Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Opuście miasta. Nowy Ład Ekonomiczny. NWO.

Jest to trzecia część tej serii.

Mowa jest o 10 królestwach czasów końca.

Tak jak trwająca 1260 lat władza została dana papiestwu, tak teraz będzie dana temu królestwu na mały czas.

W tym filmie właśnie zastosowana jest zasada jak to okresliłem kiedyś w innym wpisie przeniesienia w czasie. Zgodnie z Koheletem, iż nie ma nic nowego pod słońcem. Nie ma nic nowego, to co było, będzie.

Autorzy filmiku twierdzą, ze kiedy wojska otoczą Jerozolimę należy uciekać z miast. Ciężko się z tym nie zgodzić jak i zgodzić. Apokalipsa jest ciężką księgą i bedziemy mieć pewność dopiero wtedy, kiedy wszystko będzie się już dziać. Zobaczymy czy Babilonem jest Watykan, czy Ameryka, czy system religijno-finansowy, choć uważam, że to wszystko się przenika.

USA faktycznie spełniają kryteria z Ap 13

„miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok”

 

Zaktualizowane: 29 grudnia 2016 - 20:25

23 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Przepraszam, że nie na temat, ale muszę się podzielić, bo pzez te bluźnierstwa nie mogłam wczoraj zasnąć:

  https://www.youtube.com/watch?v=AiCGqR1Ut-o

  W skrócie:
  Rok 2017 będzie rokiem szczególnym ze względu na liczne ważne rocznice:
  – 100-lecie objawień w Fatimie; kończy się 9-letnia nowenna przygotowująca triumf niepokalanego serrca Maryi,
  – masoneria obchodzi 300-lecie działalności,
  – 500-lecie powstania protestantyzmu,
  – 70-lecie utworzenia Izraela,
  – 50-lecie odzyskania Jerozolimy,
  – 300-lecie koronacji obrazu jasnogórskiego.
  Ciekawe rzeczy będzą dziać się w układzie gwiazd: słońce będzie oświetlać niewiastę, nad niewiastą będzie 12 gwiazd, a pod jej stopami – księżyc (nawiązanie do Objawienia św. Jana)
  Jowisz, planeta nazwana królewską na cześć Mesjasza (?!?), będzie 42 tygodnie w łonie niewiasty.
  Jezus przygotował zbawienie dla świata w sercu Maryi.
  Święci z Maryją zmiażdżą szatana.
  To Maryja wybrała, kto napisze 4 Ewangelie i prosiła, ze względu na swoją wielką pokorę, żeby więcej pisać o Jezusie, a chwalebne fakty o niej ukryć. Ona ma wielką moc.

  Przed słuchaniem zalecam walerianę 🙂

  1. Chyba cos mocniejszego i glebszego… Minimum 40%. 😉 Teraz na serio. Zeby zostac ksiedzem, trzeba ( chyba, a raczej na pewno ) miec cos nie tak z glowa, szczegolnie jesli sie ma w dzisiejszych czasach taki dostep do prawdy o krk.

   1. Oni są po prostu ślepi i głusi i trzeba się o nich modlić, bo tylko Pan może ich uratować.

   2. Cała prawda o ,,Matce Boskiej” i jej różnych wcieleniach… 😀

    https://m.youtube.com/watch?v=HNZzEnh5Po4

    1. Nie jestem fanką Kiepskich, ale uśmiałam się, dzięki 😀

  2. A gdzie jest napisane, że te oMaria wybrała kto napisze Ewangelie ? Oo. Objawienie w Fatimie. mijescowosci o tej samej nazwie co córka Mahometa 13 dnia miesiąca … Ludzie szatan sie wam w twarz smieje a wy nie widzicie ….

  3. Dlatego właśnie unikam styczności z katolicką teologią.

   A te jubileusze są ciekawe, ostatnio oglądam wykład „Z Krety na Maltę” prof. Veitha i w 3 lub 4 części mówił, że to dla okultystów szczególne..

  4. Piotr, czyli kamień, nie skała

   „Przed słuchaniem zalecam walerianę”, w przypadku tego typu tekstów niestety nawet melisa dawkowana dożylnie nie pomoże 😀

 2. (…)przyjdzie wielu po mnie i będą mówić, że są Chrystusami(…)
  Cały czas zastanawiam się, czy proroctwa nie mogą wypełnić się na kilku płaszczyznach. Wg. historyzmu antychrystem jest właśnie papiestwo, któremu została zadana śmiertelna rana ale ta rana zostanie pewnego dnia wygojona. Czyli teraz mamy pusty okres rządów antychrysta ponieważ papiestwo nie dysponuje taką władzą jaką miało kiedyś. Co cechowało i nadal cechuje papiestwo – uzurpowanie sobie pozycji właściwej samemu Bogu. To samo proroctwo spełnia się teraz m.in. w środowisku charyzmatyków, którzy twierdzą, że posiadają to samo namaszczenie, które miał nasz Pan. I to samo proroctwo może wypełnić się w czasie 10 królestw. Jak wiemy świat już dawno temu został podzielony przez Klub Rzymski na 10 rejonów ekonomicznych i pewnie każdy z tych rejonów będzie miał swojego prezydenta-króla. Ci z kolei na krótką chwilę oddadzą władzę ponownie antychrystowi, którym może być odrestaurowana (zagojona rana) instytucja papiestwa. Tylko tym razem proroctwo to może skrystalizować się w postaci pojedynczej osoby a nie systemu. Ale to tylko takie zwykłe przemyślenia…

  1. chyba nikt nie jest w stanie tego przewidzieć w 100%.

   1. Jeśli antychryst w postaci papiestwa jest dobrze zdefiniowany, to rana została wygojona w 1929 roku, kiedy zostały podpisane traktaty laterańskie – http://civitasvaticana.republika.pl/TRAKTATY.html

    Ówczesne światowe gazety (jakby cytowały Pismo) pisały, że papieska rana została wygojona. Mówił o tym m.in. prof. Veith.

 3. Bóg na dzień wszystkim! Mam pytanie nie na temat. 1 o film ” Bóg nie umarł ” . Warto obejrzeć czy lepiej nie . 2 o muzykę. Chodzi konkretnie o : Casting Crowns i o Roya Fieldsa. Co sądzicie? Pytam bo nie chcę( i nie wiem ) robić sobie nie potrzebnego bałaganu ( znowu ). Mam nadzieję, że nikogo nie urażę moją niewiedzą.

  1. Od siebie mogę polecic film Opowieśc o Zbawicielu . Jest bardzo dobrze odwzorowany, a do tego dubing to sama elita, wszystkie glosy swietnie dobrane i dopasowane do ludzi 😉 Wydaje mi sie ze ten film jest dobry dlatego ze wywolal we mnie niemale poruszenie. moze nawet czesto wieksze niz czytanie PŚ, może dlatego, że łatwiej sie w czuć w klimat 😉

  2. Film ”Bóg nie umarł” zdecydowanie polecam.

   1. Druga część też jest dobra. Polecam obie 😀

 4. Napisze drastyczne slowa. Okolo 70% Polakow ( rozne proporcje w innych narodach ) na tym padole to kompletni idioci. Zadnego u nich nie mozna dostrzec probowania indywidualnego myslenia przelamujacego schematy ( zeby np. zylo sie po prostu troche lzej w naszej wspolnocie). Zachowuja sie jak banda degeneratow, ktorym do szczescia wystarcza w zupelnosci pelna micha oraz pare, od czasu do czasu, najprostszych rozrywek. Czy to sa jeszcze ludzie czy juz malpoludy?

  1. Nie można przejaskrawiać. Dzisiaj na przykład jechałem autobusem i siedziałem obok mężczyzny może ok. 50-60 lat i pomimo tego, że był pijany i pił piwo z butelki, był bardzo miłym człowiekiem, obdarzonym światłym umysłem. Mówił o niebywałych rzeczach, jego spostrzeżenia były tak trafne, że można było bić mu brawa. Wszystko co mówił było prawdą, jak choćby otaczająca rzeczywistość, stan obecnej Polski, jego doświadczenia i wypadki życiowe. Mówił m.in. o tym, jak jadąc pociągiem z Katowic obudził się w Pradze, mimo że nie miał nawet zamiaru przekraczać granicy. Zasnął po tym, jak spotkał kolegę z wojska i razem popili. Nie miał paszportu. Odpowiednie służby czeskie od razu go deportowały. Wieźli go samochodem aż do Kłodzka. (Tutaj słabo słuchałem i dalej mogę się mylić) W Polsce siedział na jakiejś komendzie albo w areszcie. Powiedzieli mu, że będzie tam 3 dni… Siedział miesiąc. (Inna wersja) Był gdzieś w jakimś kraju słowiańskim, być może na wschodzie i tam siedział z jakiegoś powodu miesiąc w areszcie, mimo że miały to być 3 dni (powiedział „tri dni”).

   1. Nie chodzilo mnie o plucie jadem. Moze takie mocne slowa otrzezwia kogos plotacego dyrdymaly o rownosci czy braterstwie miedzy WSZYSTKIMI ludzmi.

 5. Polecam także zapoznać się z artykułem Piotra Gałeckiego „Imperia czasów końca”. Na blogu była już kiedyś mowa o tym opracowaniu, ale dla tych, którzy się jeszcze nie zapoznali z jego treścią przypomnę link:
  https://www.chlebznieba.pl/index.php?id=308

  Natomiast jak miałoby wyglądać życie w miastach w niedalekiej przyszłości jest zaprezentowana wizja w linku poniżej:
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/wedlug_swiatowego_forum,p1129209192

 6. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi . I pozdrawiam cieplutko . Jeśli komuś znajdzie się wolna chwila to proszę o recenzje Casting Crowns . Nie wiem czy dobrze napisze tytuł „Praise You In The Storm ” . Z Bogiem kochani !

 7. yt.”Andrew Henriques – Unia Europejska jest kontrolowana przez papiestwo ” Tam w 12stu minutach jest bardzo dużo wyjaśnione …

  1. Talmud święta księga Faryzeuszy ! Potrzebują ją ukryć jak robaki a jednak wychodzi robactwo i rozprasza się i się gromadzi potajemnie żeby szukać Kamienia

 8. Bardzo fajny film dalsza część filmiku Znak na niebie 2017 . Zachęcam do zapoznania się https://m.youtube.com/watch?v=1iDP1k-ZkgQ
  Miłego dnia ☺️

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish