Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Dziś świat obchodzi rzymsko-katolickie święto zainicjowane przez papieża Sylwestra.

 

Dla mnie ten dzień jest okazją do zamanifestowania swojej wiary. Czy z trudem musiałem zrezygnować z zabawy tzw sylwestrowej? Nie. Źle bym się czuł idąc na takową. Stara natura mówi „popatrz inni się bawią a ty”. Nowa mówi „czy na prawdę jest tak fajnie opić się i o północy złożyć życzenia pozbawione mocy?”

Wszyscy umawiają się, że tego jednego dnia o północy pod wpływem bąbelków złożą sobie życzenia, bo jakiś degenerat duchowy  1000 lat temu poprosił wróżkę Sybillę, aby przepowiedziała przyszłość co do roku 1000 i ta zdemonizowana wiedźma powiedziała, że będzie koniec świata, a końca świata nie było jednak. Od tamtej pory wszyscy opijają się ostatniego dnia grudnia i ma to im pomóc w lepszym życiu 😀

Od tamtego czasu cały świat bierze w tym udział. W tym matrixie.

Jednakże, ktoś kto chce poznać Boga, nie będzie bral w tym udziału i tak samo uczyniłby każdy reformator za czasów Lutra.

 

Nie jest tu istotne jak bawią się przeciętniacy. Ważnym jest postawa władz polityczno-religijnych.

Pierwsze wnioski:

 

 1. W Dubaju już z wielkim hukiem świętowano tzw Sylwestra. Boki można zrywać 😀 Miasto muzułmańskie świętuje święto rzymsko-katolickie 🙂 Jest to dowód na potęgę Rzymu, ale o tym jutro.
 2. Relacja z Watykanu. Telewizja Polska  wspomniała o życzeniach noworocznych
 3. Duda prezydent wspominał o trosce za najmniejszych. Szkoda, że podpisał ustawę szcepionkową zmuszającą rodziców do zaszczepienia dzieci przeciw pneumokokom. Jakie są są skutki tych szczepień wiemy.
 4.  W Zakopanem na telebimach jakieś demoniczne maski

 

 

Jedna moja konkluzja. Ciekawe gdyby oglosić święto ustanowione przez Boga. Ile osób przyjechałoby świętować? Czy te same osoby co na rzymskie święto Sylwestra. Dajmy na to święto namiotów.

Na której imprezie śpiewają o Bogu? Na której dziękują Bogu za miniony rok?

Michał Szpak na Sylwestrze z dwójką ubrany na czarno i w miejscu gdzie powinna być mucha ma gwiazdę Ramfana czyli heksagram. Wiadomo skąd sukces..

Po północy. Gdzie w życzeniach jest Bóg? Słyszałem wiele życzeń, ale gdzie jest Jezus? Czy ktoś jeszcze potrzebuje Boga w tym świecie? Czy tylko życzenia od Dody, burmistrza Zakopanego, Maryli Rodowicz itd?

 

Zaktualizowane: 1 stycznia 2017 - 12:50

61 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Nie chcę się niczego doszukiwać na siłę, ale chyba widzę Saturna nad sceną w Warszawie.

  http://imgur.com/a/eTFS1

  Niech świat czci sobie swojego boga.

  1. Ja tam nie widzę żadnego Saturna, ale może wzrok mnie myli (okulary już do wymiany i tak ;p)

   Oczywiście to wcale nie odejmuje szatańskości tej imprezy.

   1. Ja też nie widzę:) Powiem więcej na nawet świadomie w domu nie posiadam tv. Znajomi się ze mnie śieją w jakich czasach ja żyję skoro tv nie posiadam 🙂

   2. Nie chodzi mi konkretnie o gwiazdę na niebie ale o symbol kuli wokół której jest okrąg.

    1. Tak widać kulę z pierścieniem , ten pierścień utworzony jest z pojedyńczych światełek , ciekawe jak to wyglądało w trakcie koncertu. Ja tam widzę Saturna. A niech mi ktoś wytłumaczy co to są te kółka z „X” ?

      1. To tak jak krzyżyk Św. Benedykta , proszę wpisać w wyszukiwarce. Podobnie wyglądało kiedyś jak w programie JAKA TO MELODIA było wlaśnie koło na podłodze z krzyżem w środku ten sam symbol Baala ! Tu kilka zdjęć ze sceny JTM i jedno inne znaczące zdjecie z gestem ( http://www.krzysztofkrawczyk.eu/Krzysztof_Krawczyk-nowosci-2012.htm ) Potem zamiast tego coś na kształt SZEŚCIANU czyli nawiązanie do SATURNA z trójkątem w tle na okrasę : http://gwiazdosfera.pl/wp-content/uploads/2015/11/moro.jpg
       Jakby tego było mało to również w innym programie zmieniono scenerię na saturnową : http://player.pl/programy-online/rozmowy-w-toku-odcinki,63/odcinek-2544,ludzie-mysla-ze-jestem-z-kosmosu,S00E2544,58165.html?atpl
       Ciekawe w jakich latach nastapiły te zmiany 🙂
       do tego mały bonusik : http://jastrzabpost.pl/newsy/beata-kozidrak-b3-be-free-nowa-plyta-piosenki-okladki-cena_388245.html
       – nie dość iż mamy sześcian to jeszcze wiele innych przekazów w liczbach i gestach .
       Może ktoś jeszcze coś zauważył( przynajmniej u nas w Polsce ) jakieś nawiązania do tego symbolu i kształtu . Może jakiś artykuł potem ?

 2. Trochę, szkoda że nie ma czatu, ale co tam 🙂 Jak każdego dnia Duch Boży jest naszym Pocieszycielem, my mamy radość w Panu, inni – w świecie. Oby przyszłym roku jak najwięcej ludzkich serc otwarło się na prawdę i przyjęli Jezusa Chrystusa do swojego życia.:)
  Z Bożym błogosławieństwem pozdrawiam was wszystkich kochani 🙂

 3. Dokładnie Piotrze:) wypowiadają o 12 w nocy słowa które nie mają żadnej mocy cały świat tkwi w tych pogańskich zwyczajach to jest przerażające

 4. Ja też świetnie się bawię…przy komputerze 😀 Pozdrawiam wszystkich, którzy „świętują” w podobny sposób 😀

  1. jak balanga to balanga 😀
   świat jest pijany winem Babilonu, ale my jesteśmy radośni duchem…

  2. Także Bożenko pozdrawiam i calutką rodzinę dzieci Boga Wszechmogącego.
   Niech się bawią,my mamy radość od naszego Pana i trudno brać udział w świętach tego świata,bo my do niego nie należymy.
   Niemniej jednak życzę wszystkim Bożego błogosławieństwa i podążania wąską drogą do naszego Zbawiciela.

 5. Szczęśliwego Nowego Roku Podatkowego życzy Urząd Skarbowy 😀

   1. Tfu, w życiu bym tam nie chciała pracować 😛

 6. Na stronie głównej google jest animacja przedstawiająca zegar, na którym jest mniej niż za pięć dwunasta. U góry wiją się serpentyny tworzące 666. Ale najważniejsze to balony w sieci czekające na uwolnienie, a właściwie nie mogące się tego doczekać. Jest wśród nich balon z napisem „H” – symbol wodoru – zapowiedź wybuchu bomby wodorowej wg mnie.

  1. Może nie chodzi o bombę. Może chodzi o Horusa – wszak czekają na swojego mesjasza.

 7. Gitarzystka u Beaty Kozidak ma dyskretne rogi.

 8. Gdzie jest Jack Strong? Na marginesie. Ludzie pragną szczęścia. ale nie w taki sposób jaki Bóg chce…

 9. W zasadzie to moglibyśmy sobie w święto namiotów dłuższy zjazd zrobić 🙂

 10. Ogóle nie oglądam,czytam Was Kochani☺

 11. „Warszawa mówi Hello”…

 12. Biedne zwierzaki, ludzie się bawią nie myśląc o nich. Ja zaraz pewnie będę musiał uspokajać pieska.

  1. Fakt, dzisiaj biegałem i widziałem stado kaczek nad rzeką. Pomyślałem jak będą cierpieć zwierzaki po północy od huków i strzałów

   1. A ja nie strzelam z petard w sylwestra już od ponad 10 lat, gdyż kiedyś po takim strzelaniu po wyjściu już 1 stycznia rano przed dom zobaczyłem ptaszka, sikorkę chyba leżącą na ziemi martwą, i skojarzyłem, że musiała paść od petard. Ale sąsiedzi walą, aż psa musiałem wczoraj zamknąć do garażu, bo choć strachliwy nie jest cały się biedak trząsł.

  2. Ja mam w domu psa i trzy koty☺

   1. Moja kotka siedzi w kanapie i udaje, że jej nie ma. Pies szczeka przy każdym „wybuchu” i zastanawiam się kiedy ochrypnie, a mnie zaczyna boleć głowa od wszechobecnego hałasu 🙁

   2. My mamy 2 koty i choć z natury bojaźliwe, to akurat paradoksalnie nie boją sie huku petard :), ale ogólnie to szkoda zwierząt.

    1. Ja tam nie lubię petard, wolałabym porządnie zorganizowany np.pokaz laserów… poza tym a propos fajerwerków widziałam w necie takiego mema gdzie było zdjęcie fajerwerka i podpisane „Świsdu gwizdu 200 złotych poszło w pi… (cenzura)” 😀

 13. …bo to nie jest normalne! Nawet zwierzęta to wiedzą…

 14. Na przyszły rok kupiłem sobie kalendarz, co mnie zszokowało jako święto jest wpisane Halloween – normalnie Sodoma i Gomora.
  Ludzie świętują choć nawet nie wiedzą co, ale bawią się bo taka tradycja bo tak robią inni a zreszta każdy pretekst jest dobry przecież…..

  1. A mnie to chyba już nic nie zdziwi☺

 15. Czekam tej północy tylko po to by się pomodlić i wejść z modlitwą w nowy rok.

 16. szkoda że nie ma czatu 🙁

  może ktoś jakąś stronę zapoda gdzie za darmo można utworzyć pokój na ileś tam osób?

 17. Nowy rok według szatańskiego, papieskiego kalendarza, zamiast święta trąbek, czyli Biblijnego nowego roku…

  1. Karolu 🙂
   Zgodnie z kalendarzem Boga –
   „Miesiąc ten (abib/nisan) będzie dla was początkiem miesięcy, będzie pierwszym miesiącem roku” Wyj.12,2
   Święto Trąbek jest pierwszym dniem siódmego miesiąca.

   Jak zwykle ludzie poprzestawiali zgodnie ze swoją wolą 🙁

   1. „ludzie poprzestawiali” miałam na myśli, że Żydzi 😀

      1. Święto Trąbek jest pierwszego dnia siódmego miesiąca (zgodnie z nakazem Boga)

       „Święto nowiu w siódmym miesiącu

       23 Następnie Pan powiedział do Mojżesza: 24 «Powiedz Izraelitom: Pierwszego dnia siódmego miesiąca będziecie obchodzić uroczysty szabat, trąbienie w róg i święte zwołanie. 25 Nie będziecie [wtedy] wykonywać żadnej pracy. Złożycie ofiary spalane dla Pana».

       Dzień Przebłagania4

       26 Dalej Pan powiedział do Mojżesza: 27 «Dziesiątego dnia siódmego miesiąca jest Dzień Przebłagania. Będzie to dla was zwołanie święte. Będziecie pościć i będziecie składać Panu ofiary spalane. 28 W tym dniu nie będziecie wykonywać żadnej pracy, bo jest to Dzień Przebłagania, ażeby dokonano przebłagania za wasze winy przed Panem, Bogiem waszym. 29 Każdy człowiek, który nie będzie pościł tego dnia, będzie wyłączony spośród swego ludu5. 30 Każdego człowieka, który będzie pracował tego dnia, wytracę spośród jego ludu. 31 Żadnej pracy nie będziecie wykonywać. Jest to ustawa wieczysta dla wszystkich pokoleń, we wszystkich waszych siedzibach. 32 Będzie to dla was uroczysty szabat. Będziecie pościli. Dziewiątego dnia miesiąca, wieczorem, to jest od wieczora do wieczora, będziecie obchodzić wasz szabat».

       Święto Namiotów czyli „Kuczek”

       33 Po czym Pan powiedział do Mojżesza: 34 «Powiedz Izraelitom: Piętnastego dnia tego siódmego miesiąca jest Święto Namiotów przez siedem dni dla Pana. 35 Pierwszego dnia jest zwołanie święte: nie będziecie wykonywać żadnej pracy. 36 Przez siedem dni będziecie składać ofiary spalane dla Pana. Ósmego dnia będzie dla was zwołanie święte i złożycie ofiarę spalaną dla Pana. To jest uroczyste zgromadzenie. Nie będziecie wykonywać [w tym dniu] żadnej pracy.
       37 To są czasy święte dla Pana, na które będziecie dokonywać świętego zwołania, aby składać ofiarę spalaną dla Pana: ofiarę całopalną, ofiarę pokarmową, ofiarę krwawą i ofiarę płynną, każdego dnia to, co jest na ten dzień przeznaczone, 38 niezależnie od szabatów Pana, niezależnie od waszych darów, niezależnie od wszystkich ślubów waszych i niezależnie od wszystkich dobrowolnych ofiar, które będziecie składać dla Pana. 39 Tak więc piętnastego dnia siódmego miesiąca, kiedy zbierzecie plony ziemi, będziecie obchodzić święto Pana przez siedem dni. Pierwszego dnia jest uroczysty szabat. Ósmego dnia także uroczysty szabat. 40 Weźcie sobie pierwszego dnia owoce pięknych drzew, liście palmowe, gałązki gęstych drzew i wierzb nadrzecznych. Będziecie się weselić przed Panem, Bogiem waszym, przez siedem dni. 41 Będziecie obchodzić to święto dla Pana co roku przez siedem dni. To jest ustawa wieczysta dla waszych pokoleń. W siódmym miesiącu będziecie je obchodzić. 42 Przez siedem dni będziecie mieszkać w szałasach. Wszyscy tubylcy Izraela będą mieszkali w szałasach, 43 aby pokolenia wasze wiedziały, że kazałem Izraelitom mieszkać w szałasach, kiedy wyprowadziłem ich z ziemi egipskiej. Ja jestem Pan, Bóg wasz!» 44 Mojżesz ogłosił Izraelitom o czasach świętych dla Pana.
       «« Kpł 23 »»

       1. Zgodnie z kalendarzem Boga to 1 nisan (dawniej abib) jest początkiem roku. Bóg tego nie zmienił (przynajmniej ja na taką zmianę w Piśmie nie trafiłam).

        1. „Jak to możliwe, aby Nowy Rok świętować w środku roku, a nie na jego początku?

         Pierwszym miesiącem roku religijnego jest Nissan, natomiast miesiąc Tiszri otwiera nowy rok w innej kategorii. Nie jest trudno to zrozumieć, jeżeli uświadomimy sobie, że w życiu codziennym również pojęcie 'nowy rok’ odnosi się do różnych dziedzin życia: np. nowy rok szkolny rozpoczyna się we wrześniu, a nowy rok budżetowy w kwietniu. ”

         http://www.mesjasz.info/świę-biblijne/początek-roku-rosz-ha-szana

        2. Karolu 😀
         Czyli co ? Podzielmy sobie czas na czas określony przez Boga i na czas nasz – ludzki, w innych kategoriach ?
         Nie rozumiem pojęcia „rok religijny” i rok „świecki”. Słuchamy Boga czy ludzi ? A może stajemy w rozkroku – na zasadzie „Panu Bogu świeczkę, a diabłu ogarek”. Jestem zbyt radykalna ? Być może…
         Ludzkość zmierza do samozagłady dlatego, że nie słuchała i nadal nie słucha PANA 🙁 Niewielu chce nosić JEGO brzemię, które „jest lekkie”, a pozwala nakładać sobie na ramiona ciężary, pod którymi upada 🙁

        3. Karolu 😀

         Problem całej ludzkości od czasów Edenu polega na tym, że nie bardzo chce słuchać Boga, ale chce po swojemu…
         Nie chodzi o rozpoczęcie roku szkolnego, czy innego „roku”, który w oczach Boga nie ma żadnego znaczenia. Chodzi o zmianę czasu, który ustanowił Bóg, kiedy powiedział – to jest początek roku, a człowiek powiedział – nie, ustalam początek w innym miesiącu. Czyż nie jest to ignorowanie Stwórcy i odstępstwo od Jego woli i skierowanie się ku woli człowieka ? Dla osoby wierzącej to chyba jednak powinno mieć znaczenie. Dla mnie ma 🙂

 18. To odliczanie czasu według tego upadłego padołu jest wyjątkowo bzdurne.

 19. W każdym razie, ja, wkładam stopery do uszu i idę spać. I jak to mówi Piotr – Bógnanoc – Wam wszystkim.
  A w tym nowym, 2017, roku niech Was wszystkich Pan Bóg prowadzi i strzeże i niech Wam błogosławi.

 20. Czatu nie ma, ale jest forum 😉

 21. Ludzi bardziej obchodzi kupiony przez nich samochód lub np. sztaplarka do przewozu towarów ( bo są one namacalne ) niż zbawienie ich i bliskich im ludzi ( gdyż ono według nich jest mgliste i ni pewne, a czasami nawet nie zrozumiałe, czy wręcz bzdurne… ).

 22. Ja niestety nie miałem tego szczęścia zostać w domu i czytać Biblię albo coś tutaj. Za rok się muszę przełamać, wyznać rodzicom wiarę i powiedzieć że sylwestra spędzam w domu.

 23. Magdalena: „Zgodnie z kalendarzem Boga” czy może masz takowy prawdziwy kalendarz z opisem świąt w jakimś pliku albo obrazku może jakiś link??? z góry dziękuje i pozdrawiam.

  1. gardasil 🙂

   Kalendarz Boga jest w Biblii.
   Ks.Wyjścia 12 „1 Pan powiedział do Mojżesza i Aarona w ziemi egipskiej: 2 «Miesiąc ten będzie dla was początkiem miesięcy, będzie pierwszym miesiącem roku! (wówczas był to m-c abib, nazwa zmieniona na nisan)

   i kiedy mówi o swoich świętych czasach – Ks.Kapłańska 23.
   gdzie Święto Trąbek (przerobione na Rosz Haszana) wg Bożego Słowa jest pierwszym dniem siódmego miesiąca. Żydzi przenieśli początek roku z biblijnego – 1 nisan (pierwszy m-c w roku) na 1 tiszri (siódmy m-c w roku).

   Wszystkie informacje zapisane są w Piśmie 😀

   1. Ach…:D
    W opisie lub obrazku … niestety nie mam 🙁

 24. Ja tam tego czegoś nie obchodziłam, nie lubię fajerwerków i tej takiej presji na zabawę…świętowałam tylko urodziny i imieniny (w jednym) mojego taty tu na ziemi 🙂 ale było skromnie, zjedliśmy po kawałku ciasta, 1 kieliszek wina, bezalkoholowe picie, więc nie było jakichś mega wymysłów… 🙂

  1. Piotr, czyli kamień, nie skała

   Mniej, znaczy więcej 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish