Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

KOD kontra PIS, czyli walka służb.

Zanim przeczytałem poniższy tekst, doszedłem do podobnego wniosku i dlatego nic o tym nie napisałem:

 

Do wczoraj sądziłem, że ruchawka jest niepoważna. Sądziłem, że dwa tysiące esbeków i resortowych dzieci naprawdę wściekłych odebraniem im emerytur kilkukrotnie wyższych niż mają ich ofiary oraz zrozpaczeni swą bezsilnością liderzy opozycji, którzy postanowili porzucić pozory i jawnie wystąpić ramię w ramię z komuną przeciw demokratycznej władzy.”

http://wpolityce.pl/polityka/319970-to-jest-na-serio-moga-zaczac-sie-prowokacje-antysemickie-moga-zaczac-strzelac-snajperzy

 

Podobnie to oceniałem, ale nie dość, że faktycznie doszły nowe elementy, to ów konflikt się nasila.

Autor tekstu w polityce.pl napisał o kilku ważnych kwestiach:

-zajęcie fotela Marszałka i blokowanie pracy Sejmu, nie były emocjonalną reakcją posłów sfrustrowanych perspektywą trwania w opozycji.

– Najsilniejszą bronią rządu jest dziś prawda. Dociera ona przez TVP. I oto nagle okazuje się, że do większości województw sygnał TVP nie dociera. Awaria „zdarzyła się” akurat wtedy, gdy występowała premier Beata Szydło. Nadająca sygnał TVP „amerykańska” spółka EmiTel roi się od byłych pracowników komunistycznych służb

-Zaufany wysłannik nowego prezydenta USA Rudolf Guliani przybył do Polski i spotkał się z tylko z Jarosławem Kaczyńskim. Może to oznaczać upadek rosyjskich nadziei, że Donald Trump wycofa się z trwałego wsparcia polskiego bezpieczeństwa.

 

Taki jest właśnie skutek braku dekomunizacji w Polsce. Potężne siły postkomunistyczne nie pozwalają na alternatywne rządy.

Masoni i Jezuici rządzą na całym świecie i Polska nie jest wyjątkiem, ale to co tutaj mamy to walka o wpływy kilku frakcji tej samej hydry.

 

W założeniach Klubu Rzymskiego Polska ma być w strefie wpływu Rosji 10 królestw czasów końca:

 

 

Więcej tutaj:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2012/12/dziesiec-rogow-interpretacja-apokalipsy.html

 

Być może się mylę, ale to po wojnie na terenie Polski ogłosi się słynne biblijne Pokój i bezpieczeństwo, a Polska po raz kolejny będzie przehandlowana.

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 19 grudnia 2016 - 12:09

16 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Wszystko możliwe, po tym co widzimy, co się dzieje, jak spełniają się bibiljne słowa o czasach końca na naszych oczach. Boże strzeż swój lud, byśmy wyrtwali do końca.

 2. Nie będzie żadnej wojny. Ja się nie zgadzam! MT 16:22-23

 3. Znamienne 😀 Przesłałam Piotrze link do Twojego bloga naszej siostrze w wierze, którą poznałam niedawno na kursie.

  Rozmawiałyśmy o tym, co się dzieje w polityce naszego kraju. Pomyślałam sobie, że wyślę jej link do Twojej strony bo na pewno coś znajdzie na ten temat, patrzę, a tu na samej górze jest artykuł bezpośrednio związany z tematem naszej rozmowy 😀

   1. Widzę, że chyba tylko ja tak się tym ekscytuję 😉 😀

 4. Byłem wczoraj po 16tej na Krakowskim…, aby wesprzeć rząd, choć oczywiście mam mu za złe, że jest pod takim wpływ KRK jednak jeśli już kogoś mam bronić to z ówczesnych partii w parlamencie lub poza nim (o SLD nawet nie wspomnę) jest to obecna koalicja rządząca -Prawica Razem. Zgadzam się z powyższym, że mamy dziś skutki nieprzeprowadzonej skutecznie dekomunizacji a PO i KOD to spuścizna po dawnej ubecji (oczywiście nie mówię, że wszyscy w PO, zapewne i tam znajdziemy jakieś mało znaczące lecz uczciwe jednostki). A piątkowe fakty o 19 tej gdzie Kolenda Zaleska z balkonu sejmowego relacjonowała, że to już pewnie prawie ostatni raz mogą pokazywać sejm z tej perspektywy było wyrazem totalnego pokazania jak bardzo TVN miesza i kłamie. Trzeba być totalnie ślepym aby uwierzyć, że PIS chciał pozbyć się dziennikarzy z sejmu od 1 stycznia tak jak to oszczerczo teraz głosi opozycja, przekręcając prawdziwą istotę tej kwestii. Mam tylko nadzieję, że naród obiektywnie w większości to oceni i nie da się złapać. Przeprowadzenie głosowania nad budżetem i ustawą dezubekizacją w sali obok także było świetnym zabiegiem i jeśli ktoś tu złamał prawo to posłowie opozycji, którzy zablokowali sejm prowokując tym samym aby marszałek wydał polecenie usunięcia ich siłą co było by wodą na młyn opozycji. Na szczęście PIS nie dał się w to wciągnąć i zrobił swoje, brawo! Nie mówię, że jestem bezwzględnym sympatykiem partii rządzącej po prostu patrzę obiektywnie i widzę co się dzieje.

  1. Jakieś różnice ?

   ” Każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy ludowej, niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie, w interesie klasy robotniczej, w interesie chłopstwa pracującego i inteligencji, w interesie walki o podwyższenie stopy życiowej ludności, w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia, w interesie naszej Ojczyzny”
   ( Józef Cyrankiewicz Poznań 1956)

   „Nie pozwolimy opozycji na warcholstwo… Jeżeli będą próbowali doprowadzić do anarchii, jeżeli będą próbowali destabilizować prace polskiego Sejmu, jeżeli doprowadzą do sytuacji, która będzie sytuacją bezpośredniego zagrożenia ładu i porządku w naszym państwie, to wtedy nie zawahamy się…”
   ( Joachim Brudziński PiS Warszawa 2016) {nie zawahamy się… chciałoby się zapytać – przed czym p.Brudziński ?}

   Do tego Piotr Duda szef „S” mówi: „Nie będziemy się biernie przyglądać. Przygotowujemy się do wyjścia na ulicę i policzenia się” {z opozycją i przeciwnikami rządu PiS}

   🙁 🙁 🙁

   1. Rożnica jest ogromna, władza ludowa wiemy jak postępowała… Natomiast nie można pozwolić na obniżanie kultury parlamentarnej, sama ironiczna wypowiedź posła Szczerby „kochany panie marszałku” była po prostu lekce ważąca. Trochę przypomina mi to sytuację z tkz bezstresowego wychowania dzisiejszej młodzieży gdzie uczeń może wiele a nauczyciel musi bardzo uważać, żeby broń Boże nie urazić ucznia itp. Wiemy jak to się kończy, smarkacze pozwalają sobie na zbyt wiele. Nie przypuszczałem, że opozycja zacznie zachowywać się jak niegdyś Samoobrona lub często jak posłowie ze wschodnich parlamentów. Pan Brudziński to miał właśnie na myśli, że nie może być przyzwolenia na takie standardy i środkami prawnymi należy je rozwiązywać a nie bezprawiem jak czyniła to PRL. Ot i różnica! 🙂 Nie boje się ograniczenia przekazów mediowych z sejmu to pokrętnie chciała wykorzystać opozycja. Oczywiście nie twierdzę, że PIS też nie popełnił błędu, trzeba umieć przewidywać takie sytuacje a temat mediów jest wyjątkowo drażliwy. Jednak społeczeństwo rozliczy ten rząd za całość a nie za jakieś niefortunne incydenty. Natomiast blokowanie sali obrad plenarnych to nie jest incydent to próba obalenia tego rządu, próba drugiej nocnej zmiany próba destabilizacji parlamentu, uważam, że posłowie, którzy się tego dopuścili powinni zostać ukarani.

    1. Moim zdaniem obowiazek szkolny powinien byc zniesiony juz dawno tak jak na przyklad meldunkowy. Wielu ludzi nie nadaje sie po.prostu do uczenia ich czegokolwiek pod przymusem, czego dowodem jest kompletna klapa i pomylka zwana gimnazjum, ktore niczego dobrego nie przynosi, a degeneruje mlodych ludzi. Mowa oczywiscie o tych najpodrzedniejszych rejonowo-zbiorczych placowkach.

    2. Panie Darku 🙂
     Mówi pan od siebie, czy powtarza opinie i przedstawia punkt widzenia innych ludzi ?
     Swoją drogą, proszę mi powiedzieć jakie działania obecnego rządu Pan popiera ? Hasła typu: deubekizacja ( tak, ale z pominięciem tych we własnych szeregach i tych popierających rząd), ustawę o niczym nieograniczonej inwigilacji, wykonywanie poleceń i planów Watykanu, ręczne sterowanie prokuraturą, bezmyślne niszczenie Puszczy Białowieskiej (jedynego pierwotnego lasu w Europie), niszczenie polskiej armii, ograniczenie obrotu ziemią (ze szkodą dla rolnika i ich spadkobierców przy jednoczesnej nieograniczonej sprzedaży ziemi kościołowi za 1% wartości), obsadzanie ludźmi bez odpowiednich kwalifikacji wszelkich możliwych stanowisk, pisanie na nowo historii…ujadanie na sąsiadów… itd.itd.
     I proszę nie mówić, ze poprzednie rządy też tak robiły – robiły źle (dlatego już ich nie ma) ale ten rząd bije je wszystkie na głowę. A miała być dobra zmiana… Stwierdzam to oczywiście ze smutkiem i wielkim zaniepokojeniem, bo to dzieje się w moim kraju – kraju, który kocham i chciałabym, aby panował tu spokój, dostatek i wszelkie dobro. Niestety fakty pokazują zupełnie co innego.
     Acha, żeby nie było…nie stoję po żadnej ze stron.

     1. Pani Magdaleno, choć jeśli mogę zaproponować? Proszę pisać mi po imieniu bez żadnych panów. Ja już napisałem, że odniosłem się do konkretnej sytuacji z ubiegłego piątku i nawet nie mam czasu aby komentować całe poczynania rządu. napisałem także, że wyborcy rozliczą a póki co dajmy im coś zrobić, PO miało 8 lat, PIS-owi minął w zasadzie dopiero rok. Jak większość tu osób jestem osoba wierzącą i mam bardzo nieprzychylne zdanie o KRK wynikające m.in ze studiowania PŚ i na pewno bardzo mi się nie podoba ta zależność od kościoła w partii rządzącej. Patrze jednak na realia i niestety nie ufałem ani Tuskowi, Petru czy Kijowskiemu, jedyne jakieś zaufanie jakie mam obecnie to do Kaczyńskiego pomimo jego licznych wad i do Prezydenta RP, oczywiście nie patrzę ślepo i zawsze mogę zmienić zdanie jeśli okaże się, że zmarnowali szansę dla Polski jaka teraz jest. Wiadomo, że w szeregach PISu jest wielu karierowiczów jak w każdej partii wiadomo, że są błędy ale i tak ufam, że dziś jest to jedyna siła w Polsce, która może nas uniezależnić od wpływów ze wschodu i zachodu aby Polska była Polską. Proszę zwrócić uwagę jaka jest nagonka na rząd i pomyśleć jakie siły za tym stoją czy są to patriotyczni Polacy? Nie mówię o zwykłych ludziach, którzy wspierają KOD wielu z nich to porządni obywatele tylko czy przypadkiem nie dali się zmanipulować… Mam 44 lata i śledzę Kaczyńskich od wielu lat od czasów Olszewskiego w zasadzie od 89 roku i wiem, że nie jest to żaden sprzedawczyk. Nie do wyczerpania jest to temat, proszę patrzeć całościowo a nie na ewentualne potknięcia, każdy z nas nie jest bez winy. Na pewno rząd nie chce zniszczyć Puszczy Białowieskiej ani oszukać rolników czy obywateli ogólnie, okaże się to wszystko na zakończenie ich kadencji i wtedy ich rozliczajmy ale jeśli opozycja będzie uniemożliwiać pracę to różnie może się to skończyć. Pozdrawiam i przepraszam, że szybko nie odpiszę ale mam dużo pracy.

 5. Zastanawia mnie to dlaczego ten rząd jest tak zajadle atakowany.
  Czym więcej atakują go przefarbowani komuniści liberałowie, tym bardziej widzę, że jest bardzo ale to bardzo niewygodny.
  Jestem z Gdańska i znam dobrze czerwone gęby które teraz stoją w obronie demokracji.
  Jestem bezsilna, jak to ludziom wytłumaczyć.
  Ludzie którzy nie znają historii wierzą TVN-owi. To tak jakby niemiec mówił co jest dla polaka dobre.
  Ludzie są opętani.

 6. Czerwonych broniacych koryt jest stosunkowo malo. Najgorsze jest to, iz w ich obronie staja ci, ktorym wmowiono, ze cos z tego beda miec.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish