Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

10 faktów o kościele szatana, których nie wiesz!

https://www.youtube.com/watch?v=dRY4XcAyaq8

Zaktualizowane: 5 stycznia 2017 - 09:24

9 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Cześć, zwracał już ktoś uwagę na ten film pt. MUMIA ze znanym scjentologirm Tomem Crusiem w roli głównej?

  tu jest zwiastun, w 1:33 pojawia się zwrot: „Welcome in the New World.. (przerwa) of Gods…(przerwa) and monsters” – witajcie w nowym świecie bogów i potworów.

  https://www.youtube.com/watch?v=NjvVuTg_0fs

  1. czyli kolejny film zapowiadający plany satanistów…

   1. dalej jest „poznaj księżniczkę Ahmanet (filmowa mumia), upomni się o to czego ją pozbawiono”..

    oczywiście tylko sugestie, ale my wiemy czego Bóg pozbawił Lucyfera.. zaszczytów i poważania, to co Szatan wyprawia na ziemi, a raczej to do czego zmierza już raz na zawsze skompromituje go pośród mieszkańców nieba.

    „O, jakże spadłaś z niebios świetlana gwiazdo, synu jutrzenki! Powalony jesteś na ziemię, pogromco ludów. To ty mawiałeś w twoim sercu: Przewyższę niebiosa, wyniosę mój tron ponad gwiazdy Boga i u krańców północy osiądę na górze zboru. Wzbiję się na szczyty chmur, dorównam Najwyższemu. Ale stoczyłeś się do Krainy Umarłych, do tylnej części dołu. 16 Ci, co spoglądają na ciebie, przypatrują się tobie oraz zastanawiają się nad tobą, mówiąc: Czy to ten ktoś, co trwożył ziemię, który wstrząsał państwami? Zamienił świat w pustynię, burzył jego miasta, a swych jeńców nie puszczał do domu? Wszyscy królowie ludów, wszyscy pochowani są w chwale, każdy w swoim grobowcu; ale ty jesteś rzucony z dala od twego grobu, jak wzgardzona odrośl; otoczony poległymi, przebitymi mieczem; tymi, co spadają do kamiennych ścian mogiły jako stratowany trup.” – Izajasza 14, 12:19 (przekład Nowej Biblii Gdańskiej)

    1. przy okazji, ciekawe że w historii Egiptu nie było żadnej ksieżniczki o imieniu Ahmanet, ale znalazłem kilka ciekawych informacji. z wikipedii:

     „Amaunet (również Amonet) – bogini egipska, (identyfikowana z boginią Mut), małżonka Amona (Amona-Ra) . Władała wiatrem północnym. Razem z mężem należała do grupy ośmiorga bóstw z Hermopolis”

     i jeszcze z popkultury..

     W filmie „Gwiezdne Wrota” postać imieniem Sha’re została opętana przez Amonet (była nosicielką – symbionta- trochę pokręcone), po tym jak Apofis upatrzył w jej ciele „idealne miejsce” dla swojej królowej Amonet. (Apofis lub Apop – w mitologii Starożytnego Egiptu olbrzymi wężowy demon ciemności i chaosu).

     no to tyle 😀

   2. Film otwiera całą serię kinowych potworów więc takie satanistyczne filmy będą teraz do wielkiego ucisku wychodziły z częstotliwością 1-3 na rok. Szykują spore fundąmenty pod antyhrysta.

 2. Ciekawy filmik, cieszę się że mogłam się czegoś dowiedzieć 🙂
  Co do zwiastuna filmu zamieszczonego w komentarzu- i tak bym się nie wybrała, nie kręciły mnie nigdy tego typu filmy…niemniej jednak dzięki za ostrzeżenie 🙂

  1. Władza pobożna a po pachy…
   Biblijny Baltazar to także ten od zdarzenia z ręką piszącą na ścianie, babiloński król.

  2. Prawdę powiedział.

   Wszystko co z Rzymu, to od diabła pochodzi.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish