Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Metallica i nowa płyta Hardwired…To Self-Destruct

Metallica jest takim typem zespołu o satanistycznej energii, w której nie trzeba się tego doszukiwać z uwagi na jawną emanację. Nie tak jak w przypadku zespołów środka, czy omawianej dziś bajki „Piękna i bestia”.

Fenomen Metallici to nie tylko atrakcyjne rify gitarowe, ballady, ale i przede wszystkim zagrabienie „elektoratu” zagubionych ludzi z problemami, których nie chcą powierzyć Bogu.

W latach 80ych słuchałem Metallici namiętnie mając problemy sam z sobą. Uważałem się przy tym podświadomie za kogoś bardziej elitarnego, niż osoby słuchające popu czy Depeche Mode, choć słuchałem wszystkiego poza blusem.

Utwory tej kapeli to połączenie metalu, rytmów pogo i ballad. To wszystko rodzi melancholię, rezygnację, bunt, pesymizm.

Pan Jezus przyszedł z innym przesłaniem:

 

„Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości.”

 

Zawsze przy tego typu sytuacjach podkreślam, że bez względu na to co robisz jesteś podłączony do jednej z dwóch energii, do jednego z dwóch panów. Albo jesteś przy Bogu albo przy szatanie i wcale nie musisz przy tym słuchać Metallici ażebyś był w niewoli szatana.

Osoby niezdecydowane muszą wybrać swą drogę. Drogę lidera wspominanej kapeli Jamesa Hatfileda:

 

james-hetfield

 

czy drogę Boga, który przyszedł życie za owce swoje oddać.

Biblia podaje owoce wiary w Boga jedynego:

 

„Owocem zaś Ducha są: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność i wstrzemięźliwość.””

 

 

Ty sam wybierz jakie chcesz owoce wydawać.

Owoce diabła jak z najnowszej płyty Metallici pt „Samozniszczenie”, którego tekst brzmi tak:

 

„W imię desperacji
W imię nędznego bólu
W imię wszelkiego stworzenia
Idziemy w szaleństwo

Mamy przej…ne
Cholerny koniec szczęścia
Sprzężeni z samozniszczeniem

W drodze do paranoi
Na skrzywionym pograniczu
W ślad za wielkim niszczycielem
Fatalny plan

Mamy przej…ne
Cholerny koniec szczęścia
Sprzężeni z samozniszczeniem

Dawno temu ziemia płonie, dawno temu płomień
Dawno temu strach powraca, wszystko nadaremno
Czy ty czujesz, że nadzieja gaśnie; czy ty to pojmujesz?
Czy ty czujesz, że to w wreszcie kończy się?

Mamy przejebane
Cholerny koniec szczęścia
Sprzężeni z samozniszczeniem

Sprzężeni z samozniszczeniem
Samozniszczenie
Samozniszczenie”

 

Szatan chce wciągnąć w swój los, postaci przegranej jak największą liczbę osób. Nie bądź nią i Ty.

Metallica dostała sukces od szatana by Cię do tego wciągnąć. Oni wiedzą jak skończą. Sami siebie nazywają czterema jeźdźcami (apokalips)

My Apocalypse _ Metallica

„Tyrani sprowadzili na mnie Apokalipsę
Demony sprowadziły na mnie Apokalipsę
Niebo sprowadziło na mnie Apokalipsę
Będziecie na zawsze cierpieć moją Apokalipsę”

W innym utworze śpiewają:

 

„Jeźdźcy się zbliżają
Jadą na skórzanych siodłach
Przyszli by odebrać ci życie
W samym środku nocy
Z czterema jeźdźcami jedź,
Lub wybierz swój los i zgiń

Umierasz od dnia swoich urodzin
Wiesz, że to wszystko zostało zaplanowane
Nadjeżdża kwartet wyzwolenia
Jeden grzesznik, drugi grzesznik
Nie musisz się teraz spowiadać
Bo oto nadeszła chwila aby walczyć o życie”

http://www.tekstowo.pl/piosenka,metallica,the_four_horsemen.html

 

Oni znają biblię:

 

Apokalipsa 20

(1) Potem ujrzałem anioła zstępującego z nieba, który miał klucz od Przepaści i wielki łańcuch w ręce. (2) Pochwycił on Smoka, tego węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat. (3) Strącił go do Przepaści i zamknął, i pieczęć nad nim umieścił, tak że już nie będzie zwodził narodów aż tysiąc lat się dopełni. A potem ma być na krótki czas uwolniony. (4) Potem ujrzałem trony, a na nich zasiedli (sędziowie), i dano im władzę sądzenia. Ujrzałem też dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie wzięli znamienia na czoło ani na rękę. Ożyli oni i tysiąc lat królowali z Chrystusem. (5) A nie ożyli inni zmarli, aż się tysiąc lat skończyło. To jest pierwsze zmartwychwstanie. (6) Szczęśliwy i święty, kto ma udział w pierwszym zmartwychwstaniu! Śmierć druga nie ma władzy nad nimi, lecz będą kapłanami Boga i Chrystusa: tysiąc lat z Nim będą królowali. (7) A gdy się skończył tysiąc lat, szatan zostanie zwolniony z więzienia. (8) I wyjdzie, by omamić narody z czterech narożników ziemi, Goga i Magoga, aby ich zgromadzić na bój. A liczba ich jak piasek morski. (9) I rozlali się jak ziemia szeroka i otoczyli obóz świętych i miasto umiłowane. A od Boga z nieba zstąpił ogień i pochłonął ich. (10) Diabła zaś, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam, gdzie i Bestia, i Fałszywy Prorok. A będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków. (11) Potem ujrzałem wielki biały tron i na nim Zasiadającego. Sprzed Jego oblicza uciekła ziemia i niebo, i zniknęły bez śladu.

 

Koniec będzie taki:

I ujrzałem umarłych – wielkich i małych – stojących przed tronem. I otwarto księgi. Inną też księgę otwarto, która jest księgą życia. Zatem osądzono umarłych według tego, co w księgach zapisano – według ich czynów. (13) Morze wydało umarłych, co w nim byli, i Śmierć, i Otchłań wydały umarłych, co w nich byli, i osądzono każdego według jego czynów. (14) A Śmierć i Otchłań wrzucono do jeziora ognia. To jest śmierć druga – jezioro ognia. (15)

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 18 listopada 2016 - 15:14

33 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Z tego co wiem James się nawrócił…do Chrystusa, w necie można znaleźć o tym informacje.

  1. Trudno w to uwierzyć, ta piosenka mówi sama za siebie xD

   Jednak z ciekawości sprawdziłam w google i nie wiem do jakiego Chrystusa on się nawrócił. Wnioskując z fragmentów tego wywiadu na pewno nie do naszego Jezusa 🙂

   I też mam takie przemyślenie, że demony też wierzą i drżą.

   http://www.overkill.pl/James-o-wierze-w-Chrystusa-w-kosciele-w-Arizonie,2857.html

 2. Tak to skomentuje. Wiekszosc, zdecydowana wiekszosc, slucha muzyki dla pustej rozrywki, relaksu, odprezenia. Tym maci sie w glowach roznego rodzaju popem rodzimym i zagranicznym, dyskotekowymi rytmami itp. Sa tez jednakze ludzie ktorzy oczekuja czegos wiecej tzn. doznan duchowych zarezerwowanych dla wiary Boga. Tych wlasnie zwodzi „uduchowiony” ( diabolicznym przeslaniem ) w/w zespol i pokrewne.

 3. Najbardziej zwodzicielska-destrukcyjna nute serwuje sie niczego nie swiadomym dzieciom i mlodziezy typu roznych sezonowych gwiazdek i gwiazdeczek.

 4. Prawie nigdy nie wracam uwagi na tekst, dla mnie liczy się muzyka. Jak tekst mi się nie podoba to go olewam. W zasadzie to i tak słucham obecnie innej muzyki, mianowicie Jazzu takiego bez wokalu. Lubi ktoś z was Jazz?

  1. To wedle mojego pojmowania źle robisz, bo właśnie po tekście mamy poznawać owoce, sam styl/gatunek muzyczny nie ma znaczenia (mam na myśli muzykę świecką):

   „Zarówno przeznaczenie muzyki czy też jej styl nie określa tego, czy chrześcijanin powinien słuchać muzyki świeckiej czy nie, lecz jej treść powinna mieć na to wpływ” – oto teza, z którą się zgadzam, a tu cały artykuł:

   https://gotquestions.org/Polski/Muzyka-swiecka.html

   A odpowiadając na twoje pytanie przypuszczam, że mogę być tu jedynym amatorem bardzo szeroko pojmowanego jazzu. Ale niezupełnie takiego, o jakim piszesz, bo mnie ciągnie do acid jazzu, smooth jazzu i funku – w różnych proporcjach. A w stylach tych jest jazzowe instrumentarium ale i wokal i rap i elementy muzyki elektronicznej.

   Świetnym wydawnictwem w gatunku acid jazz/funk jest prawie 20-letni album nieistniejącego już, brytyjskiego zespołu chrześcijańskiego The Funky Beehive pt. „Brand New Day” – wyśmienite teksty i melodie, bardzo polecam:

   https://youtu.be/OLWcRnczt5U

   …choć to muzyka specyficzna i dość niszowa i bardziej zapożyczająca elementy jazzowe niż stricte jazzowa. Pewnie badziew dla wielu, ale co tam, wrzucę 😉

   1. To ja dziękuję za polecenie muzyki 🙂
    Jedyny utwór, który kojarzyłam od Metallici (niby ortografia polska to moja mocna strona, ale tu mam zagwozdkę z prawidłową odmianą i zapisem…), to „Nothing else matters” z ciekawymi riffami gitarowymi (no, może jeszcze kilka innych typu Enter sandman , ale to w wykonaniach paru innych osób, a oryginałów nie słuchałam…), ale nigdy mnie jakoś do nich i im podobnych nie ciągnęło… i bardzo dobrze 🙂
    Jeszcze jedno- adminie, dziękuję za ostrzeżenie w artykule przed ich płytą! 🙂

    1. Mi dziękujesz? Ojej, miło 🙂 Myślałem, że nie będzie odzewu, a jeśli już, to negatywny, bo wrzucam świecką muzykę 😉

  2. Nie tylko tekst nosi ze sobą spustoszenie. Poczytaj sobie trochę o zaklinaniu płyty matki w studio satanistycznym, tak aby jej kopie w wydaniu kilku milionów ruszyły na świat do każdego domu. Muzyka nie opęta, ale otwiera kanały i uwolnić się nie jest już łatwo. Bo otwarte drzwi czy okno dla demonów jest tak oczywistym zaproszeniem jak otwarte okno w mieście złodziei… Nie dajcie się omamiać takimi rodzajami muzyki, bo wejść w gów… jest łatwo, ale umyć buta to już nie łatwa robota..

 5. Kultura oparta na masowym czytaniu dluszych tekstow wszelakich umiera ( mowiac szczerze istniala tylko w PRL i to wylacznie z kaprysu i fanaberii czerwonego, by po upadku panstwowego mecenatu zaniknac ). Zastepuje ja wyrywkowa i nie spojna „pornografia duchowa” tzn. nastepuje zatracenie JAKIEKOKOLWIEK celu i sensu poznania umyslowego oprocz pustej i bezrefleksyjnej rozrywki ( przerozne portale i witryny ze smieciami miast pozytecznymi i jednoczesnie atrakcyjnymi informacjami ).

  1. Mala dygresja. Czerwony byl wiezniem wlasnych szumnie deklarowanych zalozen poprawy stanu socjalno-bytowego spoleczenstwa ( po prostu nie mogl za bardzo stawiac wysokich wymagan, bo lud stawal okoniem ). Dlatego narodowy socjalizm/wzgledny kapitalizm panstwowy nie wypalil. Z reszta to co diabel i jego swita wymysla to wylacznie skarykaturowane dziela Boga.

   1. Konczac. Ta cala transformacja ustrojowa polegala na tym, by zdecydowanej wiekszosci zacisnac pasa, aby mowiac wulgarnie uprzywilejowana mniejszosc rozpasac przy korycie.

 6. Z płyty Garage Inc jest utwór The Prince. O to treść.

  Now I see his face, I see his smile
  Such a lonely place, no golden mile
  Eyes tell of morbid tales, of his black heart
  His deeds through ages past, tell of his part

  See his face, see his smile
  Time to die
  Yo-ooh, waoh, no

  Angel from below, change my dreams
  I want for glory’s hour, for wealth’s esteem
  I wish to sell my soul, to be reborn
  I wish for earthly riches, don’t want no crown of thorns

  See his face, see his smile
  Time to die
  Woah, oh, no

  I was born a fool, don’t want to stay that way
  Devil take my soul, with diamonds you repay
  I don’t care for heaven, so don’t you look for me to cry
  And I will burn in hell, from the day I die

  See his face, see his smile
  Time to die
  Woah, oh, no

  https://www.youtube.com/watch?v=FonD_BSzB5s

  Wybrali sławę i diamenty, zamiast ciernistej korony. Są świadomi swojego wyboru.

  1. Jeśli chodzi o przekaz tego tekstu, to jest trochę tak, jakby jakiś desperat sklecił odę do sznura, który zaciśnie sobie za chwilę na szyi i na którym będzie się huśtał w momencie, gdy znajdą jego trupa. Smutne.

   1. Popatrzyłam na ten tekst zamieszczony przez T.N. i w sumie ten opis tu niestety pasuje… :/

 7. Na marginesie. Polacy placa wysoka cene upokorzenia i upodlenia za wiernopoddanczy kult krolowej niebios oraz zaslepienie watykanskimi bezboznymi naukami.

  1. Pornografia duchowa. A oprocz tego totalne zamerykanizowanie.

  2. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni.

  3. FE powinna była dopisać – materiał tylko dla czytelników o mocnych nerwach. Ja wytrzymałem niecałą minutę, do czasu, jak perfidnie zabluźniła, szydząc z Pana Jezusa. To duch antychrysta. Zgroza.

   1. Normalnie jestem w szoku 🙁 Do tej pory widziałam różne chore filmy na youtube, najczęściej obrażano papieża, a tu coś takiego… No po prostu nie mogę. Trzeba będzie się za nią pomodlić, bo innego wyjścia nie widzę.

  4. Co to w ogóle miało być???? Rozumiem śmieszne filmiki z kotami, psami, jakieś gagi typu przewrócenie się na skórce od banana, coś a la Ukryty Polski w piosenkach… ale to?????
   ręce opadają :/
   http://img.besty.pl/images/369/88/3698831.jpg
   też nie dałam rady tego obejrzeć do końca…

  5. Nie jest to najlepsze świadectwo, ale moja mama kiedyś powiedziała tak:
   – Niejedna matka, gdyby wiedziała na jakiego zepsutego człowieka wyrośnie jej dziecko, nie dopuściłaby do tego, żeby się żywe urodziło.

   Ciekawe co myśli mama tej dziewczyny o swoim potomstwie?

 8. Ludzie maja sluchac nie nas, a Boga przemawiajacego naszymi ustami tzn. to nie my bedziemy mowic od siebie, a Duch SWiety bedzie przez nas przemawial. Zaufajmy Jezusowi Chrystusowi. Blogoslawionego Dnia Panskiego.

 9. Nie na temat, ale napiszę. Okazuje się że jednak Trump jest 44 prezydentem USA (to jest podobno ważne z punktu widzenia kabały, numerologii). A dlaczego? Można sprawdzić w Wikipedii listę prezydentów USA co prawda podaje ona 45 prezydentów, ale Grover Cleveland z partii demokratycznej był prezydentem dwa razy, raz w 1885-1889 (22 prezydent) i następnie 1889-1893 (jako 24 prezydent) czyli należałoby liczyć go jako jedną postać, co daje nam że Trump jest 44 prezydentem Stanów Zjednoczonych.

  Dziwne, że zarówno „papcio” Franciszek jak i Trump są według wielu uważani za ostatnich w swojej historii, na dodatek królowa Elżbieta rok temu bredziła coś o ostatnich świętach.

 10. Musze pochwalic brata Piotra Zimbardera. Wykonuje on na swojej witrynie prace, ktora na takiego typu portalach wykonuje z reguly caly sztab ludzi. Trzeba miec duzo sily duchowej, ktora daje mocna relacja z Jezusem Chrystusem by odsiac ewangeliczne ziarno od bezboznych plew. Ja takiemu wyzwaniu bym nie sprostal. Zycze z calego serca dalszej owocnej pracy. Z Bogiem.

 11. Szeroko pojeci letniacy postrzegaja wspolnote jednostek starajacych sie bardziej przypodobac Bogu miast moznym ludziom tego swiata jako sekte, ktorych darza roznego rodzaju uczuciami negatywnymi. Taka jest cena za wiernosc Jezusowi Chrystusowi.

 12. Polska jest niewyjsciowa, ten kraj to jeden wielki obciach, to panstwo przypomina skansen, ale JA sam ( personalizm katolicki sie tu odzywa ) nic do siebie nie mam, skadze znowu ( tak mysli przecietny rodak w kraju i za granica i dlatego ta kraina jest w takim stanie jakim jest; po prostu nikt nie chce i nie czuje sie odpowiedzialny za losy wspolnoty narodowej, uwazajac sie z tego obowiazku zwolnionym ).

 13. Ludzie mysla, iz ten upadly swiat kiedys przeminie, ale na pewno nie za kadencji tego pokolenia. Jak bardzo sie myla. Naszym zadaniem jest trwac przy swiadectwie o Jezusie Chrystusie oraz uswiecac sie duchowo poprzez sluzbe Bogu i ewangelizowanie naszych bliznich.

 14. Dobry artykuł, dziękuję Piotrek w imieniu Jezusa!

  A piosenka…brrrr… straszna 🙂

 15. Postmodernizm reprezentowany przez takich TFUrcow jest tym dla umyslu czym gangrena dla ciala. Przez ten lucyferianski zasyfiacz intelektualny umiera cywilizacja chrzescijanska, wypierana przez toporne zbiorowiska ludzkie mniej dbajace o takie sprawy jak np. czlowieczenstwo.

 16. Internauci odkryli siatkę waszyngtońskich pedofilii, z aferą „pizza gate” związani są najważniejsi politycy w USA. Jest to kolejny dowód na to, że światem rządzą sataniści, a innym wmawiają że Boga nie ma, jeśli nie ma to po co oddają cześć diabłu, który został przez Boga stworzony? co więcej hashtag z „pizza gate” był wczoraj umyślnie blokowany przez twittera i jak donoszą internauci na innych portalach społecznościowych. Wszystko łączy się w całość z ostatnią aferą „spirytualnej kuchni”
  więcej: http://www.dobreprogramy.pl/Slyszeliscie-juz-o-pizzagate,News,77447.html

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish