Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dary Ducha Świętego bez ściemy.

Dary Ducha Świętego bez dopisywania mu ponadnaturalnych mocy.

 

22 komentarze

Add a Comment
 1. Świetne nauczanie , kolejny kanał leci do subskrypcji. Dziękuje w Imieniu Jezusa Chrystusa 🙂

  A zmieniając temat , pozwole sobie pochwalić się że Bóg wysłuchał mojej modlitwy (a także braci i sióstr którzy się w tej sprawie wstawili) i dziś jest trzeci dzień jak moja partnerka nie pali papierosów , z dnia na dzień. Nie pali i nie ciągnie jej do tego , to jest poprostu niesamowite jak modlitwa z wiarą w to o co prosimy jest wysłuchane , czasem wymaga to czasu ale jeśli jest cierpliwość , wiara i zaufanie to spełni się nam 🙂 Ona nawet o tym nie wie że były modlitwy i specjalnie jej nie mówiłem ale dziś jej powiem że JEZUS ją uwolnił 🙂

  “Proście a będzie wam dane , aby radość wasza była pełna”

  Chwała Tobie Boże , Ojcze , że w synu Twoim wszelkie uwolnienie , niech będzie uwielbiony Jezus Chrystus. Amen

  1. Chwała Bogu!Cudne wieści!Nasz Pan jest wielki i wszystko może!Dzięki Ci Panie,za wolność kolejno twojego dziecka od nałogów.
   Chyba musimy założyć jakaś stronę ze wsparciem dla osób z nałogami,że Pan Jezus Chrystus ma moc uwolnić z każdego zniewolenia.

  2. Ojejku, jak fajnie! Oby było tak dalej! Życzę tobie i jej wszystkiego dobrego 🙂

 2. Dzięki Bogu za ten wykład.
  Cała sztuka to odkryć w sobie dary,które dostaliśmy od DŚ.
  Rozwijać je i nie naśladować innych ludzi,tylko zdobywać kolejne talenty.
  Wszyscy przecież kiedyś staniemy przed Panem.Wtedy też zdamy sprawę jak zarządzaliśmy darami czy je pomnożyliście,zakopaliśmy,czy też straciliśmy.

 3. Czy odwaga cywilna ( umiejetnosc wyglaszania publicznie nie popularnych, ale slusznych opinii i pogladow i walki o nie ) to tez dar od Ducha Swietego?

   1. Ja zostaje w domu ? nie idę na ognisko z nikim?

    1. Mi w ankiecie brakuje odpowiedzi, że z jednym i drugim.

     Mój Pan nauczył mnie kochać wszystkich ludzi, a nie ich poglądy.

     Pozdrawiam

     1. Dlatego Pioniu różnimy się i dlatego popadłeś w zwodnicze nauki, ponieważ:

      “Szczęśliwy mąż, który nie idzie za radą bezbożnych Ani nie stoi na drodze grzeszników, Ani nie zasiada w gronie szyderców, (2) Lecz ma upodobanie w zakonie Pana I zakon jego rozważa dniem i nocą. (3) Będzie on jak drzewo zasadzone nad strumieniami wód, Wydające swój owoc we właściwym czasie, Którego liść nie więdnie, A wszystko, co uczyni, powiedzie się. (4) Nie tak jest z bezbożnymi! Są oni bowiem jak plewa, Którą wiatr roznosi. (5) Przeto nie ostoją się bezbożni na sądzie Ani grzesznicy w zgromadzeniu sprawiedliwych. (6) Gdyż Pan troszczy się o drogę sprawiedliwych, Droga zaś bezbożnych wiedzie do nikąd. ”

      Przebywanie z człowiekiem bezbożnym ma tylko wtedy sens, kiedy chcemy go uratować, ale nie wtedy kiedy ona nas może skazić. Przykład Wilkerson ratujący szefa gangu Nicky Cruza. Czy to oznacza, że mamy siedzieć na ognisku z przestępcami? NIe.

      Owszem mamy kochać wszystkich ludzi, ale nie musimy znosić pychy kogoś, kto uważa, ze jest wierzący a ma grzech Lucyfera.
      Tak patrząc, winniśmy siąść do stołu z Hitlerem, Stalinem.

      1. Nasz Pan kazał iść do tych co się źle mają, więc uważam, że chciałbym się spotkać z jednym i drugim.
       Dodaj proszę do ankiety i zobaczymy co ludzie wybiorą.

   2. Nie żartuje, ta ankieta jest naprawę trudna bo trzeba podchodzić do niej na wielu płaszczyznach a po drugie, po drugie obnaża mój charakter i braki tegoż charakteru. Drogi Adminie te dwa jakże krótkie pytania zadziałały na mnie niczym przeglądanie się w lustrze.
    Pytanie – co znaczy miłujący Boga katolik, i czy taki katolik mówi o tym samym Bogu np. co ja. Skoro dzisiaj dla katolików – tych których znam – na pierwszym miejscu znajduje się Maryja, którą traktują niejako na równi z Bogiem. Po drugie, jeśli już mówią o samym Bogu to posługują się wytartym sloganem “Bóg ciebie i tak kocha bo Bóg jest miłością”. G prawda ! (za przeproszeniem). Na pierwszym miejscu Bóg jest sprawiedliwością i to pociąga za sobą wszystko inne co mamy opisane w Jego Słowie. I kolejne pytanie. Jakiego Boga miłuje taki katolik: Boga w stylu “i tak ciebie kocha” czy Boga sprawiedliwego.
    W swoim życiu spotkałem wiele przeróżnych osób, buddystów, wielbicieli kryszny, okultystów, katolików, świadków, katolików, protestantów, adwentystów a nawet jedną wyznawczynię kultu wicca. 95% z nich nie miało własnego myślenia. 95% zmieniało swój światopogląd na zasadzie dzisiaj jadę pociągiem hinduizmu ale muszę niebawem przesiąść się do taoizmu. Do dzisiaj pamiętam gościa który z katolicyzmu przeszedł na buddyzm i jego ulubionym zajęciem było krytykowanie jak to katolicy ślepo wierzą księżą a gość nie zdawał sobie sprawy, że robi to samo, tylko księdza zamienił na tzw. guru. Z tej całej grupy najbardziej irytują mnie protestanci z ich pewnością zbawienia. Nie wiem skąd oni to mają, być może wiedzą więcej ode mnie, być może w pełni korzystają z tzw. wolności religijnej o której tak dużo mówią. Ne wiem. Ja takiej pewności nie mam i p/podobnie mieć nigdy nie będę z bardzo prostego powodu – otóż nie zasługuje na zbawienie i taka jest prawda. Choćbym nie wiem ile wyklepał modlitw (różańców – a tak napisze dla przekory), ile zrobił fantastycznych uczynków z wiary to nie wymaże tym grzechów. Owszem, wierze. Owszem miłuje Boga. Owszem oczekuje Go co dnia. Owszem mam wielką nadzieję na zabawienie ale mówię, szczerze nie mam pewności swojego zbawienia.
    I pytam was bracia i siostry czy to, że nie mam tej wewnętrznej pewności to coś złego. Świadczy to że nadal błądzę ?. Że, w jakimś stopniu powiedzmy oszukuje samego siebie ?.
    Po trzecie. Trzeba by było odpowiedzieć sobie na pytanie w stylu: czym jest zbawienia, czy jest ono jednorazowym aktem czy może stanowi długi proces. I najważniejsze czy można je utracić. Protestanci nauczają, że nie nie można go utracić i może dlatego są tacy pewni siebie ale ja znalazłem w dwóch miejscach w Biblii słowa o tzw. odpadnięciu. Dosłowne ostrzeżenie, żeby człowiek uważał bo może odpaść i nie będzie wtedy już dla niego ratunku. Słowa te były skierowane do nawróconych chrześcijan. m.in. wspominał o tym Paweł. I co z tą tzw. wolnością religijną o której tak nauczają. Czy oznacza to na zasadzie róbta co chceta, hulaj dusza i tak jestem zbawiony; co tam, nawet jeśli zgrzeszę to i tak mam odpuszczone…

    Niby dwa proste pytania…

 4. Uwaga!!! Potrzebna jest krew dla dziecka chorego na białaczkę BRh- To bardzo rzadka grupa krwi. Kontakt: Marzena Czyż 515-250-700 BARDZO PILNE! DZIĘKUJĘ.

  1. Sorry, ale wcześniej nie zweryfikowałam tego SMSa od kumpeli.

   Fikcyjny SMS: “oddaj krew!”. A to zwykły łańcuszek

   http://zielonagora.wyborcza.pl/zielonagora/1,35182,17786564,Fikcyjny_SMS___oddaj_krew____A_to_zwykly_lancuszek.html

 5. I takie kwiatki.
  Wchodzę sobie dziś na fb i widzę info: “niedawno polubiłaś post użytkownika Detektyw Prawdy. Chcemy upewnić się, że wiesz, kto może zobaczyć Twoje interakcje z postami (…) sprawdź info dot. prywatności”.
  Niezła inwigilacja. Też macie takie wiadomości od Zespołu FB ds. prywatności – czy tylko mnie taki zaszczyt spotkał?

  1. Żadna inwigilacja, tak było od zawsze, ale teraz chcą wiedzieć czy chcesz żeby ta informacja trafiała do wszystkich znajomych, czy jednak chcesz przed kimś to schować

   1. Ok. Rozumiem. Ciekawe tylko, dlaczego nie ma tej polityki, gdy chodzi o inne treści…

 6. Ważne jest, żeby rozpoznać swój dar bez tego ani rusz. Nie wiedziałem że jest aż tyle darów myślałem że tylko 9. Leniwi kaznodzieje znam jednego który twierdził że nie przygotowuje kazań bo go Duch święty prowadzi nic z tych kazań nie wziąłem oprócz potępienia.
  A tutaj Street preacher wszystko po angielsku ale oglądając widać jak ludzie lekceważą prawdę i jak diabeł przeszkadza w głoszeniu.

 7. Gdzie mogę znaleźć te ankietę dotyczącą Darów Ducha Świętego?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: