Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 25.01.2017

Polacy codziennie rozmawiają o polityce, o tym jak to jest ciężko. Zazwyczaj wiele się mówi o skutkach czegoś. Na przykład “ktoś ma raka”, albo “te ofiary losu strażnicy”.

Jednak zawsze kiedy dziej się coś złego mamy do czynienia z przyczynami.

Dziś oglądałem na fejsie ten filmik:

 

 

Szanowni Polacy, nie narzekajcie na skutki czegoś, bo i tak będzie gorzej niż teraz jest.

Starożytny Izrael był zawsze karany za odejście od Boga Prawa, za nieposłuszeństwo.

Kto dziś przestrzega choćby 10 przykazań? Nie dość, że wszyscy katolicy łamią Prawo Boże zawarte w 2 przykazaniu kłaniając się obrazom i Marii, to jeszcze dopełniają każdy indywidualnie miary grzechu:

Brakiem szacunku do matki i ojca.

Zabijają nienawiścią

Mają obcych bogów.

Fałszywie składają świadectwo plotkując. Dotyczy to także protestantów.

Okradają pracodawców

Pożądają żony bliźniego swego i cudzołożą.

itd

Generalnie Jezus jest im niepotrzebny. tak więc skoro Jezus nie jest potrzebny to będziecie mieć rządy szatana.

 

 

„Jeżeli pilnie słuchać będziesz głosu Pana, Boga twego, i czynić będziesz to, co prawe w oczach jego, i jeżeli zważać będziesz na przykazania jego, i strzec będziesz wszystkich przepisów jego, to żadną chorobą, którą dotknąłem Egipt, nie dotknę ciebie, bom Ja, Pan, twój lekarz. Ks Wyjścia

 

 

Updated: 25 stycznia 2017 — 09:21

20 komentarzy

Add a Comment
 1. Przyczyna obecnego stanu rzeczy: fałszywe nauki rzymskokatolickie-bałwochwalczy kult własnej duszy-personalizm. Skutek: ogólny chaos i demoralizacja.

 2. krk zniszczył logiczne myślenie/rozumowanie Polaków i rozleniwił ich duchowo…

 3. Polskość katolicka to całkowicie zgniły monolit. Groteskową rzeczą jest to, iż wszystkich, którzy chcą coś zmienić np. według wzorów biblijnych ma się za ( cenzura ).

 4. Sily porzadkowe normalnych ludzi gnebia, a bandytow ( w bialych rekawiczkach ) sie boja i poslusznie sluchaja.

 5. Dzien dobry P.Piotrze,

  jestem stala czytelniczka Pana Bloga i musze Panu podziekowac za tak wspaniala prace. Niech Duch Swiety nadal Pana prowadzi..

  A teraz chcialabym Panu przeslac ten Artykul krory ukazal sie w Niemieckiej Prasie news.de przetlumaczylam go i wysylam rowniez oryginal to porownania,
  ze go z wielka zgodnoscia przetlumaczylam. Moze Pan po przeczytaniu sam zdecyduje czy chce Pan ten artykul przekazac czytelnikom blogu czy nie.

  OGROMNA BURZA SLONECZNA ZAGRAZA LUDZKOSCI:
  Przyszlosc ziemi nie wyglada momentalnie za rozowo. Zwariowani Prezydenci Nieustepliwi Dyktatorzy, terrorysci itd. robia nam zycie na ziemi w Pieklo.
  Gwaltowna burza sloneczna moze ubezwlasnowolic innymi slowy zagraza ludzkosci.
  Jakby nie mielismy w terazniejszym czasie dosc problemow. Zaden asteroid, zaden “pozaziemski ludek” a nawet Dyktatorzy cza samozwanczy Prezydenci nie moga nam nasze zycie w takim stopniu w pieklo obrocic, TYLKO – i to przychodi bardzo niespodziewanie, dla niektorych bardzo niespodziewanie, to nasze “KOCHANE SLONCE” osobiscie! Chciaz teraz w czasie odchlodzenia (czasu zimy) tesknimy za sloncem to jedno jest pewne szykuje sie gwaltowna burza sloneczna na sloncuco moze w bardzo dramatyczny sposob trafic ludzkosc.
  NAUKOWIEC FIZYKI DANIEL BROWN OSTRZEGA PRZED GWALTOWNA BURZA SLONECZNA:
  O tam jak gleboko jest on przekonany swiadczy artykul w ONLINE Magazynie “The Conersation” w ktorym opublikowal wazny traktat. Przy tym pokazuje nam
  ten naukowiec Astronomi- Docent wykladowca na Nottingham Trent- Universitet kilka mozliwch horor scenariuszy:
  Moze byc ze nastapi wysokoenergetyczny rozblysk sloneczny w kierunku ziemi i w ukladzie slonecznym i Burza ta moze doprowadzic do Postoju Zasilania Sieci Elektrycznej na calym swiecie! Bo w czasie gwaltownej burzy slonecznej przenika przesylany strumien naladowanych czasteczek co powoduje wymienny
  efekt pola magnetycznego. Ziemia W NAJLEPRZYM wypadku moze oczekiwac pieknej zorzy polarnej natomiast moze tez ta burza zalamac calkowicie siec elektryczna na calym swiecie co wprowadzi Ludzkosc w totalny Chaos!!
  Co oznacza zycie Ludzkosci moze byc bezposrednio bardzo zagrozone.
  I tak np. Systemy grzewcze, wentylacyjne, systemy GPS, zaopatrzenia sklepow, szpitali jk rowniez chlodnie do przechowywania zywnosci i podstawowych lekow nie bedzie wiecej mozliwe, co stawia nasze zycie w wielkim niebezpieczenstwie.

  SLOWA NAUKOWCA BROWN

  w nastepnym mailu przesle Panu Oryginal tego Artykulu.
  Przesylam Pozdrowienia i zycze duzo Blogoslawienstwa. Irena P.S. niestety na adres mailowy [email protected]….wdy.pl nie potrawie wyslac bo ciagle mi przychodi nie ma takiego adresu wiec dlatego przesylam go w komantarzach.

  1. Temat burzy magnetycznej został przypomniany bodajże w 2009 roku m.in. w Polsce. O ile dobrze pamiętam na zaproszenie polskich inżynierów elektryków przebywał w Warszawie jakiś ekspert w tym temacie i ostrzegał o możliwości wystąpienia tego zagrożenia. Pisał o tym np.tygodnik “Wprost”.
   Nie wiem na ile realne jest wystąpienie tego groźnego zjawiska w najbliższym czasie, ale wiem, że w dobie globalnego uzależnienia społeczeństw od urządzeń napędzanych energią elektryczną wystąpienie dużej burzy słonecznej mogłoby spowodować katastrofę dla mieszkańców Ziemi w skutkach ultra dramatycznych i wręcz nie możliwych do oszacowania.
   Wystarczy dla ugryzienia tematu zapoznać się choćby z tekstem z wikipedii:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Burza_magnetyczna_roku_1859

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    Czyli innymi słowy Bóg odetnie nas od bałwana jakim jest wszechobecne uzależnienie od technologii. Oczywiście katastrofalne w skutkach praktycznie w każdej dziedzinie życia.
    Tak to bywa, kiedy pokładamy ufność nie w Bogu a w tym co wyprodukowała nam w obozach pracy w Chinach nasza wspaniała nowoczesna cywilizacja.

 6. Nasz zbor reprezentuje dosc wysoki poziom umyslowy, niestety nie miarodajny dla polskiego spoleczenstwa w kraju wodki i kielbasy… Chodzi mnie o to, abysmy nie popadali w samouwielbienie.

 7. Nasza wspolnota narodowa jest strasznie skazona naukami babilonskimi ( konkretnie rzymskimi ). Do czego zmierzam? Wplywem ( bardzo negatywnym ) jest przerzucanie odpowiedzialnosci za swoj los na innych ( dolegliwych obowiazkow codziennych ) przy zachowaniu korzystania z pelni praw ( zaszczytow i przywilejow, apanazy-majetnosci i synekur -stanowisk ). W normalnym ( duchowo ) kraju osobnika wyznajacego takie “zasady zyciowe” sie izoluje albo nawet karze smiercia ( jesli jest zagrozeniem dla otoczenia ).

 8. Bardzo brudny i demoralizujacy przekaz: Nie chcesz byc na garnuszku spoleczenstwa ( w domysle panstwa ), a w pelni samodzielnym ( ekonomicznie ) czlowiekiem? Ukarzemy cie przykladnie!-Co za ohyda i nikczemnosc.

 9. Duzo ludzi chce, aby ktos nimi sterowal np. podajac gotowe recepty jak zyc. Napawa ich przerazeniem sama mysl o tym, aby wziac sprawy w swoje rece np. samodzielne studiowac Biblie, aby przypadkiem nie ujrzeli pustki calego swojego dotychczasowego postepowania oraz nie zawalil sie ich falszywy, oparty o nie solidne podstawy swiatopoglad.

 10. “ofiary losu strażnicy” – czy jest tu mowa o świadkach Jehowy? Chyba nie zrozumiałam 🙂

  1. w Polsce nie lubi się strażników miejskich i gro ludzi drwi. Kiedyś czytałem nawet felieton Skiby, który powiedzial ze to chlopcy ktorzy wczesniej sluzyli za ławki przed blokiem dla swych kolegów. To taki nie prestiżowy zawód i praca..

   1. Piotr, czyli kamień, nie skała

    To byłby zawód jak każdy inny, nie jest hańbą pracować w żadnym zawodzie, gdyby ci ludzie chcieli służyć innym, a nie ich niszczyć z jakąś dziką satysfakcją czasem.
    Pewnie jest to wynikiem frustracji związanej właśnie z opinią o tym zawodzie i tak koło się zamyka.

    1. Tzn tak, oni są przede wszystkim nominowani do pracy z ramienia klucza partyjnego. Po drugie nie mają takich uprawnień jak policja, co powoduje mniejszy szacunek.
     Po trzecie sami swoim złym zachowaniem czyli PRem zniechęcają do siebie np poprzez ograniczanie się do zakładania blokad. Jeśli są tacy prawi, to niech wychodzą w ciemne zaułki osiedli pilnując porządku.
     Temat poniekąd znam doskonale ….

   2. o świadkach też zdanie jest nienajlepsze, więc w sumie w obu przypadkach sens pozostaje ten sam

 11. Gdyby nasz naród był wierny Jezusowi Chrystusowi to nasz kraj byłby świetnym miejscem do życia, a tak uprawiając rzymskie bałwochwalstwo jest tym czym jest…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: