Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Premier Walonii: część krajów Europy Środkowej i Wschodniej powinny opuścić UE. M.in. Polska!

Rzecz niebywała, wszystko układa się w biblijną i polityczną zarazem całość. 10 królestw czasów końca, o których nieraz pisałem z koncepcją Polski w strefie wpływu Rosji nabiera realizmu. Coś co kilka lat temu wydawało się nieprawdopodobne,  teraz jest bliskie realizacji.

 

 

„Unia Europejska przetrwa tylko wtedy, gdy opuści je część krajów Europy Środkowej i Wschodniej? Tak uważa premier Walonii, Paul Magnette i mówi o tym w wywiadzie dla belgijskiego „L’Echo”.Paul Magnette należy do Partii Socjalistycznej, a urząd premiera Walonii pełni od 2014 roku. Sama Walonia jest z kolei francuskojęzycznym regionem autonomicznym w południowej części Belgii.”

źródło: wmeritum.pl

 

Polska obecnie jest zbyt daleko kulturowo od zachodu przesiąkniętego liberalizmem wartości i pełnym Islamu. Bez względu na kogokolwiek poglądy osobiste, Rosja, Czechy, Słowacja są nam bliższe zarówno pod kątem wiary katolicko-prawosławnej jak i na płaszczyźnie pradziejów Słowiańskich.

W tym samym portalu ale innym artykule czytamy także:

 

„Prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump odbył rozmowę telefoniczną z prezydentem Ukrainy, Petro Poroszenką. Tematem był przede wszystkim konflikt na Ukrainie.  W ostatnim czasie znów doszło do wznowienia walk na wschodzie Ukrainy. Misja OBWE winą za eskalację konfliktu obarczyła obie strony, zarówno prorosyjskich separatystów, jak i ukraińskie wojsko.”

 

Z kolei wspierający Putina Trump jest skłócony z UE, a Polacy coraz bardziej lubią prezydenta Trąbę..

Om konfliktach między Chinami i innymi krajami napiszę w innym tekście.

Jedno jest pewne: żyjemy w bardzo ciekawych czasach. Mniej więcej jak w roku 1989, z tymże o zabarwieniu apokaliptycznym.

 

 

Updated: 6 lutego 2017 — 13:38

4 komentarze

Add a Comment
 1. Mich 4, 6-8 W owym czasie-mowi Pan-zbiore w jedno, co kuleje, zgromadze rozproszonych i tych, ktorych doswiadczylem. Sprawie, ze to, co kuleje, nie zginie, a to co slabe, uczynie narodem poteznym. Pan bedzie nad nim panowal na gorze Syjon, odtad az na wieki. A ty, wiezo pasterska, wzgorze cory Syjonu, do ciebie wroci dawne panowanie, krolowanie nalezne corze Jeruzalem.

 2. mielonka turystyczna

  To wprawdzie jeden z nielicznych głosów w tej sprawie ale trzeba przyznać że faktycznie, mentalnie pod wieloma wzgledami jestesmy nadal dalecy od zachodu, mimo iż na siłę chce się nas asymilować z multikulti i ich demoralizacją. Jedno jest pewne – co Bóg zaplanował to będzie.

  1. „Tu jest tak jak ma być i ma być tak jak jest” 🙂
   I zgadzam się z tym, że nadal jesteśmy daleko od zachodu, mimo że niektórzy chcą tam wciągać na siłę 🙂

 3. Zawsze pocieszające dla mnie słowa z Kaznodziei Salomona

  Kzn 7:10
  Nie mów: Jak to jest, że dawne czasy były lepsze, niż obecne? Bo to nie jest mądre pytanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: