Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Citibank poinformował o wycofaniu gotówki z australijskich oddziałów.

Jak podaje  portal bankier.pl

„Klienci nie będą mogli już ani wypłacić gotówki, ani nawet otrzymać reszty z wnoszonych opłat. Banknoty i bilon znikną z placówek 24 listopada bieżącego roku. Ten krok odzwierciedla nasze zaangażowanie w rozwój bankowości elektronicznej. Inwestujemy w te kanały, które preferują nasi klienci – dodała. Według danych banku, w ubiegłym roku niecałe 4 proc. transakcji zostało dokonanych w jego placówkach na terenie Australii w formie gotówkowej.”

 

źródło:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Citi-rezygnuje-z-gotowki-w-Australii-7485576.html

 

To jest inżynieria społeczna Stosując zasadę małych kroczków uzależnili ludzi od nowoczesnych technologii, ale nie tylko. Mają w tym udział także programy lojalnościowe. Dzięki „magicznej” karcie Payback, Tesco, Vitay, Premium Club itp itd zostaliśmy wprowadzenie w świat kart magnetycznych. Zostaliśmy jak psy oswojeni.

Niedawno jechałem autem z autostopowiczem lat ok 30. Powiedziałem mu o zagrożeniu jakie niesie ze sobą chip i znamię bestii. Bez pardonu odparł mi: „przecież to wielka wygoda mieć wszystko w ręce; konto, zus, dowód osobisty”.

 

Wygoda kosztem utraty wolności. Wygoda prowadząca do piekła.

Czytelnikom tego bloga chyba nie muszę tłumaczyć jak blisko jesteśmy znaku bestii, choć jest część chrześcijan uważających znamię bestii jako coś symbolicznego. Problem polega na tym, że Biblia jasno informuje nas:

 

” Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.(16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole,” Ap 13

 

 

Żyjemy w epoce obrazów, literalnych a nie symbolicznych. Podobnie z obrotem bezgotówkowym.  Poganie zmierzają do wyeliminowania gotówki. Bez znaku bestii nie będzie można kupować ani sprzedawać.

Zaktualizowane: 17 listopada 2016 - 09:05

17 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Warto zauważyć że już dziś bez wirtualnego pieniądza nie da się nic kupować, ani sprzedawać. Większość jak nie wszyscy pracujących Polacy muszą posiadać konto w banku, aby otrzymać wynagrodzenie. Z każdym rokiem łatwiej jest im kontrolować populację. Pewnie kiedy przyjdzie czas to pozostanie dany wybór albo pokłon religii Bestii, albo całkowite odcięcie od środków do życia. Tutaj kluczowa sprawa do przyjęcie autorytetu Bestii w sprawie religii w miejsce autorytetu Boga, tylko wtedy będzie można otrzymać znamię i dostęp do środków.

  „I wyszedł pierwszy, i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i oddających pokłon jego posągowi.

  którzy przyjęli znamię zwierzęcia i oddawali pokłon posągowi jego.

  Już dziś można oddawać pokłon religii Bestii, ale na razie jest to dobrowolne.

  Babilon – „barama do boga” według tego świata (101), religią Bestii jest kult nieba, a głównie Słońca (lewa wieża) i Księżyca(prawa wieża) z których związku rodzi się mesjasz.

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6e/West_Side_of_Westminster_Abbey%2C_London_-_geograph.org.uk_-_1406999.jpg

  System stworzony przez człowieka który zastępuje prawdziwą Bramę jaką jest Chrystus, dlatego liczbą Bestii jest liczba człowieka 666, bo to człowiek stwarza sobie swoją własną bramę dokładnie tak jak było w Babilonie i Egipcie i wszystkich innych mitologiach opartych na tym samym.

  Ten sam kult ciągnie się od wieków, według ruchów Słońca i Księżyca kręci się cała religia egipsko-babilońska.

  „Gdy podniesiesz swoje oczy ku niebu i ujrzysz słońce, księżyc i gwiazdy, cały zastęp niebieski, nie dał się zwieść i nie oddawał im pokłonu, i nie służył im, skoro Pan, twój Bóg, przydzielił je wszystkim ludom pod całym niebem.” Pw.Prawa 4:19

  1. Tak to prawda, już dziś nie można kupować ni sprzedawać bez elektroniki.
   Z 2 lata temu byłem w Bukowinie Tatrzańskiej na basenie. Bez elektronicznej obroży na rękę nie da się wejść na basen.
   Podejrzewam, że teraz jest to już na każdym basenie.

   1. Już od dawna na każdym produkcie musi być kod kreskowy zawierający liczbę bestii i wskazujący na jej władzę nad tym co kupujemy i sprzedajemy.

    https://i.ytimg.com/vi/dSnnyeiVQUA/hqdefault.jpg

    0110 to w systemie binarnym 6.

 2. Piotr, czyli kamień, nie skała

  Myślę, że prawa ręka to jednak symbol naszych działań, a czoło to symbol naszego myślenia.
  Raczej nie chodzi tu o literalną rękę i czoło, bo po 1 chip na czole raczej nie jest możliwy do realizacji, po 2 ze względu na to, że większość ludzi jest praworęcznych, przez co dłoń ta częściej pracuje, to dla bezpieczeństwa chipa, oraz wygody będzie on raczej wszczepiany w lewą rękę.

 3. Kurcze ja bym nie miał smiałosci pogadac z auostopowiczem o znaku besti:)
  Piotr:Gdzie Pan jedzie
  Autostopowicz:Do Kielc
  Piotr:Prosze wsiadac
  A:Dziekuje
  P:nie bedzie Ci przeszkadzac jesli w drodze porozmawiamy o chipie i zanaku besti?
  A;cooo?
  P:juz tłumacze :):)

  Moze jakies szkolenie Piotrze
  pozdrawiam z Bogiem

  1. wiesz np na A1 sa bramki. Jest plan ze przy chipie ich nie będzie. Wtedy mowie po co to jest.

 4. Znak bestii wskazuje prawą rękę i czoło, ale jest też opis wystąpienia wrzodów.
  Wrzody mogą być reakcją obronną organizmu odrzucającego ciało obce (w tym np.lit).
  Elektroniczny tatuaż lub chip RFID bardziej spełnia te kryteria, a jednocześnie ŚWIADOMA zgoda na takie urządzenia może być równoznaczna z odrzuceniem prawa Pana Boga (w tym np. przykazań i przestrzegania sobotniego szabatu).
  Czyli transakcja wiązana.

  1. W sumie pasowałby ten opis, zresztą kiedyś czytałam w jednym z artykułów przestrzegających właśnie przed RFID i opierających się poniekąd też na Biblii, że osoby które to coś przyjmą, to z jakieś pół roku po tym mogą właśnie wystąpić wrzody jako reakcja obronna na lit w organizmie ludzkim (a spora część czipów w tej wersji mikro właśnie gdzieś tam zawiera lit…), a trzeba dodać że lit jest dość toksyczny…

  1. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o interesy, wiadomo czyje… :/

 5. „Inżynieria społeczna” – najlepsze określenie tego jak świat jest programowany.

  1. Dobrze to ilustruje ten zwiedziony pasażer Detektywa… Gdyby nie demoniczne inspiracje i wpływy, to nie sposób, by takie programowanie było skuteczne. Wielu budzi się, gdy uświadamia sobie, że za jezuitami i banksterami stoi ktoś jeszcze.

   1. Przepraszam, to ja, tylko mi się \ wyświetliło…

 6. Szwecja chce mieć e-walutę

  Szwedzki bank centralny sprawdza możliwość wprowadzenia własnej cyfrowej waluty, informuje thelocal.se.

  Jeśli e-korona weszłaby do użytku, to Riksbank stałby się pierwszym bankiem centralnym z cyfrową waluta.

  – Im mniej mieszkańców Szwecji korzysta z banknotów i monet, tym bardziej oczywiste się wydaje, że Riksbank musi zbadać czy powinien wyemitować elektroniczne pieniądze jako uzupełnienie tych, których obecnie używamy – powiedziała wiceprezes Riksbanku Cecilia Skingsley.

  Płatności gotówkowe w Szwecji powoli są wypierane przez alternatywne metody płatności, które są już powszechne. Liczba banknotów i monet w obiegu spadła od 2009 r. już o 40 proc., podczas gdy popularne aplikacje na smart fony umożliwiające płatności elektroniczne są już równie szybkie jak płacenie tradycyjnymi pieniędzmi.

  http://www.pb.pl/4648098,4213,szwecja-chce-miec-e-walute

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish