Kościół podsumował ŚDM. Wydał ponad 200 milionów. Co można za to kupić?

Patrząc na kościół Rzymu nie sposób zauważyć całkowicie odmiennej postawy kapłanów tej szatańskiej instytucji od życia Jezusa.

 

 

“Strona kościelna podsumowała swoje wydatki związane z organizacją Światowych Dni Młodzieży. Kościół wydał na ich przygotowanie 200,6 miliona złotych. Kwota ta może jeszcze nieznaczne wzrosnąć, bo do zapłacenia pozostały ostatnie faktury. O finanse strona kościelna nie musi się jednak martwić, ponieważ po ŚDM na koncie komitetu organizacyjnego ponad 600 tysięcy złotych.”

 

http://krakow.onet.pl/kosciol-podsumowal-sdm-wydal-ponad-200-milionow/nhrr93p

 

 

 

Co można kupić za 200 milionów złotych.

Dla przykładu, propagator słów naczelnego satanisty Crowleya, Owsiak z  hasłem ” Rób to co chcesz”, (nie jak Bóg chce) zebrał rok temu pieniądze  na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów w kwocie 18 milionów. Jest więc to jedna dziesiąta kwoty wydanej na SDM.

 

 

 

 

Budowa jednego kilometra autostrady kosztuje w Polsce średnio 9,6 miliona euro – tak podała właśnie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. To więcej niż w Czechach (8,86 mln euro za km), Niemczech (8,24 mln euro), Słowenii (7,29 mln euro) oraz Danii (5,89 mln euro), ale nieco mniej niż średnia europejska, która wynosi ok. 10 mln euro

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/755251,ile-kosztuje-km-autostrady-w-polsce-drozej-niz-w-niemczech-i-czechach,id,t.html

 

Czyli za 200 milionów zł można wybudować prawie 2,5 km autostrad dzięki którym byłoby o wiele mniej zanieczyszczeń w miastach oraz o wiele mniej wypadków i to po jeszcze po zawyżonej kwocie jak to ma miejsce w Polsce.

 

Zapewne można by tak długo wyliczać, ale prawda jest taka jak widać. To materialistyczny kościół Rzymu potrzebował tak kolosalnych pieniędzy na promocję swej polityki oraz pokaz dominacji i zarazem rzucenie klątwy na Polaków.

 

Szanowni katolicy, jesteście oszukiwani, a papież Franciszek jest antyprzykładem Jezusa, który na ziemi wyrzekł się korony króla.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

  1. Bo najlepiej jest wydać nie swoją kasę na blichtr, kapiące złoto, te wszystkie szmery-bajery…a że za to można byłoby wybudować nowe osiedla mieszkaniowe, tym samym choć trochę zmniejszając problem z ich niedoborem albo na jakiś program dożywiania dzieci w szkołach bądź też, jak zostało tu wspomniane, na budowę dróg czy zakup urządzeń medycznych (mimo że nie przepadam za Owsiakiem, to przykład z kwotą jest dość trafny)…ale co tam, biznes się liczy :/

  2. Zauważyliście jak zachowuje się episkopat w związku z rozróbą w sejmie ?. Oczywiście milczy. Oczywiście czeka na którą szalę przeważy się waga i dopiero wtedy opowie się po zwycięskiej stronie…Jak ta historia lubi powtarzać się…