Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Uwaga na nowe opłaty mbanku!

“Od lutego przyszłego roku mBank wprowadzi zmiany w opłatach dotyczących wypłat kartą z bankomatów. Za darmo wciąż będą wypłaty gotówki w bankomatach mBanku, sieci Euronet, Planet Cash oraz Banku Zachodniego WBK, ale tylko od kwoty 100 zł wzwyż. Jeśli klient zdecyduje się wypłacić niższą sumę, zapłaci 1,30 zł prowizji. Także jeśli skorzysta z bankomatu własnego banku”

 

http://www.bankier.pl/wiadomosc/mBank-wprowadza-oplaty-za-korzystanie-z-wlasnych-bankomatow-7487131.html?utm_source=facebook.com&utm

 

Życie w Polsce to dżungla, a to wszystko przez odrzucenie Boga i oddanie sie Królowej Niebios, czyli łamanie 2 przykazania. Jednak my musimy umieć się w tym znaleźć.

Podaję tę informację nie tylko dla mało zarabiających, ale dla wszystkich, aby choćby z przekory nie dać im zarobić na ich wirtualnych pieniądzach.

Notabene, opłaty bankowe w Polsce są jedne z najwyższych w Europie. Głupota Polaków niestety kosztuje wszystkich.

Updated: 30 listopada 2016 — 09:10

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Ogólnie pieniądz ma w sobie złą demoniczną moc…

  1. Chcesz mieć powodzenie w finansach w przyszłym roku?
   O północy w Sylwestrową noc usiądź gołym tyłkiem na banknocie 100 złotowym… 🙂
   Serio!

   1. Ciekawe 😀 😀 ale cóż da powodzenie w finansach, jak człowiek zacznie pragnąć coraz więcej i więcej… 🙁

 2. Z tego wynika, iz trzeba umiec zrobic samemu duzo przydatnych rzeczy i malo wymagac materialnie, a wtedy jestesmy w miare niezalezni i prawdziwie szczesliwi.

 3. Zasobnosc to nie posiadanie/ kupowanie mnostwa zbednych pierdol, a moznosc w kazdej chwili zaspokojenia swoich podstawowych potrzeb duchowo-materialnych.

 4. Ludzie zdemonizowani totalistycznym postrzeganiem zasady “Kazdy kowalem wlasnego losu” nie dostrzegaja potrzeb innych ( normalnych duchowo ), pokrzywdzonych przez koleje zycia, ludzi.

  1. Nie mozna byc skrajnym egoista. To juz podpada pod jakies zaburzenie osobowosci. O to mnie chodzilo.

 5. W Norwegii za każdą tranzakcję płatniczą kartą płaci się 2-ie korony około 1zł . W Polsce jest jeszcze tak że to sprzedawcy ponoszą te koszty .

 6. Chyba właśnie znalazłam motywację, żeby w końcu zrezygnować z usług tego banku, bo mam wrażenie, że ostatnio naprawdę jakoś żerują na ludziach i ciągle zmieniają te opłaty.

  1. wystarczy wyplacac 100zl i nie bedzie prowizji. Predzej czy później dojdzie do ujdenolicenia oplat we wszystkich bankach albo będzie jeden bank

 7. Uzaleznienie od kupowania zbednych w zbyt duzych ilosciach rzeczy typu ubrania, bajery elektroniczne, buty jest paskudnym nalogiem, ktory nas odczlowiecza.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: