasy. Rozejrzyj się trochę to znajdziesz. Jeśli chodzi o Adwentystów to bym uważał trochę. Poniżej w punktach.
  1) Ich władze wprowadziły tę wspólnotę do Ekumenii z Rzymem !!!!!! – wiec współpracują z nimi – O zgroza !!
  2) maja prorokinie która wiele razy się myliła, a jej nauka nieraz zastępuje Boże Słowo – czyli Ellen G. White, zresztą ciekawy jest jej grób, polecam poszukać w Necie.
  3) Dzisiaj wielu ich przywódców szczególnie w USA głoszą na ich ogólnokrajowych zjazdach ze bóg Islamistów jest tym samym bogiem co Bóg Israela. I oni mówią ze tak wierzą że to jest istota ich wiary – Islam – Zgroza !!!
  4) Polecam przeczytać książkę: Szkice z lektur Nieobowiązkowych – Wiktora Kotulskiego. Za która autora z tej organizacji wyrzucili. A zadaje w niej bardzo dużo niewygodnych pytań dla adwentystów. Jest podobno jeszcze w necie w wersji elektronicznej.
  5) Z Bożego prawa uczą tylko 10 przykazań i dziesięciny tak naprawdę. A reszta BOŻEGO PRAWA jest tak naprawdę w POGARDZIE,
  bo z Bożej diety zrobili religie weganizmu – jedzenia soi jest jej najważniejsza częścią, która to z mężczyzn robi kobiety hormonalnie a później i mentalnie.
  – i tak można by dołożyć i wiele kolejnych punktów.
  Wiec po krótko
  Adwentyści ? NIE tedy droga !!!!!!!
  Szukaj korzeni wiary Bożego Ludu i Nowego Przymierza
  Szukaj dalej ….. oby jak najdalej od Rzymu i ich zgubnych nauk.
  A znajdziesz !!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: