Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Krew Boga

Tekst ku zastanowieniu.

 

Wszystko wydaje się takie samo
A jednak inne jest wszystko
Ja dalej widzę krew Boga
Za wasz czyn spotka was kara sroga

Ja jednak widzę krew Boga
Ja ciągle widzę krew Boga
Ja dalej widzę krew Boga
Ja ciągle widzę krew Boga

Obejrzyjcie swe dłonie i twarze
Są czerwone od Boga krwi
Zastanówcie się, co zrobiliście
Czy naprawdę Go zabiliście

Ja jednak widzę krew Boga
Ja ciągle widzę krew Boga
Ja dalej widzę krew Boga
Ja ciągle widzę krew Boga

Updated: 5 grudnia 2016 — 14:37

26 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeśli lubicie gospel to polecam:

  https://youtu.be/8UM0uvO8uA0

  ok. zespół i ładny głos.

  1. Ktoś już to chyba kiedyś tu zamieszczał…ale jeszcze raz napiszę: podoba mi się 🙂

  2. Nie chce nic mówić, ale ten zespół był swego czasu sponsorowany przez Światowe Dni Młodzieży, chyba nawet to Oni nagrali oficjalny hymn tejże imprezy.

   Nie będę nikogo osądzał od słuchanej muzyki, ale stwierdziłem, że powinienem zamieścić tę informację, bo ja osobiście takiej muzyki nie słucham i nie zamierzam (W sensie katolickiej)

 2. Kazimierz Staszewski ( przywodca zespolu Kult ) w tamtym czasie dosc intensywnie studiowal Biblie, czego owocem sa takie piosenki ( czy raczej manifesty ) takie jak ten.

 3. W Polsce wszystkie jest takie nijakie, marne i slabe, dlatego, iz Polska jest krajem katolickim, a nie chrzescijanskim.

 4. W wykładzie tym również będzie mowa o krwi

 5. Kazik Staszewski przez pewien czas studiował Biblię ze świadkami jehowy. Miało to bardzo duży wpływ na twórczość Kultu pod koniec lat 80-tych, co pokazali nie tylko w tym kawałku. Polecam jego piosenki o antyreligijnym przesłaniu nagrane z KNŻ (KAZIK NA ŻYWO) “Tańce wojenne” i “Mądrość tego świata”.

  1. O, Detmold akurat też właśnie o tym napisał 😉

   1. Piotrek, nie opublikowałeś mojego wcześniejszego komentarza. Wyszło, że niewiadomo o czym piszę 😉 Poza tym i tak dużej części moich komentarzy nie wstawiasz, więc się przyzwyczaiłam 🙂 Nie wiem, ale może uważasz, że moje wypowiedzi nie pasują do charakteru tego bloga? Na pewno celowo nikogo tutaj nie chcę urazić swoimi wypowiedziami.

 6. Najtrudniej sie ewangelizuje ludzi swiecie przekonanych, iz wobec wszystkich i wszystkiego sa w porzadku tzw. letniakow. Trudno z nimi znalezc wspolna dla obu stron plaszczyzne porozumienia.

  1. Nom,osobiście mi tych którzy wierzą w maryjne objawienia i co byli na spotkaniach charyzmatycznych i czuli tę “moc”

 7. Kazik wydal plyte w 86r. Posluchaj to di Ciebie
  Sa tam piosenki np.
  Babilon wielki
  Krolestwo wielkiego babilonu
  Post
  narodzeni na nowo.

  Posluchajcie,
  Polecam z calego serca
  Jest jeszcze psalm 152 kultu
  To jest muzyka!
  A nie (przepradzam Piotrze) jakies tam de mono

 8. Jak na komercyjny rock to bardzo niekomercyjna nuta.

 9. Kazik ma problem z wiarą. Nie wierzy a szkoda.

  1. Heja banana. Kazimierz to nie ateista/niewierzacy, a agnostyk/ nie da sie jednoznacznie stwierdzic czy Bog istnieje-watpiacy.

   1. Najgorszy typ ludzki to nihilista/libertyn ( ten co w nic nie wierzy/mysli, iz wolno mu wszystko ). Bydle niegodne miana czlowieka.

   2. Dokładnie tak miałem napisać heja banana 🙂 Czasem Prosze Boga aby Kazik sie zdecydował na te sluszna droge. Szkoda tego wybitnego polskiego artysty, przez ktorego nie jeden czlowiek uwierzył w Boga prawdziwego.

    1. Kazik jest świetnym artystą, ma ciekawe utwory, nie tylko jak ten zamieszczony, ale i jak mój ulubiony- Gdy nie ma dzieci 😀 😀 (ale lubię też Koledzy-Malcziki, choć wiem że to polski cover jakiegoś zespołu bodaj z dawnej Jugosławii-tu akurat serbskiego zespołu…)
     Jak znowu będzie grał w mym mieście wojewódzkim, to musowo już trzeba będzie się wybrać (nawet jeśli będzie grał na Juwenaliach 😀 ), bo jak poprzednio był parokrotnie to nie mogłam być :/

 10. Kazik byl bardzo odwazny ( jakby nie bylo ) spiewajac o babilonie rzymskim w czasie jego najwiekszej popularnosci spowodowanej poprzez piastowanie stolca papieskiego przez Wojtyle vel Kaztza.

 11. Np. Jakub Wojewodzki to nihilistyczny libertyn. I tyle w temacie.

 12. U ludzi niewierzacych/watpiacych ( normalnych duchowo rzecz jasna ) niechec do Boga czesto spowodowana jest przez przykre wydarzenia zyciowe badz kontakt z roznymi nieciekawymi babilonczykami.

 13. Prawdziwych ludzi ( tych ktorych Bog wybral do pracy ewangelizacyjnej ) to sie albo kocha albo nienawidzi. Nie da sie byc wobec nich obojetny.

  1. Na marginesie. Gdzie jest Jack Strong?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: