Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Grzech w przyrodzie nie ginie. Grzech jest energią.

Poniższy filmik traktuje o miejscu docelowym grzechów ludzkości. Mówi się “energia w przyrodzie nie ginie”, co jest zgodne z Prawem zachowania energii.

 

Dla przykładu bateria daje energię urządzeniom, zabawkom, telefonom.

To oznacza, że energia zmienia swoje miejsce docelowe. Tak jest również z grzechami. One nie giną. Idą do nieba.

Do czasu Jezusa były dwie świątynie. Jedna na ziemi a druga w niebie. Ta na ziemi była odwzorowaniem tej w niebie. Hbr 8.5

Tak więc ofiary spalane w świątyni były transportowane do nieba.

 

 

System ofiar był bardzo powszechny w tamtych czasach a i teraz ma miejsce na przykład poprzez masowe aborcje. Z tym, że mamy dwa rodzaje ofiar: dla Boga i dla szatana.

Grzech powoduje utratę życia. Biblia nam mówi: karą za grzech jest śmierć. Dlatego jeśli ktoś żyje w grzechu umrze.

Grzech powoduje cierpienie tak jak mordowane zwierzęta na ofiarę. Grzech jest nieporządkiem i wprowadza chaos.

Grzech->chaos->ofiara.

 

Ofiara powodowała przesunięcie się grzechu z człowieka na zwierzę. Podczas ofiary grzech byl transportowany do nieba i tam przechowywany. Ofiary nie przynosiły przebaczenia, lecz jedynie opóźniały konsekwencje grzechu.

Tak więc zgromadzone grzechy kiedyś trafią na ziemię. Gniew na ziemię zostanie wylany podczas Wielkiego ucisku.

 

“Anioł zaś wziął naczynie na żar, napełnił je ogniem z ołtarza i zrzucił na ziemię. I zahuczały gromy, zajaśniały błyskawice i zatrzęsła się ziemia. ” Ap 8.5

 

Tak, jak Melchizedek dał chleb i wino, tak Jezus dał nam dary z nieba.

Po śmierci Jezusa cel został wypełniony. Ofiara była ofiarą doskonałą, po to byś Ty mógł żyć, ale nie w grzechu.

Od czasu Jezusa to my jesteśmy świątynią i teraz my musimy składać ofiary wyzbywając się, porzucając grzech.

“Nawołuję więc was, bracia, przez miłosierdzie Boże, abyście oddali się Bogu na ofiarę żywą, świętą i przyjemną – będzie to wasza duchowa służba. (2) Nie ulegajcie też obyczajom tego świata, lecz przemieniajcie się, odnawiając waszego ducha, abyście umieli rozpoznać, co jest wolą Bożą, co jest dobre, miłe Bogu i doskonałe.” Rzymian 12

 

Grzech nie jest miły Bogu.

 

Nie dajcie się zwodzić nauczycielom twierdzącym, że zbawienie jest raz na zawsze, że Prawo nas nie obowiązuje.

 

Updated: 1 lutego 2017 — 16:38

7 komentarzy

Add a Comment
 1. “Nie dajcie się zwodzić nauczycielom twierdzącym, że zbawienie jest raz na zawsze, że Prawo nas nie obowiązuje.”

  Amen!

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Po owocach poznaje się drzewo, a nie po etykiecie którą ktoś zawiesił na gałęzi 😉

 2. Ludzie zaslepieni doczesnoscia mowia: Kara za grzechy? Mnie to nie dotyczy! Co powoduje takie zaczadzenie? Przewiny przodkow? Wlasna nieokielznana pycha? Jedno wiem. Jak Bog kogos nie wybral do sluzby Jezusowi Chrystusowi, nie moze byc zbawiony.

  1. Arturze, kiedy Ty staniesz się człowiekiem?
   Brat Krzysztof choruje a Ty jak zwykle wylewasz swą żółć. Najwyższa pora abyś oddał swe życie Jezusowi i odrzucił wszelką gorycz. Porzucił ducha intelektualizmu i narzekania.
   Zmień się w imię Jezusa. Niech się tak stanie.
   Proszę o modlitwę za detmolda (Artura).

   ps
   Od tej pory jeśli Twoje komentarze nie będą się opierały na cytatach z Biblii nie będą publikowane.

 3. Taką mam refleksję na temat ofiar – objawienie, czy jak kto zwał – kto co woli. Chrystus ofiarowany wypełnił prawo, zmazał grzechy. Była to ofiara doskonała, pełna, ostateczna, czyli nie wymaga powtarzania. Ludzie widzący w proroctwach Ezechiela literalną świątynie i zmierzające do niej tłumne narody o tym zapominają (zwłaszcza tzw. Żydzi mesjańscy). Nie popieram poglądu o rzekomym Królestwie Bożym ze stolicą, świątynią i ofiarami. Królestwo Boże nie jest z tego świata i przyjdzie (przyszło) niepostrzeżenie. Zmierzają do niego ci, którzy zaufali i uwierzyli Ojcu i Synowi, do jego świątyni zbudowanej na fundamencie apostołów i proroków, której kamieniem węgielnym jest Chrystus. Ofiary składane w tej świątyni obserwujemy od wieków. Nie jakieś kosze z jedzeniem czy ponownie bydło. Ofiara z pokarmów symbolizuje dobrowolne wyrzekanie się, a przynajmniej nie uganianie się za dobrami doczesnymi, nie dbanie o pełny brzuch itp. Ofiary krwawej chyba w tym kontekście nie trzeba wyjaśniać. Objawienie o tym pisze – to są wszyscy prześladowani i pomordowani, męczennicy za wiarę Chrystusa. Ot i cała wizja przyszłe świątyni i Królestwa którego budowa rozpoczęła się 2000 lat temu. Kamień węgielny, fundamenty i niezauważalne przyjście, świadczą o tym, że to już trwa.
  Bywajcie zdrowi.
  Z Bogiem 🙂

 4. Prawo nas obowiązuje nawet bardziej niż pogan ale my ludzie na nowo narodzeni mamy świadomość, że nie ma innej drogi i po każdym upadku podnosimy się błagając Boga o wybaczenie a że Bóg jest miłosierny wybacza nam i pomaga prostować nasze ścieżki.
  Kiedyś myślałam, że wiem wszystko o sobie a teraz wiem, że mało wiedziałam.
  Boimy się burz w naszym życiu ale Pan Bóg czeka a widząc, że sami sobie nie radzimy pomaga nam abyśmy mogli pójść dalej i stać się jego drużyną.
  Nie ma się czego bać zasady są proste, tylko trzeba zmieniać nawyki, prosić Boga o poradę, obserwować, wyciągać wnioski a po każdym upadku podnosić się. Wskazówki mentalnie są wyryte w naszych sercach a fizycznie w Piśmie Świętym.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: