Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

“”Senat Rzeczypospolitej Polskiej pragnie uhonorować polskich protestantów”

Ekumenizm nie puka, ale wali do drzwi a oto jego objaw w Polskiej polityce:

 

“”

Senat Rzeczypospolitej Polskiej pragnie uhonorować polskich protestantów, który współtworzyli oblicze religijne, kulturowe, społeczne i gospodarcze naszej Ojczyzny” – głosi przyjęta w środę uchwała. Za jej przyjęciem opowiedziało się 40 senatorów, 27 było przeciw, a 17 wstrzymało się od głosu

Do historii przeszły takie postacie Polaków ewangelików, jak m.in.: Mikołaj Rej, ojciec literatury polskiej i twórca polskiego języka literackiego; Jerzy Trzanowski, duchowny ewangelicki, autor zbioru pieśni religijnych, śpiewanych do dnia dzisiejszego; pastorzy Krzysztof Mrongowiusz i Gustaw Gizewiusz, zasłużeni działacze społeczni i orędownicy kultury polskiej w Gdańsku i na Mazurach” – napisano w uchwale. (http://www.tvn24.pl)

 

 

W skrajnie katolickim państwie jakim jest Polska rzymska, akurat w tym roku docenia się protestantyzm. Trzeba było czekać 500lat na zauważenie wpływu protestantów na polska kulturę.

Wszystko to bardzo pięknie wygląda, ale tylko na pozór.

My o tym wiemy, ale katolicy i część protestantów niebawem będzie musiała wejść w symbiozę z buddystami, Indianami, szamanami i innymi religiami. Taki liberalizm duchowy. Oni wszyscy mają jednego boga. Jak dobrze, że my mamy innego Boga.

 

Updated: 6 lutego 2017 — 14:38

6 komentarzy

Add a Comment
 1. Nie na temat.
  Znalezione na jednej z angielskich chrześcijańskich stron trutherskich:

  taka tam woda… https://www.lifewtr.com

  W jednym z komentarzy kobieta pisze (ok 10 godz. temu): “Piłam tę wodę wczoraj nawet nie rozumiejąc, kto ją zrobił. Po prostu spragniona chwyciłam butelkę wody w sklepie (na szczęście nie tę z konkretnym symbolem). Zobaczyłam oko horusa i chwyciłam drugą. Nie myślałam o tym wiele, aż do teraz. I dosłownie dziś rano obudziłam się z najgorszym bólem głowy i miałam go cały dzień. To było dziwne. Moja córka wzięła też kilka łyków, a teraz ma gorączkę. Nie twierdzę, że jest to powiązane w ogóle, ale to ciekawe.”
  I niecałą godzinę temu: “Wrzuciłam ją ostatniej nocy po przeczytaniu tego. Moja córka obudziła się rano całkiem dobrze. Już bez gorączki. Bardzo dziwne.”

  Nie ma powodów, by tej kobiecie nie wierzyć, za symbolami przecież zawsze idzie energia. A woda wyszła od Pepsico…

  1. miałem napisac komentarz a wyszedl mi prawie wpis, więc go za chwile umieszcze.

  2. Szok z tymi komentarzami… 😮
   dzięki za ostrzeżenie! 🙂

  3. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Ludzie szukają wody życia, jest nią Słowo Boga.
   To nie jest tylko zwykła woda potrzebna nam do życia na tym świecie, to żywa woda życia wiecznego.
   Co do tej dziwacznej wody butelkowej, to symbole mówią same za siebie. Nie wiadomo co działo się z tą wodą przed, lub nawet po zabutelkowaniu.
   Szatan działa nawet na tych którzy w niego nie wierzą.

 2. Oz 6, 1-6 Pojdzcie! Nawrocmy sie do Pana! Albowiem On zranil-On tez nas uleczy; On uderzyl i On opatrzy nam rany; On nas ozywi po dwoch dniach, dnia zas trzeciego podzwignie nas, i z nowu zyc bedziemy przed Jego obliczem. Badzmy rozumni, gorliwie sie starajmy poznac Pana. Tak pewne jest Jego przyjscie, jak nadejscie poranka. Przyjdzie do nas jak deszcz, jak deszcz wiosenny, co nasyca ziemie. Coz mam poczac z toba, Efraimie? Coz mam poczac z toba, Judo? Milosc wasza podobna do obloku porannego, do rosy, ktora o swicie wysycha. Dlatego uderzylem [ w nich ] przez prorokow, pouczalem ich slowem ust moich, a Prawo moje objawilo sie jak swiatlo. W milosci bowiem mam upodobanie, a nie w ofiarach, i bardziej-w poznaniu Boga niz calopaleniach.

 3. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Co do ekumenii, to szatan zamienił bat (inkwizycję) na cukierki (ekumenię). Sprytne.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: