Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kayne West i jego tajemnicze wystąpienie

 

Moim zdaniem Kayne wWest był świadom swoich słów, ponieważ powiedział, że wystawia na próbę swój wysoki status społeczny, swoje życie.
Dodatkowo ta manipulacja z opinią psychiatry, który go nie zbadał, ale tylko wysłuchał komunikatu Kayna. Dodajmy do  tego jeden komentarz nastolatka mówiącego o zaprzestaniu oglądania tego wykonawcy a widzimy oczywistą manipulację mediów.

________________

Uaktualnienie.

Dzięki Magdalenie już znamy intencje Westa.

 

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/kanye-west-wyszedl-ze-szpitala-wpadl-do-trumpa,699635.html

 

Kayne West trafił od razu po wyjściu ze szpitala do Trumpa, a więc wygląda to tak jak i cupak napisał na przygotowanie gruntu pod przyszłe wydarzenia systemowców szatana obalających system szatana…..

 

 

 

Updated: 14 grudnia 2016 — 11:06

28 komentarzy

Add a Comment
 1. Właśnie wczoraj myślałem o jego przypadku w kontekście strasznej walki jaka musi sie dziać we wnętrzu tego człowieka. Współczuje mu tak po ludzku, ale i cieszę , że takie przypadki mają miejsce. A co do mediów to manipulacja jest przeogromna. W takich przypadkach w skrócie delikwent nadaje się do psychiatryka i to cała ich analiza zdarzenia. Ciekawa jest historia Dmx swoją drogą. Trzeba sie modlić za ludzi ze sceny o nawrócenie bo …tak :), a po 2 bo mają wpływ na młodych!

 2. Ja bym tutaj był ostrożny w ocenianiu ludzi z najwyższej półki piramidy społeczeństwa sam powiedział że był pod wpływem jakiegoś ducha. Nachodzi duch antychrysta, którego głównym motywem jest fałszywa prawda, miłość i pokój i będzie bardzo w tym przekonujący. West powiedział na koniec że “To nowy świat” zapomniał dodać jeszcze tylko słowa “porządek”.
  Dla mnie to wygląda jak zasiewanie gruntu pod to co nadchodzi.

  1. Tak racja brałem i to pod uwagę, ale chyba dla większości opinii publicznej po tym wydarzeniu kayne będzie chorym psychicznie człowiekiem.
   Druga sprawa: jeśli on podważa wiarygodność fejsbuka i google, które odegrają kluczową role w czasach końca, to pytanie kto jest wiarygodny?
   Jednak tak jak pisałem o Trumpie, fakt będzie fałszywa miłość, z fałszywą wiarą w Boga i na czele będą stać protestanci amerykańscy. Tutaj zgoda.

   1. A ja dałam tak ciała w ocenie Westa,że szok,aż mi wstyd.Bo wystawiłam fałszywe świadectwo.
    Obejrzałam niedokładnie ten filmik z przeświadczeniem,że to kolejny wygłup Westa.Podobnie jak Cupak usłyszałam “nowy świat” i nie oceniłam tego obiektywnie,wyłączyłam się na to co mówił dalej.
    Zamiast skupić się na tym co mówi oceniłam go,przez pryzmat tego co robił w przeszłości.

    1. szablonowośc czasem przeszkadza, ale w tym przypadku po linku Magdaleny miałaś rację…
     Tak jak w mojej sprawie miałaś rację a później zalowałaś. Pamiętasz Lenka..o czym pisze…

     Po Kaynie widzę jak bardzo trzeba byc ostroznym w tych narodzeniach na nowo gwiazd, szokujących wypowiedziach i etc…

     1. Oczywiście,ze pamiętam…
      Pan ma dla nas dużo lepsze prezenty,rozwiązania,wystarczy mu się poddać.Sam wiesz i doświadczasz

      Zły mnie chce złamać i atakuje,ale Pan jest silniejszy.
      Proszę o modlitwę za mojego siostrzeńca Szczepanka,żeby Pan Jezus pociągnął go do siebie i uleczył go.

  2. Jim Carry w 2014 żartach też powiedział że złe elity sterują światem i chcą niewoli ludzkości. Dla ludzi, którzy cały czas śpią jest to coś nowego, są powolne uświadamiani że nadchodzi wielka zmiana, wielkie oświecenie z niewoli umysłów tylko że już tajemnicą jest że odbędzie się to rękoma tych samych, którzy ich wcześniej zniewolili doprowadzając świat do ruiny, na której będzie zbudowany Nowy Świat.

  1. ha dzięki za link. Teraz to już wiadomo po której stronie stoi. Oni chcą pozować na obalających system

   1. Pan Zachód już za daleko zapewne poszedł na współpracę z szatanem, żeby to było spontaniczne…

   2. Ja nie twierdzę, że wszystko co mówił jest prawdziwe, ale sporo. W ogóle go nie oceniam. Mi sie wydaje prawdopodobne, że zaczyna sie budzić i targa nim, bo jest obiektem, w którym następuje walka. Tyle i aż tyle. Równie prawdopodobne jednak jest, że mniej lub bardziej świadomie sieje na gruncie ostatecznego zwiedzenia i fałszywego pokoju…

 3. To samo. Tylko, że w Polsce i troche przeklenstw za co przepraszam.

  1. Tzn to samo, bo rap i prawda w oczy. Ostry ma bardziej w glowie poukladane od Westa.

   1. O, dzięki, że mi o tym przypomniałeś! 😀 Lubię OSTRego, ma bardzo ciekawe teksty 🙂 i ogólnie jeśli chodzi o te bity, produkcję itp., to też wypada naprawdę dobrze 🙂
    PS. (do osób z Łodzi)- on jest z Łodzi 🙂

   2. A co takiego mądrego powiedział? Między bluzgami i bluzgami oraz seriami bluzgów wspomniał coś o Bogu, w którego wierzy z całego serca?

 4. Kanye ogłosił się już kiedys współczesnym Jezusem :/ Cały czas oscyluje wokół tej tematyki. Jak widać chrześcijanie słuchają go:
  http://www.12kamieni.pl/2015/03/02/kanye-west-czlowiek-instytucja/
  Mieni się Kanye chrześcijaninem..
  “Jestem okrętem Boga. W życiu najbardziej boli mnie to, że nigdy nie będę miał okazji zobaczyć własnego występu na żywo. ”
  “Kiedy przychodzi ktoś i mówi coś w stylu “jestem Bogiem”, każdy pyta “za kogo on się uważa?”. Właśnie powiedziałem, za kogo ja się uważam. Za Boga. Właśnie powiedziałem. ”
  “Gdybym miał powiedzieć, że nie jestem geniuszem, musiałbym skłamać tobie i samemu sobie. ”
  “Biblia miała 20, 30, 40, 50 postaci. Nie wydaje ci się, że ja byłbym jedną z postaci Biblii, gdyby powstała w naszych czasach? ”
  “Jestem zbyt zajęty pisaniem historii, żeby jeszcze ją czytać. ”
  No i ta płyta https://pl.wikipedia.org/wiki/Yeezus

  On tu odegra jakąś rolę.

  1. Okazuje się, że West przyleciał na wschodnie wybrzeże w konkretnym celu. Nawet w szpitalu nie przestał marzyć o władzy i wielkiej polityce. Dziś pojawił się w… Trump Tower i poprosił o spotkanie z prezydentem-elektem.

   Tak, przyszedłem tu spotkać się z prezydentem – oświadczył West.

   Donald Trump… zgodził się i zaproponował 15-minutową rozmowę. Kanyemu towarzyszyła jego świta wraz z kamerzystami. Była z nim Eli Linnetz, dyrektor kreatywna, która wyprodukowała wideoklipy Fade i Famous, a pilnował go kochanek Kris Jenner, Corey Gamble.

   Spotkanie podobno miało charakter nieformalnej, luźnej rozmowy.

   Jesteśmy tylko kolegami, po prostu kolegami, a on jest dobrym człowiekiem – powiedział Trump reporterom. Przyjaźnimy się od dawna. Rozmawialiśmy o życiu.

   West nie chciał rozmawiać z mediami, powiedział tylko, że chce sobie zrobić zdjęcie z Trumpem. Na pożegnanie… objęli się.

   Dbaj o siebie i do zobaczenia niebawem – powiedział Trump.

   Nie wiadomo, o czym polityk i celebryta rozmawiali bez obecności kamer.”

 5. Przedstawienie Jezusa Chrystusa w wydaniu katolickim nie dość, iż jest bluźniercze to ponad to uwłacza, ba, ubliża umysłowości rozsądnego człowieka.

  1. Mam wersecik na to:

   “Ciężki jest kamień i sporo waży piasek,
   lecz rozdrażnienie z powodu głupca
   jest cięższe od obu” Przyp. 27:3

 6. Ja na ten przypadek spojrzałbym z nieco innej strony ryzykując stwierdzenie iż West jest “produktem” programu MKultra. Owocem tego szatańskiego programu jest wiekszość jeśli nie wszystkie gwiazdeczki ze stajni Disneya i inni celebryci z Holiłudu. Pierwsza z brzegu Miley Cyrus grzeczna dziewczynka w roli Hanny Montana a teraz wyuzdana i ociekająca seksem demoniczna postać. Trenerzy lub treserzy biorący udział w tym programie potrafili dosłownie rozbijać ludzką osobowość na fragmenty tworząc postać w postaci lub dowolną ich liczbę. Może własnie u Westa odpalono osobowość “zwalczam nwo” itp.

 7. Scenariusz ten sam, co zwykle. Gwiazdor mówi kilkanascie słów za dużo, załamanie nerwowe, szybka i tajemnicza hospitalizacja, potem pojawia się jak nowonarodzony w takich ubraniach.. http://e5.pudelek.pl/95b23b8859f7f9d2866e3de8f7cdef740fb462ae.jpg

  1. Don’t shun the world… – nie odsuwaj się od świata na jego bluzie. Mogłoby to być mottem okultystycznym po Crowley’owskim “Do what thou wilt”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: