Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Trump mesjaszem dla Żydów i jego historia z 666.

Zanim przejdę do sedna, chciałbym Szanowny czytelniku abys sobie odpowiedział na pytanie: czego szukasz na tym blogu? sensacji, czy oczekujesz przyjścia Zbawiciela? Jeśli to pierwsze, to owe informacje w niczym Ci nie pomogą dopóki nie oddasz swego życia Jezusowi.

 

Niesamowite informacje czytamy w izraelskim portalu:

 

“Rabbi Berger powiedział Breaking Israel News. “The Gematria (numerologia)  imienia Trumpa znaczy to Moshiach (Mesjasz). Jest on włączony do mesjanistycznego proceus, który teraz ma miejsce

Rabin Berger podkreślił, że Gematria dla Donalda Trumpa w języku hebrajskim (דונלד טראמפ) wynosi 424, która jest równa gematrii  “Mesjasza dla domu Dawida” (משיח בן דוד). Ben Isz Chai, autorytet w dziedzinie prawa żydowskiego i główny kabalista, który mieszkał w Bagdadzie 150 lat temu, interpretował numer 212 jako trudny czas dla Izraela przed ostatecznym Odkupieniem. Gematria Trumpa jest dwukrotnie większa, co oznacza ciągły proces Mesjasza.

 

“Jako duchowy potomek biblijnego narodu Edomu , Ameryka ma bardzo ważną rolę do odegrania w Mesjasza. Ale by  być dostosowana do tej roli, Ameryka musiała zostać upokorzona ” stwierdził Rabbi Berger

“W celu ustalenia jego królestwa, Bóg musiał stworzyć zamieszanie, sytuacja, w której najlepsze plany zawarte przez najbardziej wpływowych ludzi przychodzi do niczego.”

Trump Upset Victory Divinely Sent to Begin Messianic Process: Rabbis

 

Jest to kolejny mocny punkt a raczej puzzel wskazujący na Trumpa jako antychrysta.

Bardzo się dziwię, że tylko ja o tym pisuje w polskim internecie.

Pierwszy raz kto wie czy nie proroczo napisałem o tym w marcu 2016:

Donald Trump dobry niczym antychryst. Bajka o wężu.

 

 

Mało tego strony prawdy i niektóre portale chrześcijańskie popierają działalność Trumpa. Według mojej oceny przychylność wobec Trumpa będzie niebawem kryterium i zarazem testem dla owych stron. Walka na wersety się skończy, kiedy cały świat będzie popierał Trumpa. Wyjdzie kto jest agentem jezuickim, a kto nie.

Teraz ciekawostki:

 

 1. Jego zięć Jared Kusher wybudował wieżowiec za 666mln dolarów.
 2. Trump Tower została ukończona w 2001 roku, był to najwyższy budynek mieszkalny na świecie: 666 stóp wysokości.  Donald Trump mieszka tam w bogato  złoconym 66 piętrze!
 3. Trump ogłosił swoją kandydaturę na prezydenta w dniu 16 czerwca 2015 = 6+ (1 * 6) + (1 + 5) = 666
 4. Kandydatura Donalda Trumpa jest tworem medialnym sieci Fox, a litery “Fox” (6 + 15 + 24) sumują się do 666. 

 

To nie wszystko. Trump urodził się podczas zaćmienia słońca. Poszukałem trochę w necie i mamy oto ciekawy opis astrologiczny, którym przestraszeni sa sami astrologowie:

 

Donald Trump urodzony 14.06.1946 roku w dniu zaćmienia Słońca posiada w swoim horoskopie niebezpieczne połączenie właśnie tego Słońca wraz z nieobliczalnym Uranem. Główną rolę odgrywa u Trumpa energia Marsa. Dlatego postrzegamy go jako wojowniczego, zdecydowanego i nierzadko bezczelnego. Mistrz autoreklamy. Absolwent szkoły wojskowej. Mars Trumpa pobudza Słońce z horoskopu USA. Słońce jest odpowiedzialne za konsolidację działań na każdym poziomie kraju. Przez okres pierwszej kadencji prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki w jego horoskopie, w sektorze odpowiedzialnym za politykę zagraniczną przebywał będzie gwałtowny i katastroficzny Uran.”

http://www.24kurier.pl/aktualnosci/wiadomosci/wladcze-slonce-regentem-2017-roku/

 

Donald Trump odziedziczył imperium nieruchomości swojej babci, po jej śmierci. A miało to miejsce 6 czerwca 1966 (06.06.1966r.). Babka nazywała się Elizabeth Christ Trump.

Nazwisko Trump to wersja anglojęzyczna Niemieckiego nazwiska Drumpf. W żydowskiej gematrii, wartość liter dla Don Drumpf wynosi 666. Don jest skróconym imieniem ale też tłumaczone jest jako “potężny władca“.

Trump sam siebie nazywa Kandydatem Brexit a Don Brexit w Amerykańskiej gematrii daje liczbę 666.

Trump mówi, że powinien być nazywanym
“Pan Brexit” ale odkąd jego rodzina jest Niemiecka, to powinno brzmieć “Herr Brexit” co daje liczbę 669 w Żydowskiej gematrii.

 

Mówi się wiele o antychryście wśród papiestwa, ale kiedy zestawimy Franciszka obok Trumpa, to papież wygląda przy Trumpie jak mały Fiat przy nowym Volkswegenie Passacie.

A propos papiestwa, Adwentyście Dnia Siódmego wchodzą w ekumenię. Spotkali się oni na międzyreligijnym spotkaniu u prezydenta Dudy:

 

“Członkiem delegacji był również redaktor naczelny Wydawnictwa „Znaki Czasu”, pastor Andrzej Siciński, który w imieniu Wydawnictwa i Kościoła podarował prezydentowi Dudzie skromny upominek w postaci książki pt. Życie ma sens — bestsellera autorstwa Alejandro Bullóna, brazylijskiego pastora adwentystycznego”

 

https://www.facebook.com/notes/znaki-czasu/noworoczne-spotkanie-mi%C4%99dzyreligijne-u-prezydenta-andrzeja-dudy/1457723687593410?qid=6381106154565883220&mf_story_key=7810265910157368147

 

Jak wspomniałem niebawem okaże się kto był wieloletnim agentem jezuickim, kiedy dojdzie do poparcia Trumpa.

Portal, który tłumaczył Jacek nowtheendbegins.com szaleje za Trumpem.

Zbyt wiele dowodów na wielką rolę Trumpa w nadchodzących czasach mamy. Trump byl przygotowywany do tej roli od dziecka.

Nie sądzę, aby był w tym roku choć jeden dzień na portalach informacyjnych, gdzie nie ma wzmianki o Trumpie.

Trump będzie tym wybranym, który “sprząta” po tych złych. Cały świat będzie go podziwiał.

W ostatni weekend oglądałem po raz kolejny film pt “Kraina Jutra”. Na końcu filmu przepustką do dobrego życia był znak. Tym znakiem była litera T.

 

Kto wie, być może Trump będzie Michaelem Jacksonem świata, idolem na skale światową.

Jedno jest pewne: nadciągają ciężkie czasy dla resztki strzegących przykazań Boga, dlatego tak modne jest obalanie Prawa Boga ponieważ niebawem obejmie rządy nad światem człowiek BEZprawia:

 

” Niech was nikt w żaden sposób nie wprowadza w błąd. Bo najpierw musi dojść do odstępstwa i objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia,(4) przeciwnik, wynoszący się ponad wszystko, co nazwane jest Bogiem lub odbiera cześć Boską. Zasiądzie on nawet w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem. (5) Czy nie pamiętacie, że wam mówiłem o tym, przebywając jeszcze z wami? (6) Wiecie przecież o tej przeszkodzie, która nie pozwala mu działać, aż czas jego nadejdzie. (7) Nieprawość już potajemnie rozwija swoją działalność, najpierw jednak musi ustąpić ten, który ją powstrzymuje. (8) Wtedy wystąpi jawnie ów gwałciciel prawa, ale Pan Jezus powali go tchnieniem ust swoich, zniszczy go w chwili swego przyjścia.”

2 Tesaloniczan. 

 

 

 

27 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeśli chodzi o Trumpa to sprawa jest w dalszym ciągu rozwojowa, mi osobiście trudno jest stwierdzić czy jest antychrystem czy nie. Wiadomo, że Trump nie jest tym za kogo się podaje tj. “filantropijnym milionerem, przywracającym chrześcijańskie wartości i wielkość Ameryki”, z całą pewnością jest elementem szatańskiej układanki (zapowiedzi jego prezydentury w popkulturze, jego twarz na kartach Illuminati), on już od dawna był szykowany na to stanowisko.

  Literka T z “Krainy Jutra” przypomina mi stylizację loga Hoteli Trumpa (tyle, że na tle globu ziemskiego) http://cdn-cms.showcasere.com/95695/img/agents/95695/custom_img/FinalTrumpIRLogo.jpg?cdn=1432046158

  Trump również używa swojego rodzinnego herbu (do którego uzyskał prawa w latach 90) jako logo jednej ze swoich firm Empire, w herbie widnieją 3 bestie (podobnie do lwa z herbu Wielkiej Brytanii, o którym pisałem wcześniej)
  http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/01/17/article-0-00545C7700000578-667_634x410.jpg

  Co mnie jeszcze smuci, wielu konserwatywnych “chrześcijan” odczuwa wręcz satysfakcję jak policja w USA rozgania lewicowe protesty używając nie raz przemocy, nawet wobec kobiet.. chrześcijanie nie powinni popierać przemocy w żadnej formie. Niestety trzeba przyznać, że wiele zborów (zwłaszcza ewangelikalnych) uległo w USA radykalizacji i to jest moim zdaniem idealne narzędzie w rękach antychrysta.

  1. Tak, sprawa jest rozwojowa, ale póki co jest coraz więcej dowodów na to potwierdzenie iz Trump może być antychrystem, anizeli zdania przeciwne.

   “Co mnie jeszcze smuci, wielu konserwatywnych „chrześcijan” odczuwa wręcz satysfakcję jak policja w USA rozgania lewicowe protesty używając nie raz przemocy, nawet wobec kobiet.. chrześcijanie nie powinni popierać przemocy w żadnej formie. ”

   Zgadzam się. To będzie kolejna ideologia w imie które zostanie zaprowadzona dyktatura, a jest wielce prawdopodobne, iż ci sataniści jak Madonna, zieloni, feministki będą ofiarami tej dyktatury. Pozornie bedzie to wyglądac na rządzy chrześcijan, ale jak było za czasów inkwizycji i wypraw krzyzowych tak i teraz.

   1. Większość społeczeństwa będzie kochać fałszywego mesjasza i traktować go jak wcielenie (Chrystusa, Buddy itd.) a Trump to zwykły polityk, jest klinem, którego zadaniem jest spowodowanie jak największego podziału świata na dwa obozy aby mesjasz je “pięknie” połączył kiedy się pojawi. Także on jedynie poprzedza nadejście rzeczywistego posągu Bestii. Trump oznacza głos trąby (czyli nieuchronną zapowiedź). Po drugie jest osobą o której mówią źle media to już go całkowicie dyskwalifikuje w takiej roli.

    1. tak, źle mówią o nim media, aby uwiarygodnić jego antysystemowość. Natomiast oczywiście biorę pod uwagę to, że jest ostatnim dyktatorem, co może i zapowiada nadejście człowieka pełnego mocy, z rodu Dawidowego, jak napisałem w recenzji ostatniej części Gwiezdnych wojen”.

     Tak czy owak, nawet jeśli to nie Trump, to po nim będzie to na 100% ostatni antychryst, a to oznacza, że jesteśmy ostatnim pokoleniem przed przyjsciem Jezusa.

     1. Też myślę że obraz Bestii już niedługo się objawi światu a Trump jako władca Bestii z Ziemi mocno się do tego przyczyni.

      Filmów z przekazem o przyjściu kogoś podającego się za potomka rodu Dawidowego jest bardzo wiele w setkach filmów. Nawet w tak niepozornym na pierwszy rzut oka filmie jak “Titanic” główny bohater nazywa się Jack “Dawson” czyli “Syn Dawida”.

      http://www.behindthename.com/name/dawson

      Titanic to statek linii Białej Gwiazdy https://pl.wikipedia.org/wiki/Naj%C5%9Bwi%C4%99tsza_Maria_Panna_Gwiazda_Morza).
      Mimo że Jack tonie w otchłani oceanu oddając życie za Rose to jego DNA zostało przekazane dalej. Pękający w spektakularny sposób statek to symbol światowej katastrofy, która przyniesie światu wyczekiwanego mesjasza.
      Rose zmienia sobie na koniec nazwisko na Dawson i ma ze sobą też klejnot “serce oceanu” należący do króla Francji Ludwika XVI co może wskazywać że przyszły światowy mesjasz będzie z europejskiego rodu królewskiego uważających się za potomków króla Dawida.
      “Protestantyzm” (fałszywy prorok) coraz częściej głosi powołując się na PŚ że tron Dawida znajduje się w Londynie, które ma być Nowym Jeruzalem.

      1. Póki co również obstaję przy wersji, że Trump ma na celu wprowadzenie ogólnoświatowego chaosu, nie wiem w jaki sposób, a Antychryst będzie pochodził z brytyjskiej rodziny królewskiej. Na wszystko przyjdzie czas, ale William mi najbardziej pasuje. On jest uwielbiany przez media, a brytyjska rodzina królewska podziwiana, szanowana i cieszy się dużym poparciem Brytyjczyków (brytyjski monarcha sam w sobie za sprawą Brytyjskiej Wspólnoty Narodów jest oficjalnym przywódcą prawie 1/3 świata! Kanada, Australia, Nowa Zelandia.. ).

       1. kandydatura Wiliama blednie przy mnogości dowodów na kandydature Trumpa. Avenue 666, 66 pietro, urodzony podczas zaćmienia. itd itd itd

        1. czy ja wiem nie chcę się licytować 🙂 ale William urodził się w zaćmienie słońca (częściowe), które miało miejsce 21 czerwca 1982, ale to prawda że Trump również urodził się w zaćmienie ale księżyca (całościowe).

 2. Czy Trump nie jest zbyt”grubo ciosany” tzn. wiele faktów z jego życia układa się w nazbyt oczywisty, antychrystyczny sposób?

  1. Czy przybycie antyChrystusa ma być oczywiste-“kłuć w oczy zwyczajnością” czy niespodziewane-“wśród fałszywych cudów i znaków”/

 3. A mnie zastanawiają te wyliczenia:

  Trump ogłosił swoją kandydaturę na prezydenta w dniu 16 czerwca 2015 = 6 + (1 * 6) + (1 + 5) = 666

  Skąd to 6 + przed całym działaniem? Dlaczego najpierw jest mnożenie, a potem dodawanie?

  Kandydatura Donalda Trumpa jest tworem medialnym sieci Fox, a litery „Fox” (6 + 15 + 24) sumują się do 666.

  Mi wychodzi 45 😀

  Gdy przeliczam działania sama, nijak nie chcą mi wyjść liczby 666. Ktoś pomoże?

  1. “Kandydatura Donalda Trumpa jest tworem medialnym sieci Fox, a litery „Fox” (6 + 15 + 24) sumują się do 666.

   Mi wychodzi 45”

   W numerologii redukuje się najpierw liczby setne do jednej cyfry np 34=7 (3+4)

    1. Donald Trump człowiekiem Rothschild. (zobaczcie jak to naprawdę wygląda)

     1. nic nowego w sumie. Chyba mało kto z tego bloga nabrał się na nowość Trumpa.

      1. Tak na marginesie. Bartosz też czyta tego bloga. W jednym z vlogów powoływał się na materiały Detektywa 🙂

       1. miło, bo mógł powiedzieć, że sam znalazł….
        🙂

        1. Z tego co pamiętam, to chyba nawet podał link do bloga 😀

  2. Litera “F” ma wartość 6
   Litera “0” ma wartość 60
   Litera “X” ma wartość 600

   http://www.ridingthebeast.com/gematria-calculator/

   Wystarczy wpisać “FOX” i kliknąć, wynik zależy od sposobu przyjętego liczenia, czy według gematrii prostej czyli a = 1, a z = 26, czy zwykłej czyli a=1, z = 800.

   Liczba 666 oznacza po prostu liczbę człowieka.

   Nawet Węgiel pierwiastek bez którego nie byłoby życia i nas ma 6 protonów, 6 neutronów i 6 elektronów. Nie bez przyczyny Bóg wybrał taki pierwiastek jako podstawę stworzenia.

   Bóg przyszedł w ciele (stworzeniu) dlatego wywyższenie Chrystusa jest zbawieniem, a wywyższenie obrazu Bestii czyli czczenie samego stworzenia jest grzechem.

 4. Na numerologii sie nie znam nie mam pojęcia co to jest ta gamatria 🙂 ale jak słyszę kabała to reszta jest mi niepotrzebna 😛 Nie wiem kim okaże się Trump ale na pewno nie tym na kogo teraz pozuje by pozyskać sobie sympatię lub dokładniej zwieść wybranych i uspić ich czujność. Nie spotkałem jeszcze miejsca w internetach, które by nie wspominało o Trumpie ale tylko w samych superlatywach. Nie licze oczywiście jakichś feministycznych i tzw lewackich portali bo tam nawet nie zaglądam. Zatem tylko u detektywa Trump jest badany z każdej strony niczym pod mikroskopem. Wielu moich znajomych w tym także tych określających sie jako Chrześcijanie bezkrytycznie popiera działania Trumpa. Mi zaś włos na głowie się jeży gdy słyszę wypowiedzi Trumpa, w których nie widzi nic złego w torturach a tzw podtapianie uznaje za bardzo łagodną wersję tortur. Wychodzi na jedno powoli krok po kroku wrócimy do średniowiecznych metod wyciągania zeznań i przyznawania się do dosłownie czegokolwiek. Zatem jeśli faktycznie cały świat zacznie się kręcić wokół Trumpa to pozostała garstka która krótko mówiąc go odrzuci może być ugoszczona różnej maści torturami.

  1. A ja, jak mnie ktoś pyta czy go lubię to po prostu odpowiadam że nie, bo i on, i ta Clinton są przecież niemalże wręcz “z jednej tkaniny utkani” (cytat z jednej z mniej znanych piosenek Seweryna Krajewskiego) – ludzie zamożni, trochę “oderwani od rzeczywistości”, bez jakiegoś oglądu na potrzeby zwykłego człowieka itd., można by wymieniać… :/

 5. W necie kilka lat temu jeden z przywódców duchowym jednego z protestanckich kościołów miał wizję i mówił, że Bóg ma plan i, że mówię do Ciebie Donaldzie i do Twojej prawej ręki chodziło mu o Rudolfa Gulianiego. Było to zanim Trump ogłosił kampanie. Dla mnie ten kościół był odstępczy takie odniosłam wrażenie. Niestety nie mogę na szybko tego znaleźć na yt. Osobiście Trump na pewno odegra ważną rolę na najbliższe lata. Dla mnie jest zwodzicielem i jeszcze będą płakać, że go wybrali, myślę, że to mason. Poza tym przez kampanią prezydencką można odnaleźć materiały, które ukazują go jako bliskiego przyjaciela Clintonów sprzed kampanii prezydenckiej. Clintonowa była obecna na jego ślubie. Bardzo ciepło wypowiada się o nich w wywiadach sprzed kilku lat. Także on wcale nie jest od niej lepszy. Jest taki sam jak ona…

 6. Pamiętacie serię horrorów filmowych Omen? Fabuła Omenów obraca się wokół biblijnej zapowiedzi o nadejściu Antychrysta i końcu świata. W Omen III, Damien Thorn (Antychryst) planuje przejąć władzę nad światem. Najpierw zostaje amerykańskim ambasadorem w Wielkiej Brytanii, później chce objąć fotel prezydenta USA, mający umożliwić mu wyzwolenie Apokalipsy. Ciekawe nawiązanie do Trumpa, nie? Czyżby faktycznie był Antkiem? Oglądałam kilka razy całą serię, ostatni raz jak byłam w klasie maturalnej, czyli kupę lat temu, ale kto by tam liczył 😉 Zachodzę w głowę, dlaczego tak bardzo podobały mi się tego typu filmy.

  1. Przeczytałem recenzje i tam jest też mowa o prawdziwym Chrystusie, który wedle przewidywań ma ponownie przybyć i urodzić się w Anglii w 1982 roku, ma byćchroniony przez pewien zakon, a Damien(czyli ta zła postać uważana w filmie za antychrysta) chce go zabić. Prawdziwym antychrystem(fałszywym mesjaszem) nie będzie ten, który jest celowo przedstawiany jako zły(Damien), tylko ten udający dobrego.

   1. książę William urodził się w 1982 roku, jak każdy książę jest odznaczony Orderem Podwiązki, ustanowiony w 1384 przez króla Edwarda jako zakon rycerski (wikipedia). W dniu przyznania orderu rodzina królewska i nie tylko zakładają takie śmieszne tradycyjne szaty (wyglądają trochę “masońsko”). Co ciekawe w Omenie opiekunka małego Omena popełnia samobójstwo, podobnie jak “wkręcona w prowokację” przez australijskich dziennikarzy pielęgniarka, która popełniła samobójstwo po urodzinach małego Jerzego (syna Williama).

 7. Moshiach to Barron Trump a nie Donald.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: