Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Detektywitter na 17.01.

Coraz bardziej utwierdzam się w myśli, iż przyjdzie nam cierpieć podczas Wielkiego Ucisku. Teologicznie jestem za pochwyceniem przed uciskiem, ale po pierwsze są to poszlaki, gdyż nigdzie w Biblii nie ma mowy o porwaniu przed, a po drugie… No właśnie po drugie.

Od wczoraj mam w głowie ten wers:

 

“zobaczyłem dusze ściętych z powodu świadectwa Jezusa’

 

Oczywiście mogą być to albo już zamordowani przez inkwizycję, albo podczas ucisku, który ma nadejść letni chrześcijanie.

Jednakże patrzę tak na naszych bliskich, do których nic nie przemawia. Uważają nas za sektę, za pomyleńców. Co wiec może ich nawrócić? Masowe prześladowania. Dlatego w pierwszych wiekach chrześcijaństwo rosło w siłę, ponieważ ludzie życie oddawali za wiarę.

W wyżej wymienionym wersie z apokalipsy jest słowo klucz “świadectwo”. Kto będzie dawał świadectwo, skoro chrześcijanie będą już u Boga? Letni chrześcijanie mogą albo uwierzyć antychrystowi, albo  przejść na gorące chrześcijaństwo.  Biblia powiada, że zwiedzie on nawet wybranych.

Kto wie, czy cena nawrócenia naszych rodzin nie będzie nasze życie..

Takie to dywagacje..

 

Updated: 17 stycznia 2017 — 12:41

32 komentarze

Add a Comment
 1. Marudzeniem i niewiarą guzik zwojujemy.

 2. Ludzie chcą jakiegoś ( dowolnego ) wymiernego konkretu-obecności Boga na świecie. Jakiegoś znaku, czegokolwiek. Tu już nawet nie chodzi o korzyści własne, a o dowód, iż nasza działalność ma sens.

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Dowodem obecności Boga na świecie, jest funkcjonowanie miliardów gatunków żywych organizmów, w tym oczywiście gatunku ludzkiego 😉
   Ewolucję można porównać do przypadkowego połączenia się ziaren piasku w które uderzył na koniec piorun i z tego wszystkiego powstał laptop 😀

 3. Przyjdzie nam cierpieć w WU, jako świadectwo naszej wiary. Od dawna takie mam przekonanie i usilnie staram się to przyjąć do świadomości, bo tylko wtedy będzie nam łatwiej przez to wszystko przejść jeśli będzie przygotowani.

  “Tu okaże się wytrwałość świętych, którzy strzegą przykazań Boga i wiary w Jezusa Chrystusa”

  (święty) m.in. oznacza “oddzielony” to znaczy że nasza mowa i nasze czyny będą inne od tłumu ludzi i od tego co świat proponuje. Po tym poznają że jesteśmy z Boga i będą nas wydawać nawet rodzina nas zdradzi, bo będziemy się rzucać w oczy jako świeci (oddzieleni) żyjący według praw, zasad i nauk Pana Jezusa.

 4. Kto głosi, ze bedzie pochwycenie przed uciskiem ?
  W wiekszkości charyzamtyczni pastorowie i Hollywodzkie filmy, wiec samo to daje do myslenia, bo przeciez oni sie nie opierają na prawdzie Pisma Świetego, to są nauki jezuickie ze bedzię pochwycenie przed WU.
  Moim zdaniem, jezeli bedzie jakies pochwycenie to tylko “udawane” zorganizowane przez szatana, zeby prawdziwi chrzesnijanie sie załamali że Bog ich nie wybrał.

   1. Nie mam wyjścia…
    Muszę linkować dla nierównowagi…
    🙂 🙂 🙂
    119 Ministries o teorii pochwycenia
    https://www.youtube.com/watch?v=BioaWexWeu4
    czas 1,23 h

    1. Andżela to nie jest dyskusja poprzez linkowanie.
     Oni jak mówiłem mają kontrwowersyjne spojrzenie wywracające wszystko, jakoby to źli zostali porwani a więc to już jest totalny matrix

     1. Spoko! Już przeszło 2 lata tego filmu nie rozumiesz 🙁
      Na ziemi pozostaną tylko ludzie zbawieni.
      Zli będą unicestwieni.
      Królestwo Boże przyjdzie do nas… na dół…
      Jeśli to jest Matrix…
      to nie mam nic do dodania…

      1. ” Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona”

       Nie wydaje mi się aby ta “wzięta” znaczyło to samo co unicestwiona.
       Andzelika specjalnie obejrze dla Ciebie raz jeszcze 🙂
       Przyznam że calego nie ogladalem gdyz 2 lata temu ich logika wydawala mi sie pkrętna, ale czyz nie mysla w ten sposob, jakoby wzieta byla unicestwiona?

       Po drugie co w sumie mozliwe jest ich spojrzenie byloby calkowicie odwrotnym do widzenia tego, co prezentują poszczególne nurty protestanckie, a autorzy kanalu z tego co wiem są Żydami mesjanistycznymi..

        1. swoją drogą Angelika już dwa lata z Toba wytrzymuje i niebawem będzie jubileusz…

        2. Ćwiczenie czyni mistrza… 🙂

 5. Nowonawrócony Dawid

  Skoro taki temat juz jest poruszony to nie raz jeszcze bedac nie nawroconym czytalem o pseudo isis co odcinaja głowy chrzescijanom i jesli juz czytam o wielkim ucisku wlasnie najczesciej taki mam obraz rzezi wyznawcow Chrystusa.
  Mysle osobiscie ze moze nie byc porwania(obym sie mylił) ale własnie takie rzeczy sie beda działy jak szklaowanie chrzescijan na ogromna skale, po to ze z jednej strony bedzie obraz ciaglej ludzkiej niepewnosci chrzescijan co bedzie za chwile(tak to świat bedzie przedstawiał) a z drugiej jesli wyrzekniesz sie Króla bogactwo, ciepły kąt, zdrowie etc.
  To tylko takie moje gdybanie 😉
  Oczywiście ja się nie boje jutra bo Jezus pokonał w moim życiu gande, masturbacje, idolatrie i wyrwał z świata próżności grzechu, Chwała Jezusowi!

 6. Zgadzam się z takim założeniem. Już od dłuższego czasu mam podobne rozmyślania i nastawiam się na to, prosząc Pana w modlitwach o wytrwałość, gdy nadejdzie ten bardzo trudny czas.

  “Doprawdy, gdyby owe dni nie zostały skrócone, nie byłoby wybawione żadne ciało; ale ze względu na wybranych owe dni zostaną skrócone”.

  Patrząc na werset powyżej – ucisk będzie naszym udziałem, nie tych letnich…

 7. ” o ile to możliwe zwieść także i wybranych” czyli – antychryst będzie usilnie się starał. A czy mu się uda? Miejmy nadzieję, że Pan do tego nie dopuści.

 8. Jesteśmy zachowani od Gniewu Bożego, ale nie od prześladowań jakie na nas przyjdą.
  Niektórzy zostaną zachowani a inni zginą śmiercią męczeńska. Jednak dla świata to żadna męczeńska śmierć będzie, gdyż oni uznawać będą nas za nienormalnych szaleńców, którzy przeciwstawiają się ogólnemu porządkowi NWO (który jest normalny dla nich).
  Męczeńska śmierć będzie tylko w naszych i Boga oczach.
  Gniew Boży zacznie się w drugiej połowie ucisku.
  Miałem wiele snów, z których wynika iż porwanie będzie w środku. No ale to moja wiedza.
  Mogę się mylić.

  1. tak, jeśli jakieś plagi spadną, to nie na dzieci Boże.
   Sytuacja będzie podobna do niewoli egipskiej. W niewoli, prześladowani ale pod ochroną Boga.
   Apokalipsa to ciężki temat i uważam, gdziekolwiek by człowiek nie kłócił się o wizje to będzie tonieuzasadnione. Tak jak Izajasz w kontekście apokalipsy jest ciężki tak sama apokalipsa.
   Natomiast możemy byc pewni kilku zagadnień: nierządnica, 1000letnie krolestwo, bestia, znak bestii

   1. Masz Piotruś rację. Prześladowanie chrześcijan a wylanie gniewu na grzeszny świat, to dwie oddzielne sprawy

 9. p.s.
  Oglądałam całkiem niedawno wykład, dot. ww tematu, w którym autor zaznacza, że wg niego wybrani, nawet, jeżeli by chcieli (choć wydaje mi się to mało prawdopodobne) nie będą mogli przyjąć znamienia bestii.

 10. Pewnie ludzie zwiedzeni juz nas obwiniaja za przeklenstwa ze strony Boga jakie spadaja na nich z powodu przyzwolenia dawanego przez nich na dzialalnosc synagogi szatana.

 11. Ludzie w Polsce ( skrzywieni przez krk, szczegolnie jak widza co wyprawiaja jej funkcjonariusze albo to co wyczynia sekta sj ) postrzegaja glosicieli slowa Bozego jako jednostki o nie czystych intencjach i zamiarach tzn. chorych na wladze i i pazernych na pieniadze…

 12. Akurat dzisiaj o tym myślałam. Podobnie jak Damian mam przekonanie, że WU nas nie ominie. Jesteśmy uchronieni od plag, gdyż nie przeznaczono nas na gniew, ale nie od prześladowań. Nie miałoby to zbytnio sensu, bo kto by dawał świadectwo? Poza tym byłoby to zbyt proste, no i przede wszystkim Biblia w tym temacie milczy.

 13. a jakze inaczej
  Musiales zobaczyc inkwizycje bo tradycyjnie zgodnie z Twoim protestanckim widzeniem ze
  katolicy i prawoslawni sa winni wszelkiemu zlu na swiecie jak podczas inkwizycji, szcegolnie polscy bo ci cie czytaja.

  Ja zobaczylem ucisk poganskiego Rzymu przez ponad 300 lat wobec swiadczacych o Bogu i Jezusie Synu Czlowieczym do 311roku-wyjscie chrzescijan z podziemia w Rzymie.
  czy to rozrywanie ich przez dzikie zwierzeta, czy to pomowienia za spalenie Rzymu, czy zmiane ich swietych swiat -sobote w niedziel, czy nakaz czczenia saturnaliow, czy wkrecanie im innych niz Boze dogmatow
  i tak w kolko do 311roku

  “You see what you are looking for”
  zobaczysz (widzisz) to czego szukasz (zeby dostrzec)

  1. Jeśli czytasz ten blog reguralnie, to bardz wąsko rozumujesz, ponieważ bardzo często wspominam o zwiedzeniu wychodzącym od proestatntów, którymi my tutaj nie jesteśmy, ponieważ jesteśmy chrześcijanami biblijnymi, często poza zborem ponad denominacjami.

   “Błogosławieni pokój czyniący”.

  2. https://youtu.be/i718k8K_LbI
   Krótka wizyta w celi
   W której więziony był Paweł z
   Tarsu

 14. Również się nad tym zastanawiałam, zwłaszcza ostatnio gdy czytałam Apokalipse by sobie co nieco przypomnieć i obejrzałam tu na blogu filmik o Trumpie, który został wstawiony wczoraj. Nie wiem, kiedy będzie porwanie, ale myślę, że przecież ktoś będzie musiał naprowadzac tych zwiedzionych ludzi. Nie będziemy się zgadzać z krk i spotkają nas za to prześladowania, Trump co nieco wspominał o takich ludziach przeciwnych krk. Cieszmy się każdym dniem, kiedy możemy czytać Biblię, wzrastać, poznawać prawdę i odwracać się od swoich grzechów. Poznajmy Boga bardziej z każdym dniem, żebyśmy później mogli pomóc tym innym zwiedzionym ludziom.

 15. Ja to sie modle o to, ze jezeli już bedzie porwanie to żeby Bóg zabrał chociaż moją córkę. Czy może byc ewentualnie tak, ze pochwycone będą dzieci i osoby niepełnosprawne, a prawdziwi naśladowcy Jezusa zostaną, żeby głosić świadectwo?

  1. Kasiu! Przeczytaj historię Lota i to jak całą noc nawoływał ludzi z Sodomy by uchodzili razem z nim bo wyrok zniszczenia miasta już zapadł. Kto by usłuchał to by ocalał. Lot wyprowadził żonę i dwie córki. Żona Lota spojrzała za siebie mimo ostrzeżeń by uciekać nie oglądając się. Jeśli martwisz się o córkę, to ten tekst daje nadzieję. Tylko jest zawsze pytanie, czy posłucha i uwierzy Tobie gdy powiesz, że nadszedł ten czas. Żona Lota posłuchała i wybiegła za mężem z Sodomy, ale czy uwierzyła?

   1. Czytałam o Locie i dzięki temu mam nadzieje, ze Bóg uchroni moje dziecko przed WU. Córka ma 10 mc, wiec raczej nie bedzie świadoma tego co sie dzieje, jezeli jesteśmy już u progu WU

 16. Czesto myslalem, ze “Niebo” , Krolestwo Boze przyjdzie tutaj na dol, w Psalmach jest troche tego opisane. Poza tym, mysle ze nie po to Bog stowrzyl ziemie, zeby ja potem przepraszam za slowo rozpierdzielic. Mysle, ze wybrani zostana tutaj i beda mogli sie cieszyc pieknem natury juz na zawsze, beda sobie poprostu chodzic na wieki, wsrod swoich bliskich. Mysle tez, ze jedna wybrana osoba w rodzinie bedzie tak jakby przepustka dla reszty rodziny- jezeli uznaja w koncu Pana Boga – do zbawienia.

  Takze ja tak to widze , ze przykladowo bedac zabwionym zostauje tutaj, daje przepustke mojej zonie, dzieciom, rodzinie, jesli uwierza i szczerze pozaluja za swoje grzechy itd, i poprostu wsrod innych wybranych i ich rodzin , bujamy sie po piekniej ziemi, bez potrzeb, i tak w nieskoczenie.
  Tak to sobie kiedys wyobrazilem, no ale zostac wybranym 😉 bedzie ciezko, no ale staramy sie walczyc ze zlem kazdego dnia, z nadzieja ze kiedys nasza reka pojdzie w gore. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: