Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

ŻADNA INTRYGA PRZECIWKO TOBIE SIĘ NIE POWIEDZIE

David Wilkerson
February 14, 2017

Czy wiesz, że szatan czasem jednoczy ludzi razem tylko po to, aby zatrzymać twoją pracę dla Boga? Jednoczą się w wysiłkach, żeby ciebie zniechęcić, albo zniesławić twoją służbę. Ale jeżeli wykonujesz Bożą misję – jesteś powołany, aby pracować dla Pana – to żadna intryga przeciwko tobie nie powiedzie się.

Nehemiasz był powołany przez Boga, żeby odbudować mury Jerozolimy. Praca posuwała się naprzód wspaniale, kiedy szatan poruszył gniazdo szerszeni, żeby w tym przeszkodzić. Czterej prominentni liderzy zjednoczyli się w intrydze, “aby zrobić [Nehemiaszowi] na złość” (zobacz Nehemiasza 6:2).

Cztery razy ci liderzy zastawiali pułapkę na Nehemiasza i wzywali go, “Nalegamy, żebyś zszedł z murów i porozmawiał z nami!” Ale Nehemiasz cztery razy odpowiadał, “Nie zejdę z murów. Mam do wykonania pracę, gdyż zlecił mi ją Bóg” (zobacz werset 3).

Umiłowani, nie zadawajcie się z ludźmi, którzy chcą się po prostu spierać. To ma na celu odwrócenie uwagi, a ty masz wykonywać Boże dzieło. Zrozum, powodem dlaczego szatan nie chce, żebyś się modlił, poświęcał swoje życie i chodził z Bogiem, nie jest tylko to, aby ciebie ściągnąć w dół. On również chce zniszczyć służbę, jaką Bóg ci powierzył i zniszczyć wszystko, co przynosi chwałę Ojcu.

Ci liderzy zaczęli rozsiewać pogłoski przeciwko Nehemiaszowi, które miały źle nastawić przeciwko niemu wielu ludzi. Te wszystkie intrygi miały na celu to, aby zaszczepić w sercu Nehemiasza strach, żeby się zniechęcił i uciekł.

Ale żadne z tych sideł nie mogło zatrzymać Bożego dzieła! Pismo mówi, “tak więc mury zostały dokończone . . . i stało się, że kiedy nasi wrogowie o tym usłyszeli i wszyscy poganie, wokół nas to widzieli, bardzo upadli na duchu widząc, że po myśli naszego Boga zostało dokonane to dzieło” (Nehemiasza 6:15-16).

Jeżeli pozostajesz niewzruszony, to Boże dzieło będzie się posuwało naprzód, a inni to zauważą i będą razem z tobą Jego wielbić

Updated: 14 lutego 2017 — 10:24

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Np. chcesz poświęcić Bogu sobotni odpoczynek, a twoja rodzina ma dla ciebie masę planów na ten dzień.
  Albo chcesz nie obchodzić pogańskich guseł, a twoja rodzina obrazi się wielce jeśli nie będziesz w nich uczestniczył.
  Lub mówisz komuś że przeczytałeś coś interesującego w Piśmie Świętym, a ten ktoś odpowiada ci, że od czytania Pisma Świętego jest ksiądz i możesz już skończyć temat.
  Ci ludzie nie wołają cię, abyś zszedł z muru porozmawiać, oni rzucają w ciebie cegłami, i mają nadzieję, że spadniesz z niego z wielkim hukiem i już się nie podniesiesz.
  Dlatego że w dzisiejszych czasach ludzie tak naprawdę nie wierzą w Boga. Obecna “wiara” to jedynie bezwiedne nawyki dotyczące pogańskich i dla nikogo niezrozumiałych ceremonii.

  1. Prawdziwa wiara w Jezusa Chrystusa jest pelna zywego-codziennego-ewangelicznego ognia, a nie tylko zbiorem pustych, mechanicznych czynnosci. Ma byc ona swiadectwem obecnosci Boga dla tych pograzonych w pogoni na oslep za niczym zwiedzionych letniakow.

 2. ”Lub mówisz komuś że przeczytałeś coś interesującego w Piśmie Świętym, a ten ktoś odpowiada ci, że od czytania Pisma Świętego jest ksiądz”
  ” Nie masz racji. Idź się zapytaj księdza, to ksiądz ci wyjaśni” I wtedy nie wiem już co mam czynić 🙁 beton beton beton

  1. Weź przykład z Pana Jezusa Chrystusa ?,On robił wszystko to co Ojciec mu polecił.
   Jeśli ktoś nie chce słuchać,to po co do niego mówić?Módl się za tych,którzy są głusi na prawdę i ślepi.
   Zacznij słuchać DŚ,a On cię pokieruje w takie miejsca gdzie będziesz potrzebny.?

  2. No niestety 🙁
   to takie smutne 🙁

 3. Niestety zbyt wiele znamy przypadków zjednoczenia przeciwko działalności dla Boga lub po prostu życia zgodnego z tym czego oczekuje od nas Pan.
  Doświadczyło tego wiele osób zarówno sam admin jak i inne osoby komentujące i zżyte z Panem Jezusem. Najgorsze jest to że niektórzy robią to niby w imię Jezusa a tak naprawdę swoim zachowaniem postępują przeciwko temu czego Pan nas naucza.

 4. Bardzo mi sie podobal ten komentarz i sama jestem osiba nawrocona i czytalam nehemiasza i prowadze sluzbe dla boga i liderzy probowaki mnie zatrzymac i przestraszyc ale bog mi dal sen abym sie nie bala dqlej wykonywac pracy i mam nie schodzic z murow.siostra malgosia schmist Regensburg

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: