Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Papież Franciszek zapytany o wcześniejsze odejście: Benedykt pokazał co trzeba zrobić.

Za dzienniknarodowy.pl:

 

– Co Wasza Świątobliwość sadzi o kolejnym konklawe? Czy jest szansa, że będzie świadkiem następnych wyborów papieża – pyta reporter “El Pais”

– To po katolicku. Konklawe jest katolickim sposobem, by wybrać mojego następcę – odpowiada Franciszek.

– Więc widzi Wasza Świątobliwość taką możliwość?

– Tego nie wiem. Bóg zdecyduje. Kiedy czujesz, że nie dajesz rady – mój wielki nauczyciel Benedykt pokazał co trzeba zrobić. Ale jeśli Bóg zabierze mnie wcześniej, zobaczę się z Nim po drugiej stronie. Mam nadzieję, że nie w piekle … Ale to sprawa katolickiego konklawe.”

http://www.dzienniknarodowy.pl/5105/papiez-w-wywiadzie-dla-hiszpanskiego-dziennika-nie/

 

Faktycznie papież może niebawem ustąpić ponieważ ma ma już 81 lat. Żyjemy w na prawdę bardzo ciekawych czasach.

 

Updated: 30 stycznia 2017 — 15:41

17 komentarzy

Add a Comment
  1. mielonka turystyczna

   najlepsza jest ta kobieta, która zaraz usprawiedliwiła biszopa a ten tylko pokazał swa prawdziwą twarz, po czym wsiadł do nędznej furmanki BMW 7 powożonej przez osobistego furmana…to tak po apostolsku 😉

  2. O ludzie, no co za osioł z tego człowieka… :/ (chociaż osioł jest pożytecznym zwierzęciem 😀 )
   Poza tym sławoj jak sławojka (jedna z nazw na toaletę poza domem) 😀
   Najgorsze jest to, że ten zaGłódź pochodzi z moich stron, a w latach 60. chodził do liceum, które sama ukończyłam kilka lat temu 🙁 “Jako uczeń Liceum Ogólnokształcącego w […] wraz z kolegami w 1963 założył tajną organizację Białe Orły, która dokonała akcji dywersyjnej przed pochodem pierwszomajowym. Za udział w niej przez trzy miesiące przebywał w Centralnym Więzieniu Karno-Śledczym w Białymstoku. Został też wydalony ze szkoły z wilczym biletem. Maturę zdał w liceum dla pracujących.”- cytat z wikipedii…
   do tego gościu ma “honorowe” obywatelstwo i Białegostoku, i mojego rodzinnego “wygwizdówka” (niezbyt lubię się przyznawać do tego skąd jestem, nie zdziwicie się gdy się dowiecie skąd naprawdę jestem :/ )

   1. przepraszam, zaGłódź pochodzi gdzieś spod Moniek, a w moim rodzinnym miasteczku tylko chodził do LO- mój błąd…

    1. a do tego ma honorowe obywatelstwo nie tylko chyba mego rodzinnego “wygwizdówka”, ale i gminy której ono jest “głównym” miastem…
     i taki link a propos: https://www.wprost.pl/392238/Powazne-zarzuty-wobec-abp-Glodzia-Pil-wyzywal-ponizal

 1. Piotr, czyli kamień, nie skała

  “Bóg zdecyduje” – powiedział jezuita Bergolio.
  Chciałbym, żeby Bóg zdecydował, aby już więcej nie kalać Jego Świętego Imienia nazywając jakiegoś człowieka “Świątobliwością” wiedząc, że wszyscy jesteśmy grzesznikami i brak nam chwały Bożej.

 2. Biblia wyraznie mowi w Mt 23 8-10, zebysmy nie dawali sie nazywac duchowymi mistrzami/nauczycielami, ani zadnemu ziemskiemu szarlatanowi nie dali sie nazywac ojcem ( przewodnikiem w wierze ). A kto sie tytuluje ojcem swieckim 😉 ?

 3. Wojtyla-Katz przydal instytucji papiestwa popkulturowej klawosci ( zeby nie bylo kojarzone z rozlicznymi zbrodniami np. wspolczesnie plaga Aids w Afryce spowodowana przez klamliwe zapewnienia Karola z Wadowic na temat srodkow ochronnych przed zakazeniem tj. prezerwatyw albo spowodowane posrednio przez jego czarna czerede przeludnienie Filipin ).

 4. To cos zwane krk jest samo w sobie tak odrazajacym bluznierwstwem i to jeszcze ohydnie podszywajacym pod chrzescijanstwo, iz to sie w glowie nie miesci. Jaka magia trzyma Polakow w tym watykanskim szambie? Strach przed ujrzeniem swej duchowej nicosci spowodowanej przez rzym?

  1. mielonka turystyczna

   ta magia o której piszesz nazywa się fachowo winem babilonu, jak tak patrzę, to dokoła sami alkoholicy upici w sztok. Prawie nikt nie myśli zdroworozsądokwo czyt. po Bożemu 🙂

 5. Reformacja protestancka ( w krajach w ktorych zwyciezyla ) “wymusila” przesuniecie ciezaru gatunkowego ustosunkowania czlowieka do swiata z punktu dobra jego pojedynczego jestestwa na interes wspolnotowy. Dlatego np. Holandia lub Dania jest taka bogata.

 6. Polakow personalizm rzymski uczynil klotliwymi i swarliwymi ludzmi nie zdolnymi w zasadzie ( poza nielicznymi wyjatkami ) do dokonywania razem rzeczy wielkich np. budowy nowoczesnego, zroznicowanego i nowatorskiego przemyslu…

 7. Moja racja jest racja najmojsza to nie jest postawa chrzescijanska, a poganska. Czlowiek swiatowy koniecznie chce miec racje, by podbudowac swoje jestestwo.

 8. Mt 7, 12 Wszystko wiec, co byscie chcieli, aby ludzie dla was czynili, i wy dla nich czyncie. Bo to jest [istota] Prawa i Prorokow.

 9. Czy wyznawca Jezusa Chrystusa realizuje sie przez dogadzanie swojemu jestestwu-ego czy przez sluzbe Bogu i bliznim? ( pytanie retoryczne )

 10. Może F1 ogłosi, że już następcy nie będzie, bo nadszedł czas na zmiany i przedstawi nam jakiegoś emisariusza z odległej planety?

 11. Wielkosc sanego narodu nie bierze sie z zasobow ( czynnikow natury materialnej ) jakim owy dysponuje, tylko ze sposobu duchowego ( kultury mentalnej ) ich spozytkowania. Jesli dana wspolnota wyznaje zasade Kazdy sobie rzepke skrobie zamiast Wespol w zespol w daznosci do wielkosci, to jak tam ma byc normalnie ( czyli to czego nie ma u nas ? ).

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: